מרכז היקום - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרכז היקום

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

פייי זה דברים כבדים :hat:

מסכים, בהחלט קשה לתפוס דברים כאלה.

אז מה היה לפני המפץ הגדול? כלום! נאדה! ממש לא נתפס.

מכלום לא יכול להיווצר כלום, אז איך הוא נוצר.

וואי זה יכול לגזול שעות של חשיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ו-zorgi, בנוגע למסע בזמן

נכון, זה נראה תלוש מהמציאות

זה תלוש מהמציאות, מכיוון שבמסע בזמן אתה בעצם תולש את המציאות הקיימת, מקפל אותה ויוצר מציאות חדשה. :cool2:

ולמה אתה חושב שלא מצאת קישור? כי אין כזה. למעשה, אין של היווצרות היקום - אנחנו לא מסוגלים לראות רחוק כ"כ.

לא אמרתי שלא מצאתי קישור. אמרתי שאין לי כרגע קישור, מכיוון שלא חיפשתי. אבל, במיוחד בשבילך טרחתי לפתוח את (זה חתיכת מאמץ), ומצאתי בשבילך קישור מהאתר של נאס"א עם צילום של טלסקופ החלל Hubble של החלל העמוק, כפי שהוא נראה 400 מליון שנה אחרי המפץ הגדול.

NASA - Hubble Digs Deeply, Toward Big Bang

56539main_closer.jpg

http://www.nasa.gov/images/content/56533main_MM_image_feature_142_jwfull.jpg

sorry about writing in english but the Gentoo with XGL doesn`t work with hebrew for me.

if we have the time that the begining of the universe started can someone explain to me what happend before? and how the universe started because the simplest pyshics laws says that if there is no force that affect a matter that matter wouldn`t change it state/position.

also if there was a explosion that started the universe we should se a slow down in the expansion of the universe instead of seeing a acceleration of the expansion of the universe(i remember something about black matter)?

לפני המפץ הגדול לה קרה דבר, מכיוון שהזמן לא היה קיים עדיין.

היקום לא נוצר יש מאין. כל היקום היה קיים דחוס בתוך נקודה קטנה, וכתוצאה מהלחץ האדיר שבנקודה הזאת אירע המפץ הגדול שיצר את היקום (זמן ומרחב).

קיימת תיאוריה לפיה בסופו של דבר הגלקסיות יאטו עד לעצירה וימשכו בחזרה לנקודה של המפץ הגדול, אבל קיימת נקודת אל-חזור ממנה היקום ימשיך להתפשט לנצח. אני לא זוכר אם ידוע האם נקודת האל-חזור נחצתה כבר או האם ידוע שהיקום יגיע בכלל לנקודת האל-חזור או לא.

החומר השחור זה סתם שטות של מדענים שהמציאו חומר שחור (משהו לא ידוע), כדי להסביר משהו שהם לא יכולים להסביר כרגע. באותו אופן, מדענים המציאו בעבר את ה"אתר", וטענו כי גלי הרדיו לא יכול לנוע באוויר, אלא הם נישאים על גבי "האתר". כמובן שהיום כולם יודעים שאין כזה דבר "אתר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר אם אני לא טועה זה המצאה עתיקה יותר אפילו

פעם אמרו שהעולם בנוי מ5 יסודות

אדמה, אש, אוויר, מים ואתר

כאשר כל מה שעל כדוה"א בנוי מה4 הראשונים, ואילו אתר הוא יסוד שמיימי

שממנו עשויים השמים, והכוכבים וכד'

כמובן התברר שזה שטויות, ו2000 שנה אחרי, כמו שבורג אמר, המציאו את האתר

בשביל להסביר איך גלים אלקטרומגנטיים מתקדמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, בהחלט קשה לתפוס דברים כאלה.

אז מה היה לפני המפץ הגדול? כלום! נאדה! ממש לא נתפס.

מכלום לא יכול להיווצר כלום, אז איך הוא נוצר.

