האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס!

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה עם הציבור הרחב זה שההומואים שהוא מכיר זה או מסרטים\טלנובלות או ממצעד הגאווה וזה ממש לא משקף

אז נכון שיש הומואים נשיים \ מזעזעים וכו' אבל יש גם הרבה שחיים חיים רגילים ובחיים לא תזהו אותם למרות שהם החברים הכי טובים שלכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן דריה אישה כלבבי חחחח בונא זה מדהים שכמעט כול מה שהיא מוציאה מהפה אני מסכים איתו מסקנה: הילדה חכמה! חחחחח

בכול מיקרה אני כ"כ נגד המצעדים המטומטמים האלא כאילו תכלס אתה הומו!? ס22ה ! תהנה למה אני צריך לשלם מיסים בשבילך? אתם יודעים מה מיילא אם הם היו עושים את זה מכספם אבל למה העיריייה צריכה לשלם?

אבל מצעד האהבה זה שונה!

מצעד האהבה זה "יאללה בוא נמצא עוד סיבה לחגוג!" שזה מעולה אבל גם כול עוד יש כסף אם אין אז ממש לא חובה זה לדעתי בידיוק אותו עיקרון כמו מסיבות שלא בחגים אבל על זה אנחנו משלים ולא לוקחים מכספי המיסים!!

זה כמו שהיום יום המריחואנה ס222ה מעולה אין לי בעיה עם זה שהם חוגגים אבל העירייה לא ממנת להם את זה!! ככה צריך!

אגב אם אתם רוצים לדבר על הסגירת כבישים של המצעד תחשבו מזה מצעד הגאווה בניו יורק כאילו הם סוגרים את כול החמישית!!! אתם יודעים איזה נזק כלכלי זה!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי נו, בורג, הגזמת עם זה... באמת נראה לך שיבטלו ויאסרו את ההפריה הטבעית?

אני לא אומר שיאסרו על אנשים לקיים את מצוות פרו ורבו בצורה טבעית, וכנראה שאולי יהיו שבטים נידחים שימשיכו עם זה. אבל, אם הפריית מבחנה תהפוך לנורמה, אז אנשים (נראה לי שבעיקר נשים) יעדיפו להזמין תינוק ממעבדה במקום לשאת אותו ברחם במשך תשעה חודשים, לסבול מבחילות, עלייה במשקל, צירי לידה, וכו'. כתוצאה מכך, לא יהיה שימוש לרחם, ובמהלך הזמן היא תאבד את היכולת שלה לתפקד ואף תיעלם לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייקח מיליוני שנים של אבולוציה בשביל שאבד את איברי הרביה שלנו, ותכלעס, אין כרגע דרך מלאכותית לייצר תינוק. אפשר להפרות ולחכות לריבוי תאים בתוך צלחת פטרי, אבל אי אפשר ליצור סביבה כמו הרחם בצורה מלאכותית, גם לא שלייה, כך שזה לא יקרה.

לגבי זוגות הומולסביים עם ילדים - אל דאגה, רובם בכלל לא רוצים ילדים מאותה סיבה שרובם לא מסוגלים להחזיק קשר זוגי ממושך אלא מעדיפים מין מזדמן. יש מצב שהומוסקסואליות היא גנטית/ביולוגית, אומרים שמצאו גן שאחראי לזה ואני מכירה מישהו שהוא אח מבין 4 אחים - 3 מתוך ה-4 הומוסקסואלים (מסכנים ההורים...). שמעתי שהם רוצים מדינה משלהם... עכשיו זה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג, אתה גרוע יותר מחלק מהפנאטים הדתיים.

תודה! 8)

אגב, אין לך אפילו שמץ של מושג מה זה תינוק מבחנה.

אני יודע מה זה תינוק מבחנה.

מפרים ביצית בזרע בתוך מבחנה, ואז משתילים את הביצית המופרית ברחם (כמה ביציות בתקווה שאחת מהן תיקלט).

אני מתייחס לשלב הבא בו כבר יגדלו את העובר בתוך רחם מלאכותי, והשלב הזה ממש לא רחוק.

ייקח מיליוני שנים של אבולוציה בשביל שאבד את איברי הרביה שלנו

לא מליונים, ואולי גם אפילו לא אלפים. יכול להיות שרק כמה מאות שנים של חוסר שימוש עשויות לגרום לרחם לאבד את יכולת התפקוד שלו, ועוד כמה אלפי שנים כדי שהוא יעלם לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה זה תינוק מבחנה.

מפרים ביצית בזרע בתוך מבחנה, ואז משתילים את הביצית המופרית ברחם (כמה ביציות בתקווה שאחת מהן תיקלט).

אני מתייחס לשלב הבא בו כבר יגדלו את העובר בתוך רחם מלאכותי, והשלב הזה ממש לא רחוק.

אתה לא ממש טועה, אבל אתה גם לא ממש צודק.

מבחינה רפואית אנחנו איזה כמה עשורים מרחם מלאכותי, אם לא יותר, וגם כאשר זה יהיה פרקטי, אנשים לא יוכלו לקפוץ לזה במאה+ השנים הקרובות.

חוץ מזה אני גם דיי משוכנע שיוצאו חוקים נגד זה.

לא מליונים, ואולי גם אפילו לא אלפים. יכול להיות שרק כמה מאות שנים של חוסר שימוש עשויות לגרום לרחם לאבד את יכולת התפקוד שלו, ועוד כמה אלפי שנים כדי שהוא יעלם לגמרי.

פה אתה טועה, צריכה להווצר מוטציה בכדי שדבר כזה יקרה. וזה לא קורה תוך טווח זמן כה קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ממש טועה, אבל אתה גם לא ממש צודק.

מבחינה רפואית אנחנו איזה כמה עשורים מרחם מלאכותי, אם לא יותר, וגם כאשר זה יהיה פרקטי, אנשים לא יוכלו לקפוץ לזה במאה+ השנים הקרובות.

חוץ מזה אני גם דיי משוכנע שיוצאו חוקים נגד זה.

פה אתה טועה, צריכה להווצר מוטציה בכדי שדבר כזה יקרה. וזה לא קורה תוך טווח זמן כה קצר.

כמה עשורים זה ממש לא הרבה זמן.

אם תוריד את כל בני האדם אל מתחת לפני הקרקע ללא כל תאורה, אז תוך דורות ספורים נאבד את יכולת הראייה, למרות שעדיין יהיו לנו עיניים לא מתפקדות. כנ"ל לגבי הרחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניוון מתרחש מהר יותר מאבולוציה מוטנטית...

מה!? ניוון זה אבולוציוני?

כאילו אם אין לי שימוש בעיניים שלי כאילו אני הולך איתם עצומות למרות שאני רואה טוב אז הילד שלי יראה פחות טוב???

פאקק לא ידעתי

הייתי בטוח שאבולוציה מבוססת על מוטציות בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...