אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

אבל אני דיברתי על הלא יהודים,בחייייייייייי אתם שומעים סקנדל אתם קופצים כמו רוטווילר הא?

תקן אותי אם אני טועה, אתה טוען שכל רוסי לא יהודי הוא נאצי? או שכל אדם שהוא לא יהודי הוא נאצי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

vitnir, יש מצב שאותם חברה מת"א שאת מדברת עליהם הם אותם פאנקס שקראתי עליהם כתבה במעריב לפני איזה חודש?

ממה שאני זוכר הם גרים בסקוואט, והם אמרו שהם יודעים על כמה נאצים בפ"ת ושהם מנסים לגלות מי הם.

כן אבל הכתבה הזאת מצוצה מהאצבע, חצי מהאנשים שכביכול הופיעו בכתה בכלל לא רואיינו או לא הסכימו להתראיין ולא נתנו לכתב לפרסם והוא פיברק חצי מזה. הכתבה מאד לא מקצועית ומתנשאת שמנצלת את חוסר הידע של האנשים וגורמת להם להאמין לכל מה שהוא כותב בצורה גורפת, אבל כעקרון כן, הם מחפשים אותם ומדובר בכמה חברה' קשוחים (נראה לי שהם יצחקו וילכו כשהם יראו את הליצנים האלו אבל...). מה כן, חצי מהאנשים שכן ראיינו הם אלו שקופצים מעל הפופיק ובגללם כל הסצינה נראית כמו תחרות השתנה בין ילדים בחצר בי"ס יסודי.

תסתכל על מלחמת העולם השניה ותראה מה יש לי נגד גוים

שמו עלינו זין,אני שם עליהם

תגיד את זה לכל הצבא האדום, האמריקאי והבריטי וכל חסידי אומות העולם. פשוט תגיד שאתה נאצי מהסוג היהודי - כזה ששונא לא יהודים.

...למרות שאני חותמת שאם איזו אינגה היתה זורקת לך עצם היית על 4 עכשיו, ואם היית נולד לא יהודי היית הנאצי הכי גדול בעולם. אני חותמת.

אני אמרתי מי זה, כן, זה כמה ילדים עם תסכול והרבה מאד :screwy: ויענו בראש שלהם עומד אחד שעלה מגרמניה ומשם בד"כ גויים לא עולים (גם יהודים לא, טוב להם שם). לא חסר אנשים מעורערים בנפשם ובני נוער טיפשים שלא יודעים איך למשוך תשומת לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על מלחמת העולם השניה ותראה מה יש לי נגד גוים

שמו עלינו זין,אני שם עליהם

ותראה מה היהודים עשו בזמן פלישה לארץ ::)

אתה טועה

אני טוען שהנאצים האלה שהרסו תבית כנסת,הם כנראה גוים מברה"מ.

אתה פשוט שק מלא אוויר אין לך מה להגיד אני אומר זה יהודי סבבה? מה יש לך להגיד? יש לך ההוכחה שזה לא יהודי?לא! זה יכול להיות כל אחד :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פפ הבנתם לא נכון בכלל בכלל,אין לי שום דבר נגד "סתם" גוים,יש לי משהו נגד גוים ששונאים אותי, כדוגמת אלה שלא זרקו זין בשואה,מה לעשות,אם אין לכם-אתם דפוקים.

עכשיו הילדים הנאצים האלה שונאים אותי+גוי [ואני דיי משוכנע שאין מקום להשוואה ליהודים שהיו נאצים בזמן מלחה"מ ה-2].

ואפחד מכם לא יכול להוכיח שהם לא גוים,ובינתיים הטענה שלי חזקה משלכם בהרבה-נמצא חייל נאצי גוי בישראל+עולה ברה"מ-אז לי יש הוכחות שרלוונטיות לגמרי לנושא,אם כי לא בטוחות 100%, לכם אין כלום אתם ביינתיים סתם נהנים לריב בשביל להעביר תזמן]

אז אני שונא אותם,יש להם בעיות איתנו שיעופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהההההההה יכולללללללל לללללהיוווווותתתתתתת יותררררררררר קשורררררררר לזהההההההההה מנאציייייים אחרים בישראללללללללל

וזה היה דוגמא לגוים שאני שונא,כאלה שלא היה אכפת להם לראות אותך מת,ושתבין זה בידיוק מה שהם עשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פפ הבנתם לא נכון בכלל בכלל,אין לי שום דבר נגד "סתם" גוים,יש לי משהו נגד גוים ששונאים אותי, כדוגמת אלה שלא זרקו זין בשואה,מה לעשות,אם אין לכם-אתם דפוקים.

