טכנופוביה - האם נהיה כמו ההורים שלנו עוד 30 שנ - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנופוביה - האם נהיה כמו ההורים שלנו עוד 30 שנ

Gosha

Recommended Posts

חוץ מזה, לא כל ההורים כאלה, אבא שלי עודד אותי להתחיל להתעניין במחשב, והיום בזכות זה אני מבין בזה המון, חוץ מזה גם הוא מאוד מתעניין בזה, ולומד ממני נורא מהר ;D ככה שאם יהיו לכם ילדים, יש סיכוי גדול שאם תמשיכו להתעניין בזה, תלמדו מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחד האנשים ההכי משעשעים שיצא לי איי פעם לעבוד איתם היה בן 58 מאוד חובב והיינו מעבירים ימים שלמים בלדבר על מה הוא בדיוק עשה למחשב שלו עכשיו (מבחינת שדרוגי חומרה והמעבר לקוד פתוח) וחדשות אחרונות בתחום המחשבים וכו' ככה שאני יודע שגם בגיל נושק ל60 זה אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, לך תדע כמה שהטכנולוגיה תתפתח.

הילד שלך יכול לבוא אליך בעוד כמה עשורים ולומר לך: "יווווואוווו אבא! אמרתי לך אלץ פעם! את הממיר הקיברנטי מחברים לחריץ הסימולטני של הטריפיסנסור!".

כמה שהטכנולוגיה יותר תתקדם - לנו יהיה יותר קשה לעקוב אחריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיו מכשירים :silly: הכלל יהיה בהולגרמה :smile1:

לא יהיו , אלא הוללוגרמה ניידת שכמו שיש Touch Screen כך יהיה Touch Hologram :jump:

(אכן אני מושפע מהסרט "המיליון הראשון שלי" או משהו כזה שהיו צריכים לבנות מחשב של 99$)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל ההורים לא מתפתחים..

אבא שלי מבין במחשבים

אני לא יגיד שהוא עכשיו יכול לעבוד במיקרוסופט ולפתח להם תויסטה החדשה..

אבל הוא מבין מאוד..

הוא עושה כל מה שצריך..

יודע כל מה שחשוב לו לדעת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, לך תדע כמה שהטכנולוגיה תתפתח.

הילד שלך יכול לבוא אליך בעוד כמה עשורים ולומר לך: "יווווואוווו אבא! אמרתי לך אלץ פעם! את הממיר הקיברנטי מחברים לחריץ הסימולטני של הטריפיסנסור!".

כמה שהטכנולוגיה יותר תתקדם - לנו יהיה יותר קשה לעקוב אחריה.

בדיוק! :xyxthumbs:

אתם רגילים למחשב עם ממשק של מסך, מקלדת ועכבר, ככה שאתם חושבים שלא תהיה לכם בעיה עם טכנולוגיה מתקדמת יותר, מאחר ואתם חושבים על מעבד חדיש יותר, כרטיס מסך יותר מתקדם ומערכת הפעלה יותר משוכללת. אבל, אתם לא חושבים על אפשרות שהממשק של המחשב יהיה שונה לחלוטין בדומה לממשק בסרט Minority Report, או אפילו משהו מתקדם בהרבה. הילדים שלכם יעברו תוך שניות בין עשרות , ולכם לא יהיה מושג איך פותחים חלון בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שנהיה כאלה.

ההבנה נפגעת עם הגיל, ובעתיד פשוט יקח לנו יותרק זמן לעבד את זה.

אני מניח שרק האנשים שממש יעסקו במחשבים כל החיים שלהם ויעקבו אחר התפתחות הכנולוגיה.

אני חושב שבגיל מסויים, בסביביות הגיל שנצא לפנסיה, אולי נגיע לתובנה שכדאי לנו להפסיק לנסות לפתח את המין האנושי.

כמו כל אורגניזם גם הגוף שלנו יתבלה בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא מכונות כביסה :)

להפריד תבגדים, תוכניות, חם, קר, כותנה.

קיבינמאט! שיעשו מכונה שאוכלת את הבגדים ומוציאה אותם נקיים ומגוהצים.

קוראים לזה אמא או המכית ששברת איתה דיסטנטס ביום הראשון כי אתה עדיין זוכר איך היא נראת בלי בגדים. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק! :xyxthumbs:

אתם רגילים למחשב עם ממשק של מסך, מקלדת ועכבר, ככה שאתם חושבים שלא תהיה לכם בעיה עם טכנולוגיה מתקדמת יותר, מאחר ואתם חושבים על מעבד חדיש יותר, כרטיס מסך יותר מתקדם ומערכת הפעלה יותר משוכללת. אבל, אתם לא חושבים על אפשרות שהממשק של המחשב יהיה שונה לחלוטין בדומה לממשק בסרט Minority Report, או אפילו משהו מתקדם בהרבה. הילדים שלכם יעברו תוך שניות בין עשרות , ולכם לא יהיה מושג איך פותחים חלון בודד.

באמת נראה לך שיקרה כזה שינוי מהפכני, ואנחנו לא נהיה שם בשביל להתעדכן? אני מאמין שכל מי שגולש בפורומים האלה ידאג לחדש את עצמו עם כל שינוי שיבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה אמא או המכית ששברת איתה דיסטנטס ביום הראשון כי אתה עדיין זוכר איך היא נראת בלי בגדים. :smile1:

אתה באמת חושב שאני זוכר איך נראית המכית בלי בגדים?

אני אפילו לא זוכר את השם של הבלונדינית מאתמול. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנים לא רבות, שיחקתי בהרבה משחקי מחשב והייתי מאוד טוב בזה. בעיקרון, אני עדיין אוהב משחקי מחשב, ועכשיו לא תהיה לי עדיין בעייה לשחק במשחקים חדשים. אבל, אני לא ממש מעודכן בשוק כרטיסי המסך למרות שאני גולש ב-HWzone ומתעדכן, וממש אין לי זמן לשחק במשחקי מחשב, וגם כשיש לי זמן פנוי אז יש לי דברים אחרים לעשות שיותר מעניינים אותי.

תראה לדוגמה בסרט "אני רובוט". לוויל סמית היתה מערכת סטריאו ישנה שעובדת עם שלט רחוק. בעתיד כבר לא יעשו יותר מכשירים כאלה, ואפשר לראות בסרט איך הבחורה ניסתה לדבר למערכת סטריאו כדי לכבות אותה.

תאר לעצמך שלילד שלך יש מערכת סטריאו חדשה, ואתה מחפש את כפתור ההפעלה של המכשיר לשווא, ובסופו של דבר הילד שלך אומר לך "אבא, אתה לא צריך כפתורים, פשוט תגיד למערכת מה אתה רוצה".

בסרט "איש ההרס" יש דוגמאות קיצוניות נוספות בהן סילבסטר סטלון לא ידע איך עושים אהבה עם מכונת גלי המוח, ומה לעזאזל עושים עם שלושת הצדפות שאמורות להיות תחליף לנייר טואלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...