האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס! - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האפוקליפסה מגיעה - אני מסכימה עם דוס!

Merrymoon

Recommended Posts

המממ, אז עכשיו כמה מנקי ארובות יגרמו לשיבוש באבולוציה האנושית? :screwy:

זה בטוח לא

ברמה כזאת זה minory ביותר (מקווה שככה רושמים את זה פשוט לא עלתה לי המילה בעיברית)

תחשבי על זה לילד שלהם יש סיכוי של 50 אחוז שיראה פחות טוב ולילד שלו יש סיכוי של 25% וככה זה יורד וזה די מהר נעלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Vitnir, את מכל האנשים פה מפתיע אותה בחשיבה הקטנה שלך הפעם.

הסיבה למצעד הגאווה היא החוסר מקובלות של החברה הומו לסבית בחברה הרגילה.

הסיבה למצעד היא להראות את עצמם, כן - צ'ומי.

אבל לא בשביל הכיף, אלא בשביל להפוך את המנהג הנוראי הזה שנקרא הומויות ליותר פתוח ופחות מוסתר, כדי שאנשים לא יתחסו אליו כאל מעשה נוראי שצריך להסתיר כמה שאפשר בחברה.

המצעד תרם די המון לחברה ההומולסבית בכל מדינה בעולם שבה הוא נמצא.

ולאור מה שאמרתי פה מעל, אני חושב שירושליים היא המקום הראשון בעולם שצריך לעבור בו מצעד כזה.

להראות לדתיים ולחברת ימי הביניים החשוכה והפרמיטיביט שלהם שזה קיים, גם אם זה מפריע להם.

ובדיוק בגלל זה, המצעד בת"א הוא מיותר לגמרי, לא יותר מסתם צ'ומי.

פור דה רקרורד- אני די הומופוב, וכן מפריע לי להיות לידם (אני מנייח שזה נורמאלי..), וגם המצעד הזה מגעיל אותי

אבל, אני יכל להבין את הסיבות, זה לא סתם צומי במקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל.

אתמול בלילה, כיכר החתולות ירושלים.

איזה פרחה-הומו התיישב לידי, התחיל לגעת לי בשיער ולהגיד שהוא אוהב את שיער הסקייטר שלי.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא הבין מה זה מנקי ארובות, או שאני לא מבין מה הוא רוצה ???

(רמז, בחתימה שבהודעה מעלי :) )

חחחחחחח יווווווווווווווווווווו עכשיו אני מרגיש אידיוט ביותר!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אבל זה בגלל שההודעה הקודמת הייתה על ראיה אז כבר זרמתי עם זה -- אני עדיין מרגיש אידיוט זה פשוט כדי להסביר למה חשבתי שזה באמת אנשים שמנקים ארובות

אבל לא בשביל הכיף, אלא בשביל להפוך את המנהג הנוראי הזה שנקרא הומויות ליותר פתוח ופחות מוסתר, כדי שאנשים לא יתחסו אליו כאל מעשה נוראי שצריך להסתיר כמה שאפשר בחברה.

ת'אמת?

נקודה לא רעה בכלל למרות שזה עדיין לא שולל את הקטע שהמצעד בת"א הוא סתם צומי ושאנלא מסכים שאנחנו צריכים לשלם עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאור מה שאמרתי פה מעל, אני חושב שירושליים היא המקום הראשון בעולם שצריך לעבור בו מצעד כזה.

להראות לדתיים ולחברת ימי הביניים החשוכה והפרמיטיביט שלהם שזה קיים, גם אם זה מפריע להם.

פור דה רקרורד- אני די הומופוב, וכן מפריע לי להיות לידם (אני מנייח שזה נורמאלי..), וגם המצעד הזה מגעיל אותי

כמו שכבר אמרתי, המטרה של המצעד הינה קדושה ומקודשת אבל הביצוע שלה הוא פשוט זוועה.

כמו שכבר אמרו כאן, יש דרך ויש דרך.

אם זה היה מצעד במובן של צעדה הפגנתית עם שלטים ונואמים הייתי לגמרי מקבל את זה.

אבל מצעד הגאווה כמו שהוא הוא פשוט מסיבה אחת גדולה ומגעילה שאנשים שם עושים מה בא להם, דברים שאם סטרייטים היו עושים באמצע הרחוב היו עוצרים אותם, ובצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזזל אבל צרייך את המצעד הזה? עכשיו מה, מי שאוהב כבשים ירצה מצעד ולהציג כמה שהוא "מיוחד" אז גם הוא צרייך לקבל את זה?

