אז מה חוזרים לגבולות 67'? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה חוזרים לגבולות 67'?

Shadowman

Recommended Posts

פלסטני ממורמר=מחבל בפוטנציה=פגיעה בישראלים.

שטויות

אם היינו סוגרים להם את החשמל הם היו ממורמרים אבל לפחות לא היה להם חשמל בשביל התאורה במעבדות הנפץ שלהם = ניצחנו

עריכה: וברכותי הרגע הוכחת (בפעם המיליון) את חוק גודווין.

נו אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון - אני ישראלי

דבר שני - בזווית צפיה בקשר לנושא הזה: לא מעניין אותי שום דבר חוץ מחיים טובים יותר לישראלים

לגבי החלק השני - יש לי אינטרנס ברור ומיידי שהחיים של הפלשתינאים יהיו טובים! (יחיסית כמובן)

לשנות את הדעות של אנשים זה דבר קשה מאוד ואולי לא ראלי במיוחד אם זה חלק גדול באוכלוסיה

אני לא מצפה שיום אחרי ההתנקות יקמו הפלשתינאים ויגידו "אך איזה יופי, בו נפסיק את הפיגועים כי עכשיו העולם ורוד"

זה לא יקרה, לא עכשיו ולא 6 חודשים אחרי ההתנתקות

אבל מה שכן יקרה זה הילדים שם לא יראו חיילים ברחוב, לא יראו טנקים כול שני וחמישי בבית הספר וההורים שלהם לא יצטרכו להמתין 6-7 שעות כול בוקר במחסומים, ואבא אולי אפילו תיהיה עבודה, ויהיה קצת כסף במשפחה

הילדים שיהיו במצב הזה לא יפנו לטרור!! אין להם למה לפנות לטרור

בדיוק ככה מנצחים טרור!!!! מורידים את המוטבציה של האנשים לא ישירות (כמו שאמרתי זה לא ראלי כמעט) ע"י חיסולים מחסומים וכו' אלא בעקיפין, ואין מה לעשות זה יקח זמן

בדיוק בשביל זה צריך לצאת משם, אפשר להשאיר גושי התנחלות/התיישבות בתנאים שציינתי מקודם (לדעתי)

ואז מאחורי הגדר נדבר איתם על ההמשך, כשלהט להרוס ולפגע ירד וירגע

הפינוי מעזה והיציאה מלבנון היו בסדר גמור, תמיד אפשר לעשות דברים טוב יותר (אם היינו צופים את ההתפרקות של צד"ל....) אבל אני שמח שזה יצא ככה, בלבנון לא היו שום הרוגים ביציאה וכך גם בעזה (? אני לא זוכר, היה או לא היה?)

אני לא חיי בעולם אחר, מעצרים, הריסת בתים, חיסולים ועוד זה חובה כרגע במצב הבטחוני וזה מוצדק לדעתי

אבל אנחנו פשוט לא יכולים להמשיך בדרך הזאת יותר

פלשתין לא מאיימת בטחונית על , אין אפשרות כרגע שהם יכבשו שטחים או יפלשו או משהו כזה

זה שהגבולות יעברו מתחת לבית שלי - כן! אין מה לעשות, אתה משלה את עצמך שזה לא קורה עכשיו

בכפר סבא, מעבר לכביש יש לך את קלקליה, אתה רוצה לפנות אותה? זה שכתוב עכשיו שזה זה משנה משהו? ישראלי יכול ללכת לשם?

