האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס! - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס!

Merrymoon

Recommended Posts

אין ספק שהמצעד בת"א לא תורם לשום דבר.

אפילו פוגע ברבים מההומואים בארץ, כי הוא מציג אותם באור די קיצוני.

אבל מצעד ביורשליים הוא לא כמו מצעד בת"א, וכל עוד צריך בירושלים כדי להגן על החוגגים מפני תושבי העיר המצעד צריך להמשיך.

עד שהם יבינו.

החרדים הנוראים האלה, כפי שאתה מתאר אותם, הם דבר ראשון בני אדם בדיוק כמוך וכמו ההומואים היקרים שלך, ודבר שני יהודים בני עמך. במקום לגדף ולשנוא אותם אולי תבין את העובדה הפשוטה הזאת. בדיוק כמו שאתה רוצה לכבד את הרגשות של ההומואים, כך עליך לכבד את החרדים ואת החברה ה"פרימיטיביט" שלהם, ומכיוון שהם מרכיבים חלק גדול מאוכלוסיית העיר אני מאמין שיש לכבד גם אותם ולא לקיים דבר שיעליב אותם בצורה שכזאת.

אין לי שום דבר נגד החרדים ברובם, זאת פשוט הקהילה הקיצונית שלהם (שקובעת את הדין בסופו של דבר לרוב) שמגעילה אותי, לקרא לאנשים שרוצים להרוג את כל ההומואים בני אדם (או יהודים) זאת מחמאה לא קטנה לדעתי.

דבר שני ההומואים לא יקרים לי, (תקרא טוב את מה שכתבתי לפני).

ועכשיו למה שכתבת- איך בדיוק זה מעליב אותם? אם העובדה שמישהו שהוא לא דתי הדוק, שאינו הולך לפי חוקי התורה שלהם חוגג מפריעה להם...שיקפצו.

דרייה, אם חגגו במצעד הזה 250 אלף איש לפני שנה, כנראה שהוא לא כל כך מפריע לציבור כמו שאת חושבת.

אם היו כל כך הרבה אנשים שתומכים ב"סדו-מזו" בארץ או כל סטייה אחרת, גם הם היו מריצים מצעד, וזה לא משנה אם לך או לי זה נראה לא מתאים, זה היופי בדמוקרטייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צאו מהסרט, אנחנו לא חיים בדמוקרטיה, לא כל עוד אין הפרדה מוחלטת בין דת ומדינה.

האנשים שחגגו רובם בכלל לא קשורים אלא סתם באו כי זאת סיבה למסיבה ממש כמו שחוגגים פה את יום זבלנטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל חזרתי מחופשה כפויה אז אני מברך את עצמי בברכת "ברוך השב"

עכשיו לנושא עצמו לפי דעתי אין שום צורך בתהלוכות האלו :nono: וזה די מעצבן אותי כי אין שום הצדקה לתהלוכות הנ"ל וזה משום הדבר הבא שאני אגיד

דבר שיקומם בטח חלק מכם

לי אישית יש בעיה קשה עם הומואים וזה לא "בסדר" להיות הומו(לא מדבר על בי-סקסואל)

להיות הומו זו מחלה פסיכולוגית כן ממש כך כמו שיש פידופילים שהם אנשים חולים שדורשים שיקום כך גם הומואים הם אנשים חולים

לכן אני לא חושב שצריך לעשות מצעדי גאווה בכלל כי זה מעודד אנשים לקבל את המחלה מבלי להלחם בא קודם

עכשיו לענין של ירושלים זה פשוט מחליא אותי שרוצים לעשות שם את התהלוכה פשוט מתנכלים בדתיים כל הזמן כאשר בחיפה סגרו כביש משני בשבת קמה צעקה גדולה שזו כפיה דתית לעומת זאת מצעד גאווה בירושלים זה מותר זה לא כפיה הומואית על הציבור שבחלקו הגדול לא תומך בהם ולא שותף לקהילה זו ואפילו מתנגד לכך נאם אין כאן פגיעה בחופש הדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם דתי מס*** שחי לו עוד בתקופה השחורה :puke:

זה פשוט מגעיל לקרוא מה שאתה כותב :errrr:

אני מציע להכין את טובי היורים שלו ולעשות עליך(ודומים לך כמו החברים שלך משס :s07:) כיתת יורים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטייה מינית? אדון בורג?

מה אתה שתקבע מה היא סטייה? מי אתה שתקבע מהו "הנורמל" ? אל תגיד לי, דתי? לפי התגובה שלך ניראה לי שאתה מקבל הרבה מאד כסף על נכות נפשית.

