אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

כן, כתבו על זה אח"כ והפריקים האלו והרוסים בארץ זה עולם קטן - כולם יודעים הכל על כולם. יש תמיד חבר של חבר ששירת איתו.

אתה גנוב, נכון? אין דבר כזה ניאו-נאצים אמיתיים בארץ. יש אנשים שצריכים חוקן והרבה קטמין-ואליום וטיפול דחוף.

מה שכן, יש איזה לא נורמאלי בחיפה שחוטף מכות על ימין ועל שמאל אבל גם הוא הוגדר כחולה נפש... חוצמזה, הילדון המפגר שבראש החבורה הזאת הוא עולה מגרמניה. מוזר כי כל העולים שאני מכירה מגרמניה כולם ממשפחות מסורתיות ומשכילות, יקים, ולא שיט כזה. החברים שלו אבל אכן ממדינות חבר העמים ובאותה מידה הם מציקים לחברים שלי - גם עולים מחבר העמים - ומכים אותם ואז הם מכים בחזרה ואז שמח בפ"ת. יאללה, מי בא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז בהנחה שמה שאת אומרת הוא נכון,סתם היפוטתית,החברים של הילד הזה הם סתם ילדים יהודים שמשעמם להם אז הם מציירים צלבי קרס בכל מקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי רק אחד מהם בוודאות והוא דיי מגודל אז ציפלונים כמוכם לא יגמרו עליו לבד. הוא נראה כמו מקרר, בן 17, טוען שהוא עלה מגרמניה. שיער בלונד קצוץ/מגולח. לובש תמיד מכנסיים מלוכלכות כאלו ונעלי בלויות בנסיון פאטתי להתחקות אחרי גלוחי ראש באירופה (אבל נראה יותר כמו רדנק אמריקאי מצוי). לפעמים יש לו חולצה עם 88 עליה (או 14, 14 WORDS). על המכנס שרשרת ענקית כזאתי. יש לי חברים שיודעים בודאות במי מדובר. הבעיה היא שאף אחד לא ממש יודע איפה הם מסתובבים. במקרה ראיתי את האידיוט הזה מאוחר בלילה ליד המדרחוב שם, ליד מזרקת השתיה איפה שהספסלים של הבאבושקות, הוא גרר איזו עגלה כזאתי של מחסנים, כנראה עובד שם בסביבה. החברים שלו, באמת אין לי מושג. רק אל תלכו לכם לציד לפני שאתם יודעים במאה אחוז לוודא במי מדובר כי אם תרביצו לבנאדם הלא נכון - מאד לא נעים. אח"כ יהיה עוד פחות נעים אם יביאו עליכם חמולה...

קשה למצוא אותם, הם יודעים טוב מאד שכל העולם ואישתו מחפשים אותם כבר שנה כמעט, וגם המשטרה אחרי שבקיץ הם ציירו צלבי קרס במקומות בעיר, זאת לא פעם ראשונה ולא שניה, אלא שלישית לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באילת יש איזה נרקומן שיש לו קעקוע של נשר הברזל מחזיק צלב קרס על הזרוע. והוא אפילו לא טורח להסתיר את זה , הוא תמיד עם גופייה

כל פעם שראיתי אותו רציתי לדפוק לו מכות אבל תמיד הייתי לבד ולא העזתי , נרקומן לך תדע מה הוא יעשה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה אחד כזה גם בת"א אבל עם קעקוע על הפרצוף. מת ממנת יתר. אל דאגה, שם הם יגמרו כולם...

אויש, איזה חמוד זה לקרוא עכשיו את כל התגובות לכתבה ב-YNET ולראות אנשים כותבים "להעיף את כל העולים הגויים האלו מפה!" ובאותה עת כותבים "צלב קרס" עם כ'. :lamer:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה גם את כתבת איפשהו בדיון הזה צלב קרס עם כ', אז אל לך לרדת על מישהו אחר שעושה זאת :)

הוכחה שמי שעשה את זה הוא כסיל מוחלט זה העובדה שהם רשמו Rammstein(עם שגיאות כתיב יש לציין).

ראמשטיין הם להקה נהדרת והדבר האחרון שהם זה גזענים/אנטי-שמיים וכדומה.

הם פשוט, לפי הגדרתם, מותחים את גבולות הטעם הטוב אבל כל אחד עם קצת שכל בקודקוד מבין שהם עושים את הכל בשביל הצחוק.

למשל, יש להם את "שיר התגובה" Links 2 3 4 שהליריקה שלו אומרת משהו בסגנון של "הם אומרים שלבי פועם בימין אך אני מסתכל ורואה, הוא פועם בשמאל, שמאל 2 3 4" + אחד מהם נשוי ליהודייה... oO

ודריה, את באמת חברה של הפאנקיסטים בדיזינגוף? זוהמת העולם אלה, שיתחילו לעבוד ושיעזבו אותנו בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הג'רוזלם פוסט עושה מעצמו צחוק.

"Hitler" had been written across the synagogue's doors, every Jewish symbol was blotted out with spray paint, and "Rammstein" - the name of a German black metal band frequently associated with neo-Nazi punk youth - was written on the floor alongside a satanic symbol.

בלאק מטאל??? נוער פאנקיסטי ניאו-נאצי ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למה הוספתי את הפיסקה הזאת תחת התת-פרק "שערוריית וחילוקי דעת" בערך של Rammstein בוויקפדיה:

On 2006-05-04 a Jewish synagogue in the city of Petah-Tikva was desecrated and the Jerusalem Post anonuced that: "Hitler" had been written across the synagogue's doors, every Jewish symbol was blotted out with spray paint, and "Rammstein" - the name of a German black metal band frequently associated with neo-Nazi punk youth - was written on the floor alongside a satanic symbol." While Rammstein is defintly not a Black Metal band and they have said on numerous occasions that theyr'e lefties, This incident shows that Rammstein has many fans whom are ossicated with Anti-Semitism and racism.[6]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כתבו Rammstein לא נכון,שהיא להקה גרמנית שבכלל לא קרובה להיות אנטישמית.

להפך הם כתבו שיר שנאה להיטלר,הם שונאים נאו נאצים אז אני לא מבין מה כתבו את השם שלהם שם.

וחוץ מזה, הצלב קרס הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...