הגבולות בגדול כבר ידועים לכולם, כרגע נשאר רק לקבוע דברים ברמת המיקרו, גבולות 67' זה לא יהיה, גושי התיישבות ישארו בישראל, צה"ל יוסף נקודות בהם הוא חייב שטח לצורך הגנה

את המאבק הזה אני לא רוצה להשאיר לילדים העתדיים שלי

צריך לסיים את זה

כולם רוצים שלום, גם הם, השאלה באיזה תנאים

ככול שנמשיך את המאבק ככה עמדתה של תרד (בשונה מהמצב ברמת הגולן שם כול ההתישבות היא שלנו ולכן ככול שעובר הזמן הטענה של הסורים שזה שטח שלהם פוחתת ופוחתת)

עוד דבר קטן - ירושלים צריכה להשאר מאוחדת אבל בצורה שונה, צריך לשנות את הגבולות המוניצפלים שלה כדי ש"תוריד" ממנה את כול הישוביים הערביים מסביב ותכלול בה את כול הישוביים היהודים, אי אפשר שיהיה רוב ערבי בירושלים, אחרת לא נוכל להמשיך להחזיק בה, וכמה שיותר מהר לעשות את זה כי קצב הילודה......

פלסטני ממורמר=מחבל בפוטנציה=פגיעה בישראלים

ב-ד-י-ו-ק!!

לא רצית את מעבדות הקסאמים? קיבלת קטיושות!

אתה רוצה עכשיו להיכנס לתוך השטח שלהם ולהוריד מעבדות? זה כול כך עזר פעם קודמת.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לנו מה לעשות ברוב השטחים!

אני לא מדבר על גושי התנחלויות (שזה נושא טיפה אחר) אני מדבר כרגע על רוב השטח ביהודה ושומרון (כבר לא צריך להוסיף עזה כי סוף סוף יצאנו משם)

יש שם רוב פלשתינאי, אין לישראל מה לעשות שם! למה אנחנו צריכים לשלוט על השטחים האלו???

אם מישהו יביא את הטיעון של "מבחינה בטחונית..." - כבר לא רלוונטי בצבא המודרני, טנק כבר לא מנצח מלחמות (שכבר לא מתנהלות) להלן - מלחמת המפרץ הראשונה והשנייה (המלחמות האחרונות ביותר שהיו בהיסטוריה, שם הטנקים רק נסעו וכמעט ולא ירו, רוב המחלמה התנהלה בשלט רחוק עם טילים וכוח אוויר, כך גם יהיה במחלמות הבאות אם וכאשר)

מדינת צריכה לשמור על צביון יהודי! אין שום סיכוי לבצע את זה אם יש לנו את האוכלוסייה הפלשתינאית אצלנו

לפי דעתי אין שום צורך בביצוע מו"מ לפני ההתכנסות/התנתקות/נסיגה/קריעה (תקראו לזה איך שאתם רוצים בסופו של דבר - יוצאת מרוב השטח הכבוש!) לפי דעתי צריכים כיום כבר לבצע את המהלך הזה

אני לא רוצה לראות חיילים ישראלים מתעוררים בבתים פלשתינאים!

לא רוצה לבצע עוד "חומת מגן"

לא רוצה פלוגות חיילים ששומרת על ישוביים כאלו או אחרים במיוחד בשבילהם

לא רוצה להיות בשטח שלא שיייך לי (או בהגדרה אחרת - שטח שלא יהיה שייך לי בעתיד, וכולם יודעים את זה!)

לא רוצה עוד פיגועים

לא רוצה עוד הרוגים

לא רוצה עוד מילואים (אני מדבר בכללית, כי עדיין לא קיבלתי מילואים)

לא רוצה!

תיהיה להם מדינה שלהם - שם!

ולנו המדינה שלנו - כאן!

המדינה שתקום שם, תיהיה כמובן קשורה בחבל הטבור בישראל, כי אין מה לעשות, הרשות לא יכולה להתקיים ללא וכך גם תיהיה המדינה לעתיד שלהם

אין לי בעיה עם זה, אבל כשאזרחים שלהם יבואו לעבוד פה אני לא רוצה שיבואו עם שינאה!

