אז מה חוזרים לגבולות 67'? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה חוזרים לגבולות 67'?

Shadowman

Recommended Posts

• תגובות 172
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזבו את בורג.

אם זה מה שיוביל לשקט אז אפילו אני מסכים עם זה.

שום דבר לא מצדיק רצח עם כמו שמינימייזר אומר, ובינתיים העם שנרצח פה זה אנחנו.

הבהרה לגבי הפוסט: אני לא מתכוון להכניס את כל הערבים לתא גאזים. אני בונה על זה שאחרי בנאדם אחד מקסימום שניים שנוציא ככה להורג הם יקבלו שכל. ולמי שתא גאזים יותר אסוציאציות יותר מידי אמוציונאליות לשואה, אז זה לא חייב להיות תא גאזים. אני בעד כל עונש ראווה שיבהיר לפלסטינאים שבכוח זה לא ילך להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להעיף שאפשר להכניס אותם לתאי גזים? :screwy:

אבל זה מה שבורג אמר בפוסט הבחירות של 126 עמודים. לא אני.

מה?! איפה ראית שאמרתי דבר כזה? :kopfpatsch:

oba3k, תיזהר בלשונך!

כדאי מאוד שתספק קישור שמוכיח את דבריך, או שתפרסם הודעת התנצלות ענקית, במיידי.

דרך אגב, אני שוקל אם לתבוע אותך על הוצאת דיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרה לגבי הפוסט: אני לא מתכוון להכניס את כל הערבים לתא גאזים. אני בונה על זה שאחרי בנאדם אחד מקסימום שניים שנוציא ככה להורג הם יקבלו שכל. ולמי שתא גאזים יותר אסוציאציות יותר מידי אמוציונאליות לשואה, אז זה לא חייב להיות תא גאזים. אני בעד כל עונש ראווה שיבהיר לפלסטינאים שבכוח זה לא ילך להם.

לא יעבוד. ניסינו את זה כבר. סיכולים ממוקדים, מכיר?

זה יכול לצמצם באופן זמני את הפיגועים, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל:

בתאריך: 30.03.2006 בשעה 13:05:58

OMRIJ:אז מה אם יש לנו גרעין? אתה חושב שישראל יכולה פשוט להשתמש בו?

אם לארה"ב וצרפת מותר להשתמש בגרעין כנגד טרור, אז גם לנו מותר.

תאי גזים -נשק גרעיני אותו דבר

סתם שעברתי על ההודעות שלך מצאתי את הציטוט המזהיר הזה:

במידה ושמאלמרט יממש את התוכנית שלו, אז בתור מנהל חברת ביטוח לא הייתי מבטח אותו בעד שום פרמיה.

ועוד אחד:

אתה רוצה לעשות שלום? עם מי, ואיך? מה קורה אם הצד השני לא מעוניין בשלום?

לי יש שיטה מצויינת לעשות שלום:

צד א' רוצה שלום.

צד ב' לא רוצה שלום.

צד א' + צד ב' = מלחמה.

אם נוריד מהמשוואה את צד ב', אז נקבל שלום:

צד א' = שלום.

עוד אחד:

הפתעת אותי! הם גם בני אדם? ואני חשבתי לתומי שהם תת-אדם.

ועוד אחד:

אני גם רוצה לעשות שלום עם הערבים. אבל, למיטב הבנתי, אפשר לעשות איתם שלום רק מאחורי כוונת הרובה.

לא קשור אבל אם המשטרה תרצה אז אני מרכז לה שיהיה לה נוח:

במידה ושמאלמרט יממש את תוכניתו הזדונית, אז אני לא נותן לו יותר משנה (המבין יבין).

גם הציטוט הזה מראה כמה איכפת לך מהערבים:

RK:איפה רחבעם זאבי שצריך אותו.

הוא אמר פעם, "ירו מבית - נוריד את הרחוב"

על אותו משקל, "ישגרו קטיושה - נוריד שכונה"

BORG:זה מה שאני כל הזמן אומר, והשמאלנים אומרים לי שזה לא ריאלי לא שמיאלי.

