Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

אנשים אני צריך עזרה בקווסט:

לפני כמה זמן פרצתי לתוך הארמון של BRUMA בלילה...באחד החדרים מצאתי שורש נדיר [קוראים לצמח NIRNOOT] וברגע שלקחתי את השורש הופיעה לי הודעה כי זה צמח נדיר וכדאי שאני אתן אותו לאלכימאי שיבדוק אותו...[זה פתח לי קווסט חדש]

הלכתי לאלכימאי,והוא אמר שאין לו מושג מה זה הצמח הזה,אבל יש לו חבר בSKINGRAD שמתמחה בצמחים נדירים

הלכתי לאיש הזה והוא אמר לי שזה צמח שבאמצעותו ניתן ליצור את ה"שיקוי האולטימטיבי לאנשים שמטיילים בDUNGEONS"

והוא הבטיח לי שייתן לי שיקוי אחד בחינם וכמו כן ימכור לו שיקויים נוספים כאלה בהנחה עצומה [כנראה שזה שיקוי ממש יקר]

אבל כל זה בתנאי שאני אמצא עוד 10 NIRNOOTS...הוא נתן לי מיקום של איזה יער שבו אני יוכל למצוא את הצמח...

הלכתי למיקום ומצאתי שם אגם קטן...מה ששמתי לב זה שכל הNIRNOOTS צומחים על גדות המים ושהם די זוהרים בחושך...קטפתי ארבעה אבל אין יותר..

חיפשתי בכללללללל המקום ואין יותר צמחים,ואני משתגע!חיפשתי גם מקורות מים נוספים אבל לא מצאתי...ולמיטב הבנתי-הם צומחים רק במקומות כאלה

מישהו עשה את הקווסט?אולי אתם יודעים איפה נמצאים עוד שורשי נירנוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש בכל העולם אותם, למרות שהם נדירים...

אל תתמקד ב- Quest הזה ואתה תמצא די הרבה במהלך המשחק אם תשאיר את העניים פקוחות ;)

אבל העיניים שלי כבר עסוקות בחיפוש אחר אנשים שאפשר לכייס ובתים שניתן לפרוץ אליהם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מכייסים? רק אם אתה גנב בclass שלך אפשר לכייס אנשים?

אני מתפתה לגנוב , אבל בכל פעם שאני גונב משהו, גם אם אין אף אחד בסביבה ישר הbounty שלי עולה ואיך שאני יוצא מהבית שממנו גנבתי תופסים אותי שומרים , מה עושים? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Si-Nom

באמת איך מכייסים?

אגב יש לי תסימן הזה שעליתי רמה,אבל בפרטים עדיין כתוב לי שאני רמה-1,מה אני צריך לעשות כדאי לעלות רמה ולהעלים תסמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשימה השנייה של גילדת הלוחמים, אחרי שהורגים את הנמרים בחוץ וחוזרים לבחורה והורגים שוב נמר במרתף, היא טוענת ששכנה שלה אחראית לזה (אשת הלטאה). מה עושים עכשיו? איך מוכיחים שזו באמת השכנה?

אף אחד לא הצטרף לגילדת הלוחמים (זו שאלה רטורית)? זו המשימה השנייה סה"כ ואני בטוח שמישהו עבר אותה, אז למה אף אחד לא טורח להגיב?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא הצטרף לגילדת הלוחמים (זו שאלה רטורית)? זו המשימה השנייה סה"כ ואני בטוח שמישהו עבר אותה, אז למה אף אחד לא טורח להגיב?!

סיימתי ת'משימה הזו

ממש קלה כשקולטים איך לעשות את זה..

תחכה ללילה,ואז תכנס למצב של STEALTH [תלחץ על CONTROL] ותעקוב אחריה,אבל תשמור על מרחק עצום ממנה...

ברגע מסוים אתה תראה שהיא מתחילה ללכת כפופה [היא נכנסת למצב STEALTH כמוך],ברגע שהיא עושה את זה תעקוב אחריה לאט לאט ובמרחק גדול

אתה תראה שהיא מגיעה לפתח האחורי של הבית של האישה עם העכברים...ברגע שאתה רואה אותו הקווסט מתעדכן

עכשיו ברגע הזה יש לך שתי ברירות:

1)ללכת לאישה לטאה ולספר לה שתפסת אותה "על חם",אז היא מציעה לך אימוני ACROBATICS בחינם בתנאי שלא תספר את זה לשכנתה

2)ללכת לאישה עם העכברים ולספר לה על השנה,אתה תקבל כפרס 100 זהב והצעה לאימוני SPEECHCRAFT בחינם...

זהו,כאן המשימה נגמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה class אתה?

אני גנב-לוחם

ההתמחות שלי היא בהתגנבות,SPEECHCRAFT,MERCHANTILE ופריצת מנעולים...

בדבר ההתמחות בקרבות,עיקר ההתמחות שלי היא ב-BLADE וב-SHILED וב-HEAVY ARMOR

ואני IMPERIAL,נמצא במקביל בגילדת הגנבים ובגילדת הלוחמים וכמו כן נלחם בארינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי ת'משימה הזו

ממש קלה כשקולטים איך לעשות את זה..

תחכה ללילה,ואז תכנס למצב של STEALTH [תלחץ על CONTROL] ותעקוב אחריה,אבל תשמור על מרחק עצום ממנה...

ברגע מסוים אתה תראה שהיא מתחילה ללכת כפופה [היא נכנסת למצב STEALTH כמוך],ברגע שהיא עושה את זה תעקוב אחריה לאט לאט ובמרחק גדול

אתה תראה שהיא מגיעה לפתח האחורי של הבית של האישה עם העכברים...ברגע שאתה רואה אותו הקווסט מתעדכן

עכשיו ברגע הזה יש לך שתי ברירות:

1)ללכת לאישה לטאה ולספר לה שתפסת אותה "על חם",אז היא מציעה לך אימוני ACROBATICS בחינם בתנאי שלא תספר את זה לשכנתה

2)ללכת לאישה עם העכברים ולספר לה על השנה,אתה תקבל כפרס 100 זהב והצעה לאימוני SPEECHCRAFT בחינם...

זהו,כאן המשימה נגמרת.

הבנתי - תודה. קצת מטומטם לתת ללוחם משימת התגנבות, לא?! ההתגנבות שלי ממש ממש נמוכה כי אף פעם לא השקעתי בזה (אני אוהב לפוצץ פנים אל פנים, לא להתחמק - בגלל זה בחרתי לוחם ולא גנב!) ככה שאני מקווה שזה יצליח :-(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

היום התקנתי את המשחק ושיחקתי.. נראה מעולה..

בחרתי בWood-Elf ואני די מרוצה מהבחירה... רק משהו לא הבנתי-כשהייתי צריך לפרוץ מנעול אז היה שם הסבר איך לעשות את זה אבל לא ממש קראתי בגלל שרציתי להמשיך עכשיו השאלה שלי היא א' איך אני קורא שוב את מה שכתבו לי בטוטוריאל? וב' איך לעזאזל פורצים מנעולים?

איפה במשחק מגיעים לאיזה מקום של עזרה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...