עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

איזה כיף הגענו להשמצות אישיות...

עמרי אולי מספיק לקרוא לכל בנאדם שני טיפש... מה אתה ילד...

הייתי נותן לה יותר מ16, אם לא הייתי יודע איך נראית בת 16, ולא בגלל שהיא באמת נראית ככה.

לפעמים לאנשים מסויימים אנשים נראים יותר מבוגרים ואחרים יותר צעירים מכפי שהם.

ואללה, אני חייב לציין שNRG הגיעו מזה לזה, ועכשיו זה נראה כמו עוד סיפור שנופח יתר על המידה (ועוד פעם... החוק הזה של מתחת לגיל 14 לא הומצא סתם, יש לו מטרה, והיא נכונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה כיף הגענו להשמצות אישיות...

עמרי אולי מספיק לקרוא לכל בנאדם שני טיפש... מה אתה ילד...

אם לא הבנת, הוא התחיל עם "אתה טמבל ....." (ואח"כ ערך את ההודעה והוסיף "הודעת בלה בלה" ללא שום תוכן משמעותי..), אז עניתי לו באותו מטבע..

ועכשיו זה נראה כמו עוד סיפור שנופח יתר על המידה

כמה מפתיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bilbo, החוק היבש בארה"ב לא ממש קיים כי נראה לי גיל ההסכמה והחוקים הנלווים אליו משתנים ממדינה למדינה שם. אבל בדרך כלל גיל ההסכמה שם יותר גבוה מאשר פה, כך שאין ממש מקום להשוואה.

תגיד את זה ל Milford Cubicle הוא השוואה אותנו לאירן :bash:

שוב!

אני טוען שהבעיה היחידה שהיא קטינה!

ושיש חוק שמגן על קטינים ... ואם אתה לא יודע מה הגיל שלה זא לא פוטר אותך מעונש.

ואם צריך לבקש ת"ז .. אז תבקש ת"ז!.

ואם בא משהיא ברחוב ומתה לשכב איתך (מה שקורה כל יום) אז אם אתה הולך עם הזין ולא עם הראש תוכל אותה .... מגיע לך....

כי תיהיה לך בעיה גם אם היא תרצה לחסל אתך חשבונות יותר מאוחר או בעיה עם ההורים שלה .....

(ואני מדבר על קטינה / קטין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו חוכמה להאשים את ההורים מה הם אשמים? :kopfpatsch: אתה חושב שהם יכולים לראות את הנפש שיש להם איזה כוחות על? :screwy:

אם ילדה בת 12 מחפשת צומת לב מאחרים והופכת פשוט לזונה מי האשם? החייל?.

שמעת על מושג לדבר עם הילד שלך. הרי איזה בנות הופכות לזנות ושרמטות. הבנות שצריכות את הצומת הלב שלא מקבלות מהבית.

איך לעזעזל מזיינים את הבת שלהם שנה שנתיים ומדובר ב35 חיילים וההורים לא יודעים. במיוחד בגיל הזה.

היא משקרת ואומרת שהיא מבוגרת יותר כי היא יודעת שאם היא תגיד שהיא בת 12 או 13 רק הסוטים באמת יגעו בה. אבל אתה שומע 16-17 שזה הגיל שרוב הבנים מאבדים את הבתולים שלהם אז אתה מרגיש יותר נוח.

אם היא ניראת בגיל מבוגר יותר והיא אומרת 13 לא הייתי נוגע בה. אבל אם היא אומרת 16 ומעלה. אני מזיין את הכוס של האמא שלה.

אם הילדה הרגישה שהיא צריכה לפנות למישהו אחר בשביל לקבל צומת לב ולא קיבלה מההורים שלה ההורים אשמים. מי יודע אולי למדה את זה מהאמא שלה.

היום יש המון לחץ מכל הזבל שילדים רואים כל הטלנבולות האלו וכל הזבל הזה שהם רואים את הילדים שם מזדיינים חופשי. בכל ערוץ משדרים רק מין ומין אז הבנות והבנים מושפעים מזה. ופה ניכנס הקטע של ההורים ללמד אותם. ופה ההורים נכשלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיקו לריב כמו 2 אידיוטים

יש פה מיקרה מאוד לא ברור כי אין לנו מושג איך הילדה ניראת ומה באמת קרה

וכולם מסיקים מסקנות מהר מידי

היו כבר מיקרים בארץ של ילדות זונות ואני לא מדבר על זונות בתור כינוי אלה זונות אמיתיות

ככה שאתם לא יכולים לישפוט בלי לדעת איך הילדה ניראת מיתנהגת וכו

ואיך החילים יתנהגו

יש פשוט שטח מאוד אפור פה

ותבינו ביגלל שאנחנו הולכים בדרך של ארצות הברית ואוכלים הרבה גנק

יש ילדות שניראות כמו בחורות צעירות כבר בגיל 12-13 ככה שקשה לדעת מהקצת שנחשף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרטים חדשים מתגלים היום בפרשת הילדה שנאנסה, על פי החשד, על ידי עשרות חיילים בבסיס חיל האוויר בדרום. מעדותה של הילדה עולה כי כל המעשים בוצעו בהסכמה. "ברור לי מה שעשיתי ואין עם זה בעיה", אמרה.

