אז מה חוזרים לגבולות 67'? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה חוזרים לגבולות 67'?

Shadowman

Recommended Posts

הם לא צריכים לזרוק אותנו לים, מספיק שיכריחו אותנו לקבל את זכות השיבה, כבר נטבע לבד.

אף אחד לא מסכים לזכות השיבה חוץ מהשמולנים שמתביעים חד"ש ולכל הזבל הזה.

גם שמולנים הם אנשים מפוכחים.

ולא תמצא מפלגה שפויה שמסכימה לזכות השיבה.

כולם מבינים את התוצאות.

קדימה לגבולות 67, אין בררה.

אני לא רוצה מיליון פלסטינים במדינה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וכאן אני רוצה להדגיש לפני שמישהו ימצא את הפירצה ויוציא את הדברים מהקשרם.

השמאל האמיתי (כלומר מי שהצביע לקדימה ולעבודה ואפילו חלקים ממר"צ)

מתנגד לאלה שמפגינים נגד הגדר, כמו למתנחלים.

הרי השמאל הציעה את הגדר מלכתחילה. אם אני לא טועה זה היה אהוד ברק.

אנחנו תומכים בצה"ל, ומצדי 100 שנה מאסר לכל אדם ערבי/יהודי/פלסטינאי שתוקף פיזית איש שרותי הביטחון במילוי תפקיד.

להיות קיצוני בשום דבר זה לא טוב, גם לא בשמאל וגם לא בימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדימה לגבולות 67'= חורבן המדינה!

אתם לא מבינים שאנחנו לא יכולים לחזור לגבולות האלה?

דבר ראשון, הגבולות האלה מוציאים חלק מירושלים

דבר שני, הגבולות האלה ייצרו מובלעות ויקטינו "פרוזדורים" ברוחב של ק"מ ספורים במקומות מסויימים

דבר שלישי, נאבד נקודות אסטרטגיות ושטח חשוב.

אני מסכים לחילופי שטחים וחילופי תושבים, אבל לא נטישה בפאניקה של שטחים שאחר כך נצטער עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר גבולות 67? הפרסומות של הליכוד?

החלק שהם מוציאים מירושלים מיושב ברוב מוחלט של ערבים - ואני חשבתי שאתה בעד ליברמן.

ציטוט מתוך האתר של קדימה

"קביעת גבולותיה של תעשה במסגרת הסדר הקבע ועל בסיס העקרונות הבאים:

1. הכללת אזורים נדרשים לביטחון .

2. הכללת מקומות קדושים לדת היהודית וחשובים כסמל לאומי ובראשם, ירושלים המאוחדת, בירת .

3. הכללת מקסימום מתיישבים יהודיים בפועל, בדגש על גושי ההתיישבות."

אני מניח שאם אין הסדר קבע, אז אנחנו קובעים את הגבולות ולכן הרשימה הזאת תישאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל האמיתי (כלומר מי שהצביע לקדימה ולעבודה ואפילו חלקים ממר"צ)

מתנגד לאלה שמפגינים נגד הגדר, כמו למתנחלים.

אה, כמו אשתו של שמאלמרט שמפגינה נגד הגדר ומרביצה לחיילים במחסומים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א)איזה מקום אישתו של אולמרט ברשימה של קדימה? אה, היא לא ברשימה? אז מזה קשור?

ב) אם כבר דמגוגיה: עדיף שזקנה תרביץ לגבר, מאשר שגבר ירביץ לילד. *אהממ* ליברמן *אהממ*

ג) לא ראיתי תלונה אחת על נשות המחסומים שהרביצו לחיילים. ואם החיילים עוקבים אחרי הפקודות, מה מפריע שהן שם?

ד) אם אישתו של אולמרט הרביצה לחייל מצדי שתלך לכלא. אני כמו המפלגה שהצבעתי לה בעד הגדר.

עריכה: עומרי אתה כל הזמן עוקף אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אם אשתו היא שמאלנית קיצונית שמרביצה לחיילים, והבנים שלו משתמטים שלא שירתו בצבא - תרצה או לא - זה אומר עליו הרבה מאוד.

ב. אני מחזק ביותר את מה שליברמן עשה. אם ילד היה מרביץ לבן שלי גם אני הייתי מפוצץ אותו במכות.

