Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי, השגתי לא מזמן את המשחק- Elder Scrolls- Oblivion

אני לא מאמין איזה משחק מדהים :jump:

אבל יש לי בעיה, אני לא יודע איזה זן לבחור ( ממש לפני שמתחילים את המשחק כשבוחרים דמות ), מה כדאי? אני רוצה להית חזק במכות וכשפים,

בחרתי זן שדומה לבני אדם ושכחתי איך קוראים לו, אבל אי ממש בהתלחה ואני יכול להתחיל מהתחלה, אז מה אתם אומרים, איזה זן לבחור? :-\

ועוד משהו שאני לא יודע, כשאתה רואה את כל הרכוש שיש לך ( בלחיצה על- Tab ),יש מין טבלה בלי קווים, ומעל לכול ( , בגד, שיקוי... )4 יש דברים:

1. ראש של בן-אדם 2. נוצה 3. מגן 4. לב.

מה כל אחד מהדברים האלה אומר על הפריט אם זה הנשק או הבגד או מה שזה לא יהיה ( מתחת לכל אחד מה-4 הדברים האלה יש מספר שזה אומר

כמה מהדבר הזה יש לפריט )

תודה רבה על העזרה, ולכל שיש לו טיפת כבוד עצמי אבל אין לו את המשחק, אז שישיג :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הערך\מחיר של העצם.

2.נוצה = משקל, מכיון שיש גבול לכמות הדברים שאתה יכול לקחת איתך.

3.לב עד כמה העצם תקין, לדוגמה - מגן עם 0 בלב לא יהיה אפקטיבי בהגנה.

4. מגן - עד עמה ההגנה שלו אפקטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הערך\מחיר של העצם.

2.נוצה = משקל, מכיון שיש גבול לכמות הדברים שאתה יכול לקחת איתך.

3.לב עד כמה העצם תקין, לדוגמה - מגן עם 0 בלב לא יהיה אפקטיבי בהגנה.

4. מגן - עד עמה ההגנה שלו אפקטיבית.

אההה, תודה אחי :xyxthumbs:

אז כאילו הלב של חרב אומרת עד כמה DAMAGE יש לחרב והמגן שלה עד כמה ההגנה שלה אפקטיבית ( כשלוחצים על מקש ימני בעכבר )?

והמשקל המקסימלי שלך הוא עד כמה דברים אתה יכול לשאת ב-INVETORY או כמה דברים אתה יכול ללבוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מצחיקים פה כולם...

ברור שהם לא יעשו הסברים מפורטים יותר,זה כל העניין,לחיות את המשחק(וזה כולל לקרוא את החוברת של המשחק,לטייל המון וכו' וכו')

אני חושב שזה מוסיף המון ככה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך

שיט, נהפכתי לערפד... אני יכול ללכת בחוץ רק בלילה ואני חייב לנשוך אנשים פעם בכמה זמן...

לעזאזאל איך אני נפתר מזה :nixweiss:

אתה צריך לעשות קווסט מסויים.

אתה צריך ללכת לMAGEGUILD ושם לשאול אנשים על תרופה ואז הם שולחים אותך לאיזה ראש עיר,ששולח אותך למכשפה והיא כבר תבקש ממך כמה דברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך אני אמור לעלות רמה??

שיחקתי במשחק כבר 13 שעות, פטרתי מלא משימות, העליתי את היכולות שלי, ואני עדיין רמה 1.

יכול להיות שזה בגלל שיצרתי את הclass שלי, ואז לוקח לו יותר זמן להתמלא?

או שזה בגלל שבחרתי לשחק ברמת משחק קשה ולא בהכי קלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה, תודה אחי :xyxthumbs:

אז כאילו הלב של חרב אומרת עד כמה DAMAGE יש לחרב והמגן שלה עד כמה ההגנה שלה אפקטיבית ( כשלוחצים על מקש ימני בעכבר )?

והמשקל המקסימלי שלך הוא עד כמה דברים אתה יכול לשאת ב-INVETORY או כמה דברים אתה יכול ללבוש?