העניין הוא שאתה לא יכול לקבוע מה היא הסטייה ומה הוא נורמל, לכל אחד יש את הערכים שלו, הנורמל שלך היא הסטייה שלי והנורמל שלי היא הסטייה שלך, הכל יחסי.

זה שכמה חבר'ה עם כמה כיפות החליטו שזה "תועבה" לא בערך אומר כך. זה רק עוד חלק מהכפייה הדתית, בינינו.

ולהזכירך, אם שכחת, גם את ההומואים ברא הטבע (ראה ערך: אלוהים) , אם הוא לא היה רוצה אותם הומואים, הוא היה בורא אותם סטריטים, כמוני, כמוך (?).

הטבע יצר את ההומואים, לכן זה דבר טבעי. (כל דבר שנוצר ע"י הטבע הוא טבעי, ואתה יכול לקפוץ ולהגיד מה שאתה רוצה עד מחר)

סתם לידע כללי, ההומופובים הכי גדולים התבררו בסוף כהומואים, מן סוג של הדחקה.

אני לא רואה כאן שום קשר לדת וגם אני אתאיסט אבל מה לעשות שאתה לא חי בעולם פרטי משלך ומה שקובע את החוק אלא נורמות חברתיות וחבל שאף אחד לא התייחס למה שרשמתי בפוסט הקודם.

אם כבר מתייחסים לפאן הדתי, הדת מתירה נישואי 2 נשים אך זה אסור בחוק וגם כאן מדובר באנשים מבוגרים העושים זאת מרצונם אז באיזו זכות החוק מגביל אותם ? תשובה פשוטה, ע"מ להגן על ערכים חברתיים ומוסריים שעדיפותם עדיפה על חופש הפרט.

כנ"ל לגבי זנות, אני יכול לשאול למי זה מפריע שאישה מוסרת את גופה שלה מרצונה, מי יכול לכפות עליה מה לעשות ? ועובדה, ע"מ לא לעורר ניצול ולאחר שהוכח קשר ישיר לניצול ופשע הדבר הוגדר כלא חוקי וזה בלי שום קשר להיבט הדתי.

העובדה שכל קוראי הת'רד צריכים לדעת טוב טוב שרובה המוחץ של החברה מסתייג מהומואים ולסביות כפי שמסתייגים מפדופילים.

חוק במדינה דמוקרטית נקבע ע"פ נורמות חברתיות והבדלים מהותיים ניתן לראות במיוחד בארה"ב בין המפלגה הליברלית לשמרנית (שמגמת המפלגה השמרנית היא אפילו לאסור הפלה!).

אז למה כן יש לשים קץ לתופעה ?

הוכחה מוחצת של הפצת מחלות מין בעיקר ע"י משכב הומו-לסבי בעיקר כשמדובר בהרפס, איידס ועגבת.

מפגע חברתי המתבטא בהתנהגות פרובוקטיבית והחצנת המראה שגורם במכוון לאי-נעימות בקרב זולתם.

עידוד התופעה ומתן לגיטימציה ע"י מצעדים והטמעות בתודעה ועמותות, עידוד זה עלול לערער התפתחות מינית תקינה בילדים ובני נוער.

סכנת ניצול תמימותם של אנשים מסויימים מנוכרים חברתית ע"י סיפוחם לחוג חברים הומוסקסואלי ובעצם ניצול מצוקתם.

כל אלה הוכחו חד משמעית ואין על זה ויכוח ויש כאן מפגע חברתי, התנהגות לא נורמטיבית לדעת הרוב וסטייה מינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה בפורום הזה כל כך הרבה אנשים קטנים.

כל החברה המערבית מתבססת על חייה ותן לחיות.

כל עוד אני לא פוגע בזכויות שלך, מותר לי לעשות מה שאני רוצה.

באיזה זכויות ההומואים והלסביות פוגעים?

בזה שהם מגעילים אותכם?

לראות בבני ברק ילדה בת 3 עוברת את הכביש לבד - מגעיל אותי.

לראות מיניואן שיוצאים ממנו 15 ילדים מגעיל אותי.

לראות מתנחלים שמשתמשים בילדים שלהם כמגן אנושי מגעיל אותי.

אני מתלונן? לא. כי זה לא פגיעה בזכויות.

תאמת גם אני נגעל מלראות 2 גברים מתנשקים (בניגוד ל2 נשים :smile1:), אבל אני יודע שזה הגזען הקטן בתוכי(לכל אדם יש אחד כזה - הבעיה שאצל חלק הוא לא קטן), ואני משאיר אותו חבוי וקטן.

כל אדם יכול להוציא אישור להפגנה, ולצעוד ברחוב - זה מה שיפה בדמוקרטיה.