ג. מה מפריע? קוראים לזה בגידה במדינה. כשחייל מעכב פלסתיני במחסום כי הוא חשוד, או כי יש עוצר, והיא באה מול זרה וצועקת עליו שהוא משפיל את הפלסתיני, אז היא פוגעת במדינה + מטומטמת + בוגדת + הלוואי שיפגע בה כדור טועה.

ד. נו, אבל מי בדיוק יכניס את הבוגדות האלה לכלא? בג"ץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טענות, טענות, איפה ההוכחות? תראה לי בבקשה שאישתו של אולמרט מרביצה לחיילים.

בקשר לליברמן, כמה פעמים הלכת מכות שהיית ילד? כמה פעמים אבא שלך התערב? כמה פעמים חטפת סטירות מהורים אחרים? בתור מי שרוצה להיות שר לביטחון פנים, אם ליברמן חשב שהוא צריך להתערב, הוא היה צריך לקרוא לרשויות. אדם (בריא, ברוך השם) כמו ליברמן שמרביץ לילד זה כמו שתלך מכות עם שאקיל אוניל.

מה בדיוק האינטרס של המשטרה לא לעצור את נשות המחסומים, אם הן עוברות על החוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אני רואה אותכם כותבים וכל מה שאני רואה זה: :'( :-[ >:( >:( :-[ :'( :-\ :-\

תשנו את השם של השירשור לימנים קיצוניים שמפסידים פורקים תסכול.

ובקשר לזה שהימנים פה שוב מנסים לתפוס קרדיט על חוכמה, בכל האוניברסטאות השמאל/מרכז ניצח.

למי יש יותר פרופסורים ברשימה?

למי הישובים העשירים הצביעו?

ואני לא אומר שהשמאל יותר חכם מהימין או ההפך, כל ניסיון לקשר בין חוכמה לנטייה פוליטית הוא טיפשי.

אני ממש לא ימני ובטח לא קיצוני, אני חילוני קיצוני :screwy: אבל מה שאולמרט מתכוון לעשות לא עולה על הדעת (ואני לא אוהב דוסים אני ממש לא ימני)

הוא רוצה לחזור ל67 מה לא ברור? הוא מפרק את הישיגי העליות היהודיות, ואני מדבר על העליה הראשונה, שניה, שלישית רבעית וחמישית.

בסוף כולנו נצתופף בת"א ונמות מצפיפות. כמובן שזה לא יבוא בחשבון, המון ירדו מהארץ לפני שזה יקרה.

אבל הבהרתי את הנקודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.מתי היא הרביצה לחיילים?

2.מה זה אומר עליו?

1. אתה רוצה תאריכים ושעות? :screwy: כשהיא היתה בהפגנות נגד הגדר וכשהיא הלכה להטריד חיילים (שגם ככה נמצאים בסכנת חיים) במחסומים.

2. שהוא תולעת ולא הייתי נותן לו לנהל פעוטון.

(oba3k, זה גם עונה על חלק מההודעה שלך)

בקשר לליברמן, כמה פעמים הלכת מכות שהיית ילד? כמה פעמים אבא שלך התערב? כמה פעמים חטפת סטירות מהורים אחרים? בתור מי שרוצה להיות שר לביטחון פנים, אם ליברמן חשב שהוא צריך להתערב, הוא היה צריך לקרוא לרשויות. אדם (בריא, ברוך השם) כמו ליברמן שמרביץ לילד זה כמו שתלך מכות עם שאקיל אוניל.

לקרוא לרשויות? :lol: ומה בדיוק המשטרה תעשה עם כמה ילדים בני 12 (אל תתפוס אותי בגיל, אבל מדובר בקטינים) שהרביצו לילד אחר שקטן מהם? :lol:

אתה חושב שזה יגרום להם להפסיק? ::)

אם הילד לא מסוגל להעמיד אותם במקומם בעצמו (סתם כי הוא חלש או כי הם גדולים ממנו), אני בהחלט חושב שהפתרון היחיד הוא לטפל בפרחחים האלה ע"י אח/דוד/אבא/whatever שילמד אותם לא להתעסק איתו יותר. ותאמין לי שזה יעבוד, והפתרון היחיד שיעבוד.

