עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]forget all that, I want to know why do you think it's ok to send to jail a 19 y/o man for sleeping with a 16 y/o teenager?[/ltr]

בהפרש הזה, כנראה שלא יהיה עונש מאסר. כשמדובר על ילדה בת 13 אז כנראה שכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הם חשבו שהיא בת 16 בחיייייאאאאאאאאתתתתתתתתת

אבל היא לא!

מתי תבין שההבדל בין מה שהם חשבו למה שהיה בפועל הוא מה שמשנה פה. לכל היותר יהיו להם נסיבות מקילות, אבל לכל הפחות הם עברו על החוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב שקול לאיש שילך ברחוב,יתן לך 100 שקל ואז יתקשר למשטרה ויגיד שגנבת ממנו.

הילדה הזאתי אמרה להם זה שזה בסדר [אני מסכימה,אני בת 16]

האנשים לקחו

ואז מענישים אותם

משהו פה דפוק ומי שלא מבין את זה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אטום! :s07:

צר לי - אתה אטום.

החוק בשביל חצי מהמשתתפים בדיון הוא בגדר המלצה. אז זה הזמן להגיד: הוא לא! החוק הוא החוק.

אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש. אי ההבנה או הידיעה שמה שהם עושים זה לא חוקי לא פוטר אותם משום דבר!

גם אם היא שיקרה להם, אני לא מאמין ש37 אנשים לא שמו לב שהבחורה בת "16" לתפיסתם היא לא כזו. כשהזין עומד, השכל בתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי - אתה אטום.

החוק בשביל חצי מהמשתתפים בדיון הוא בגדר המלצה. אז זה הזמן להגיד: הוא לא! החוק הוא החוק.

אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש. אי ההבנה או הידיעה שמה שהם עושים זה לא חוקי לא פוטר אותם משום דבר!

גם אם היא שיקרה להם, אני לא מאמין ש37 אנשים לא שמו לב שהבחורה בת "16" לתפיסתם היא לא כזו. כשהזין עומד, השכל בתחת.

אולייייייי תפסיק להסתמך על ספקולציות ותתחיל להתייחס לעובדות,כמו שכולנו עושים?

אתה ומון גירל כל הזמן מסתמכים בטיעונים שלכם על ספקולציות,שלא כמונו שמסתמכים על העובדות שהציבור יודע.

אלא אם יש לך כוחות טלקינטיים אותה יודע מה באמת קרה שמה,אין לכל הטיעונים שלך שום משמעות.

יש מצב שהילדה פשוט נורא נורא נורא מפותחת,מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]forget all that, I want to know why do you think it's ok to send to jail a 19 y/o man for sleeping with a 16 y/o teenager?[/ltr]

אני לא. היא לא היתה בת 16 והיא עברה מיד ליד. לא עליי למצות איתם את הדין וגם לא עליכם. זאת אמנם לא ממש פרשת אונס יותר, אלא בעילה בהסכמה, מה שלא הופך את זה לבסדר ובמיוחד שהיא עברה מיד ליד וחצי בסיס ידע וכולם שתקו. ובכלל, אני לא מאמינה שכולם האמינו מה גילה. ידוע היטב שבנות מתבגרות פיזית יותר מהר מפעם, ומחקרים מוכיחים שנמצא קשר ישיר בין מצוקה נפשית או אחרת לבין התפתחות גופנית מואצת. כך או כך משהו כאן לא בסדר. לא ייתכן שאף אחד לא ידע את גילה האמיתי.

הנה עוד נקודה למחשבה:

הילדה הזו היא קורבן של החברה שלנו.

יש איזו אשלייה שהחברה הטביעה בעצמה שבנות הן יותר בוגרות מבנים ולכן זה בסדר שבחורה בת 16 יוצאת עם בחור בן 18 ויותר(אחר כך היא תתלונן שהוא לחץ עלייה לקיים יחסי מין בזמן שהיא לא הרגישה בשלה. אם היא לא בשלה אז שתצא עם מישהו בגילה שבשל בדיוק כמוה).

צר לפוצץ את הבועה הזו בנות, אך אתן לא יותר בוגרות מבנים ובטח שלא יותר בשלות. הבגרות המינית של בנות מופיעה הרבה לפני הבגרות הנפשית. וזה שבחורה בת 15 מצליחה לסובב את הראש של גבר בן 30 לא הופך בחורה לבוגרת יותר וזה שהיא יכולה להיות אקטיבית מבחינה מינית בטח שלא הופך אותה ליותר בוגרת.

