אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

^

נכון, תמיד אמרתי לאבא שלי תראה איך הדוסים האלה נראים עם כל הבגדים השחורים,אז הוא אמר אם אני הייתי דוס הייתי חושב כך על החילוניים.

פשוט כמה דבילים שרצו תשומת לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר

זה רלוונטי למקרה

לא, פשוט התנהגת כמו עוף דורס שחיכה לנבלה להסתער עליה ונהיית גזען בדיוק כמוהם.

פשוט כמה דבילים שרצו תשומת לב.

לא מאמי, הם רוצים מכות ומכות הם יקבלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פשוט התנהגת כמו עוף דורס שחיכה לנבלה להסתער עליה ונהיית גזען בדיוק כמוהם.

לא מאמי, הם רוצים מכות ומכות הם יקבלו.

מה את רוצה לעזאזל?

העובדות הן שיהודי לא יעשה דבר כזה אם הוא שפוי,ונאצים הם לא יהודים,אז אמרתי שהם לא יהודים,עכשיו בגלל שריכוז הלא יהודים הגדול ביותר פה+שרוב הסיכויים שהוא נאצי בא מברה"מ לשעבר,אמרתי מה שאמרתי.

ולמה צריך להסביר את זה זה ברור לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אז עכשיו צרייך להיות גזען ולשנוא לא יהודים כי הם בטח כולם נאצים ממילא. :s07:

את זה את אמרת לא אני.

אני חושב שצריך להפסיק את העליות לארץ .

אני חושב שמעט הגזמת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, אם אני אקבל עכשיו אזרחות אירופאית וכרתיס טיסה חד כיווני - יהיה לכם תוצר התבוללות אחד פחות ואם זה יביא לכם נחת - אדרבה. עכשיו איפה הדרכון שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, אם אני אקבל עכשיו אזרחות אירופאית וכרתיס טיסה חד כיווני - יהיה לכם תוצר התבוללות אחד פחות ואם זה יביא לכם נחת - אדרבה. עכשיו איפה הדרכון שלי?

למה שתקבלי אזרחות אירופאית?

אם היה מגיע לך היית מקבת כבר,ואזרחות רוסית אם אני לא טועה יש לך לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא קיים.

יש, ישראלי, ולדעתי אני זכאית לו יותר מכמה יהודים טהורים.

למה שתקבלי אזרחות אירופאית?

אם היה מגיע לך היית מקבת כבר,ואזרחות רוסית אם אני לא טועה יש לך לא?

1. נמצא סיבה. אולי אגדיר את עצמי כפליטה פוליטית בגלל גזענים כמוך.

2. לא, אין לי. מר פוטין ביטל אותה לפני 7 שנים, כמו לאזרחים רוסים אחרים שחיים מחוץ לרוסיה ונדרשים לשלם תשלום מיוחד בשביל לקבל את אזרחותם. ככה זה כשאין עוד כסף לחלוב מהעם...

ובחזרה לנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חאלס חאלס!!!

בגלל כמה בכיאלו נאצים אתם יורדים פה אחד על השני?

לפני דקה וכמה שניות חגגנו עצמאות!

אני לא רוסי אבל מי שלא מבין מה העליה הזו הביאה לארץ וכמה זה טוב היא עשתה(נכון לא הכל ורוד אבל הטוב עולה על הרע) הוא דביל ואין טעם לשכנע אותו החיים כבר יוכיחו לו אחרת

ישראל עשויה מעליות וזה חלק גדול ממה שעושה אותה כל כך רב גונית ומיוחדת(עם כל הבעיות שלה) והפסקת העליות משמעו הפסקת כמעט באופן ודאי-דמוגרפיה חביבי חפש על זה חומר

כולנו יהודים וגם מי שלא יהודי אבל ציוני הוא חלק מן העם הזה

יש פה מספיק אוייבים

אז תמצאו משהו אחר לריב עליו, נגיד: gf fx 97000xx rw i או ati87999xtx ff r

ולא על ילדים מטומטמים שזו הדרך שלהם לקבל תשומת לב כי אף אחד לא מתייחס אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jungle פשוט תסתום את הפה עם ההערות הגזעניות שלך, אתה לא שונה מאותם נאצים שריססו צלבי קרס. בדיוק אותו דבר מבחינת אידיאולוגיה.

כמעט כולם, אבל לגמרי כולם הגיעו באיזשהי עלייה, ומי אתה חושב שאתה לעזאזל שאתה יכול להגיד להפסיק את העליות? ארץ של היהודים, לא שלך, טיפש.

vitnir, יש מצב שאותם חברה מת"א שאת מדברת עליהם הם אותם פאנקס שקראתי עליהם כתבה במעריב לפני איזה חודש?

ממה שאני זוכר הם גרים בסקוואט, והם אמרו שהם יודעים על כמה נאצים בפ"ת ושהם מנסים לגלות מי הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...