האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס!

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא, זה אומר שאתה אופטימי ;)

האמת שזה קרה. :D

רמז: תבקשו מהחברה מתנה ליום הולדת (במקרה הגרוע תקבלו תשובה שלילית). ;)

לא, זה אומר שאתה אוהב אורגיות.

אורגיה זה יותר מדי, אבל שתי בחורות זה דבר נחמד. 8)

נ.ב.

מי שצפה ב-Coupling יודע שפורנו של לסביות עדיף על פורנו רגיל, מכיוון שאין סכנה של Eye Slipping. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד מצעד ה"גאווה" (גאווה בתחת).

יש מצעד אהבה (אני לא יודע בשביל מה צריך גם את זה), אז בשביל מה צריך מצעד מיוחד להומואים ולסביות? מה הם "מיוחדים"? זה כמו שיש אולימפיאדה רגילה, ואולימפיאדה לנכים.

אהה... ולי דווקא יש בעיה עם הומואים!

עם לסביות אין לי ממש בעיה, כל עוד הן משתפות (שלישיה זה דבר נחמד לפעמים).

למה צריך ? כסף!

באופן מסויים כופה על עצמה כל מה ש"דמוקרטי" ומתוקן. יש לי סלידה גסה מתופעת הומואים ולסביות מכיוון שלדעתי הם סוטי מין ברמה של פדופילים.

החברה הציבה לעצמה קווים אדומים בנושאים מסויימים כי הוכח שהמתירנות פוגעת (שהרי למה זנות אינה חוקית אם ה"עסקה" מוסכמת על שני הצדדים).

התפיסה שלי היא פשוטה, כפי שזונה מוצאת מפלט מעוני על ידי עיסוק בזנות, הומואים ולסביות מוצאים מפלט בבני מינם מסיבה כזו או אחרת (יש לזה ביסוס מדעי ויש טענה נוספת שאיני מסכים עימה שהדבר גנטי). ייתכן שהדבר נובע מבדידות, סלידה עקב טראומת ילדות, סטייה בהתפתחות מינית תקינה ועוד (שוב אני מתבסס על מחקרים).

עוד הוכח בצורה חד משמעית שאחוז ההומואים בחברות המקבלות בהבנה את התופעה גבוה לאין ערוך מבחברות בהן יש סלידה גסה מהתופעה מה שמחזק את הטענה שלא מדובר בגנטיקה אלא בהעדפה ע"פ בחירה חופשית המתעוותת עקב מתירנות יתרה.

פסיכולוגים טוענים שהסכנה גדולה לבני נוער מנוכרים חברתית שימצאו נחמה אצל בני מינם ובעצם יפלו קרבן לניצול מיני, עוד עולה שילד מאומץ להורים מאותו המגדר עלול בהעדר חינוך מיני הולם לפתח העדפה הומו-סקסואלית מכיוון שכך יחשוב שמקובל ומלבד זאת למרות שהדבר לא הוכח כפוגע, לדעתי מצב אופטימלי לילד לדעת להבין ולהבדיל בין שני המינים ולשאוב תכונות אישיות מהורה אב והורה אם.

לדעתי הדבר הופך לחוקי מתוך אינטרס חברתי, עשירים ובעלי השפעה שהם הומואים או פרו-הומואים וחיקוי פטתי לכל מה שאירופה מגדירה כ"דמוקרטיה חופשית".

גילוי עריות אינו חוקי במדינת גם אם נעשה בהסכמה.

בעילת קטינה הינו מעשה לא חוקי גם אם נעשה בהסכמה.

מין תמורת טובין (רכוש או כסף) אינו חוקי גם אם נעשה בהסכמה.

ואפילו ביגמיה! (נישואי 2 נשים או יותר) הינה מעשה לא חוקי בישראל על אף הסכמת 2 הנשים והתרת הדת לשאת יותר מאשה אחת.

אז מדוע תופעה זו שהינה לא לגיטימית וסוטה מן הישר לדעת הרוב חוקית אל אף עוגמת הנפש וסלידת הציבור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שכלל הציבור לא סולד כל עוד זה לא נגלה ישירות לעיניו. אני לא ארצה לראות 2 הומואים מזדיינים ברחוב בדיוק כמו שאני לא ארצה לראות 2 סטרייטים מזדיינים ברחוב. מה לעשות, ככה הם ולך לתתקן את זה? מה תעשה? תוציא אותם מחוץ לחוק ותשים אותם בתאי גזים? כל עוד הם אזרחים שומרי חוק אין שום סיבה לרדוף אותם אבל אין גם שום סיבה לתת להם במה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחוקק חוק שמוציא את ההומוסקסואליות אל מחוץ לחוק בטוענה כי מדובר בסטייה מינית חמורה שפוגעת באושיות הטבע והמין האנושי, כך שניתן יהיה להעמיד לדין ולכלוא את העוברים על החוק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...