אני ממליץ על הסרט "שם קוד: דג חרב".

כמובן יש גם את זה:

אף פעם לא הסתרתי את זה שאני רוצה לחסל את הערבים, אבל לא בגלל שאני גזען אלא בגלל שהם רוצים להרוג אותי ("הבא להורגך, השכם להורגו").

AND ONTHER:

OMRIJ: הרב כהנא

BORG:כהנא צדק!

ועוד אחד:

כשאתה אומר שאתה מתנגד לסכן חיי אדם סתם, אתה מתכוון לישראלים או לפלסטינים (אני לא רואה בפלסטינים בני אדם)?

אני מבטיח לך חגיגית שאחרי 3-5 כפרים שיוחרבו בתגובה לירי קסאמים ופיגועי התאבדות, לא יהיה יותר ירי קסאמים, ואתה יכול לתפוס אותי במילה. מצד שני, הערבים הם די קשי תפיסה, כך שאולי נצטרך למחוק יותר מחמישה כפרים לפני שהם יתפסו שלא כדאי להם לירות קסאמים, אבל בסופו של דבר הם ילמדו.

הפלסטינים זה לא עם!

מדינת היא מדינה ריבונית, והיא זכאית להוציא להורג טרוריסטים.

במידה ובתגובה להוצאה להורג של טרוריסטים, ארגוני טרור פלסטינים יחטפו אזרחים או חיילים ישראלים ויוציאו אותם להורג, אז אני אמחק להם עיר שלמה בתגובה. יותר לא יהיו חטיפות!

ועוד אחד:

PARNTEL:חוליות הטרור הן היעד העוין, לא הכפר.

אבל כמו שאמרתי, הימין הקיצוני תמיד יחפש את הפתרון הקל וההרסני ביותר.

יום יבוא ואנשים יקלטו שהאיחוד הלאומי והחמאס זה אותו חרא.

BORG:נכון, צריך להכניס לכפר גדוד שלם כדי להתעמת עם כמה נושאי בלבוש אזרחי שמסתתרים בקרב אזרחים "חפים מפשע", ולהסתכן בעשרות חיילים הרוגים ופצועים במקום להפגיז את הכפר ממרחק בטוח

ועוד אחד:

אני:BORG, סתם בשביל לדעת, אם צריך מתנדב לענות את המחבלים למוות (נגיד שההליך כולל תלישת ציפורניים, גזירת כל האצבעות, ואז בא נגיד שריפה עם להביור - טריק די אפקטיבי מכיוון שהחום אוטם את כלי הדם ובכך המעונה לא מת מאיבוד דם), אתה מתנדב לעשות את כל זה?

BORG:זה העינוי הכי חמור שאתה יכול להעלות בדעתך?

באופן תיאורטי, אני יכול לענות לך בחיוב.

אני:אבל הדבר העצוב זה שלא נראה לי שעונש מוות ירתיע מחבלים מתאבדים...

BORG:פעם נוספת - אני לא רוצה להרתיע מחבלים מתאבדים באמצעות עונש מוות. אני מעוניין בנקמה, ואני לא סבור שנקמה זה דבר פסול.

ועוד אחד:

בורג, אתה פאנט

תודה!

ועוד אחד:ערב רב של ברברים שתומכים בפיגועי התאבדות לא ראויים לדעתי להיקרא "עם", ובטח שלא לקבל מדינה משלהם!

אז מה היה לנו כאן: הצעה לירות פצצת אטום על פלסטינים, למחוק להם ערים, עינוי בני אדם, פלסטינים הם לא בני אדם,כהנא צדק, והסתה לרצח ראש הממשלה, למחוק את הפלסטינאים מהמשוואה.

אני חושב שכמו שאמרתי בקווים כללים אתה רוצה להרוג את כולם.

אם אתה רוצה SUE ME.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי... אני רואה שהתחלת תחביב חדש- להוציא דברים מהקשרם...

בכול הפוסט הזה, הוצאת רק את "להרוג", "לענות", "לרצוח"...

