פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א

lmlm

Recommended Posts

"אתם"...

יא חתיכת קוקסינל' date=' גם לת'רד הזה הגעת עם המוח המטונף שלך ? נבלה.

[/quote']

אבא לימד משהו חדש? הוא היה גם קוקסינל :eek2: לא ידעתי ! :lol:

אתם=ישראל מה המוח שלך לא מבין מהמילים האלו? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה'...מה שאתם עושים, לא יפה.

זה אירוע מצער ומזוויע ולערב בו אג'נדות

פוליטיות זה לא יאה.

אני אישית בצורה נפרדת לדעותי

מוסר את תנחומי למשפחות הפצועים

וההרוגים.

:'(

בסופו של דבר כולנו רוצים כאן שלום..באין אם זה

שמאל או ימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש פתרון.

פשוט לסלק את הפלסטינים למצריים או לירדן או לאחת ממדינות הערביות כמו שעשו לנו אז הברטיים

:o איזה רעיון "גאוני" איך איש לא חשב על זה !

ולמה אתה חושב שהירדנים! או המיצרים! רוצים אותם?

הם שונאים אותם בדיוק כמונו.

הפלשתינים הם גורם מערער שילטון גם שם.

חוץ מזה הפלסטינים מצליחים יותר מבכל מילחמה.

הם כמו סרטן. הורגים אותנו לאט .. לאט .... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם אותנו ... ואז אנחנו אותם .... ואז הם

וכו ....

הבנתם את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פחות.

בסופו של דבר אנחנו ננצח.

דא אבל נייט

במילחמה אין מנצחים אבל אנחנו "ננצח"

אם כזה דבר היה קורה ברוסיה ישר 5 שבכל אחד 4 טילים 250 קילו וזהו ניגמר לא קורה יותר אבל לא בישראל זה לא יקרה חבל :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, כל העסק של השמדה לא מוצא חן בעיניי.

אולי אם היינו עם הפלסטינים לבד בעולם, אבל אתה יודע, ככה מול כולם?

עזוב...פאדיחות.

אז נכון שאין פתרון ודאי לעניין הזה, אבל מה שבטוח הוא שלא אנחנו, מדינת צריכים להעלות רעיונות יצירתיים.

יש לנו כאן את ארה"ב ידידתנו, יש את האיחוד האירופי הכולל את גרמניה עם רגשות האשם שלה וצרפת שמבינה עם איזה בעיה דמוגרפית יש לה עסק, יש את מועצת הבטחון ועוד כמה גופים מעניינים.

תנו לציר הרשע טהרן-רמאללה להשתגע קצת, להתלהב מהצלת העולם המוסלמי שלהם, עד שג'ורג דאבל-יו יבוא עם המאדאפאקינג מארינס שלו וינקה את השטח שלו.

מה לנו לחפש שם? מה, להתגאות בF-16 עם כוכב כחול על השמשה מעל שמי בושהאר?

עזבו אתכם, תנו לחברינו המערביים לטפל בזה, כי אם אנחנו נכנס לעסק המלוכלך הזה, באמת שלא ישאר מאיתנו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן!

המהלך שיהיה כאן אם תשמידו עם:

-הפסק כל סיוע של כל ארצות העולם.

-סנקציות של האום.

-הפסקת מסחר עם .

-חורבן הכלכלה והתשתיות של .

-פלישה של מדינות ערביות כשישראל תהיה בשפל כלכלי.

תוצאה:

השמדת .

אתם לא ארה"ב.

צד אחד שלי אומר לי להתאפק, אבל מצטער אתה מרתיח אותי, באמת שמגיע לך למות.

תבין שאם תנקוט בפיתרון הריאלי ביותר של הורדת שכונות וכפרים בתגובה לכל פיגוע, הפלסטנים פשוט ישברו!

הם מיעוט והם להם את האמצעים להתמודד עם ההתשה שצה"ל מסוגל אליה. מה שגם אז יתפנו כמה מיליארדים טובים מתקציב הביטחון

שבכיף ימלאו את החסר. לעזאזל אם מדובר בהורדת חצי מהמשכורת שלי תמורת הכחדה של כל יכולת נקם מצידם, תראה לי איפה חותמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, כל העסק של השמדה לא מוצא חן בעיניי.

אולי אם היינו עם הפלסטינים לבד בעולם, אבל אתה יודע, ככה מול כולם?

עזוב...פאדיחות.

אז נכון שאין פתרון ודאי לעניין הזה, אבל מה שבטוח הוא שלא אנחנו, מדינת צריכים להעלות רעיונות יצירתיים.

יש לנו כאן את ארה"ב ידידתנו, יש את האיחוד האירופי הכולל את גרמניה עם רגשות האשם שלה וצרפת שמבינה עם איזה בעיה דמוגרפית יש לה עסק, יש את מועצת הבטחון ועוד כמה גופים מעניינים.

תנו לציר הרשע טהרן-רמאללה להשתגע קצת, להתלהב מהצלת העולם המוסלמי שלהם, עד שג'ורג דאבל-יו יבוא עם המאדאפאקינג מארינס שלו וינקה את השטח שלו.

מה לנו לחפש שם? מה, להתגאות בF-16 עם כוכב כחול על השמשה מעל שמי בושהאר?

עזבו אתכם, תנו לחברינו המערביים לטפל בזה, כי אם אנחנו נכנס לעסק המלוכלך הזה, באמת שלא ישאר מאיתנו כלום.

נראה אותך מדבר אם בן משפחה שלך ימות (חס וחלילה וחס ושלום)

ישראל כל פיגוע מבקשת לגנות את הפיגועים לראות שהיא מסכנה. במקום לבקש לגנות שבפשוט לפגיז את הרצועה בשטחים מאוחלסים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך הפגזת שטחים מאוכלסים ללא רחמים תעזור בדיוק?

