ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים"

ex_

Recommended Posts

יש הבדל קיצוני בין אלה שלא חושבים שמדינת צריכה להיות קיימת, מבחינה אידיאולוגית, למי שמשתף פעולה עם אלה שרוצחים חפים מפשע (וגם במקרה חושבים שמדינת לא צריכה להיות קיימת). עם כל זה שאני לא אוהב את נטורי קרתא - הם לעולם לא ישתפו פעולה עם רצח - זה נגד הדת שלהם, עם אהבה למדינה או בלעדיה.

וכן - אני מהמר שבקרב חברי הכנסת היהודים, אין כאלה שממש היו רוצים שמדינת תחדל להתקיים כמדינת היהודים היחידה בעולם - ואני מאמין שבקרב חברי הכנסת הערביים יש כאלה... אבל זה ברור, לא צריך להמר בשביל זה, ובינתיים אין צורך להסביר (אלא אם מישהו כאן יוכיח עצמו כאטום)... זאת סתם צורת ביטוי - ומי שנטפל לצורות ביטוי בדיון - כנראה שאין לו מה להגיד מעבר לזה.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וכן - אני מהמר שבקרב חברי הכנסת היהודים, אין כאלה שממש היו רוצים שמדינת תחדל להתקיים כמדינת היהודים היחידה בעולם - ואני מאמין שבקרב חברי הכנסת הערביים יש כאלה... אבל זה ברור, לא צריך להמר בשביל זה, ובינתיים אין צורך להסביר (אלא אם מישהו כאן יוכיח עצמו כאטום)... זאת סתם צורת ביטוי - ומי שנטפל לצורות ביטוי בדיון - כנראה שאין לו מה להגיד מעבר לזה.. ::)

אין ממש קשר.

למה אתה כ"כ בטוח שהח"כים הערביים ירצו/רוצים בהשמדת מדינת ישראל?או לפחות הרוב לפי דברייך.(האר נא את עיניי)

אני לא פוסל שום אפשרות שיכול להיות מצב שחברי כנסת ערביים ירצו בהשמדת מדינת ,אבל כל עוד אני ואתה לא יודעים בוודאות את זה - אין לנו מה לדבר יותר מדי.

יש הרבה חברי כנסת יותר גרועים מחברי הכנסת הערביים שאומרים עליהם שהם נגד מדינת ,ורוצים שתחדל להתקיים.(הרוב)

אם שמת לב,בקשר לצורת הביטוי הזאת שלך - השבתי את התגובה שלי אלייך גם כצורת ביטוי.(פחות או יותר מה שהתכוונת להגיד,מעבר לצורת ביטוי הזאת שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן אידיוט, מנסה לעורר קצת אהדה כי העיפו אותו לעזאזל.

אני נגד עונש מוות, לא משנה למי. בנאדם שבוגד במדינה - שלילת אזרחות ומאסר, לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש איזה חלש יש לאנשים

הרי חברי כנסת ערבים נפגשו עם החמאס והצהירו במפורש שהם תומכים במאבק האלים שלהם נגד מדינת הכובשת האכזרית (מילים שלהם בערך)

אדון איברהים צרצור רץ לכנסת על סמך המילים שלו שצריך להשמיד את המדינה היהודית

אדון עזמי בשארה כל יום שני נמצא בדמשק עם ראשי ארגוני טרור

נטורי קרתא לא פחות גרועים, להיפגש עם אחמדיניג'אד ולתמוך בנסיונותיו להרס מדינת זה לא פחות גרוע, ומזלם היחיד הוא שהם לא חיים בארץ בכלל.

אחרת הם היו נחשבים לבוגדים ממדרגה ראשונה.

עוד איכשהו אפשר לקבל את זה שמישהו מלאום שונה מתנגד לך (עד גבול מסוים, שנחצה)

אבל אי אפשר להבין כשמישהו מהלאום שלך קם נגדך ותומך בהשמדת והשמדת 7 מיליון אזרחים אחרים תוך כדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...