פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א

lmlm

Recommended Posts

הם לא משנים מה שמשנה באמת זה העולם הערבי והעולם המערבי שניהם יפסיקו לספק לישראל כספים/סיוע/מצרכים

מתאומר? לא ידעתי שמדינות ערב מספקות לנו סיוע. תפסיק לסלף תגובות ותקרא את המשך ההודעה הקודמת שלי, מה שגם שאם עדיין מועבר לחמאס

סיוע מצד אירופה, למרות שהוא ארגון טרור מוצהר(!), העולם לא כמו שאתה חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם נפגיז אותם עוד ועוד תהיה להם לגיטימציה "לזעום" מכיוון שהעולם יהיה מאחוריהם והם יבכו לו כמה מסכנים הם.

מצד שני, אם נשב בצד ולא נגיב בהפצצות חסרות שחר על כל פיגוע או טיל קסאם אלא בחיסולים מדוייקים, או עדיף יותר - בסנקציות כלכליות כמו סגירת מעברים, ניתוק העברת סחורות חוץ מלצרכים הומניטריים וכו', העולם יראה שאנחנו מתנהגים בבגרות ולא בפראות ויסגרו להם את הברז.

וזה למעשה מה שעושים בחודשים האחרונים, אחרי עליית החמאס לשלטון.

הקופה של ממשלת החמאס ריקה, יש אנרכיה ברחובות, הנייה מתחבר עם אחמדניג'אד והעולם רואה איך לצידנו מוקמת "חמסטאן" המפורסמת ששולחת מתאבדים ופוגעת באזרחים ישראליים תמימים.

אז נכון, המחיר כבד ואנחנו משלמים אותו בפצועים ובהרוגים, אך הפתרון לבעיה הזאת הוא לא בהחזרת אותה המטבע, "עין תחת עין", "הקם להורגך השכם להורגו" ושאר הקלישאות הפתטיות, אלא התנהגות באיפוק ולהראות לעולם שמהצד השני של הגדר - אין עם מי לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתאומר? לא ידעתי שמדינות ערב מספקות לנו סיוע. תפסיק לסלף תגובות ותקרא את המשך ההודעה הקודמת שלי, מה שגם שאם עדיין מועבר לחמאס

סיוע מצד אירופה, למרות שהוא ארגון טרור מוצהר(!), העולם לא כמו שאתה חושב

מאיפה לדעתך מגיע הנפט?

וד"א אירופה הפסיקה את הסיוע שלה לממשלת עזה אם אתה לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם הפורום הזה מדהים אותי מחדש

כולם קיצוניים

או להפגיז אוכלוסייה על כל פיגוע (שרק מח מעוות יכול לראות בכזאת פעולה נקמה)

או מגיע לנו כי צה"ל פוגע בהם (ולכך צריך מח מעוות לפחות באותה מידה)

אני לא מבין

רק הקיצוניים שבקיצוניים מגיעים לפורום אקטואליה ותרבות?

בכל מקרה, אכן יום קשה

משתתף בצערם של כל משפחות ההרוגים והפצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם קיצוניים

אני לא מבין

בכל מקרה, אכן יום קשה

כן ואתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם קיצוניים

אני לא מבין

בכל מקרה, אכן יום קשה

אני לא קיצוני,

אבל כבר אין לי כח.

את מספר האנשים שאפשר לנהל איתם דיון רציני בנושא כזה אפשר לספור על יד אחת גם אם אתה נגר וקרתה לך תאונת עבודה.

זה פשוט תרגיל ב Futility.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם קיצוניים

אני לא מבין

בכל מקרה, אכן יום קשה

יש פה מעט אנשים קיצוניים, רק הרבה אנשים שנמאס להם. הפגזת אוכלוסיה אזרחית היא לא למטרת נקמה. המטרה היא להרתיע ולדכא אותם. הידברות לא עובדת איתם, תהליך מדיני היא הדרך המערבית וככה היו פותרים סיכסוכים באירופה, לצערי היא לעולם לא תעבוד כאן. מספיק להסתכל על המנהיגים הערביים עצמם ולשם לב איך הם מדכאים התמרדויות בקרב האזרחים שלהם - השיטות שלהם בדרך כוללות בדרך כלל בדיוק את אותן פעולות שאנחנו כל כך מפחדים לבצע (הריסת כפרים ושכונות עד עפר), אבל מה? זה עובד בניגוד לדרך הפעולה היותר "הומנית" שנתפסת כחולשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים אדירים, זה דיון על הפיגוע!

איך אתם הגעתם ללהפציץ את עזה לרמוס אותה לאבק, או לביצוע רצח עם? אלוהים ישמור, אנחנו בחיים לא נשמיד עם אחר, צאו מהסרט.

תיהיו רציניים, כלומר ויכוח בוגר, ודבקות בנושא הדיון, או שלא תיהיו פה.

היום נהרגו לנו 9 אזרחים ז"ל הי"ד, נפצעו עוד עשרות, וכל מה שאתם מסוגלים לעשות זה להתווכח בצורה מטומטמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה מעט אנשים קיצוניים, רק הרבה אנשים שנמאס להם. הפגזת אוכלוסיה אזרחית היא לא למטרת נקמה. המטרה היא להרתיע ולדכא אותם. הידברות לא עובדת איתם, תהליך מדיני היא הדרך המערבית וככה היו פותרים סיכסוכים באירופה, לצערי היא לעולם לא תעבוד כאן. מספיק להסתכל על המנהיגים הערביים עצמם ולשם לב איך הם מדכאים התמרדויות בקרב האזרחים שלהם - השיטות שלהם בדרך כוללות בדרך כלל בדיוק את אותן פעולות שאנחנו כל כך מפחדים לבצע (הריסת כפרים ושכונות עד עפר), אבל מה? זה עובד בניגוד לדרך הפעולה היותר "הומנית" שנתפסת כחולשה.

האוייב שלך הוא לא האוכלוסייה הפלסטינית

האוייבים שלך הם ארגוני הטרור

כאשר ארגון טרור עושה פיגוע אתה לא יכול להפגיז אוכלוסייה אזרחית

(שזה שונה למשל מאוכלוסייה אזרחית ממנה נורה קסאם, שם יש יותר לגיטימציה להפגיז)

האפשרות היחידה שלך היא פשוט לחסל כל מי שמשתייך לארגונים הללו, לא לעשות רצח עם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידה שלי שמיתנדבת במדא שינתה את דעתה לגבי יחס מדינת לערבים היא היתה שם מישום שהי מיתנדבת במדא והיא אמרה שצריך לפוצץ כמה פצצות גדולות מאד באזורי שיש בו הרבה ערבים ואני ועוד המון אנשים פשוט מסקימים

פילוסופיה שלי לגבי ניצחונות במילחמה זה שיש המון שיטות 2 עיקריות מהן 1 התשה איטית של האזרחים כמו שקורה היום וכבר קרה בעבר 2 טיל גדול שמחסל כמות בילתי ניטפסת של אנשים כמו שקרה עם ארה"ב ירושימה וגם נקאסאקי אני חושב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערינו הרב, המצב הרבה יותר מורכב.

כל העולם ישים עלינו סנקציות ויופסק כל הסיוע, בעוד שהמדינות הערביות ימצאו בזה תירוץ לתקוף אותנו.

נהיה גם במצור וגם במלחמה. מלחמה שאנחנו עתידים להפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...