חוץ מזה שנואשם בעולם בעוון רצח עם (ותראה את מילושביץ, הוא לא היה פופולרי כל כך בשנותיו האחרונות) סתם נגרום עוד סבל לאוכלוסיה שלמה.

הרי גם ככה בשנים האחרונות אנחנו פוגעים גם בחפים מפשע, ומה זה בדיוק עוזר? הטרור פוסק? לא. רק ממשיך הזעם הזה.

ד"א, ב-3 השנים האחרונות, בעיקר אחרי חיסולי מפקדי חוליות הטרור וראשי הרשות הפלסטינית, ביניהם רנטיסי ויאסין (שהיה יותר דמות סמלית ברשות) וחיסולים של טרוריסטים אמיתיים, הטרור ירד ברמות גבוהות מאוד.

הרי אם נהיה לרגע סטטיסטיקאים, אי אפשר להשוות את השנתיים האחרונות לשנים 2001-2002 שכל חודש היו לפחות 8 פיגועים בקנה מידה רציני.

אז נכון, עדיין נמשך הטרור, ועכשיו גם יש קסאמים אבל הפתרון הוא לא ע"י הפגזה טוטאלית של שכונות בעזה. איך זה בדיוק ישרת את המטרה?

זה ירתיע את הפלסטינים? זה יכניס בהם זעם רצחני פי 4! ועוד עם התמיכה של העולם שלא יראה בעין יפה את ההפגזות.

אז בואו נהיה ריאליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צד אחד שלי אומר לי להתאפק, אבל מצטער אתה מרתיח אותי, באמת שמגיע לך למות.

תבין שאם תנקוט בפיתרון הריאלי ביותר של הורדת שכונות וכפרים בתגובה לכל פיגוע, הפלסטנים פשוט ישברו!הם מיעוט והם להם את האמצעים להתמודד עם ההתשה שצה"ל מסוגל אליה. מה שגם אז יתפנו כמה מיליארדים טובים מתקציב הביטחון

שבכיף ימלאו את החסר. לעזאזל אם מדובר בהורדת חצי מהמשכורת שלי תמורת הכחדה של כל יכולת נקם מצידם, תראה לי איפה חותמים

הם לא משנים מה שמשנה באמת זה העולם הערבי והעולם המערבי שניהם יפסיקו לספק לישראל כספים/סיוע/מצרכים לדוגמה מה יקרה לצה"ל בלי נפט? אתה מודע לזה ש1/4 מהתקציב הכולל של מדינת הוא בכלל סיוע מחול? לא יהיה נפט,סיוע ומדינת תושמד וגם זה יתן לגטימציה למדינות ערב להשמיד את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך הפגזת שטחים מאוכלסים ללא רחמים תעזור בדיוק?

חוץ מזה שנואשם בעולם בעוון רצח עם (ותראה את מילושביץ, הוא לא היה פופולרי כל כך בשנותיו האחרונות) סתם נגרום עוד סבל לאוכלוסיה שלמה.

הרי גם ככה בשנים האחרונות אנחנו פוגעים גם בחפים מפשע, ומה זה בדיוק עוזר? הטרור פוסק? לא. רק ממשיך הזעם הזה.

ד"א, ב-3 השנים האחרונות, בעיקר אחרי חיסולי מפקדי חוליות הטרור וראשי הרשות הפלסטינית, ביניהם רנטיסי ויאסין (שהיה יותר דמות סמלית ברשות) וחיסולים של טרוריסטים אמיתיים, הטרור ירד ברמות גבוהות מאוד.

הרי אם נהיה לרגע סטטיסטיקאים, אי אפשר להשוות את השנתיים האחרונות לשנים 2001-2002 שכל חודש היו לפחות 8 פיגועים בקנה מידה רציני.

אז נכון, עדיין נמשך הטרור, ועכשיו גם יש קסאמים אבל הפתרון הוא לא ע"י הפגזה טוטאלית של שכונות בעזה. איך זה בדיוק ישרת את המטרה?

זה ירתיע את הפלסטינים? זה יכניס בהם זעם רצחני פי 4! ועוד עם התמיכה של העולם שלא יראה בעין יפה את תמונות ההפגזות.

אז בואו נהיה ריאליים.

בשלב מסויים ומאס להם "לזעום", הם יקחו את עצמם בידיים ויעשו מעשה בכיוון הפסקת הטרור. אנחנו כבר ניסינו את זה, ולא מצאנו פרטנר בצד השני.

מצידי הם יכולים "לזעום" עד מחר. כל עוד הם הורגים ישראלים בלי שום סיבה, יש לנו זכות להגן על עצמנו ולחסל אותם באותה מידה לפחות. אני מבטיח לך שברגע שהם יגידו "די", וישבו לדבר ברצינות, תפסיק את כל הפעולות שלה. כל האחריות נמצאת עליהם! ובינתים הם בוחרים הדרך של סבל לעם שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב מסויים ומאס להם "לזעום", הם יקחו את עצמם בידיים ויעשו מעשה בכיוון הפסקת הטרור. אנחנו כבר ניסינו את זה, ולא מצאנו פרטנר בצד השני.

מצידי הם יכולים "לזעום" עד מחר. כל עוד הם הורגים ישראלים בלי שום סיבה, יש לנו זכות להגן על עצמנו ולחסל אותם באותה מידה לפחות. אני מבטיח לך שברגע שהם יגידו "די", וישבו לדבר ברצינות, תפסיק את כל הפעולות שלה. כל האחריות נמצאת עליהם! ובינתים הם בוחרים הדרך של סבל לעם שלהם.

לא אין לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...