עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]listen, if it looks like a duck, fucks like a duck and claims it is a duck, I'm not gonna cut it open and taste it's liver just to make sure it's a duck.[/ltr]

ועל כן, בבוא היום, תלך למקסימום 16 שנות מאסר על פי חוק. האחריות היא עליך, גם אם שיקרו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]listen, if it looks like a duck, fucks like a duck and claims it is a duck, I'm not gonna cut it open and taste it's liver just to make sure it's a duck.[/ltr]

well than you are probably one of the poor folks who will eventually discover they actually had a chicken with bird flue ... congrats.

avian.jpg

אחריות זה דבר חשוב מתי מלמדים את זה תזכיר לי ? בכתה ו' במשמרות זהב ? טוב נו אולי אתה באמת יודע אחרי הכל כתה ו' ומעוניין עד מאד בסקד זה כל כך דליקטסי אתה לא חושב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרדוקס פה הוא,אם משוגע בא למישהו ואומר לו שהוא פתח בסטה שמחלקת סיגרים,והאישם לקח סיגר,האם אפשר להאשים אותו בגניבה?

המקרה יגמר בתשובה אחת-לא!

זה לא פרדוקס

דווקא מצב פשוט מאוד

אתה מסכים איתי שאדם שפוי לא יחלק סיגרים בחינם או יסתובב בבסיס צבאי ויציע את גופו לכל דורש, נכון?

אז גם אם החיילים חשבו שהילדה בת 16, אני בטוח שהם שמו לב שחסרים לה כמה ברגים ובכל זאת התעלמו כדי לעשות מספר בחינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פרדוקס

דווקא מצב פשוט מאוד

אתה מסכים איתי שאדם שפוי לא יחלק סיגרים בחינם או יסתובב בבסיס צבאי ויציע את גופו לכל דורש, נכון?

אז גם אם החיילים חשבו שהילדה בת 16, אני בטוח שהם שמו לב שחסרים לה כמה ברגים ובכל זאת התעלמו כדי לעשות מספר בחינם

אז?

מה אני הרופא שלה?

לא עשיתי שום עבירה אם שכבתי עם מישהי בת 16,לא אחריותי המצב הנפשי שלי,ואל תהיה בטוח ששמו לב שהיא לא בסדר+אל תהיה בטוח שהיא בכלל הייתה לא בסדר במשך כל אותו הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פרדוקס

דווקא מצב פשוט מאוד

מה הקשר? אתה מודע לעובדה שיש גם בחורות בנות 30 ויותר ששוכבות עם כל דבר שזז?

ועל כן, בבוא היום, תלך למקסימום 16 שנות מאסר על פי חוק. האחריות היא עליך, גם אם שיקרו לך.

אתה מאמין במה שאתה אומר (שזה גרוע מאוד), או סתם מצטט את החוק היבש שכולנו מכירים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, אני חושבת שאני מתחילה לראות את הצד של המצודדים במעורבים פה...

אם אני הייתי ממזר עם זין גדול וידיים מזיעות ודביקות גם אני כנראה הייתי מזיינת קודם וחושבת אח"כ.

Cum on... כל בחור שאני הייתי איתו גם יגיד לכם שאני נימפומנית אבל בינתיים אף אחד לא ניסה להעביר אותי כמו איזה פחית קולה. שאלה של מוסר.

וכאן, רבותיי וחרמניי, נמצא הכשלון המוסרי של אותם חיילים. Takes two to tango, אלא שחלק גדול יותר של האשמה נופל בחלקם של אותם חיילים כי הם פעלו לפי אינסטינקט חייתי ולא הפעילו מחשבה - במילים אחרות, חשבו עם הזין. בחורה או אישה ששוכבת עם כל מה שזז בכמויות מסחריות זאת חריגה מ-א-ד גדולה מהנורמה שצריכה לשמש נורה אדומה. בין אם היא בת 30 ואולי יש לה מחלות - ובין אם היא קטינה שלא אחראית למעשיה, מה שהופך אותך לפושע. עזבו הילדה, אתם לא רוצים להתפס כפושעים, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז?

מה אני הרופא שלה?

לא עשיתי שום עבירה אם שכבתי עם מישהי בת 16,לא אחריותי המצב הנפשי שלי,ואל תהיה בטוח ששמו לב שהיא לא בסדר+אל תהיה בטוח שהיא בכלל הייתה לא בסדר במשך כל אותו הזמן.

ונגיד וכן,מה הקשר בין זה לבין האונס שמאשימים אותם בו?

אפשר להאשים אותם במשהו הרבה פחות חריף,לא כל דבר צריך לנפח,הם לא אנסו וזהו זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה אני חיב לחנך את כולם פה-

זות בחורה -

2.jpg

זות ילדה-

XX-693935573102.jpg

ולצערי חלק בפורום חושבים שזות כוסית-

137916-5.jpg

ומבחינתי לזין אחת כזות זה מקביל ללזין אחת כזות-

187773-5.jpg

פשוט מגעיל ב2 המיקרים ורק בישביל הכיף והבריאות הנפשית אני יתן תתמונה הזות עוד הפעם

ShearlingRam.JPG

אופס...

2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטון וואי, אתה באמת דפוק בשכל...

stone cold, נוספה לך אזהרה על הודעת ספאם.

בדיוק מה שרציתי לעשות

אם אין לך מה לומר, תיהיה ותראה יותר חכם אם פשוט תשתוק, קר כאבן. ומוח מבטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאמין במה שאתה אומר (שזה גרוע מאוד), או סתם מצטט את החוק היבש שכולנו מכירים ?

כן, אני מאמין באחריות אישית - אני מאמין שבנאדם צריך לוודא (במיוחד כשזה על סף החוקיות) לאן הוא דוחף את הג'ונסון שלו.

בכל מקרה אני חושב שבמשפט, אם יהיה אחד, אף אחד מהם לא יקבל עונש חמור כמו 16 שנות מאסר או משהו כזה.

עריכה: עם מישהו חושב שמה שחסר בדיון הזה זה הומור, שינסה לדמיין את אחותו הקטנה במקום הילדה הזו ואז ינסה לגחך קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...