לא , הלב מראה כמה "חיים" יש לה, כמה זמן עד שהיא תישבר ותצטרך לתקן אותה , מה שמראה כמה DAMAGE יש לה זה האייקון של החרב

המשקל המקסימלי הוא משוקלל , גם מה שבמלאי וגם מה שעלייך

תגידו איך אני אמור לעלות רמה??

שיחקתי במשחק כבר 13 שעות, פטרתי מלא משימות, העליתי את היכולות שלי, ואני עדיין רמה 1.

יכול להיות שזה בגלל שיצרתי את הclass שלי, ואז לוקח לו יותר זמן להתמלא?

או שזה בגלל שבחרתי לשחק ברמת משחק קשה ולא בהכי קלה?

תלך לישון , מספיק אפילו לישון שעה כדי לעלות שלב . בכל פעם שצברת מספיק נקודות תקבל הודעה שאתה צריך "לנוח ולהרהר במה שלמדת" או משהו כזה, הכוונה ללכת לישון , כשתקום תקבל הודעה שעלית שלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק במשחק OBLIVION ובחרתי להיות SORCERER, איזה SKILL ואיזה BIRTHSIGN הכי מתאימים לו?

( אני ממש בהתחלה, בקטע שאחרי שבחרתי הכול שואלים אותי אם אני רוצה להחליף את הSKILL שלי או את ה-BIRTHSIGN או משהוא אחר )

נ.ב

האמת היא שהתלבטתי בין SORCERER לבין ה-MAGE (אם טעיתי בשם שלו אז התכוונתי לזה שהוא קובם זקן כזה ), הסיבה שהעדפתי אותו היא רק בגלל

היכולת שלו לשים מגנים כבדים ( או שזה רק מעלה את האפקטיביות שלהם ), ואז אני אוכל לשים לו בגדים יפים ומגניבים, אבל האמת היא שרציתי גם את היכולת של הקוסם- ILLUSION, זה מגניב, מה אתם אומרים? להחליף לMAGE, ואם כן אז איזה SKILL ו- BIRTHSIGN לבחור בשבילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתלבט כל כך, זה לא כזה משנה

אין יכולות שאתה לא יכול לשפר או ללמוד בשום דמות, כל דמות שלא תבחר אתה יכול לשים עלייה מגינים כבדים, או לשפר את יכולת הILLUSION שלה

זה לא ממש משנה, ההבדל הוא בנתוני פתיחה, לכל דמות יש כמה מיומנויות יותר חזקות מהאחרים , אבל זה לא מונע ממך לשפר את הדמות שלך בתחומים אחרים אני למשל לוחם, אבל גם חזק בקסמים , כי השקעתי בקטע הזה במקביל ללחימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך

אתה צריך לעשות קווסט מסויים.

אתה צריך ללכת לMAGEGUILD ושם לשאול אנשים על תרופה ואז הם שולחים אותך לאיזה ראש עיר,ששולח אותך למכשפה והיא כבר תבקש ממך כמה דברים...

ובאותה הזדמנות ירד לו הHIT POINTS מהAURA הורודה שם לאט לאט... שלא נדבר על זה שהשומרים יתקפו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאותה הזדמנות ירד לו הHIT POINTS מהAURA הורודה שם לאט לאט... שלא נדבר על זה שהשומרים יתקפו אותו.

אני לא אמרתי שזה קל....אם אתה רוצה פתרון מהיר,יש באינטרנט מוד שנותן לך לקנות את השיקויים הללו...אני בכל אופן הסתדרתי עם הקווסט....(כדי שלא ירד לי ביום אני פשוט שותה דם)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק פגזי ביותר , אפילו רץ לא רע על ה6600GT שלי והמעבד שענתיקה של ה-2 ג'יגה..

הגעתי למסקנה שהדבר הכי טוב שהם עשו בגוטיק לעומת שאר משחקי התפקידים זה הכמות הבלתי מוגבלת של החפצים שאתה יכול לאסוף...

זה פשוט חנטריש רציני להתעסק עם זה, לזרוק ולשקול מה יותר כדאי בשביל למכור כמו איזה דיאבלו מחורבן...

אבל זה הדבר היחיד..כל השאר לא רע בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...