פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א

lmlm

Recommended Posts

says who ?

מבחינתם הפיתרון לבעיה שלהם הוא להתפוצץ ברחובות עד שנכנע וניתן להם מה שהם רוצים, כאשר לאחר מכן הם יתקדמו צעד נוסף על מנת להשמיד את השטן הקטן (מדינת ישראל).

להתפוצץ ברחובות נשמע לך כמו פתרון לא ריאלי? אבל עובדה שהם משתמשים בו בכל זאת. ומה אתה יודע, עובדה שהוא גם עובד.

הם יכולים לעשות את זה כי העולם תומך בהם יותר משהו תומך בנו, כי הם נמצאים בעמדה של כביכול "מסכנים".

בזמן שהעולם רואה אותנו כ"כבוש האכזר".

ולכן, בגלל שאנחנו כל כך תלויים בעולם אנחנו חייבים לעשות מה שאומרים לנו, לכן זה לא פיתרון ריאליסטי לזרוק אותם לירדן או לחסל את כולם כי אז נתמוטט בגלל חוסר עזרה כלכלית של העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה אומר שזה קרה ככה,שהמחבל/ת התפוצץ כאשר המאבטח ביקש ממנו/ה לפתוח את התיק שלו/ה אז היה מלאה - מזה באמת שאי אפשר להתחמק,אולי הייתה יכולה להיות עוד דרך לאבטחה יותר גדולה - אבל זה קשה לעשות,עדיין אנשים רוצים לצאת,לטייל ואם היו עושים ככה עם האבטחה לא היה אפשר לחיות.

מה זאת אומרת שאי אפשר להתחמק מזה? זו לא גזירת גורל!

אם היית נלחם בשטח של האוייב במקום בחצר האחורית שלך, אז המצב היה שונה לחלוטין.

אתה בטוח שזה ככה קרה?

אני לא הייתי שם, אבל זה מה שאמרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי אבל אתה לא פחות מנאצי.

יופי... עוד גאון...

אתה יודע מה זה "נאצי"?

זה כינוי לחבר מפלגת הפועלים הגרמנית הלאומית הסוציאליסטית- שהמצע שלה בגרמניה בשנות השלושים כללל גירוש כל הזרים מגרמניה והשמדת היהודים.

לי אין בעייה עם כל הזרים, לי יש בעייה רק עם אלה שמנסים להרוג אותי- הערבים. אז אם זה עושה לך טוב לקרוא למישהו נאצי בלי לדעת מה המשמעות של זה, go ahead.

הם יכולים לעשות את זה כי העולם תומך בהם יותר משהו תומך בנו, כי הם נמצאים בעמדה של כביכול "מסכנים".

ולכן, בגלל שאנחנו כל כך תלויים בעולם אנחנו חייבים לעשות מה שאומרים לנו, לכן זה לא פיתרון ריאליסטי לזרוק אותם לירדן או לחסל את כולם כי אז נתמוטט בגלל חוסר עזרה כלכלית של העולם.

"נתמוטט בגלל חוסר עזרה"?! מה זה בולשיט הזה? ברגע שאין לך את הפלסטינאים על הראש אתה יכול לקצץ כמעט חצי מהתקציב ולא להתמוטט.

ולמטומטם שרשם שצריך להכניס את הערבים למקלחות גז: ואליהם לצרף אנשים כמוך. :bash:

צריך להיות ממש סתום כדי לא להבין שלא מדובר בהשמדת עם אלא בהשמדת אוייב. אם הפלסטינאים היו יכולים, הם כבר מזמן היו מכניסים את כולנו למקלחות גז, והם לא היו מתדיינים על זה בפורומים שונים...

וכדי לעשות את ההבחנה בין שואה ללחימה באוייב: בשואה נהרגו אנשים בלי ברירה של לחיות בשלום או למות. הפלסטינאים בחרו באופן מודע באפשרות של מלחמה עד השמדה טוטאלית של . ולי באמת לא משנה כמה הם צדיקים וכמה הם נחמדים. ברגע שעם בוחר במפלגה שבמצע שלה רשום "להרוג את IG", מבחינתי גם מקלחות גז הוא פיתרון קל מידי בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרוג שלנו - 9 שלהם.

מחזק. בדיוק באתי לומר בתגובה לבחור שאמר שכל עוד הם מיואשים יהיו פיגועים, תשמע - הסיבה היחידה שיש כל כך הרבה נסיונות לפגוע בנו היא שהם לא שמים עלינו זין. לפני שלושים שנה כל הערבים שחיו בארץ (מהירדן לים) פחדו מאיתנו. הדרך היחידה להתמודד עם הטרור היא להראות שחבל להם על הזמן. לתת לצה"ל לפעול בכל הכוח, על כל הרוג שלנו , יהיו להם 100 הרוגים. פשוט להוריד שכונות וכפרים שלמים בהפצצות מהאוויר ואחרי זה להכנס רגלית ולגמור את העבודה. אחרי כמה תגובות כאלו שלנו אני יכול לומר לך בוודאות שכמות הפיגועים תפחת פלאים. אתם שוכחים דבר אחד פשוט מאוד, אנחנו לא נלחמים נגד מדינה בעלת תרבות מערבית, המנטליות פה שונה לגמרי והם מכבדים רק כוח וכל נסיון להדברות או פשרות נחשב לחולשה שהם לא יהססו לנצל כדי לתקוע לנו סכין בגב - אין עתיד בתהליך המדיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתקפה בפרל הרבור התרחשה בדצמבר 1941

היפנים לא הפעילו קמיקזים עד 1944

כמה טוב שיש את ערוץ ההסטוריה :)

בפרל הרבור היו מתאבדים יפנים במיני צוללות. :cool2:

אני אומר שכניראה שיש רק פיתרון מדיני.