עכשיו הילדים הנאצים האלה שונאים אותי+גוי [ואני דיי משוכנע שאין מקום להשוואה ליהודים שהיו נאצים בזמן מלחה"מ ה-2].

ואפחד מכם לא יכול להוכיח שהם לא גוים,ובינתיים הטענה שלי חזקה משלכם בהרבה-נמצא חייל נאצי גוי בישראל+עולה ברה"מ-אז לי יש הוכחות שרלוונטיות לגמרי לנושא,אם כי לא בטוחות 100%, לכם אין כלום אתם ביינתיים סתם נהנים לריב בשביל להעביר תזמן]

אז אני שונא אותם,יש להם בעיות איתנו שיעופו.

יופי, עכשין אני דפוקה כי אין לי זין... :s07:

הם עלו לפה בחסות חוק השבות - מה שאומר שהם יכולים להיות יהודים למחצה כמוני, או שיש להם קרוב משפחה כזה או אחר שהוא יהודי. מה אתה רוצה שיעשו? יפרידו בין דם לדם? יגידו לאנשים "טוב, אדוני, אישתך רוסיה אז תבוא ותשאיר אותה ואת הילדים להרקב ברוסיה".

לי אין שום התנגדות שהם יעופו מפה, בעצם, ישוטו, על רפסודה קטנה קטנה עם כפיות בתור משוטים וזוג תחתונים בתור מפרש, אבל אתה עדיין בשלך "שיעופו מפה כל הגויים האלו, בלה בלה...". אני בטוחה שהמון גויים היו מתים לעוף מפה, אם היה להם לאן. כמו שאמרתי קודם, מר פוטין ביטל אזרחויות של רוסים ששוהים בחו"ל ודורש עכשיו סכומי עתק בשביל חידוש האזרחות. חוצמזה, מדובר בילדים בגילאי 15-17, ידידים שלי יודעים מי אלו והם הולכים לחטוף את המכות של החיים שלהם אם הם אי פעם יוציאו את הראש ממתחת לאבן שתחתיה הם יושבים (הם מתחבאים כמו עקרבים מתחת לסלעים, בגלל זה הפריקים של ת"א עוד לא תפסו אותם...). כבר הכרתי כאלו, בסוף הם התבגרו, הלכו לצבא ועכשיו חיים כמו כולם.

רבים יעידו שהעליה הרוסית הביאה עימה הרבה קדמה, בעוד שעליות אחרות ממדינות עולם שלישי... הביאו מופלטע. אבל זה מה שאתם מנסים לעשות פה - אינטגרציה, השתלבות וכו'. מי נראה לך הקים את כל הבתי-ספר והמוסדות האקדמאים? יוצאי טהרן? אז זהו, שאם לא העליה מברה"מ לא היה פה אבן על אבן.

ורק שתדע לך, אחרי השואה אלו שעלו לפה אף אחד לא בדק אם אמא שלהם היתה יהודיה - גורלם היה כשל יהודים כשרים למהדרין וכך גם עלייתם.

חוצמזה, חשבתי שמגילת העצמאות אמרה משהו על חופש דת, גזע ולאום... אה, נכון, זה סתם סמרטוט שכמה זקנים חתמו עליו לפני 59 שנה ואתם לא שמים על זה זין כי אין לכם... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, עכשין אני דפוקה כי אין לי זין...
חוצמזה, חשבתי שמגילת העצמאות אמרה משהו על חופש דת, גזע ולאום... אה, נכון, זה סתם סמרטוט שכמה זקנים חתמו עליו לפני 59 שנה ואתם לא שמים על זה זין כי אין לכם...

:lol: דברי ביחיד

מהההההההה יכולללללללל לללללהיוווווותתתתתתת יותררררררררר קשורררררררר לזהההההההההה מנאציייייים אחרים בישראללללללללל

וזה היה דוגמא לגוים שאני שונא,כאלה שלא היה אכפת להם לראות אותך מת,ושתבין זה בידיוק מה שהם עשו.

יפה,הבנת את זה די טוב אין לזה קשר כהוכחה למקרה הזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידי לי את טורחת לקרוא בכלל מה אני רושם?

כי כלל מה שהגבת לא קשור בשיט למה שרשמתי.

אין לי בעיה עם גוים,יש לי בעיה עם גוים שבאים לפה ועושים בעיות,את עושה בעיות? [חוץ מלהציק לי בפורום]

לא,אז אין לי בעיה איתך,יש לי בעיה עם מושתנים שבאים לפה והורסים כל מה שזז כי הם שונאים יהודים,אם אתה שונא יהודים למה מראש מימשת את זכותך לבוא לפה?

