עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולייייייי תפסיק להסתמך על ספקולציות ותתחיל להתייחס לעובדות,כמו שכולנו עושים?

אתה ומון גירל כל הזמן מסתמכים בטיעונים שלכם על ספקולציות,שלא כמונו שמסתמכים על העובדות שהציבור יודע.

אלא אם יש לך כוחות טלקינטיים אותה יודע מה באמת קרה שמה,אין לכל הטיעונים שלך שום משמעות.

יש מצב שהילדה פשוט נורא נורא נורא מפותחת,מה לעשות?

איזה עובדות בדיוק? מה שכתוב בעיתון? אולי נתעלם גם מהעובדה שהילדה המסכנה נמצאת עכשיו באיזשהו טיפול נפשי? נראה לך שזה היה בשבילה שום דבר?

אין פה עניין של ספקולציות. בחיל האוויר אומרים "אם יש ספק אין ספק" ושלא תבין אותי לא נכון - גיל 16 לא הרבה יותר טוב מגיל 14 - רק יותר חוקי.

אתה מאמין שאם ילדה או נערה מפתה אדם מבוגר ממנה זה סביר שהוא ישכב איתה? חלק מהאנשים שהיא הייתה איתם היו כבר בקבע כלומר בהכרח מעבר לגיל 21. חלק מהם היו אזרחים כלומר מבוגרים גם מעבר לגיל הזה. נראה לך סביר שילדה בת 12-13 תתנהג (מנטלית, אם נתעלם רגע מהעניין הפיזי) תצליח "לעבוד" על 40 אנשים במשך יותר משנה? אתה חושב שאם היית שם היית מצטרף לחגיגה ושוכב איתה גם אם היו לך ספקות או חשדות או שהיית קופץ על העגלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסיס בדרום.

הם לא כאלה גדולים.

אין מצב שהם לא ידעו.

הבסיסים היחידים בהם יש שיכון משפחות הם בסיסים עם טייסות מבצעיות

אין בסיסים כאלו של חיל האויר שהם קטנים

ליתר דיוק, בדרום יש לך את חצרים, מצפה רמון, נבטים ועובדה

כולם גדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי... אני בבסיס הלא נכון... איזה חינגות יש בבסיסים אחרים :s07:

אני מסכים שהמקרה הוא טעות גרועה ביותר אבל אני מתקשה לחשוב שה"ילדה" הייתה תמימה במעשה היא רצתה בזה החיילים היו מוכנים להעלים עין ולא לשאול יותר מידי.

בסופו של דבר כולם יצאו מרוצים עד שמישהו החליט להוציא את זה החוצה, המקרה כבר קרה סביבות השנתיים איפה כל הצבועים היפי נפש היו? רק עכשיו הם התעוררו אחרי שהילדה עשתה את כל הבסיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עובדות בדיוק? מה שכתוב בעיתון? אולי נתעלם גם מהעובדה שהילדה המסכנה נמצאת עכשיו באיזשהו טיפול נפשי? נראה לך שזה היה בשבילה שום דבר?

אין פה עניין של ספקולציות. בחיל האוויר אומרים "אם יש ספק אין ספק" ושלא תבין אותי לא נכון - גיל 16 לא הרבה יותר טוב מגיל 14 - רק יותר חוקי.

אתה מאמין שאם ילדה או נערה מפתה אדם מבוגר ממנה זה סביר שהוא ישכב איתה? חלק מהאנשים שהיא הייתה איתם היו כבר בקבע כלומר בהכרח מעבר לגיל 21. חלק מהם היו אזרחים כלומר מבוגרים גם מעבר לגיל הזה. נראה לך סביר שילדה בת 12-13 תתנהג (מנטלית, אם נתעלם רגע מהעניין הפיזי) תצליח "לעבוד" על 40 אנשים במשך יותר משנה? אתה חושב שאם היית שם היית מצטרף לחגיגה ושוכב איתה גם אם היו לך ספקות או חשדות או שהיית קופץ על העגלה?

סבבה אם לך מותר אז גם לי מותר:

אולי היא אמרה לזקנים שהיא בת 20?