אבל משום מה, התעלמת מ: "במידה ושמאלמרט יממש את התוכנית שלו", "אתה רוצה לעשות שלום? עם מי, ואיך? מה קורה אם הצד השני לא מעוניין בשלום?", "צד א' רוצה שלום. צד ב' לא רוצה שלום...", "אני גם רוצה לעשות שלום עם הערבים", ושאר הדברים שנאמרו בפוסטים אחרים.

השמדה טוטאלית של הערבים זה חלום נחמד, אבל זה כל מה שזה- חלום. גם בורג יודע (או יודע ועושה את עצמו שלא יודע) שזה בלתי אפשרי. כל הרעיון שלנו זה שמו"מ כבר מיצא את עצמו, ועם הערבים אי אפשר לעשות שלום בדיבורים. כבר ניסינו את זה, וכל מה שיצא זה חיזוק הטרור ולא להפך. הערבים רואים באלימות כפיתרון לכול בעייה, וכמו שאומרים: "ברומא התנהג כרומאי". אנחנו לא ברומא, אנחנו במזרח התיכון, וכאן, רק הכוח מדבר.

איסתרא, אני לא מדבר על טיל בהפתעה שנוחת על איזה מבוקש. אני מדבר על עונש ולא סיכול. משהו בסיגנון של כיתת יורים, או שריפה של כפר (פינוי מוקדם של התושבים... או לפחות הודעה מראש...). אני מדבר על אונש קולקטיבי שיבהיר להם שה"עקיצות" שלהם עם הפיגועים יגררו תגובה קשה, ולא הפצצה של שטח ריק ופיזור פלאיירים שיהייה להם עם מה לנגב את התחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב למה אפשר לצפות מבורג.

הדבר היחיד שמונע ממני לקטלג אותו ברשימה שלי איפשהו מתחת לחלאות האלה שמגישים תביעות בחו"ל נגד אנשי ישראלים, וקצת מעל לבין לאדן הוא העובדה שהוא ילדון קטן שעדיין לא מבין שומדבר מהחיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב - שמאל קיצוני/ימין קיצוני - :screwy:

IG, אני מבין את התיסכול, הכעס ואפילו את הרצון לנקמה. המצב שאנחנו נמצאים בו לא שפוי.

אבל אני לא חושב שהפיתרון הוא ריאלי, מכיון שישראל היא לא מדינה עצמאית(וגם זה מעציב, אבל זה נכון) ואם ארה"ב תנתק אותנו במקרה הטוב נשרוד 10 שנים.

אז לדעתי, במקום להשלות את עצמנו בפתרונות קסם כמו טרנספר או משהו כזה, צריך לקבוע עכשיו את הגבולות בצורה שהכי נוחה לישראל. כלומר להכליל את כל ההתנחלויות הגדולות, לקחת את כל מרווחי הביטחון שאפשר, ולהשאיר בישראל כמה שפחות פלסטינאים, גם ירושלים תהיה שלנו.

לבנות גדר גבוהה מאד.

לפנות את המתנחלים - שאנחנו לא יכולים להגן עליהם, בתור סטודנט בבר אילן יש לי הרבה חברים מתנחלים(כולל אחד שגר בקדומים שהיה פיגוע שם אתמול), ואני רואה כמה אנחנו לא יכולים להגן עליהם, וכמה אנחנו מסכנים עוד חיי אדם רק בשביל לנסות.

ולתת לסיר הלחץ של הפלסטינאים להתבשל.

הייתי גם אומר סגר, אבל זה ייפגע יותר בנו מאשר הם (בנייה וכל זה).

להמשיך עם החיסולים הממוקדים, עם המעצרים ושיתוק של תשיות הטרור (אנחנו די טובים בזה כבר עכשיו).

ועוד משהו - יש לנו את היכולות ליצור שישמיד קטיושות וקאסמים. צריך להפוך את זה לעדיפות מספר 1 לפתח אותו. יש כבר "בתא" של הנאטוליוס וצריך להפוך את הנשק הזה למבצעי כמה שיותר מהר.

בהנחה שיהיה לנו מערכת כזאת, ושיהיה גדר וסגר, ולא יהיו התנחלויות יותר, אני לא רואה איך הפלסטינאים יפגעו בנו.