מתי? לא יודע.

עם מי? לא יודע.

מה אתה כן יודע? :-X

כל הרוג שלנו - 9 שלהם.

תנסי אולי: כל הרוג שלנו - 10,000 הרוגים שלהם! :hat:

אני בעד להכניס את החארות הקטנים לדוש ואז לפתוח את המיכלים של הצאניד, נראה להם מה זה, אה?! :kopfpatsch:

לך תחבק עץ! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק. בדיוק באתי לומר בתגובה לבחור שאמר שכל עוד הם מיואשים יהיו פיגועים, תשמע - הסיבה היחידה שיש כל כך הרבה נסיונות לפגוע בנו היא שהם לא שמים עלינו זין. לפני שלושים שנה כל הערבים שחיו בארץ (מהירדן לים) פחדו מאיתנו. הדרך היחידה להתמודד עם הטרור היא להראות שחבל להם על הזמן. לתת לצה"ל לפעול בכל הכוח, על כל הרוג שלנו , יהיו להם 100 הרוגים. פשוט להוריד שכונות וכפרים שלמים בהפצצות מהאוויר ואחרי זה להכנס רגלית ולגמור את העבודה. אחרי כמה תגובות כאלו שלנו אני יכול לומר לך בוודאות שכמות הפיגועים תפחת פלאים. אתם שוכחים דבר אחד פשוט מאוד, אנחנו לא נלחמים נגד מדינה בעלת תרבות מערבית, המנטליות פה שונה לגמרי והם מכבדים רק כוח וכל נסיון להדברות או פשרות נחשב לחולשה שהם לא יהססו לנצל כדי לתקוע לנו סכין בגב - אין עתיד בתהליך המדיני.

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שבדקתי האחרון שביצע פיגוע טרור בארה"ב גרם למתקפה חסרת תקדים באפגניסטן ועירק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"נתמוטט בגלל חוסר עזרה"?! מה זה בולשיט הזה? ברגע שאין לך את הפלסטינאים על הראש אתה יכול לקצץ כמעט חצי מהתקציב ולא להתמוטט.

כן!

המהלך שיהיה כאן אם תשמידו עם:

-הפסק כל סיוע של כל ארצות העולם.

-סנקציות של האום.

-הפסקת מסחר עם .

-חורבן הכלכלה והתשתיות של .

-פלישה של מדינות ערביות כשישראל תהיה בשפל כלכלי.

תוצאה:

השמדת .

בפעם האחרונה שבדקתי האחרון שביצע פיגוע טרור בארה"ב גרם למתקפה חסרת תקדים באפגניסטן ועירק..

אתם לא ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

אם הערבים לא היו תורמים להם כסף(מדינות ערביות) ממשלת חמאס הייתה קורסת.

דבר שני: זה לא קשור אם אנחנו בארה"ב או לא, יש לנו את הזכות כל פעם שהם עושים פיגוע/שולחים קסאמים לפעול נגדם במתקפה חסרת תקדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

אם הערבים לא היו תורמים להם כסף(מדינות ערביות) ממשלת חמאס הייתה קורסת.

דבר שני: זה לא קשור אם אנחנו בארה"ב או לא, יש לנו את הזכות כל פעם שהם עושים פיגוע/שולחים קסאמים לפעול נגדם במתקפה חסרת תקדים

זה כן מאוד קשור אין לכם את הפריווילגיות שיש לארה"ב.

וכן יש לכם את הזכות לפעול ישירות נגד המחבלים ולא נגד עם שלם.

^^^

אני משקשק מפחד.

you should be

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור אם אנחנו בארה"ב או לא, יש לנו את הזכות כל פעם שהם עושים פיגוע/שולחים קסאמים לפעול נגדם במתקפה חסרת תקדים

יש לנו זכות מלאה להכות בהם ללא הפסקה בלי שום סיבה נקודתית, כל עוד הם לא נכנעים ומניפים דגל לבן. :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לארה"ב מותר?

מותר מה?

בכללי כן מותר לה הרבה הרבה יותר מישראל כי היא מעצמה עולמית וישראל לא.

לארה"ב יש את הכוח הכלכלי והצבאי הגדול בעולם תחשוב לבד מה בא מכך.

ואפילו אם ישראל מאוד תרצה היא לא יכולה לממן מלחמה כמו באפגניסטן. ארה"ב יצאה למלחמה נגדם רק אחרי מה שראה במאורעות ה11 זה היו המגה פיגוע לפני זה היו כבר כמה פיגועים בארצות הברית אבל לא יצאו בגלל זה למלחמות אבל כשיש פיגוע שבו 3- אנשים נהרגים נהרסים ה landmarks של NY וכמה עשרות פצועים אז כן ארה"ב יוצאת בהתקפה חמורה על הארץ שגרמה לסבל ולחורבן הזה ואולי אתה לא ראיתה/יודע את זה אבל ארה"ב לא השמידה את כל האפקניסטנים נכון? ככה שאין קשר בין הדברים שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...