[ltr]shocking, no rape, just a very sexually active teenager.

I'm speechless, but more importantly, I was right...[/ltr]

לדברי גורמי החקירה, ניתן להסביר את משך הזמן בו התרחשה הפרשה ואת האירועים השונים במבנה האישיות של הילדה. "מחריד לגלות איזו ילדות קשה היתה לה והיא אפילו לא מודעת לזה", אמר אחד הגורמים. "רוב שנות הילדות שלה מורכבות מתיאורים מיניים קשים לקריאה. עצם העובדה שהדברים נעשו בהסכמה לא מפחיתים מעוצמת החומרה של הפרשה".

[ltr]what?!

wtf he's been smoking?![/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד את זה ל Milford Cubicle הוא השוואה אותנו לאירן :bash:

שוב!

ואם בא משהיא ברחוב ומתה לשכב איתך (מה שקורה כל יום) אז אם אתה הולך עם הזין ולא עם הראש תוכל אותה .... מגיע לך....

כי תיהיה לך בעיה גם אם היא תרצה לחסל אתך חשבונות יותר מאוחר או בעיה עם ההורים שלה .....

איזה בלבול ביצים,כאילו שהיית עושה את זה.

בחיים לא תקבל אם תבקש ממשהי תעודה זהות לפני מה אתה מבלבל במוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב!

אולי מספיק לשחק אותה יותר קדוש מאפיפיור. אני באמת רוצה לראות אותך שמישהו באה ואומרת לך אני רוצה להזדיין אתה שואל אותה בת כמה היא והיא משיבה בת 17 18. אז אתה עונה לה תראי לי תעודת זהות. נו באמת...

אם היא רוצה להיות זונה מי אני שיעצור אותה. ומי בכלל נותן לה את הפרטים שלי. למה מי בכלל רוצה קשר עם מישהו שמזדיינת עם כל דבר שזז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את העובדה שאני בן 33 :smile1:

ואני רק יוצא עם בנות 24 וצפונה.

וגם צעירות ממש לא עושות לי את זה. (בוסר ואין כמו אישה מנוסה)

ובתור אחד שגר בתל אביב אני ממש נזהר מהקטע הזה של קטינות.

ואני מקווה לא לקרוא על אף אחד ממכם בעיתון העתיד.

:cool2:

מעניין אותי אם כבוד השופט יסלח לכם כי .. "היא אמרה שהיא בת 18 .."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את העובדה שאני בן 33 :smile1:

ואני רק יוצא עם בנות 24 וצפונה.

אולי זה יכול להסביר את הדעות הפרימיטיביות שלך, למרות ש-33 זה לא גיל מבוגר בכלל, וראיתי כבר אנשים הרבה יותר מבוגרים עם דעות שפויות.. כנראה שזה אינדיבידואלי..

בכל אופן, מה הנקודה שלך ?

זה שאתה לא תשכב עם מישהי בת 16 (ובצדק) לא אומר שגברים בני 18-20 צריכים להיות כמוך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה יכול להסביר את הדעות הפרימיטיביות שלך, למרות ש-33 זה לא גיל מבוגר בכלל, וראיתי כבר אנשים הרבה יותר מבוגרים עם דעות שפויות.. כנראה שזה אינדיבידואלי..

בכל אופן, מה הנקודה שלך ?

זה שאתה לא תשכב עם מישהי בת 16 (ובצדק) לא אומר שגברים בני 18-20 צריכים להיות כמוך..

מעל גיל מסוים לפי דעתי הכל מותר כל עוד זה ברצון

יש תמילירדר בן ה80 שיתחתן אם חשפנית מפורסמת-לא זוכר תשם

ומיבחינתי הוא עשה עיסקה מאוד טובה ואני לא רואה דבר רע בזה

אני כן רואה רע בלזין ילדה ופה אנחנו חוזרים לשאלה איך היא באמת ניראת ונוצר מצב כזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה שוכח שאין שום דבר לא תקין (כלומר, מבחינתי.. לא מבחינת החוק החשוך בישראל) בסקס בין גבר בן 19 ובין בחורה בת 16 (כפי שהיא הציגה את עצמה, וככל הנראה גם נראתה). זה לא קרוב בכלל לפסיכופט בן 80 שנמשך לקטינות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...