אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3246874,00.html

http://news.walla.co.il/?w=/1/900254

פשוט טירוף.

מה גורם לאדם לעשות את זה, איזה סוג של שעמום ואיזה סוג של חינוך/חוסר חינוך דרוש בכדי להגיע למצב שבו אתה פורץ לבית כנסת ומרסס צלבי קרס על הקירות, הארונות והספרים?

הוזכרה "חתימה של כת השטן", ולא ממש הייתי מופתע, מאשימים אותם בכל הריאות החולות במדינה הזאת, אני לא יודע אם זה הם, אבל זה הדבר הראשון שעלה לי לראש שהם יכתבו.

אני לא אתפלא אם ילדונים משועממים עשו את זה, הרי הכל הם אלו שמחפשים סוג של שייכות חברתית מוחצנת ובולטת כמו חברות ב"תנועה נאצית" או "כת השטן".

אל תטעו, ילדים אלו אפילו אם יתפסו חייבים לשלם על חומרת מעשיהם, ולאו דווקא רק לשבת ארוכות בבית הכלא, אלא לעבור סדרת חינוך שתסביר להם באופן שלא ישעמם אותם, למה מעשיהם חמורים. (כלומר מפגשים עם ניצולים וכדומה).

אני יודע שיש אנשים שיקפצו פה ויגידו "הרוסים/אשכנזים/מזרחים/XXX אשמים", בבקשה תחסכו את זה ממני... זה לא קשור לשום קבוצת אוכלוסיה, זה פשוט חינוך דפוק ושעמום מסוג שאני עוד לא מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה גורם לאדם לעשות את זה, איזה סוג של שעמום ואיזה סוג של חינוך/חוסר חינוך דרוש בכדי להגיע למצב שבו אתה פורץ לבית כנסת ומרסס צלבי קרס על הקירות, הארונות והספרים?

הזנחה

זו קריאה לעזרה, הם לא מכירים דרך אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח נערים בני14-18 עולי רוסיה\בריה"מ לשעבר... אין לי רעיונות אחרים.

סתם פתחת תיבת פנדורה שוב

ובקשר לזה שאין לך רעיונות אחרים אתה ממש מרים לי להנחתה....אבל אני מתאפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מרחק גדול בין שנאה של הדת, לבין המעשה שהם עשו

אני גם שונא את הדת, אבל לעשות דבר כזה, זה פשוט מפגר וילדותי.

זה שאתה שונא את הדת לא נותן שום לגיטימציה לעשות דבר כזה, מכיוון שאנחנו

חיים במדינה דמוקרטית כל אדם צריך להיות סובלני כלפי דעותיהם של אנשים אחרים

ולכן אין שום לגיטימציה לעשות דבר כזה

(כמו שאתה לא תשרוף את מטה קדימה כי אתה לא מסכים עם הדעות שלהם, או משהו בסגנון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גרה בפ"ת ופאנקיסטים וסקינהדס מכל גוש-דן אומרים לי שיש נאצים קטנים ומפגרים בפ"ת, שאני רק שמעתי עליהם אך מעולם לא ראיתי אותם עד לאחרונה ואני יודעת בערך במי מדובר, יש לי ידידים שיודעים יותר טוב ואני הולכת לטלפן לאחד מהם יותר מאוחר כי עכשיו הוא בבסיס שלו ולא יכול ממש לענות לי.

לפני כמה חודשים ישבתי עם חברה בעיר בערב על בקבוק בירה וראינו איזה ילדון שמנמן ומגודל עם מגפי עבודה וכל ה-gear האופנייני וחולצה עם "88" עליה (פאקינג קוד של נאצים לראשי תיבות של הייל-היטלר). ראיתי את הדבר הזה והתפוצצתי מצחוק... עכשיו פאנקיסטים מפ"ת אומרים לי מי זה, שזה אחד שעלה לא מזמן מגרמניה ומשחק אותה ארי טהור ומה לא, ויש לו חבורה של ילדים דפוקים כמוהו בגילאי 15-16 שכולם אחד אחד דורשים מכות. הם עשו משהו כזה בקיץ ובבית כנסת אחר ברחוב הראשונים בעיר לפני כמה חודשים ולאחרונה גם הרביצו לאיזה פאנקיסט קטן (6 על 1). איזה גברים... :kopfpatsch:

אני כמעט בטוחה במאה אחוז שזה הפלוץ השמן והחברים המפגרים שלו.

עכשיו הדילמה היחידה שנשארה לי זה אם לזרוק טיפ למשטרה מי אלו שיטפלו בהם במסגרת החוק, או למסור את הטיפ לכמה חברה' בת"א שכבר חודשים מחפשים אותם על דברים כאלו (ובגלל שמישהו אחר נחקר על מה שהם עשו, אבל שוחרר).

בבקשה, תפסיקו עם ההערות המפגרות "בטח לא יהודים, רוסים מסריחים, בלה בלה... שונאים את הדת". גם אני לא יהודיה 100%, גם אני לא מתה על הדת וגם אני עליתי מברה"מ אבל אתם לא רואים אותי מתרוצצת עם ספריי ומרססת כתובות נאצה וצלבי כרס, בחיית. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה שתגיד

זה עולים מברה"מ,הם היחידים שמעורבים בחברה מספיק+הם לא יהודים

:nono: לא יפה לדבר ככה!

זה כמו שאני יגיד שזה ערסים ממרוקו או איזה כמה ממזרח אסיה פשוט לא מדברים ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי תמונה מ-NRG והתפוצצתי מצחוק:

560.jpg

איזה כסילים שלא יודעים לכתוב בשיט... בטח יש להם איזה 2 תאי מוח שמדי פעם הם משפשפים אותם אחד בשני ואז נוצר ניצוץ של רעיון מפגר כמו השחטת בית כנסת. יאללה, עזבו משטרה, אגיד לכמה חברה' תל-אביביים לקפוץ לביקור לטפל בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי כבר לדבר כאילו להיות יהודי זה ערך עליון. אם הייתם נולדים משהו אחר הייתם מדברים אחרת.

חרא בא בכל הצבעים ולולא העליות ממזרח אירופה היה לנו עוד פחות רופאים ומהנדסים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...