בכול פעם שצה"ל עוצר תושב כזה או אחר, הבן שלו או האח שלו שונא עוד יותר את (אני לא אומר שהמעצר לא נדרש, להיפך ברוב המקרים חייבים לעצור אותם עקב חשש מביצוע פעולות טרור, גם צריך לציין שכרגע רק כוחות הבטחון שלנו מונעים פיגועים), כול פעם שיש עוצר במחסומים הם שונאים אותנו יותר, כול פעם שטנק עובר להם ברחוב הם שונאים אותנו יותר

צריך לצאת משם ומהר!

לא היה לנו מה לעשות בלבנון, הרבה אנשים אמרו: "רק נצא משם וחיזבללה יתחיל להשתולל", זה לא קרה ולא יקרה, יש שקט בצפון (כן! זה שקט! לא לשמוע פעם ב3 ימים על הרוג בלבנון זה שקט!! לא לשמוע פעם בשבוע מטח קטיושות בקרית שמונה זה שקט!! יכול להיות שרק חלקכם זוכר, אבל ככה בדיוק זה היה כשהיינו שם!!!)

לא היה לנו מה לעשות בעזה (וטוב שפינינו את כול המתנחלים שם!) אין צורך לשמוע על מחבל שנכנס לישוב כזה או אחר והתחיל במסע טרור מבית לבית שם! אין צורך לשמוע שיש מטח מרגמות על נצרים!

אין לנו מה לעשות ביהודה ושומרון!

צריך לצאת משם!

אם רוב העם היה חושב שההתנתקות של שרון הייתה לא נכונה היינו רואים את המפד"ל-איחוד לאומי בצורה של מפלגה הרבה יותר חזקה (באיזור ה16-17) בזה שהיא קיבלה מספר כזה של המנדטים מראה בדיוק כי העם הסכים עם ההתנתקות!

רק להבהרה: זו הדעה שהרבה מאנשי המרכז (הכוונה לאנשים מהעם ולא ממפלגה כזו או אחרת) חושבים

אני אישית הצבעתי קדימה ואני מצטער שהיא לא קיבלה הרבה יותר מנדטים (לא לשכוח שהיא היא מפלגת השלטון ברוב גדול!) כדי שתוכל לבצע את המהלך בצורה חלקה ומהירה יותר

(אוי, כזה ארוך יצא....)

כמה טמטום אפשר להכניס בתגובה אחת? :kopfpatsch:

מסתבר שהרבה (אפילו, הרבה מאוד)! :s07:

מישהו מכל השמאלנים יפי-הנפש כאן יודע בכלל למה פרצה מלחמת ששת הימים (זה היה ב-67'), ולמה כבשנו את יהודה, שומרון וחבל עזה (אל תגידו אימפריאליזם)?

יש לכם שמץ של מושג בטקטיקה ואסטרטגיה בטחונית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך, אסטרגיה בטחונית....

בטרור אי אפשר כמו במלחמה

וכמה פלוגות טנקים בדיוק כבשו את יהודה ושומרון? ומאיפה כולם יצאו?

ההגנה הקלאסית של מרחב כבר לא תופסת היום

אין לשטח מוחזק כבר אותה משמועות שהייתה לפני 30+ שנה

זה נגמר

אפשר להגן על המדינה מאחורי הקווים

לא צריך לשקוע בבוץ הפלשתינאי עוד ועוד

אולי תגיד עכשיו גם שהיציאה מלבנון לא הייתה טובה

שהיינו צריכים להחזיק את השטח שם כדי שנוכל להגן על המדינה טוב יותר?

היית מאלו שאמרו שחיזבללה עכשיו ישלח קטיושות על חיפה?

יכולת לעשות דברים לא משנה שום דבר!! מבחינתי שיהיה להם טילים שמגיעים עד תל אביב

מה שמעניין אותי זה הרצון שלהם!

אם יש להם רצון לבצע פיגועים/שיגורים אז הם יעשו את זה! ואת זה צריך למנוע

אתה יכול להתכחש לקיום של מדינה פלשתינית כמה שתרצה, אבל העובדות בשטח כבר ידועות

אנחנו לא שולטים על השטח הזה! זה שכתוב שם שזה שייך לנו לא אומר כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה נשמע לי כמו ילד בן 14 שמצטט פרשנים שמאלנים והזויים מהתקשורת שאין להם מושג בביטחון?

