אז מה חוזרים לגבולות 67'? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה חוזרים לגבולות 67'?

Shadowman

Recommended Posts

• תגובות 172
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ותהרגו אותי אין לי מושג איך אולמרט זכה בבחירות למרות שרוב הפורום פה שונא אותו...

אני לא לא מבין את זה

הפורום כמובן מהווה מדגם מייצג שרובו המוחלט בר זכות הצבעה (כן, אני יודע שלי אין, אני רק מצביע על משהו) ורוב העם חבר בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתפסו אותו לא נכון במילה, כמה אנשים שמייצגים את הפורום הם אינטיליגנטיים מאוד, (אני לא ציני!) אבל לפעמים מהווים מיעוט..

אני מקווה שאפילו יותר מהר, ולהבא שלא יחשבו אפילו על שמאלמרט :|

ליברמן כבר עדיף בהרבה :nixweiss:

אם אני לא טועה IG כבר הביא בתראד אחר בדיחה עתיקה שפשוט מתלבשת מטאפורית על המצב הזה..

הרי הלינק - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=173780.msg1486121#msg1486121

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים על החמור והוא מגיע ::)

אולמרט מנסה להיתפס על המומנטום ששרון יצר כדי להרוויח כוח פוליטי. אני בספק אם הוא יודע למה שרון התכוון כשהוא אמר "עוד וויתורים כואבים". לבנאדם אין שום כישורים. הוא לא עשה שום דבר חשוב שמכין אותו להיות ראש ממשלה, ובאמת שאין לו שום תוכנית לעתיד.

אבל, שרון אמר "עוד פינוי", אולמרט אמר "כן... בדיוק מה שהוא אמר", ועכשו אין לו ברירה חוץ מלפנות... נראה לי שהדבר היחיד שישאר מהמדינה הזו זה הבית של אולמרט... אם הוא לא ימכור אותו עד אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים על החמור והוא מגיע ::)

אולמרט מנסה להיתפס על המומנטום ששרון יצר כדי להרוויח כוח פוליטי. אני בספק אם הוא יודע למה שרון התכוון כשהוא אמר "עוד וויתורים כואבים". לבנאדם אין שום כישורים. הוא לא עשה שום דבר חשוב שמכין אותו להיות ראש ממשלה, ובאמת שאין לו שום תוכנית לעתיד.

אבל, שרון אמר "עוד פינוי", אולמרט אמר "כן... בדיוק מה שהוא אמר", ועכשו אין לו ברירה חוץ מלפנות... נראה לי שהדבר היחיד שישאר מהמדינה הזו זה הבית של אולמרט... אם הוא לא ימכור אותו עד אז...

זה אחד המשפטים הבאמת חשובים!

אני לא מבין איך העם שלנו, רובו לפחות, חשב שזה מעשה חכם להצביע לאולמרט :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אני רואה אותכם כותבים וכל מה שאני רואה זה: :'( :-[ >:( >:( :-[ :'( :-\ :-\

תשנו את השם של השירשור לימנים קיצוניים שמפסידים פורקים תסכול.

ובקשר לזה שהימנים פה שוב מנסים לתפוס קרדיט על חוכמה, בכל האוניברסטאות השמאל/מרכז ניצח.

למי יש יותר פרופסורים ברשימה?

למי הישובים העשירים הצביעו?

ואני לא אומר שהשמאל יותר חכם מהימין או ההפך, כל ניסיון לקשר בין חוכמה לנטייה פוליטית הוא טיפשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא הבנתם מה כתבתי, נכון?

שוב:

אולמרט ניצל את המומנטום ששרון יצר. אנשים הצביעו לקדימה בגלל שרון, ולא בגלל אולמרט. אם אולמרט הייה מקים לבד את קדימה, עם אותו מצע, אבל בלי שרון, הוא לא הייה עובר את אחוז החסימה.

קוראים לזה תופעת העדר או משהו כזה... לאנשים נכנס לראש "קדימה, כששרון הייה שם, ונשאר גם כששרון אושפז, ומרוב שאנשים שמעו "קדימה" כל הזמן, זה מה שהם שמו בקלפי.

אני עד היום לא יודע מה התיכנון של המפלגה הזו לקדנצייה, חוץ מ"התכנסות", מה שזה לא אומר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה כאילו זה לא לגיטימי.

אולמרט מונה ע"י שרון לממלא מקומו. אולמרט אמר שהוא מתכוון להמשיך בדרך שרון, והוא מעסיק את יועציו. הציבור רואה באולמרט ממשיך דרכו של שרון. הציבור בוחר את אולמרט על פני ביבי ופרץ(שלדעתי האישית שניהם לא ראויים).