וואי זה יכול לגזול שעות של חשיבה.

זה לא שהיה כלום, זה פשוט שהיה משהו שאתה בחיים לא תוכל להסביר ובשבילך זה שווה לכלום. וכאשר אני מתכוון אתה, זה אתה או כל אחד כיום עם הידע המוגבל שלנו, אלא אנחנו וכל ישות אחרת ביקום עד אין סוף. למה? כי עם הווצרות היקום נוצרו החוקים שמגדירים אותו, אנחנו קוראים להם חוקי הפיסיקה. מה שהיה לפני זה לא קשור למסגרת החוקים הזאת, ולכן לא נוכל להסבירו לעולם.

אם נפשיט את היקום למשחק שחמט, אז תחשוב שמה שהיה לפני הווצרות היקום כפי שאנחנו מכירים אותו כיום, בין אם זה היה המפץ הגדול או כל תופעה אחרת. היה משחק שונה לגמרי, למשל מונפול, אם כל מה שאנחנו רואים, מכירים, ויכולים להוכיח זה לוח שחמט. בחיים לא נוכל לתאר או להסביר דרכו את משחק המונפול שהיה לפני זה, אנחנו אפילו לא נוכל לשער לעצמנו שהיה כאן משהו כמו משחק מונפול, כיוון שזה כלכך מחוץ לכל דבר שאנחנו מסוגלים לתפוס, לא כי אנחנו לא מבינים מספיק, אלא כיוון שלא משנה עד כמה שנחקור, נלמד, ונבין אנחנו עדיין נוכל רק להכיר את לוח השחמט שלנו יותר לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשרך זה סמל מסחרי רשום של צביקה. צריך לשלם לו תמלוגים...

לגבי שעות החשיבה: זה לא גוזל שעות של חשיזה, זה גוזל שנים של חשיבה, לאלפי אנשים בכול העולם.

וזה הייה יכול לגזול שנים של מחשבה לעוד כמה אלפי אנשים, אבל הם בחרו בדרך הקלה- להאמין ב"אלוהים".

אני אישית חושב ללמוד פיסיקה קוונטית אחרי הצבא, כי כמה שאני לא אפתח חומרים מתקדמים (אני לומד עכשו לתואר בהנ' חומרים...), אני אוכל לעשות את זה רק בהתאם לדרישות של הפיסיקאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עם הזכירו פה אבל יש הרבה מאוד אולי אין סוף מימדים ככה שמרכז היקום יכול להשתנות מימד למימד כמו כן אולי כל מימד שונה בדרך שהוא נוצר

אתה אומר את זה כאילו שזו עובדה, אבל בעצם מדובר רק בתיאוריה (אני מדבר על ריבוי מימדים).

לגבי שעות החשיבה: זה לא גוזל שעות של חשיזה, זה גוזל שנים של חשיבה, לאלפי אנשים בכול העולם.

וזה הייה יכול לגזול שנים של מחשבה לעוד כמה אלפי אנשים, אבל הם בחרו בדרך הקלה- להאמין ב"אלוהים".

היקום נוצר לפני כ-14 מליארד שנה, בעוד שאלוהים נוצר לפני כמה אלפי שנים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא מצאתי קישור. אמרתי שאין לי כרגע קישור, מכיוון שלא חיפשתי. אבל, במיוחד בשבילך טרחתי לפתוח את (זה חתיכת מאמץ), ומצאתי בשבילך קישור מהאתר של נאס"א עם צילום של טלסקופ החלל Hubble של החלל העמוק, כפי שהוא נראה 400 מליון שנה אחרי המפץ הגדול.

לא, זה לא מה שאתה צריך לספק. אתה צריך להראות איפה בחלל התרחש המפץ הגדול. קואורדינטות בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיאומטריה של תחילת היקום הייתה ממש משוגעת, לא הייתה ממש מסה ואנרגיה וחומר וצורה כפי שאנחנו מכירים אותם

בורג, אתה סתם מתעקש ליקום אין מרכז מוגדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...