יפה,הבנת את זה די טוב אין לזה קשר כהוכחה למקרה הזה :nixweiss:

אתה מוכן להסביר לי איך חייל שקיעקע על עצמו צלב קרס ואמר שיש תנועה נאצית בישראל שהוא חבר בה,לא קשור למקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר לי איך חייל שקיעקע על עצמו צלב קרס ואמר שיש תנועה נאצית בישראל שהוא חבר בה,לא קשור למקרה?

אולי תסביר לי למה זה כן קשור?

ואז אני כבר יטרפד כל טיעון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, חבל על המאמץ... החמור לא יבין...

הוא כותב:

תגיד מה שתגיד

זה עולים מברה"מ,הם היחידים שמעורבים בחברה מספיק+הם לא יהודים

וקובע שכל העולים מברית המועצות לא יהודים ונאצים... את מנסה להסביר לו על זה שרק חלק מהעולים לא יהודים, וריכוז הנאצים\ שונאי הוא נמוך?

ניסיון לעשות הבחנה ממוקדת ומסובכת כל כך ימיס לו את המוח :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידי לי את טורחת לקרוא בכלל מה אני רושם?

כי כלל מה שהגבת לא קשור בשיט למה שרשמתי.

אין לי בעיה עם גוים,יש לי בעיה עם גוים שבאים לפה ועושים בעיות,את עושה בעיות? [חוץ מלהציק לי בפורום]

לא,אז אין לי בעיה איתך,יש לי בעיה עם מושתנים שבאים לפה והורסים כל מה שזז כי הם שונאים יהודים,אם אתה שונא יהודים למה מראש מימשת את זכותך לבוא לפה?

אני מציקה לך? יש לך תסביך רדיפה, לך תבדוק את זה. קח מספר לזימון תורים בגהה: 03-9258310

החייל המדובר הוא :screwy:

הוא לא חבר בשום תנוע ושום שיט, אין פה דבר כזה. יש פה ילדים מפגרים שמתפלצפים מדי פעם, חוטפים מכות וגמרנו. החייל המדובר עשה את זה כדי לצאת על 21 נפשי ואח"כ הלך והוריד את הקעקוע בלייזר. דרך מקורית להשתמט, צרייך לתת לו פרס אידיוט השנה.

הכי מצחיק - מה קשור ראמשטיין?! הם לא נאצים בשיט והקשר היחידי שלהם לפוליטיקה זה השם של הלהקה - על שם העיר שהם באו ממנה, בגלל אסון ראמשטיין: התרסקות אמריקאים על קהל אנשים גדול בזמן מפגן אוירי. הם יענו בעד שארה"ב תקפל את הבסיסים שלה שם ותלך הביתה, נגד הנוכחות שלהם בגרמניה אבל הם אפילו לא מדברים על זה בשירים, סתם קצת אנטי-גלובליסטים וזה ההיפך הגמור מנאצים.

כשקראתי שרשמו שם של להקה גרמנית חשבתי יכתבו Landser, Storkraft, Volxszorn או Nordwind. מה קשור ראמשטיין?! מדובר בילדים מאד מאד מפגרים עם 2 תאי מוח שהם משפשפים ביחד חזק חזק ואז יוצא ניצוץ של מחשבה מפגרת של ילד עם תסמונת דאון - מה שבטח גם יש להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תסביר לי למה זה כן קשור?

ואז אני כבר יטרפד כל טיעון

כי הוא בידיוק מה שטענתי-גוי מבהר"מ ששונא יהודים

דריה, חבל על המאמץ... החמור לא יבין...

הוא כותב:וקובע שכל העולים מברית המועצות לא יהודים ונאצים... את מנסה להסביר לו על זה שרק חלק מהעולים לא יהודים, וריכוז הנאצים\ שונאי הוא נמוך?

ניסיון לעשות הבחנה ממוקדת ומסובכת כל כך ימיס לו את המוח :nixweiss:

דבר ראשון תרגיש חופשי ללכת להזדיין.

דבר שני-אם היית מתייחס לשאר התגובות שבאו אחרי זאת שבהם כיוונתי יותר לקו המחשבה שלי,ולא לוקח משפט ומוציא אותו מהקשרו,אולי היית שותק.

הוא לא חבר בשום תנוע ושום שיט, אין פה דבר כזה. יש פה ילדים מפגרים שמתפלצפים מדי פעם, חוטפים מכות וגמרנו. החייל המדובר עשה את זה כדי לצאת על 21 נפשי ואח"כ הלך והוריד את הקעקוע בלייזר. דרך מקורית להשתמט, צרייך לתת לו פרס אידיוט השנה.

יש ביסוס לטענות שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...