להיפך. הגישה הזו רק מנציחה את הפער ואי השוויון בין גברים לנשים כי לכל בחורה היום יש איזה חבר מבוגר ממנה בשנתיים שלוש, משכיל ממנה בשנתיים שלוש, מתקדם ממנה בשנתיים שלוש ומבוסס יותר בשנתיים שלוש (המגמה משתנה אך עדיין הרוב של הקשרים בחברה הישראלית מתנהלים כך). חבר בגיל שלה נתפס בעיניה כילדותי אך הילדותיות שלה זהה לשלו והיא לא מוכנה לצאת עם מישהו כמוה. היא רוצה יותר אך לא בשלה ליותר.

זה שיש גברים חזירים זה נכון. אך בחורה בוגרת ובשלה מבחינה נפשית יכולה להדוף זאת (לא מדובר כאן על אונס ברוטאלי וכן יש לעשות את ההפרדה בין המקרים).

אכן לגברים יש תגובות שנתפסים בחברה שלנו כילדותיות אך למושג בגרות, אצלי לפחות, יש משמעות שונה לגמרי.

בגרות היא עצמאות, היא היכולת להסתדר לבד ללא הגנה מההורים או מהחברה. בגרות זה שלב שבו אדם יכול לקבל החלטות מושכלות לבד, וזה השלב שבו האדם לא תלוי באף אחד.

שמעתי כבר את כל התירוצים על השעון הביולוגי וחוסר הרצון של בנים לקשר מחייב.

אולי אם בחורות בגיל שלהם היו שמות עליהם כשהם היו בני 16 אז הם היו עוברים את השלב של החוסר מחוייבות מוקדם יותר.

התוצאה של אשלייה זו היא בנות שמקיימות יחסי מין כאשר הבגרות המינית קיימת אך הנפש רחוקה מלהיות בוגרת ואז פתוחה הדלת לניצול כי האדם הוא חיה אופרטוניסטית.

צר לי על הילדה הזו וצר לי על כך שהחיילים האלה ניצלו את הטרף הקל. היה על מי שחינך אותם לגרום להם להבין שהתנהגות מינית כזו באה ממצוקה.

אם הם חשבו שהיא בת 16 אז ההתנהגות שלהם אינה פלילית אך היא מאוד פגומה מבחינה מוסרית.

אך ההתנהגות של הילדה ושל החיילים היא תוצאה של אשלייה חברתית

ואני לא דיברתי על כלא. אני לא ממש דיברתי על עונש בצורה ישירה. צרייך לנקוט באמצעים משמעתיים כאלו ואחרים, ללא ספק, אבל לא אמרתי כלא.

תעשה לי טובה גם, בצבא אני קיבלתי חודש על תנאי בכלא על איחור! איחור! אז על זה נראה לך הם צריכים לצאת רק בלי מילקי בארוחות ערב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא. היא לא היתה בת 16 והיא עברה מיד ליד. לא עליי למצות איתם את הדין וגם לא עליכם. זאת אמנם לא ממש פרשת אונס יותר, אלא בעילה בהסכמה, מה שלא הופך את זה לבסדר ובמיוחד שהיא עברה מיד ליד וחצי בסיס ידע וכולם שתקו. ובכלל, אני לא מאמינה שכולם האמינו מה גילה. ידוע היטב שבנות מתבגרות פיזית יותר מהר מפעם, ומחקרים מוכיחים שנמצא קשר ישיר בין מצוקה נפשית או אחרת לבין התפתחות גופנית מואצת. כך או כך משהו כאן לא בסדר. לא ייתכן שאף אחד לא ידע את גילה האמיתי.

אולי דיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי - אתה אטום.

אני יודע ש"החוק הוא חוק", אבל אתה פשוט אטום ולא קולט שהחוק הזה מעוות!

וזה מה שאטום בך. אתה הולך "אחרי החוק" בצורה אטומה וללא כל פתיחות דעת ומחשבה צלולה. אתה אטום.

המצב שקול לאיש שילך ברחוב,יתן לך 100 שקל ואז יתקשר למשטרה ויגיד שגנבת ממנו.

הילדה הזאתי אמרה להם זה שזה בסדר [אני מסכימה,אני בת 16]

האנשים לקחו

ואז מענישים אותם

משהו פה דפוק ומי שלא מבין את זה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אוקיי, אז אתה מסכים שבמידה ותהיה לך בת ובגיל 12 היא תחליט לשכב עם לגיון שלם אז יהיה בסדר מפחינתך שלא יהיה קיים חוק שימנע ממנה לעשות זאת?

העובדה שהיא שיקרה היא רק סיבה מקלה לחיילים וזה דיי דופק (תרתי משמע) את הקורבן ואפילו "מקרבן" את ה"פוגע". אבל לא משנה מה, החיילים היו בעמדת כוח ממנה, וכאן זה אולי גם אלמנט של female justice אבל בגלל שכאן היא הפגיעה, החוק יהיה לצידה כשם שהחוק נועד להגן, לעיטים גם על אלו שלא יכולים להגן על עצמם או לא מסוגלים לשמור על עצמם שלא להדפק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...