עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

החוק הוא חוק וחוק זה נקבע מטעמים כאלו ואחרים ולא לנו לומר שהוא לא מתאים.

כשהפנו אליי אצבע מאשימה כשאמרתי "דמיינו שזאת הבת שלכם", התכוונתי הסתכלו על עצמכם ואם אין כאן מצב של מוסר כפול בו גורל מופקרת זרה וגורל מופקרת "קרובה" צרייך להיות שונה. כשמכתיבים חוק כזה - כאן מחפשים את תמציתו. בלי מוסר כפול, עם יתר צידוד בחלש. אכן זה מוזר אבל זה כך. אני לא מאמינה שהם יקבלו עונשי מאסר, ואם כן אז מגוכחים בלבד. התחום האפור כאן הוא כבר לא אפור, יש לו נקודות סגולות ופסים צהובים, אבל למען שלא יהיה ספק - החוק הקיים בנושא זה צרייך להשאר כמו שהוא על מנת למנוע ניצול. ברור לנו שלא יקרה כלום אם היא היתה מחכה עוד שנה-שנתיים עד הגיל המותר. אבל הסכנה לנזק נפשי, פיזי ותדמיתי עקב קיום יחסים בגיל כה מוקדם היא גדולה בהרבה ולכן רצוי להמנע ממנה באיסור קיום יחסים עם ילדות בגיל הזה.

וכן, אם זאת היתה אחותך אז זה היה בסדר? היית עכשיו שורף צמיגים וקורא למעורבים להשפט במשפט שדא ולקבל כדור בראש.

ועכשיו אתן דוגמא למה החוק הזה טוב:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3246031,00.html

נאשם "בעל" 3 אחיות, בנות 10, 11 ו-12 בתמורה לדברי מתיקה וכו'. כן. מישהו כאן אומר שמדובר בסחר-מכר? שילדה מוכרת את גופה תמורת "בזוקה"? אולי גם הן נימפומניות? אולי הן חולות נפש? ואולי הן פשוט ילדות שלא מבינות את חומרת המעשים וגודל השלכותיהם.

וסטון, אין הרבה מקום להומור בדיון הזה, פי כמה וכמה כשהוא כה רדוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשהפנו אליי אצבע מאשימה כשאמרתי "דמיינו שזאת הבת שלכם", התכוונתי הסתכלו על עצמכם ואם אין כאן מצב של מוסר כפול בו גורל מופקרת זרה וגורל מופקרת "קרובה" צרייך להיות שונה. כשמכתיבים חוק כזה - כאן מחפשים את תמציתו. בלי מוסר כפול, עם יתר צידוד בחלש. אכן זה מוזר אבל זה כך. אני לא מאמינה שהם יקבלו עונשי מאסר, ואם כן אז מגוכחים בלבד. התחום האפור כאן הוא כבר לא אפור, יש לו נקודות סגולות ופסים צהובים, אבל למען שלא יהיה ספק - החוק הקיים בנושא זה צרייך להשאר כמו שהוא על מנת למנוע ניצול. ברור לנו שלא יקרה כלום אם היא היתה מחכה עוד שנה-שנתיים עד הגיל המותר. אבל הסכנה לנזק נפשי, פיזי ותדמיתי עקב קיום יחסים בגיל כה מוקדם היא גדולה בהרבה ולכן רצוי להמנע ממנה באיסור קיום יחסים עם ילדות בגיל הזה.

וכן, אם זאת היתה אחותך אז זה היה בסדר? היית עכשיו שורף צמיגים וקורא למעורבים להשפט במשפט שדא ולקבל כדור בראש.

ועכשיו אתן דוגמא למה החוק הזה טוב:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3246031,00.html

נאשם "בעל" 3 אחיות, בנות 10, 11 ו-12 בתמורה לדברי מתיקה וכו'. כן. מישהו כאן אומר שמדובר בסחר-מכר? שילדה מוכרת את גופה תמורת "בזוקה"? אולי גם הן נימפומניות? אולי הן חולות נפש? ואולי הן פשוט ילדות שלא מבינות את חומרת המעשים וגודל השלכותיהם.

וסטון, אין הרבה מקום להומור בדיון הזה, פי כמה וכמה כשהוא כה רדוד.