מה הבעיה עם זה?

כאילו היית מצביע לקדימה אם שרון היה המועמד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא לגיטימי. אולמרט הוא לא שרון. זה שיש יועצים וזה שהוא הייה המ"מ שלו לא אומר עוד שום דבר.

כששרון הקים את קדימה הוא תכנן לעמוד בראש המפלגה. הוא בחר באולמרט כמ"מ רק כי הוא הייה מדורג די גבוה ברשימת הליכוד- הייתה לו תמיכה ציבורית, והוא לא עשה לו בעיות.

לא הייתי מצביע לשרון בגלל ההתנתקות, לא בגלל שראש המפלגה הוא תולעת חסרת עמוד שידרה...

גם בעיני ביבי ופרס לא ראויים. ת'אמת, אין היום בכנסת אף אדם שראוי להיות רוה"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי מצביע לקדימה, אבל לא היה לי כל כך מפריע ששרון יהיה ראש ממשלה.

איך ניסח את זה נתן זהבי?

משהו כמו "אני לא מבין איך ההוא... איך קוראים לו? נו, זה מקדימה... אה, כן, אולמרט... איך הוא הגיע מלהיות טאפט על הקיר של הליכוד... מלהיות שידה באיזה חדר בליכוד... להיות ראש ממשלה... ?! "

אגב, ברור שהתשובה לשאלה הזאת היא "מזל". אבל זה לא מצדיק את ההצבעה ההמונית בשביל מפלגת הכיסאות.

ואגב, oba3k, מה שאתה כתבת (משהו כמו "אני קורא מה שאתם כותבים וכל מה שאני רואה זה בלה בלה בלה") ניתן להצמדת כותרת בסיגנון "שמאלנים עלובים שמחים על הניצחון שיביא אסון למדינת ישראל". על אותו משקל, עם ירידה לרמה שלך... :-\

אני לא לחלוטין מסכים עם מה שכתבת לגבי אינטלגנציה ודיעה פוליטית... אבל אני אנסח את זה מחדש ו"אתפשר" על זה - אינטליגנציה גבוהה יותר לא נותנת לגיטימציה גבוהה יותר לדעה הפוליטית של האדם הנושא אותה.

כשאני כותב אינטליגנציה, אני מתכתב לאיי קיו כמובן. ואני לא חושב שיש קשר פשוט בין תוצאה במבחן הזה ליכולת של אדם להחליט החלטות נכונות בסיטואציה מורכבת מהחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולמרט היה מדורג 32 בליכוד :-X

וואלה :kopfpatsch: צודק... משום מה הייתי בטוח שהוא הייה מדורג 8-7... עכשו אני נזכר בכול הסיפור שהוא רצה להישאר גם ראש עיר, ורק אחרי הבחירות כשהוא נכנס לכנסת הוא וויתר על התפקיד...

בכול מקרה, לאולמרט הייתה תמיכה יותר רחבה מרוב הליכודניקים, ולא רק בליכוד אלא בעיקר בעם (בגלל שחשבו שהוא ראש עיר טוב וכו... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאין אנשים ראויים לרוה"מ. מתי בפעם האחרונה הצביעו בעד ראש ממשלה מסוים ולא נגד אחר?

יכול להיות רבין.

אבל שרון,פרס,וברק לדעתי היו ראויים. אם כל השנאה לברק, אל תשכח שהוא יצא מלבנון, שעד האינתיפאדה הכלכלה פרחה, ושהוא חשף את פרצופו האמיתי של ערפאת. פרס בכל מקרה כבר זקן מדי.

ביבי - לא חושב שהוא ראוי להיות ראש ממשלה, מסתבר ש90% מסכימים איתי.

בכל מקרה, מה שמעודד זה שיש זרם חדש של אנשים ראויים שזורם לכנסת כמו איילון,ברוורמן, רייכמן, אריה עמית, אולי חסון(לא מכיר אותו , אבל שמעתי עליו כמה דברים נחמדים), גימלאי אחד או שניים, נכנס דם חדש לכנסת וזה טוב. וגם יצאו כמה חארות (כמה מושחתים מש"ס והליכוד).

BLA7, הציטוט לקוח מהKALSEY GRAMMER SKETCH SHOW, וכוון כהומריסטי בלבד. NONTHLESS, תפרגנו. השירשור הזה עד ההודעה שלי הוא בדיוק

"שמאלנים עלובים שמחים על הניצחון שיביא אסון למדינת ישראל".

הימין הוא זה שטען כל הזמן שהוא מתנגד להתנתקות כי היא נעשתה בדרך דיקטטורית, עכשיו אתם רואים שהעם רוצה עוד התנתקות, וכבר מכינים עוד תירוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...