הם רק אנשים, רק עוד אנשים. זה שהם אוהבים בתחת/לאכול שטיח לא הופך אותם למיוחדים או יותר או פחות טובים. שיחיו עם זה, למה לעשות מזה סנסציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים הנוראים האלה, כפי שאתה מתאר אותם, הם דבר ראשון בני אדם בדיוק כמוך וכמו ההומואים היקרים שלך, ודבר שני יהודים בני עמך. במקום לגדף ולשנוא אותם אולי תבין את העובדה הפשוטה הזאת. בדיוק כמו שאתה רוצה לכבד את הרגשות של ההומואים, כך עליך לכבד את החרדים ואת החברה ה"פרימיטיביט" שלהם, ומכיוון שהם מרכיבים חלק גדול מאוכלוסיית העיר אני מאמין שיש לכבד גם אותם ולא לקיים דבר שיעליב אותם בצורה שכזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה למצעד הזה היא להראות לאנשים כמו בורג שזה חלק מהאוכלוסיה וכמה שהוא יתכחש לזה וירצה להוציא את זה מחוץ לחוק הם עדיין יהיו פה

ודרך אגב כולם מדברים כ"כ הרבה על "במות עם בחורים בחוטיני", הייתם פעם במצעד בי-ם?

אין שם במות ואולי 5 אנשים בחוטיני בכל המצעד וגם הם פשוט אנשים שבטעות חושבים שהם הגיעו למצעד בת"א

המצעד בי-ם הוא הרבה יותר מסר של אנחנו כאן אנחנו לא נושכים ואנחנו גם נשארים כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהבת ציצים אבל אני חושבת שזה מיותר. טוב, אז אתם הומויים, בסדר. יש חוקים שמגינים עליהם יותר מאשר על סטרייטים. מה עוד הם רוצים? פסל בהר הרצל? למה אי אפשר פשוט להיות כמו כולם? כל המצעדים האלו סתם מרגיזים אנשים וכמובן שמדובר בבזבוז כספי ציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ההוצאה היחידה שהייתה אמורה להיות לעיריית י-ם זה של המצעד (וגם זה בעיקר בעצם מפני מתנגדי המצעד אז אפשר להחשיב את זה אשמתם) וגם את זה הם לא שילמו פעם אחרונה שבדקתי (למרות שבג"צ קבע שהם חייבים כי הם מממנים תהלוכות של דתיים אז יש פה אפלייה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפליה היא לא שמממנים מצעדים של מתנגים ולא של הומולסביים, אלא שמממנים שטויות כאלו בכלל. למה אנשים (כאלו או אחרים) לא יכולים פשוט לשבת בשקט ולהתעקס בעניינים שלהם? שיעשו מצעד נגד גזענות, בעד שלום - אדרבה, אבל לרדת לשטויות כמו מצעד גאווה... בחיית.

כיום יש גם הרבה הומואים, גם כאלו שדיברתי אתם, שחושבים כמוני, שגם הם מרגישים שמצעדים כאלו רק עושים עוול לקהילה וכל הצעקנות הזאת היא שמפריע לקדם את האינטרסים שלהם. בכלל, הגלעין הקשה של הקהילה לפעמים (בעצם תמיד) מבלבל את סדר העדיפויות שלו וסדר העדיפויות (של כל אדם בעצם, במדינה הזאת לפחות) צרייך להיות ביטחון, חינוך, רווחה (בכל סדר שעולה על רוחכם) ואח"כ כל העניינים האישיים. היה לי (ולשאר העם) יותר נעים לדעת שהקהילה ההומולסבית תראה חשיבות רבה יותר בלקדם למשל את נושא רווחתם העירונית של תושבי ת"א (חניה, גנים ציבוריים, מועדוני קשישים ומתנ"סים) מאשר איזה מצעד אידיוטי. אם הם היו חושבים כך נראה לי שדעת הקהל היתה פועלת לטובתם יותר ממה שהיא פועלת כשהם צועקים על במה בחוטיני ונוצות "אנחנו אוהבים בתחת!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב את מדברת על המצעד בת"א כשהנושא של הדיון הוא המצעד בי-ם

ודרך אגב דריה אני חייב לציין שזאת פעם ראשונה שאני פשוט לא מסכים עם משהו שאת אומרת בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...