פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה עבודה טובה פה בדיוק?

תחשוב שאתה מתלהב מזה שעשית משהו ממש ממש טוב ואתה רוצה שכולם ידעו ויתמכו בך.

85% מהפלסטינים תומכים בפיגועים - לא היית רוצה שיתמכו גם בך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווו ....

הפלסטינים לא המציאו כלום.

פידועי התאבדות התחילו בשנות ה 80 ולא זוכר את השם באינדונזיה?

פיגועי התאבדות החלו עוד בימי הבינים במזרח התיכון על יד קבוצה של רוצחים שכירים מוסלימים שקראו לה חששין מהמילה חשיש(רציני)

אבל לא רק המוסלימים השתמשו בפיגועי התאבדות למשל במלחמת העולם השניה היפנים גם השתמשו בפיגועי התאבדות והמפורסם שבהם התקיפה על פרל הרבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיגועי התאבדות החלו עוד בימי הבינים במזרח התיכון על יד קבוצה של רוצחים שכירים מוסלימים שקראו לה חששין מהמילה חשיש(רציני)

אבל לא רק המוסלימים השתמשו בפיגועי התאבדות למשל במלחמת העולם השניה היפנים גם השתמשו בפיגועי התאבדות והמפורסם שבהם התקיפה על פרל הרבור

המתקפה בפרל הרבור התרחשה בדצמבר 1941

היפנים לא הפעילו קמיקזים עד 1944

כמה טוב שיש את ערוץ ההסטוריה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מצחיק... אנשים מצדיקים פיגועים, ואחרי זה קוראים לאנשים שאכפת להם מהמדינה (ומהחיים שלהם) לא שפויים...

מוטב שתלמד את הבנת הנקרא בשנית. אני לא מצדיק פיגועים, אני רק אומר שאם ביום ראשון אתה תזרוק לשכן שלך פצצה הביתה, אל תתפלא אם ביום שני תקבל טיל הביתה. המדינה הזאת צריכה לקחת אחריות למעשים שלה, הרי בכל חיסול שהיא חותמת עליו היא קובעת 6-7 אנשים למוות, איפה הכבוד לחיי אדם?

מה שעצוב זה שגם מבחינת כותב ההודעה הזאת זה נחשב לעבודה טובה. הטינופת הקטן הזה.

ואיך הגעת למסקנה הזאת? :bash: ההבדל ביני לבינך שאני לא מצדיק פיגועים של ערבים נגד יהודים וגם לא מצדיק פיגועים של יהודים כנגד ערבים. בעוד שאתה כן מצדיק חיסולים, ולכן אתה לא אובייקטיבי. דמיין לך שהערבים היו שולחים מסוק בשביל לחסל את אריק שרון? הרי בשבילהם אריק שרון היה רוצח בדיוק כמו שאחמד יסין היה רוצח בשבילנו ואת אחמד יסין כן חיסלו. איך אתה מסביר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...