אם אתה חושב שאפשר פשוט להגיד להם "נו נו נו חמודים.. זה לא יפה להרביץ.." כמו שאומרים לילד בן 4, כנראה שלא יצאת הרבה מהבית כשהייתי ילד..

מי אמר שהן עוברות על החוק? זאת בדיוק הבעיה. במדינה שלנו יש בג"צ שמאלני קיצוני, שמבחינתו מותר להתעלל בחיילים שמגנים על חיי האזרחים של המדינה. מבחינתו צה"ל הוא האויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה רוצה תאריכים ושעות? :screwy:

לא, אבל כתבה בעיתון תהיה נחמדה (אפילו ממקור ראשון, או ערוץ שבע)

מי אמר שהן עוברות על החוק? זאת בדיוק הבעיה. במדינה שלנו יש בג"צ שמאלני קיצוני, שמבחינתו מותר להתעלל בחיילים שמגנים על חיי האזרחים של המדינה. מבחינתו צה"ל הוא האויב.

אז למה לא ראיתי הצעת חוק שאוסרת על זה? (אם יש חוק מפורש בג"ץ לא יכול להתעלם ממנו)

כי אתה מדבר שטויות?

לקרוא לרשויות? :lol: ומה בדיוק המשטרה תעשה עם כמה ילדים בני 12 (אל תתפוס אותי בגיל, אבל מדובר בקטינים) שהרביצו לילד אחר שקטן מהם? :lol:

אתה חושב שזה יגרום להם להפסיק? ::)

אם הילד לא מסוגל להעמיד אותם במקומם בעצמו (סתם כי הוא חלש או כי הם גדולים ממנו), אני בהחלט חושב שהפתרון היחיד הוא לטפל בפרחחים האלה ע"י אח/דוד/אבא/whatever שילמד אותם לא להתעסק איתו יותר. ותאמין לי שזה יעבוד, והפתרון היחיד שיעבוד.

אם אתה חושב שאפשר פשוט להגיד להם "נו נו נו חמודים.. זה לא יפה להרביץ.." כמו שאומרים לילד בן 4, כנראה שלא יצאת הרבה מהבית כשהייתי ילד..

אני הלכתי מספיק מכות בימי ;), אף פעם אף אחד לא עירב הורים.

אולי הפתרון הוא לערב את אבא, אבל לא שהאבא ירביץ לילד השני. שסתם יפחיד אותו.

ושוב, כמה פעמים אתה הלכת מקום שהיית בגיל הזה? כמה פעמים קראת לאבא? כמה פעמים הורים אחרים נתנו לך מכות?

אתה חושב שזה הוגן שאדם חסון כמו ליברמן יילך מכות עם קטין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טענות, טענות, איפה ההוכחות? תראה לי בבקשה שאישתו של אולמרט מרביצה לחיילים.

אני הלכתי מכות די הרבה כשהייתי קטן, אבא שלי אף פעם לא התערב כי לא הייה צורך (רבתי בד"כ עם ילדים בגיל שלי, ככה שאם אני הייתי זה שקיבל את המכות- בד"כ לא- אז זה הייה רק באשמתי...), אבל כשאנשים מבוגרים איימו עלי או פגעו בי, אבא שלי התערב וחצי. עוד כשהייתי בן 4 בערך, איזה שכן שיכור (עוד כשהינו ברוסייה...) איים עלי ודחף את אמא שלי.

יום אחרי זה חיברו אותו למכונת הנשמה (לא צוחק...)

אני נתתי מכות לשני ילדים קטנים יחסית אלי, שהרביצו לאחותי, שקטנה יחסית אליהם. מאז הם לא מתקרבים אליה.

תאמין לי, שאם תראה את הילד שלך אוכל מכות אתה לא תתחיל לחפש טלפון ולקוות שהמשטרה תגיע לפני שהוא יהייה נכה.

וזה אשמת הילדים שהרביצו. אופי ישראלי טיפוסי: מתחילים משהו שלא יודעים איך הוא יסתיים... מה הם ציפו שיקרה אם הם מרביצים לילד קטן? שהוא יבצע חראקירי אחרי שהם ירגעו?

הסיפור הזה פשוט לא רלוונטי בהתיחסות לליברמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...