Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח חשבתי על מוד חייתי למשחק

גילדה שיעודה הוא ציד ערפדים

;D

בכל מקרה,גילדת הגנבים ממש שולטת,וזה ממש כיף להתגנב לתוך בתים...בייחוד למבנים גדולים ששמורים היטב-זה ממש מקפיץ ת'אנדרנלין כשצריך להתחמק מאחורי גב של בן אדם שמפטרל באיזור.

ד"א-מישהו יודע איך משתתפים בארינה?

ומה קורה לך כשאתה הופך לערפד?איך זה משפיע על המשחקיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להשתתף אתה צריך לדבר עם אדם אחד שנמצא מימין לזה שאוסף את הכסף להימורים.

הבן אדם הוא כושי אז לא יהיה קשה לך לזהות אותו, גם יש שם Orc שנותן quest.

מה שעוד מנהל ההימורים יגיד לך.

בקשר לערפד? אין לי מושג... לדעתי אני כבר ערפד... הרגתי שומר שהתגנבתי לבית של thorlin או איך שכותבים אותו.... הגיע שומר ואמרתי זין, אני הורג.

הגיע אלי בלילה שישנתי איזה אחד ושאל אותי אם אני רוצה להצטרף... נתן לי גם פול יכולות וquest להרוג איזה זקן.

אגב, אני כבר Gladiator בארינה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם כאן.. מישהו יכול להסביר לי שניה על מה המשחק ? אני פשוט לא בקיא בג'אנר של הRPG.. והאם זה רלוונטי שלא שחקתי/הכרתי את הקודמים לו ?? (זאת אומרת המשחק נראה לי פשוט אחלה משחק אבל אני לא רוצה לקנות אותו ולגלות שאני לא מבין את העניין כי זה איזה המשך ישיר למשחק הקודם..)

עד היום לא נתקלתי במשחק שהתחלתי ולא סיימתי אותו.. ואני בגדול חובב משחקי FPS טובים דוגמאת HALF LIFE 2 , וכאלה..אבל האמת שלפי דעתי תחום ה FPS קצת חסר מעוף בתקופה האחרונה והאמת שדי נמאס לי להסתובב ולירות באנשים בלי סיבה (דוגמאת FEAR הדי מאכזב)..

בקיצור - תנסו לתת לי קצת רקע על המשחק כי הוא דווקא נראה לי ממש ממש מה שאני צריך עכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פנים מוזרות. יש לי יכולות של ערפד.

אבל ערפד זה מחלה...אתה נדבק בה ע"י נשיכה מערפד...ואם הותקפת ע"י ערפד יש לך 3 ימים להבריא מהמחלה,אם לא הספקת אז המחלה הופכת לקבועה.

דרך אגב-בMORROWIND:BLOODMOON EXPANSION היית יכול להפוך גם לאדם זאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם כאן.. מישהו יכול להסביר לי שניה על מה המשחק ? אני פשוט לא בקיא בג'אנר של הRPG.. והאם זה רלוונטי שלא שחקתי/הכרתי את הקודמים לו ?? (זאת אומרת המשחק נראה לי פשוט אחלה משחק אבל אני לא רוצה לקנות אותו ולגלות שאני לא מבין את העניין כי זה איזה המשך ישיר למשחק הקודם..)

עד היום לא נתקלתי במשחק שהתחלתי ולא סיימתי אותו.. ואני בגדול חובב משחקי FPS טובים דוגמאת HALF LIFE 2 , וכאלה..אבל האמת שלפי דעתי תחום ה FPS קצת חסר מעוף בתקופה האחרונה והאמת שדי נמאס לי להסתובב ולירות באנשים בלי סיבה (דוגמאת FEAR הדי מאכזב)..

בקיצור - תנסו לתת לי קצת רקע על המשחק כי הוא דווקא נראה לי ממש ממש מה שאני צריך עכשיו..

90% מהאנשים לא שיחקו במשחקים הקודמים

מבחינת עלילה-אין קשר בין העלילות,פרט לעובדה שזה מתרחש בארצות בעלות גבול משותף [MORROWIND במשחק הקודם היא ממש על גבול הארץ בה אתה משחק עכשיו]

והדבר היחידי הוא שאם שיחקת במשחקים הקודמים אתה יותר מכיר ומתמצא בדבר ההרגשה של המשחק ויודע כיצד כל העסק עובד.

לא משהו קריטי...רק אם אתה לא מתמצא בRPG אתה הולך להסתבך הרבה בהתחלה,אבל כשתצליח להכנס למשחק-אתה תתמכר בטירוף

זה בערך אחד המשחקים הכי טובים שיצאו אי פעם למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה סבבה.. נשמע אחלה.. תודה..

נ.ב - מישהו יכול לסכם פה איפה קונים (איזור קריות-חיפה) וכמה בערך עולה..?

המשחק אמור לצאת בכמה חנויות בארץ במהלך השבוע הבא

יעלה בין 200 ל300 ש"ח

עדיין לא ברור.

אבל בהתייחס לכך שמדובר בהוצאה יקרה,ובהתייחס לכך שזה משחק פופולארי והמחיר שלו גם בחו"ל הוא יחסית גבוה [50 דולר] זה עלול לעלות מעל 200 ש"ח....

ד"א-יש למישהו מושג מי זה הלוחם הזה?זה שומר?

1122063851.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...