האם האבולוצייה באדם עצרה? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם האבולוצייה באדם עצרה?

overload

Recommended Posts

לא התכוונתי שמשתמשים ב10% מהמוח.... התכוונתי שאנחנו קולטים (ע"י שמיעה, ראייה מגע ריח וכו...) כמות מידע מסוימת, ומודעים רק ל10 אחוז ממנו. נגיד ראית תמונה מסויימת, שבמציאות היא צבעונית, אבל אתה התייחסת אליה כאל שחור לבן...ואני לא אומר שזה מה שקורה, כי אני לא יודע מה זה המידע ש"הולך לאיבוד", וזה סתם דוגמא להמחשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]and I'm sorry to tell you, there are higher life forms, there are the moderators, which can make a person mute or even disappear, with their power of mind alone (and a keyboard, PC and an connection, preferably a broadband with high upload). and there are even higher life forms, called webmasters, though ours is an anomaly! not like neo from the matrix anomaly, more like the rain man. ;) [/ltr]

LOLzOr :lol:

אבל הקטע האחרון לא מנומס :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסבירו לי איך בכלל הגעתם לנושא הזה :s05:

כי הוא ממש לא קשור לדיון.

הקטע הוא, אם כבר בנושא הזה, שגם אם אנחנו משתמשים ב10% זה יהיה ה 100% שלנו תמיד.

כי אין סיבה להשתמש ביותר מזה, אפשר גם פחות, זה לא משנה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגענו לזה מדיון על אבולוציה ועל זה שהמוח שלנו יצתרך להשתנות כדי שנהייה מסוגלים להבין דברים לא מוחשיים... או משהו כזה... תקרא את ההודעה האשונה שלי הת'ראד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסוגל להבין דברים מוחשיים, שאתה יכול לראות בעיניים... כל העניין הזה של יקומים מקבילים, וכל שאר הדברים שתורת הקוואנטים מנסה להסביר פשוט לא נתפסים ע"י המוח האנושי ולכן ההיגיון לא מקבל אותם. אתה לא יכול להבין אותם, ולא כי אתה לא רוצה או סתם טיפש, אלא בגלל שצורת המחשבה לא מסוגלת להתמודד עם זה... זה כמו פורמט חדש של איזה קובץ, שהמחשב שלך לא יכול לקרוא כי אין לו את המפאנח המתאים... ברגע שאתה משדרג את המערכת ומתקין אנקודר חדש, אתה יכול להבין את הקובץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא משתדרג עם הוספת תוכנה.

זה רק מלמד אותו לקבל מידע חדש.

אם תלמד עכשיו נוסחה חדשה במטמתיקה תדע לפתור משוואות חדשות ולהגיע לתשובות שלא יכלת בעבר.

אבל לא תהיה חכם יוותר.

זאת לא אבולוצייה.

או...ששוב לא הבנתי אותך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שזה לא ללמוד נוסחה חדשה. המוח צריך לשנות את הכימייה וסידור הניורונים כדי שתבין את המשמעות של הדברים האלה...

וזה שהמחשב יודע לעבד מידע חדש זה כן שידרוג במובן מסויים...

זה לא שאני מדבר על יד שלישית שצריכה לצמוח... אני מדבר על שינוי קטן יחסית שיכול לעשות הבדל גדול יחסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד את הדעה שלי על העצר האבולוציה באדם

לפי דעתי האבולוציה של האדם נכון לעכשיו עצרה לגמרי

משום ש... (אני אתחיל להישמע געזני קצת, אבל תרגעו אני מדבר על קטע גנטי) אין יותר ברירה טבעית

אולי אתם לא מבינים אבל אפשר היה לשפר את הגזע האנושי תוך כמה דורות

ברגע שעיקרון החזק שורד נהיה העיקרון השולט

מחלות גנטיות אפשר למחוק על ידי כך שהם לא יעברו הלאה, תכונות חזקות כן יועברו

ותוך מס' דורות אפשר היה לראות שינוי

אבל ברגע שהטכנולוגיה נכנסה עיקרון החזק שורד מת, מה שאפשר לחכות לו זה שינוי גנטי מכוון

הבנתם אותי?

דרך אגב overload את התמונה שלך לקחתה מGITS ? או שאני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או... המ"צ חזר... :P ( ;D)

בגלל זה אני טוען שהשלב הבא יהייה יכולת תפיסה של טכנולוגיות מתקדמות יותר.

בלי טכנטלוגיה חצי אפריקה הייתה עכשו מתה... ואני לא מדבר על אנשים שניצלו מהתקפי לב וכו... שזה עוד כמה וכמה מליונים שללא מתקדמת היו די דוממים עכשו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לאיסתרא: אחמדי-נג'אד משתייך להומו-סאפיינס? ::)

תראה את הסרט "מה קרה בגטאקה?" סרט מעולה, מדובר על זמן שבו כבר יוצרים אנשים במעבדה וכו'.

בקיצור, אחד שנולד מילודה טבעית (ללא שום נגיעה של רופא שאותו עובר יהיה ספורטאי\חכם\רואים 6\6 וכו') הצליח הרבה יותר מאחיו שנולד מלידה "טכנולוגית"

אני ממליץ לכולם לראות את הסרט, ניתן להסיק מהסרט שאין דבר העומד בפני הרצון (הוא רצה לטוס לחלל ובסוף טס :) )

זה סרט! :screwy:

עוד משהו שגילו: המוח שלנו מעבד (processing..) רק איזה 10 אחוז מכמות המידע שנקלט. מה מכיל אותו מידע שלא מעובד?

זה לא שהמוח מעבד 10% מהמידע שנקלט. בערך 10% מהמוח פעיל. 8)

כיום, האבולוציה פועלת בכיוון הפוך. במדינות עם מדיניות חברתית-סוציאלית (כמו ישראל), לחלשים יש יתרון על פני החזקים. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג, אולי די להכניס פוליטיקה לכל דבר?

יש דיונים מתאימים לזה.

anyway, יש כמה סיפורים של אסימוב שמדברים על הנושא.

ממליץ לקרוא אותם (לא שאני זוכר איזה סיפורים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Borg,

אז מה אם זה סרט? אתה יודע שכבר היום יש שלבי "אלפא\בטא" לניסויים הגנטיים הללו? זה נמצא בעתיד הלא רחוק.

התכוונתי לזה שהאנדרדוג ניצח בגלל שזה סרט הוליוודי.

בורג, אולי די להכניס פוליטיקה לכל דבר?

יש דיונים מתאימים לזה.

לא דיברתי על פוליטיקה. דיברתי על קופים, וזה קשור לאבולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...