הרי יש בנות 20 לא מפותחות במיוחד,ומצטער כשאני אהיה בן 27 אני אזיין בת 20 בכיףףףףףף,מי שיגיד אחרת בעיה שלו,אין שום דבר מוסרית דפוק בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אוקיי, אז אתה מסכים שבמידה ותהיה לך בת ובגיל 12 היא תחליט לשכב עם לגיון שלם אז יהיה בסדר מפחינתך שלא יהיה קיים חוק שימנע ממנה לעשות זאת?

גם עכשיו אין חוק שמונע ממנה לעשות את זה. הוא רק זורק לכלא את האנשים ששכבו איתה, וזה לא מקובל עליי בכלל. סקס זה משהו ששני אנשים עושים ביחד. היא לא בובה מתנפחת, היא שותפה פעילה וזה היה בהסכמה מלאה ולמעשה ברצון שלה.

העובדה שהיא שיקרה היא רק סיבה מקלה לחיילים וזה דיי דופק (תרתי משמע) את הקורבן ואפילו "מקרבן" את ה"פוגע". אבל לא משנה מה, החיילים היו בעמדת כוח ממנה, וכאן זה אולי גם אלמנט של female justice אבל בגלל שכאן היא הפגיעה, החוק יהיה לצידה כשם שהחוק נועד להגן, לעיטים גם על אלו שלא יכולים להגן על עצמם או לא מסוגלים לשמור על עצמם שלא להדפק...

אני פשוט לא מצליח להבין כמה טימטום צריך להיות במוח של בן אדם בשביל להתעקש שהיא היתה "קורבן" במקרה הזה.

אם אם יש לה בעיות נפשיות, זאת בעיה שלה. והגברים שהיא שיקרה להם ושכבה איתם לא צריכים ללכת לכלא. איזה היגיון מעוות גאד דמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע ש"החוק הוא חוק", אבל אתה פשוט אטום ולא קולט שהחוק הזה מעוות!

וזה מה שאטום בך. אתה הולך "אחרי החוק" בצורה אטומה וללא כל פתיחות דעת ומחשבה צלולה. אתה אטום.

החוק הזה לא מעוות, דווקא אחד החוקים היותר מגנים על ילדים שקיימים במדינה המטורפת הזו.

האם אני חושב שצריך לשלוח את כולם לכלא? לא. האם אני חושב שהם צריכים לקבל איזשהו עונש? לא בהכרח - זה תלוי בנסיבות.

אבל האם הם צריכים לקבל לכל הפחות רישום פלילי? כן - אחרת בחוק הזה אין שום תוכן.

בסיפור הזה יש המון נסיבות מקילות ואין ספק שלרוב האנשים אין מקום בכלא - הם אנשים צעירים ונורמטיבים שלא ידעו שהם עוברים על החוק, אבל הם עברו עליו שלא במודע. לשמחתי לא אני ולא אתה נכריע בעניין - בשביל זה יש בתי משפט ושופטים.

נו, מה בדיוק אטום בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווו בחיאת ראבאק

את מסוג האנשים שתומכים בהחלטה על ההוא שירה בגנב שנכנס אליו הביתה,הרג אותו,ונכנס לכלא על הריגה.

ואתה מסוג האנשים שכאשר ייגמרו להם (אם בכלל היו) טיעונים הגיוניים ובעלי הבסיס הם יתחילו לצעוק "שמאלני מסריח", לעוות דברים שנאמרו ולהכניס דברים לפה.

קצת קשה לנהל דיון על פוליטיקה מינית עם אנשים שבגרותם הנפשית והמינית עודנה בחיתוליה והם עצמם זקוקים נואשות לפורקן, כמו אותם חיילים שלא ראו ואגינה מאז מסיבת הגיוס במועדון הבורסה ובעקיפין גם קוראים לי מטומטמת... פי יא... ::)

בקרוב אצלכם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אם לך מותר אז גם לי מותר:

אולי היא אמרה לזקנים שהיא בת 20?

הרי יש בנות 20 לא מפותחות במיוחד,ומצטער כשאני אהיה בן 27 אני אזיין בת 20 בכיףףףףףף,מי שיגיד אחרת בעיה שלו,אין שום דבר מוסרית דפוק בזה.