מישהו יכול להסביר ל-damn מהי המשמעות הבטחונית של נסיגה לקווי 67', כי הוא נראה לי שבוי בקונספט שצה"ל הוא הצבא הכי חזק בעולם, שיכול לנצח כל אוייב בכל מצב גם עם שתי ידיים קשורות מאחורי הגב.

נ.ב.

אפשר לקרוא לך damn (השם שלך פשוט מאוד ארוך)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, דרור.

אתה אומר שלא היית מתנגד לחזור להיות בן 14. אפשר לשאול בן כמה אתה, ומה כ"כ טוב בלהיות בן 14?

טוב, לא משנה...

לדיון,

אני באמת לא רוצה להמשיך במצב הרע בו אנחנו נמצאים.

אני רוצה לשנות את המצב כך שהוא יהיה יותר טוב ולא לסגת למצב יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

14 זה גיל דבילי. אני לא מבין למה מישהו היה רוצה להיות בן פחות מ-18 או אולי 21, אבל שיהיה...

מה הדרך שאני מציע? אני סבור כי כבר פרסתי את משנתי.

בוא נקביל את המצב למשחק רולטה עם סיכויי זכייה של נגיד אחד למליון.

אתה מציע לקחת את כל הכסף שיש לך, לקחת הלוואות בסכום מירבי שאתה יכול לגייס, ולשים את כל הכסף על מספר אחד.

יש אפשרות מאוד מאוד נמוכה שתזכה בגדול, מול סיכוי עצום שתפסיד את הכל.

במידה והלא יאומן יתממש אז יהיה שלום ("וגר זאב עם כבש, ונמר עם גדי ירבץ"). אבל, רוב הסיכויים שתפסיד.

בקזינו אתה עשוי להפסיד את הכל הכסף שיש לך ולצאת שקוע בחובות (במידה ואתה מהמר על סכומים מטורפים כמו שאתה מציע). אבל, במציאות אתה תפסיד את המדינה ואת החיים של אנשים רבים.

אני מציע לצאת מהקזינו בלי להמר, או לחילופין לא להיכנס לקזינו מלכתחילה.

אפשר להישאר בסטטוס-קוו שהוא מצב רע, לטרנספר עשרות אם לא מאות אלפי יהודים ולסגת לגבולות בלתי ניתנים להגנה, ובכך להיקלע למצב גרוע בהרבה מהמצב הקיים, או להסיג את האוייב הרחק ממך.

"אנחנו כאן והם שם" זו סיסמה יפה וקליטה, ואני תומך בה. הנקודה היא שאני רוצה שאנחנו נהיה כאן, והם באמת יהיו שם (מקום רחוק). לעומת זאת, השמאל חושב שמדינה פלסטינית בתוך גבולות ארץ זה "שם".

ארץ פשוט קטנה מלהכיל גם את היהודים וגם את הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקן אותי, אבל מה שאתה אומר זה להעיף את כול הערבים מפה?

למה להעיף שאפשר להכניס אותם לתאי גזים? :screwy:

dmanbuhnik, כל מה שאתה רושם נכון (לטעמי, לא קראתי הכל אבל את הרוב), ורוב הציבור בארץ חושב כמוך (וראינו את זה בבחירות), Borg הוא..... במילים הנחמדות ביותר שאני מצליח לגייס עליו, חתיכת טיפוס, שלידו ברוך מרזל מיקי מאוס. :itschy:

לא שווה לבזבבז/אנרגיה בוויכוחים עם Borg (מניסיון)... :s07:

עריכה: ברוכים הבאים לישראל 2006, אפילו הרעיון ה :bash: לא מספיק לBORG (לפי הפוסט האחרון שלו, NONTHELESS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...