הבחור הפעיל אלימות ולחץ על הילדות האלה

החילים לא עשו דברים כאלה לפי מה שדוח

ואני אף פעם לא אמרתי שלישכב אם ילדה זה בסדר

רק אמרתי שמאוד קשה לדעת אם הם ידעו או לא את הגיל האמיתי או את המצב הנפשי וביגלל זה אנחנו לא יכולים לישפוט אותם

ואלה שאומרים שלזין ילדה זה בסדר הם חולים מבחינתי

אני לא יכול לחשוב על ילדה בתור אוביקט מיני זה פשוט מגעיל

ואת אומרת שאת לא חושבת שהם ישבו ואני רוצה להגיד לך צהל אולי מטאטא חלק מהמיקרים אבל פה כל התיקשורת חוגגת על זה

ולא מעורבים מפקדים בכירים ככה שאין סיבה לשופטים בצהל (במידה והמישפט יהיה צבאי) לא ליתקוע אותם חזק

רק העובדה שהם יזדינו בבסיס זה עברה על חוקי הצבא ואם יצליחו להוכיך שהם ידעו שהיא יותר צעירה מהגיל שהיא אמרה

הם הולכים לידפק חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, אני חושבת שאני מתחילה לראות את הצד של המצודדים במעורבים פה...

אם אני הייתי ממזר עם זין גדול וידיים מזיעות ודביקות גם אני כנראה הייתי מזיינת קודם וחושבת אח"כ.

Cum on... כל בחור שאני הייתי איתו גם יגיד לכם שאני נימפומנית אבל בינתיים אף אחד לא ניסה להעביר אותי כמו איזה פחית קולה. שאלה של מוסר.

וכאן, רבותיי וחרמניי, נמצא הכשלון המוסרי של אותם חיילים. Takes two to tango, אלא שחלק גדול יותר של האשמה נופל בחלקם של אותם חיילים כי הם פעלו לפי אינסטינקט חייתי ולא הפעילו מחשבה - במילים אחרות, חשבו עם הזין. בחורה או אישה ששוכבת עם כל מה שזז בכמויות מסחריות זאת חריגה מ-א-ד גדולה מהנורמה שצריכה לשמש נורה אדומה. בין אם היא בת 30 ואולי יש לה מחלות - ובין אם היא קטינה שלא אחראית למעשיה, מה שהופך אותך לפושע. עזבו הילדה, אתם לא רוצים להתפס כפושעים, נכון?

[ltr]I don't see the reason to go below the belt, and nip pick my nickname, because you don't know the reason for it. if you have valid arguments, you are more than welcome to state them.

and to the point, how many guys that you have slept with asked to your ID first or even how many of those guys have you asked to see their ID from? I'm sorry, but when you're about to sleep with someone you assume that that person is old and mature enough, especially if (in this case) she looks that way and say she is that way.

now I'm going to assume (and I wouldn't be wrong) that neither you nor the guys you slept with asked for an ID first, so basically it possible though not plausible that you should go to jail for rape.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים עוד אפשר להגיד שהם לא ידעו שהיא בת 13?

נראה לך הוגן שהם יקבלו עונש על מעשה טיבעי ונורמאלי לגמרי?

ותפסיקי לקפוץ למסקנות שכולם ידעו שכולם מזיינים אותה.

ותפסיקי לקפוץ למסקנות שהיה להם מושג שהיא בת 13 אבל לא היה להם אכפת.

את רואה מה שבא לך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם חייבים לדעת, היה נגד אחד בבסיס, זהו בסיס סגור והנגד גר שם יחד עם הילדה.

החיילים חייבים להכיר את הנגד וכך גם את ביתו ולכן הם גם ידעו את גילה של הילדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממזרזיןגדול - אני חיקיתי אותך ;D

חוצמזה, אהיה כנה איתך, בגיל 14 נראיתי כמו בת 18-20 - וזה גם בלי בגדים פרובוקטיביים או טונה איפור כמו בנות רבות היום. גם דיברתי אחרת וכו'. הייתי דלוקה על מישהו בן 21 ויצאנו. הוא שאל בת כמה אני וגימגמתי "עוד מעט 15". איך זה שהיה לו המוסר להגיד "לא, זה לא בסדר, בואי נישאר ידידים". לא, לא רציתי לשכב איתו, אהבתי את חברתו והוא מצא חן בעיניי אבל הבנתי את הסוגיה המשפטית פה, וכן, גם לו זה מפריע להיות עם מישהי בת 14 ולא כעסתי. נשארנו ידידים.

עכשיו זה מעלה עוד נקודה... למה היא בחרה ללכת עם חיילים ולא בני גילה? אולי גם היא חשבה שהיא מאד בוגרת ושבני גילה לא מבינים אותה? דיי, יש לי סלט בראש. :screwy:

הילדה צריכה חינוך מחדש, זה בטוח. מה שלא בטוח זה שכולם באמת ובתמים חשבו שהיא בת 16. מילא חייל בן 18-19 עושה אותה כי הוא טמבל ומה שנקרא "כשהזין עומד - השכל לא עובד", אבל מה אם נגיד היו מעורבים בזה אנשי קבע בני 30+ ויותר? זה עדיין בסדר?

