עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החוק נועד בדיוק למנוע את מה שכתבת ...

אז מאוד כדי שיהיה לך אכפת או שתשב בכלא.

תפנימו את זה.

האחריות עלכם.

ויותר מידי בנים פה מצודדים בחיילים.

מצב מדאיג ביותר ..

מה אתה רוצה מהחיילים?

הם לא ידעו שהם שכבו עם מישהי בת גילה. את מי שצריך להאשים אותה ואת ההורים שלה. אותה בגלל שהיא שיקרה להם ומה ציפית מבחור בגיל כזה. שיבקש לראות חוות דעת מפסיכולוג ורופא על מצב נפשי ומצב הורמונלי שלה. וכמובן תעודת זהות או רישיון כדי לבדוק תאריך לידה.

וההורים שלא ידעו שהבת שלהם הפכה למזרן פלוגתי. כמובן מחוסר צומת לב.

מה אתה רוצה מהחיילים? שידברו איתה וישאלו אותה למה את עושה את זה. אולי יש לך איזה הפרעה רוצה לראות רופא?

אתה מדבר כאילו אתה היית עושה דבר אחרת.. אם מישהי ברחוב הייתה באה אליך והייתה פצצה והייתה אומרת לך בוא נזדיין ואתה שואל אותה בת כמה את היא אומרת לך אני עוד מעט מתגייסת או בת 16 מה היית עושה?

אני יודע שאני הייתי מזיין אותה.

וכמעט כל בחור בעולם היה עושה אותו דבר. אז בוא לא ננסה להתחקות לאפיפיור ברמה של מוסריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אונס, כאונס לפי מה שכתוב ב"עיתון" לא היה פה.

אבל אתם חייבים להודות שמשהו כאן מסריח, גם מצדה וגם מצד החיילים.

אני חוזר אומר, תקלטו את המספר ועכשיו תחשבו על איזה כיתה, 35 אנשים.

החיילים בטח ובטח לא תמימים ולא צדיקים.

הנערה, בטח ובטח לא צדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אז למה התקשורת וכל צבועי הת'רד הזה מציגים את מה שהיה שם כאונס אכזרי וברוטלי של ילדה אומללה וחסרת ישע, שבוצע ע"י עשרות ברברים כהיי עור עם איבר מין ענקי שאנסו אותה ללא רחמים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I really dunno what you want...

-they said they thought she was older, she said she lied and said she was older.

-she agreed to have sex with them.

-you can't prove that all of them knew about the other 36 and even if they did, so what!? does being a slut means there's something wrong with her?! if you ask me there aren't enough sluts.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה מהחיילים?

הם לא ידעו שהם שכבו עם מישהי בת גילה. את מי שצריך להאשים אותה ואת ההורים שלה. אותה בגלל שהיא שיקרה להם ומה ציפית מבחור בגיל כזה. שיבקש לראות חוות דעת מפסיכולוג ורופא על מצב נפשי ומצב הורמונלי שלה. וכמובן תעודת זהות או רישיון כדי לבדוק תאריך לידה.

וההורים שלא ידעו שהבת שלהם הפכה למזרן פלוגתי. כמובן מחוסר צומת לב.

מה אתה רוצה מהחיילים? שידברו איתה וישאלו אותה למה את עושה את זה. אולי יש לך איזה הפרעה רוצה לראות רופא?

אתה מדבר כאילו אתה היית עושה דבר אחרת.. אם מישהי ברחוב הייתה באה אליך והייתה פצצה והייתה אומרת לך בוא נזדיין ואתה שואל אותה בת כמה את היא אומרת לך אני עוד מעט מתגייסת או בת 16 מה היית עושה?

אני יודע שאני הייתי מזיין אותה.

וכמעט כל בחור בעולם היה עושה אותו דבר. אז בוא לא ננסה להתחקות לאפיפיור ברמה של מוסריות.

איזו חוכמה להאשים את ההורים מה הם אשמים? :kopfpatsch: אתה חושב שהם יכולים לראות את הנפש שיש להם איזה כוחות על? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, זה פשוט מאוד, כי היא היתה בת 12 למען השם, ניסיתי לעדן את זה מאוד, אבל ראבאק, היא היתה בת 12, אל תגידו "אז מה", כל בר דעת יכול לראות מתי יש לידו ילדה ומתי אישה...

זה כבר גובל בפדופיליה....

קצת קשה לי פה, אני לא מכיר את את כל הפרטים או את הילדה ולכן קצת קשה לי לשפוט, אבל כך גם לכם צריך להיות, ואתם דווקא נוקטים צד חד משמעית.

מניתוח קר של העובדות, ולפי מה שנראה שהכל היה בהסכמה, וואלה סבבה, אבל עדיין, בשום מצב בעולם בת 12 לא נראת כמו בת 16, נכון שבנות מתבגרות מהר יותר (גם כן תלוי), אבל זה לא משנה את העובדה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]dunno according to ynet it started when she was 13.5

and listen she said she was 16 and they believed her, I find it hard to believe that you can find in one base 37 people who would sleep with a someone who looks 12-13-14-15[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום מצב בעולם בת 12 לא נראת כמו בת 16, נכון שבנות מתבגרות מהר יותר (גם כן תלוי), אבל זה לא משנה את העובדה הזאת.

בולשיט.

אני מוכן להתערב איתך שאני אראה לך מישהי בת 13+ (בת דודה שלי לצורך העניין) ואם לא היית יודע היית נותן לה לפחות 16, אם לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נשאל את זה הפוך: גבר ששוכב עם 37 נשים.. מצב תקין ?

או שאתה עדיין חיי בעולם של "גבר ששוכב עם הרבה נשים הוא רב-זיין, ובחורה היא שרמוטה" ? ::)

אני שמח. מה דעתך להתעורר לעולם נאור יותר ?

אתה טמבל .....

מי שחי בעולם של סטיגמות זה רק אתה ...

אתה לא פסיק עם הציטוטים המפגרים שלך.

אם הגבר בוגר והנשים בוגרות זאת בעיה שלהם.

בכלל כניראה שאתה ממש אוהב בנות 14 .. אחרת אני לא מבין את ההתלהבות שלך .

הבנו שאם היית שם במילואים או חייל היית מצטרף ל"חינגה"

אני טוען וממשיך לטעון שגבר צריך לבדוק עם מי הוא שוכב.

אם היא קטינה שישלם על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...