אני מקווה בשבילי, בשבילך ובשביל הילדות של שנינו (אם וכאשר יהיו לנו), שאנשים ידעו להבחין בין בחורה בת 18 או 20 לבין ילדה בת 12 בלי קשר לרמת ההתפתחות המינית שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מסוג האנשים שכאשר ייגמרו להם (אם בכלל היו) טיעונים הגיוניים ובעלי הבסיס הם יתחילו לצעוק "שמאלני מסריח", לעוות דברים שנאמרו ולהכניס דברים לפה.

קצת קשה לנהל דיון על פוליטיקה מינית עם אנשים שבגרותם הנפשית והמינית עודנה בחיתוליה והם עצמם זקוקים נואשות לפורקן, כמו אותם חיילים שלא ראו ואגינה מאז מסיבת הגיוס במועדון הבורסה ובעקיפין גם קוראים לי מטומטמת... פי יא... ::)

בקרוב אצלכם!!

אה?

מה?

אני שם כסף שאני מזיין יותר ממך בשבוע-ואני לא משקר,אני באמת מוכן להתערב על זה.

ואני לא קטן כמו שאת חושבת סנובית.

כולה שנתיים מתחתייך.

ואיזה בסיס יש לטיעונים שלך חוץ מ:

כל הגברים הם זין אחד גדול וכולם ידעו שהיא בת 13 וכולם ידעו שכולם מזיינים אותה ואבא שלה מתעלל בה ועוד סיפורי אלף לילה ולילה אחרים?

אני אצוטט את ביג דיק

"bitch please"

אני מקווה בשבילי, בשבילך ובשביל הילדות של שנינו (אם וכאשר יהיו לנו), שאנשים ידעו להבחין בין בחורה בת 18 או 20 לבין ילדה בת 12 בלי קשר לרמת ההתפתחות המינית שלהן.

טוב חלאס עם ההגזמות,כבר שנה אתם מדברים על 12 והיא בכלל הייתה בת 13 וחצי

ומקודם הקפצת את מספר הבחורים ל40.

תשאר אובייקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

אז זה מה שיש לפמיניסטית עם רגשות נחיתות וקיפוח (ע"ע "קיבלתי עונש על איחור!!") להגיד בתגובה לטענות שלי? יפה יפה, אני משתפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חלאס עם ההגזמות,כבר שנה אתם מדברים על 12 והיא בכלל הייתה בת 12 וחצי

ומקודם הקפצת את מספר הבחורים ל40.

תשאר אובייקטיבי.

1. זה דיון סוביקטיבי לחלוטין, אני לא רואה שום סיבה שבגללה דווקא אני צריך להיות אובייקטיבי.

2. ההבדל בין 12 ל12 וחצי זניח לחלוטין - נראה לך שילדה בת 12 וחצי נראית יותר כמו בת 20 מילדה בת 12?!

3. ההבדל בין 37 ל40 הוא גם כן זניח לחלוטין. מה זה משנה אם זה היה 40 או 35?!

[ltr]oh for fuck sacks, you're giving me a headache.

she wanted it, she got it!

nothing immoral about it. the only thing immoral about it is she saying she's 16 when she's not![/ltr]

ופה קבור הכלב - ילדה בת 12 או 13 לא בהכרח יודעת מה היא רוצה, בטח לא כשמדובר ביחסי מין.

אבל בדבר אחד אתה צודק: היא אכן קיבלה את זה - בעיתון הבוקר היה כתוב שלפעמים החבר'ה בבסיס היו באים בזוגות ושלישיות (אם להאמין למה שכתוב בעיתון). אז כן, אתה צודק - היא בהחלט קיבלה את זה. וגם את האישפוז במוסד לחולי נפש היא קיבלה. איזה כיף לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבין לגמרי אנשים שאומרים שהם לא ידעו שהיא כל כך צעירה

אבל אנשים שחושבים שחוקים שנועדו לימנוע פדופיליה הם חוקים דפוקים ניראים בעיני מאוד מטומטמים

תחשבו קצת

אם היתה לי בת וזה היה קורה לה היתי לוקח מוט ברזל ומכניס אותו לכל חיל וחיל שהיה מעורב בזה

תפסיקו להגן על פדופיליה

המיקרה לחוד ביגלל התחום האפור ופדופיליה לחוד כי אין בזה תחום אפור

ואני לא ממהר להאשים תחיילים כי חסרים הרבה פרטים אבל אני כן חושב שהחוק טוב וחשוב שהוא קים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...