ונגיד שאין לנו את המערכת הזאת - למיטב ידעתי כל הקאסמים/מרגמות ביחד (היו משהו כמו 5000 לא?)הרגו משהו כמו מספר האנשים שמתו אתמול בקדומים, ואולי בתור תושב המרכז אין לי זכות לומר את זה, וזה לא , אבל זה עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתה טורח לרכז את כל התגובות שלי, להוציא אותן מהקשרן, ולא להתייחס לציניות שבחלק מהדברים, ולכך שהדברים נאמרו בהתייחס לטרור ורצון של האוייב להשמיד אותנו.

במקום להתעסק במשך 40 דקות בסילוף ציטוטים, היית יכול להתנצל. אבל, אתה לא יכול להודות בטעות (במידה וזו אכן היתה טעות ולא השמצה מכוונת), אלא רק לעסוק בדמגוגיה.

אני לא רואה ציטוט שאומר כי אני הצעתי כביכול להכניס את כל הערבים לתאי גזים.

יש הבדל מאוד גדול בין תגובות ציניות ותגובות לפעולות טרור ומלחמת טרור לבין חיסול שיטתי של כל הערבים בתאי גזים (כמו הנאצים) רק בשל היותם ערבים, שזה גזענות.

אתה בעצם לוקח חלקי תגובות בלי שום הקשר במטרה להציג אותי כגזען. כשאתה (או מישהו אחר) קרא לי גזען בהתייחס לציטוטים שהבאת, הבהרתי את כוונתי הלא גזענית בבירור ובצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. אבל, משום מה העדפת להתעלם מכך, ולהישאר בשלך.

בהודעה הראשונה שלך, יכולת להגיד שדיברת בציניות. אבל, בתגובה השניה ייחסת את הדברים האלה אלי ללא סימוכין, כאשר ידוע לך כי מדובר בדבר שלא היה ולא נברא. אמנם, אמרתי שיש להילחם בערבים שכופים עלינו מלחמת טרור, ואף להשמיד אותם אם הברירה היא להיות או לחדול. אבל, אתה לא התייחסת להקשר בו הדברים נאמרו.

אמרתי גם שאני לא רואה בערבים בני אדם, אך בניגוד למה שאפשר לחשוב בקריאת הציטוט הזה לבדו, בקריאת ההקשר בו הדברים נאמרו אפשר לראות כי הדבר לא נאמר מתוך גזענות, אלא בצורה צינית בתגובה לדמגוגיה מתרפסת האומרת כי הערבים הם בני אדם כמונו, ולכן אסור להילחם בהם או לגרש אותם, למרות שבאותה נשימה נאמר כי יהודים מותר לגרש. ציניות לא מייצגת דיעה רשמית.

אין לך זכות ליחס לאנשים ציטוטים גזעניים באופן שקרי ומסולף, גם אם מדובר באינטרנט!

למה להעיף שאפשר להכניס אותם לתאי גזים? :screwy:

אבל זה מה שבורג אמר בפוסט הבחירות של 126 עמודים. לא אני.

אני לא רואה ציטוט או התנצלות.

לא אמרתי שבורג רציני בקשר לזה, אמרתי שזה מה שהוא אמר.

אני רק רציתי להראות שזה לא מצחיק.

אני לא רואה איפה אמרתי דבר כזה.

אתה ממשיך להשמיץ, כאילו שהוכחת את השקר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא, אני לא מדבר על טיל בהפתעה שנוחת על איזה מבוקש. אני מדבר על עונש ולא סיכול. משהו בסיגנון של כיתת יורים, או שריפה של כפר (פינוי מוקדם של התושבים... או לפחות הודעה מראש...). אני מדבר על אונש קולקטיבי שיבהיר להם שה"עקיצות" שלהם עם הפיגועים יגררו תגובה קשה, ולא הפצצה של שטח ריק ופיזור פלאיירים שיהייה להם עם מה לנגב את התחת.

ניסו גם את זה. לא אנחנו, לשמחתי. הנאצים, למשל, נלחמו ככה נגד הפרטיזנים. לא עזר להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...