Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

הכרטיס שלך לא תומך חומרתית ב.HDR

הוא תומך בהחלט ב- , רק לא ב- של Nvidia שמעט משוכלל יותר.

לדוגמה - ב- DOD:S או ב- Lost Coast של Valve כרטיסי ה- X8XX יכולים בהחלט להפעיל וגם בלי לפגוע ב- FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משהו כבר עשה את המשמימה עם הצייר בסיידנהול?, נכנסתי לתמונה הרגתי את הטרולים הבאתי לו את המברשת והו טוען שהוא ייציר לנו את הדך החוצה, רק שהו מסתובב במעגלים ואומר משהו!!!

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשימה השנייה של גילדת הלוחמים, אחרי שהורגים את הנמרים בחוץ וחוזרים לבחורה והורגים שוב נמר במרתף, היא טוענת ששכנה שלה אחראית לזה (אשת הלטאה). מה עושים עכשיו? איך מוכיחים שזו באמת השכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כבר עשה את המשמימה עם הצייר בסיידנהול?, נכנסתי לתמונה הרגתי את הטרולים הבאתי לו את המברשת והו טוען שהוא ייציר לנו את הדך החוצה, רק שהו מסתובב במעגלים ואומר משהו!!!

מה עושים?

עברתי את זה כבר, הוא אמור לצייר תמונה של החדר ואז אתה פשוט לוחץ רווח על התמונה כדי לחזור , איזה דברים הוא אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח שהבאת לו את המברשת? אם אני זוכר נכון לא מספיק רק לגשת ולדבר איתו, אולי צריך להפעיל את הנושא של המברשת בתפריט שיחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר בגילדת הלוחמים, גילדת הקוסמים, (או-טו-טו אני מקבל גישה לספרייה הגדולה שבה אפשר להמציא קסמים משלך!) , ותכף מצטרף גם לאחווה השחורה למרות שאני לא בטוח שאני רוצה, נראה לי שזה יותר מידי יהרוס לי את הדמות ...

כן, זה יהרוס. כי הוא הופך אותך לערפד... וכערפד יורד לך כל הזמן הHIT POINTS באזור של הגילדה של הקוסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח שהבאת לו את המברשת? אם אני זוכר נכון לא מספיק רק לגשת ולדבר איתו, אולי צריך להפעיל את הנושא של המברשת בתפריט שיחה

הפעלתי נתתי לו הכל הוא פשוט אומר שאהוא צריך לצייר את הפורטל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה

אני עכשיו בקווסט שאני צריך למצא 2 מרגלים בעיר בורמה,[מצאתי איזה מסמך שאומר שרוצים לתקוף את ה castle משבו של הבליידס]

בקיצור לא מופיע לי חץ אדום, דיברתי עם בלי סוף אנשים......

עזרה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה

אני עכשיו בקווסט שאני צריך למצא 2 מרגלים בעיר בורמה,[מצאתי איזה מסמך שאומר שרוצים לתקוף את ה castle משבו של הבליידס]

בקיצור לא מופיע לי חץ אדום, דיברתי עם בלי סוף אנשים......

עזרה :nixweiss:

למישהו יש מושג, נראה לי שכבר רובכם עברתם את זה, לא ממש התקדמתי במשחק, עכשיו היורש הוא לומד את הספר שנתתי לו, וה juaffre הזה

אמר לי למצא מרגלים,אחרי שכבר הרגתי איזה מרגל אחד,לקחתי ממנו את המפתח... אני צריך למצא עוד שניים בתוך העיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Si-Nom

bobby323:

תילחץ TAB,כנס לתפריט הזה שמצוייר כוס,תילחץ על הקווטס,ואז למלא בצד שמאל יש כפתור "MAP" תילחץ עליו,תיצא והיה לך חץ אדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SI-NOM ההסבר שלך לא מדוייק ,

כשלוחצים TAB מה שעולה הוא מסך האופציות האחרון שהיית בו, במידה והמסך האחרון שהיית בו הוא מסך המלאי (F2)

אז הוא יעלה כשתלחץ, אותו דבר עם המסכים האחרים (F3 - קסמים , F4 - משימות ומפות , F1 - מאפייני דמות)

כדי להיות בטוח שהסימונים למטה הם הסימונים של המשימה שאתה רוצה , צריך ללחוץ F4 , לעבור ללשונית עם הציור של 2 כוסות, ולבחור את המשימה מהרשימה , זה יהפוך אותה למשימה הנוכחית וישים את הסימונים הנכונים במפות/מיני-מפה למטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...