פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תסלח לי אבל אתה לא פחות מנאצי.

תסלח לי ? זה קצת שונה ממשטר נאצי!

היהודים בגרמניה רק עשו טוב.

הערבים בארץ מנסים להרוג אותנו ? או שאתה חי במציאות אחרת?

ולא אני לא חושב שזה כולם (הכווה לכל הערבים)

וכן אני כן חושב, שזה קומץ מצומצם שחושב על כוח וכסף! כן כסף- זה הכל בגלל הכסף בסופו של דבר!

אאאא וכן הבעיה שהם תמיד מתחלפים, אז עדיין צריך להר** את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי אבל אתה לא פחות מנאצי.

אני לא מסכים... הוא קצת פחות מנאצי.

הנאצים שנאו את היהודים בגלל שאלה הצליחו מאוד, והם החליטו שהם משתלטים להם על המדינה.

הוא שונא את הפלסטינים בגלל שהם מסרבים לשגשג כעם ומתעקשים להתבוסס בחרא של עצמם, וכדי לנשום מעל החרא, תופסים לנו את הרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי ? זה קצת שונה ממשטר נאצי!

היהודים בגרמניה רק עשו טוב.

הערבים בארץ מנסים להרוג אותנו ? או שאתה חי במציאות אחרת?

ולא אני לא חושב שזה כולם (הכווה לכל הערבים)

וכן אני כן חושב, שזה קומץ מצומצם שחושב על כוח וכסף! כן כסף- זה הכל בגלל הכסף בסופו של דבר!

אאאא וכן הבעיה שהם תמיד מתחלפים, אז עדיין צריך להר** את כולם.

עצם העובדה שאתה אומר שצריך להרוג את כל הערבים הופכת אותך למשהו מאוד דומה לנאצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרוג שלנו - 9 שלהם.

חכו, לאט לאט ממשלת החמאס תיפול, יהיה פה כמו שהיה עם ערפאת כשהיה סגור תחת מצור במוקעטה שלו. מהר מאד בוחריהם יאכלו אותם.

עדיין אין להם משכורות לשלם, אנרכיה ברחובות, המשטרה והפקידים לא מתפקדים אלא מורדים בצורה אלימה בראשות. שודדים שם אחד את השני על ימין ועל שמאל, לא כל הזמן הם יכולים להאשים את והם יודעים את זה. עכשיו גם איזה בכיר בזרוע הצבאית של החמאס ניסה לאנוס ילדה בת 8 וכל העולם ואשתו מחפשים אותו. אט אט הפלשתינאים יעשו בעצמם מדורה ויזרקו את החמאס לתוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברי וחברותיי מהפורום, אין טעם לויכוחים הבלתי נגמרים שלכם.

שמאלנים הזויים וימנים קיצוניים וכמובן המרכזניקים שעכשיו באופנה, אני מצטער לאכזב אבל - אין פתרון לסכסוך.

לא משנה מה אנחנו נעשה, נפגיז, נפציץ, נצא בהצעות לשלום ולא משנה מה הם יעשו, יקיאו את הטרוריסטים, יפילו את משטר החמאס...המלחמה כאן היא על אדמה, ומה לעשות, עליה קצת קשה להתפשר כי מו"מ בין משה לבין מוחמד יכול להתקל בכמה קשיים טכניים.

חבל על העצבים שלכם ועל הרעיונות הפרקטיים הנפלאים שלכם לדחוף את הערבים למים עם שופל או לחיות באחווה במדינה דו-לאומית.

הסכסוך הזה לא יגמר עד שלא נשמיד זה את זה, כי יש משהו בחתיכת האדמה החסרת משאבים וחן הזאת שגורם ל-10 מיליון בני אדם להילחם זה בזה כבר 60 שנה.

אז באמת חבל על הגרון שלכם, או במקרה הזה, על חיי המקלדת שלכם, כי הויכוחים האלה לא יובילו לכלום.

ומי שמפקפק - קצת חומר למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שאין פיתרון ממשי לסיכסוך.

הפיתרון הריאליסטי היחידי זה קבוע גבול מסוים שבו כולם יהיו פחות או יותר "מרוצים", לבנות שם חומה ענקית ולא לדבר איתם עד שהדורות יתחלפו וכל השטיפת המוח שעברו תעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי. רק שזה לא פתרון ריאליסטי.

says who ?

מבחינתם הפיתרון לבעיה שלהם הוא להתפוצץ ברחובות עד שנכנע וניתן להם מה שהם רוצים, כאשר לאחר מכן הם יתקדמו צעד נוסף על מנת להשמיד את השטן הקטן (מדינת ישראל).

להתפוצץ ברחובות נשמע לך כמו פתרון לא ריאלי? אבל עובדה שהם משתמשים בו בכל זאת. ומה אתה יודע, עובדה שהוא גם עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...