ורק בגלל שדקרו הומו במצעד לפני שנה (או לפני שנתיים, לא זוכר כבר) מספיק מבחינתי לעשות את המצעד הזה 10 שנים ברציפות.

מיעוט שנאבק על זכויותיו זה דבר יפה בחברה דמוקרטית. אני לא מבין איך אתם לא קולטים את זה.

אתם אומרים שהם כמו כל אדם אחר? הם לא יכולים להתחתן, הם לא יכולים לאמץ ילדים. רק היום הרשו להם לרשת אחד את השני. הם עדיין מאד מקופחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שוב, יש מצעדים שנועדו למחות ויש מצעדים שנועדו להתסיס

מילא ההומואים היו מוחים על פגיעה מוחשית בזכויות, אפליה וכו', אבל ככל הידוע לי הדבר היחיד שמפריע להם הוא האיסור להינשא וזאת בעיה שמטרידה מגזרים רבים בארץ. אז למה אני לא רואה מצעדי "אמא שלי לא יהודיה - החברה כן" או "אני כהן והחברה שלי גרושה"? מהסיבה שמצעד הגאווה הוא פרויקט צומי אחד גדול שעולה לכולנו הרבה כסף, ולא נועד ליישם שום מטרה

ובחיי, העתקת המצעד לירושלים היא באמת "גולת הכותרת"

כי אין דרך יותר טובה לגרום לקהל היעד לפספס את המסר, מאשר להגיע אליו הביתה ולהחצין בפניו את התכונות השנואות עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מאוד מקווה שהמצעד יהיה בירושלים ואז כמה פינגויינים יקפצו על הצועדים ואז שוטרים ירו בהם :smile1: כמה שפחות יותר טוב :D

אבל שוב, יש מצעדים שנועדו למחות ויש מצעדים שנועדו להתסיס

מילא ההומואים היו מוחים על פגיעה מוחשית בזכויות, אפליה וכו', אבל ככל הידוע לי הדבר היחיד שמפריע להם הוא האיסור להינשא וזאת בעיה שמטרידה מגזרים רבים בארץ. אז למה אני לא רואה מצעדי "אמא שלי לא יהודיה - החברה כן" או "אני כהן והחברה שלי גרושה"? מהסיבה שמצעד הגאווה הוא פרויקט צומי אחד גדול שעולה לכולנו הרבה כסף, ולא נועד ליישם שום מטרה

ובחיי, העתקת המצעד לירושלים היא באמת "גולת הכותרת"

כי אין דרך יותר טובה לגרום לקהל היעד לפספס את המסר, מאשר להגיע אליו הביתה ולהחצין בפניו את התכונות השנואות עליו

כמו שoba3k אמר, באיזו זכות אסור להם לעשות צעדה בשטח ציבורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה. בכלל, אנשים שמחרבנים על עקרונות של אחרים מול העיניים שלהם, סתם בשביל להראות שהם יכולים, מגעילים אותי. ראו ערך גם אכילה של צ'יזבורגר ריחני מול אנשים שצמים ביום כיפור.

בקיצור, דריה... אחלה פוסט - זאת באמת תופעה מרגיזה ביותר. וגם מצעד האהבה, לא חשוב מה המקור שלו - מאוד דומה, עד להרגיז...

פור דה רקורד - אין לי שום בעיה כלשהי עם הומואים. למען האמת, בדר"כ כשאני מכיר בן אדם "מוצלח" ומבין שהוא הומו, אני נוטה לחבב אותו יותר, כנראה כי היא לא מהווה תחרות :smile1:

(פעם היתה לי הומופוביה קלה, אבל זה עבר לי, עם ההתבגרות)

רוב ההומואים שהכרתי הם אחלה אנשים... באמת שאין לי שום דבר נגדם. ומן הסתם אין לי שום בעיה עם לסביות, ועוד פחות בעיה עם ביסקסואליות ;)

אני גם מבין מאיפה נובע המצעד הזה... אבל עדיין, זה מעשה אנוכי עם התעלמות מוחלטת מרמיסה של מה שחשוב לאנשים, ועוד לידם... בקיצור, פרובוקציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הם חוסמים את התנועה בכביש בשם מאבק שהם ניצחו בו מזמן

הם לא המשטרה כן,יש לא רחוק מהבית שלי שכונה דוסית שגם שם חסמו רחובות בשבת וכמה חברים שלי עברו של על אופניים והדפוק** האלו זרקו עליהם אבנים אם אני הייתי אבא של אחד מהחברים שלי אני הייתי הולך לשם ומכניס להם כמו שצריך!