וכן, הנג"ד היחיד בבסיס היה הרס"ר. אולי הם פשוט רצו לדפוק את הבת של הרס"ר? מה אני יודעת? אולי היא גם שיקרה לגבי מי האבא שלה? אמרה שזה מפח"י?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I'm going to assume that the age in your profile is correct, in that case you probably have no idea about what is a military base, especially an air force base. those things are the size of a small village, there are buses to different places inside the base. the base population is in the thousands. maybe you can remember every one and their ages, but I can't even remember all the names of the people I served with.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסיסים של חיל האויר הם ענקיים

אלפי חיילים ועשרות משפחות

המון נגדים (שלא גרים בבסיס) והמון קצינים (שגרים בבסיס, בעיקר טייסים)

מאיפה הבאת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצמזה, אהיה כנה איתך, בגיל 14 נראיתי כמו בת 18-20 - וזה גם בלי בגדים פרובוקטיביים או טונה איפור כמו בנות רבות היום. גם דיברתי אחרת וכו'. הייתי דלוקה על מישהו בן 21 ויצאנו. הוא שאל בת כמה אני וגימגמתי "עוד מעט 15". איך זה שהיה לו המוסר להגיד "לא, זה לא בסדר, בואי נישאר ידידים". לא, לא רציתי לשכב איתו, אהבתי את חברתו והוא מצא חן בעיניי אבל הבנתי את הסוגיה המשפטית פה, וכן, גם לו זה מפריע להיות עם מישהי בת 14 ולא כעסתי. נשארנו ידידים.

אם לא היית מגמגמת 15, אלא עונה בביטחון 16 ומשהו, את באמת חושבת שהוא היה נסוג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה מעלה עוד נקודה... למה היא בחרה ללכת עם חיילים ולא בני גילה? אולי גם היא חשבה שהיא מאד בוגרת ושבני גילה לא מבינים אותה? דיי, יש לי סלט בראש. :screwy:

הילדה צריכה חינוך מחדש, זה בטוח. מה שלא בטוח זה שכולם באמת ובתמים חשבו שהיא בת 16. מילא חייל בן 18-19 עושה אותה כי הוא טמבל ומה שנקרא "כשהזין עומד - השכל לא עובד", אבל מה אם נגיד היו מעורבים בזה אנשי קבע בני 30+ ויותר? זה עדיין בסדר?

וכן, הנג"ד היחיד בבסיס היה הרס"ר. אולי הם פשוט רצו לדפוק את הבת של הרס"ר? מה אני יודעת? אולי היא גם שיקרה לגבי מי האבא שלה? אמרה שזה מפח"י?

[ltr]now lets say you would have lied, do you think it's right he should have been in jail?[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית כמעט 15, לא 12-13 ולא היו ביניינו מעולם יחסים כאלו, כי לא רציתי זין, רציתי להכיר אותו יותר מקרום, וסביר להניח שגם לא היינו עושים כלום גם אם הייתי משקרת, לכן אין בסיס אפילו להשוואה במקרה הזה. הסיבה היחידה שהבאתי את המקרה לדיון הוא היכולת (אם תרצו, מוסריות) להגיד "לא". ישנו הבדל נוסף בעובדה שכאן הבחורה עברה מיד ליד, חבר-מביא-חבר. אם היה מדובר בחייל יחיד, שהרי אולי גם לא היה כל כך הרבה מקום לאישום. אבל היא הועברה מיד ליד, כל הבסיס ידע על זה ועדיין היה קשר של שתיקה.

כמובן שגם אין לנו פרטים ענייניים על החקירה כמו איך באמת היא נראית ועל מי היא עובדת ואיך, מספר מדוייק יותר של נאשמים וגילם וכיצד הגיעו אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסיסים של חיל האויר הם ענקיים

אלפי חיילים ועשרות משפחות

המון נגדים (שלא גרים בבסיס) והמון קצינים (שגרים בבסיס, בעיקר טייסים)

מאיפה הבאת את זה?

בסיס בדרום.

הם לא כאלה גדולים.

אין מצב שהם לא ידעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נקודת מחשבה... הרבה פעמים התעללות מינית בגיל מוקדם גוררת אחריה מטען נפשי שגורם אח"כ להתנהגות מינית מופקרת, כמו גם הופכת את הקורבן למתעלל פוטנציאלי. הייתכן שהילדה עברה התעללות מינית כזו או אחרת זמן רב לפני האירועים ובגלל זה היא מתנהגת כך? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...