החברים שלי הלכו למשטרה ומה היא עשתה? רשמה דוח :pissed::s07:

לדעתי צריך לזרוק את כל הדוסים לים בלי גלגל הצלה :yelclap:

חסימת הכבישים זה כי הם עושים צעדה אם יש צעדה של מחאה אז גם אז יש סיכוי לסגירת כבישים! לא טוב לך? פנה לבגץ :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה בפורום הזה כל כך הרבה אנשים קטנים.

כל החברה המערבית מתבססת על חייה ותן לחיות.

כל עוד אני לא פוגע בזכויות שלך, מותר לי לעשות מה שאני רוצה.

באיזה זכויות ההומואים והלסביות פוגעים?

בזה שהם מגעילים אותכם?

נגעת בנקודה שבדיוק רציתי להתייחס אליה, והתייחסתי אליה, בפוסט הראשון שלי, אין לי בעיה שהם עושים מה שעושים ואפילו נהנים מזה... אבל למה הם צריכים לעשות מצעד? מפריעים לחופש התנועה וועוד כל מיני דברים.

הם מגעילים אותי? כן, אני בא לשני הומואים ונותן להם מכות כי הם הומואים? לא, אני מכריח אותם להיות סטרייטים? לא.

עוד פעם, אין לי בעיה שיעשו מה שיעשו, אבל מצעד???

לראות מיניואן שיוצאים ממנו 15 ילדים מגעיל אותי.

אני מתלונן? לא. כי זה לא פגיעה בזכויות.

אולי זה מגעיל אותך שלבנאדם יש הרבה ילדים, אבל זה ממש לא אותו דבר כמו שהומואים עושים מצעד... הם לא עושים מצעדיי ילדים ברחובות (טוב, זה כבר תלוי, לפחות זה לא תהלוכה מתוכננת בשביל לתת לגיטימציה לעוד ילדים)

תאמת גם אני נגעל מלראות 2 גברים מתנשקים (בניגוד ל2 נשים :smile1:), אבל אני יודע שזה הגזען הקטן בתוכי(לכל אדם יש אחד כזה - הבעיה שאצל חלק הוא לא קטן), ואני משאיר אותו חבוי וקטן.

כל אדם יכול להוציא אישור להפגנה, ולצעוד ברחוב - זה מה שיפה בדמוקרטיה.

ורק בגלל שדקרו הומו במצעד לפני שנה (או לפני שנתיים, לא זוכר כבר) מספיק מבחינתי לעשות את המצעד הזה 10 שנים ברציפות.

מיעוט שנאבק על זכויותיו זה דבר יפה בחברה דמוקרטית. אני לא מבין איך אתם לא קולטים את זה.

אתם אומרים שהם כמו כל אדם אחר? הם לא יכולים להתחתן, הם לא יכולים לאמץ ילדים. רק היום הרשו להם לרשת אחד את השני. הם עדיין מאד מקופחים.

לא נכון, לא כל אחד יכול לצאת להפגנה ברחוב, בדרך כלל צריך אישור משטרתי, כי הזכות לחופש תנועה חזקה מהזכות להפגין.

והם לא מיעוט, צא מזה, הומו/לסבית זה בסך הכל העדפה מינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, לא כל אחד יכול לצאת להפגנה ברחוב, בדרך כלל צריך אישור משטרתי, כי הזכות לחופש תנועה חזקה מהזכות להפגין.

והם לא מיעוט, צא מזה, הומו/לסבית זה בסך הכל העדפה מינית.

בצעדה הזאת הם מבטאים את היחודיות שלהם ובכך מממשים את חופש הביטוי שלהם אז חופש הביטוי VS חופש התנועה

אם אתה רוצה לעשות צעדה פנה למשטרה כל עוד החוק מרשה יש להם את הזכות הזאת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא המשטרה כן,יש לא רחוק מהבית שלי שכונה דוסית שגם שם חסמו רחובות בשבת וכמה חברים שלי עברו של על אופניים והדפוק** האלו זרקו עליהם אבנים אם אני הייתי אבא של אחד מהחברים שלי אני הייתי הולך לשם ומכניס להם כמו שצריך!

החברים שלי הלכו למשטרה ומה היא עשתה? רשמה דוח :pissed::s07:

לדעתי צריך לזרוק את כל הדוסים לים בלי גלגל הצלה :yelclap:

חסימת הכבישים זה כי הם עושים צעדה אם יש צעדה של מחאה אז גם אז יש סיכוי לסגירת כבישים! לא טוב לך? פנה לבגץ :lol:

מה קשורים החרדים עכשיו?

אני מדבר על הפרעה לשגרת חיינו שעולה 4 מליון שקל, וכל זה בחסות החוק

אם מתחשק לך לדון בחרדים שנואי נפשך פשוט תפתח דיון נפרד

אני רק אומר שמצעד הגאווה הוא דבר מיותר

וציינתי את הסיבות לכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...