Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

חברה הלכתי לישון בספינה הזאת בפארק של העיר הראשית ואז הגעתי ללב הים איתה כי חטפו אותה...בקיצור קיבלתי שם חרב פצצה עם קסם שמוריד את העייפות (FATIGUE) לאויב, משהו באמת חזק עם 2000 CHARGים -רק מה?

איך מטעינים את הדבר המחורבן הזה?

נ.ב.

אם אתם רוצים טבעת שנותנת לכם לנשום במים קבוע, תעשו את המשימה של הדייג מחץ לעיר הראשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קראתי קצת וכתוב שאפשר להטעין חפצים דרך יהלום טעון(יש קסם שנקרא SOUL משהו ואיתו אפשר ללכות את הנשמה של המפלצת בתוך היהלום)

או שאפשר גם ללכת לגילדת קוסמים, אבל לא מצאתי שם אף אחד שעושה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני צריך עזרה קלה:

הלך לי ה-HD קפוט! (סיפור עצוב בפני עצמו), עם כל השמירות של המשחק (ועוד כמה משחקים שהשקעתי בהם...).

אין לי כח לעבור את כל התחלה שוב (לקח לי כמה שעות של משחק...)

מישהו יכול לארגן לי שמירה שלו מהמשחק בערך מרמה 3-4? עדיף לוחם.

בבקשה רק תגובות ענייניות (עדיף בפרטי/ICQ).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה הלכתי לישון בספינה הזאת בפארק של העיר הראשית ואז הגעתי ללב הים איתה כי חטפו אותה...בקיצור קיבלתי שם חרב פצצה עם קסם שמוריד את העייפות (FATIGUE) לאויב, משהו באמת חזק עם 2000 CHARGים -רק מה?

איך מטעינים את הדבר המחורבן הזה?

נ.ב.

אם אתם רוצים טבעת שנותנת לכם לנשום במים קבוע, תעשו את המשימה של הדייג מחץ לעיר הראשית.

מאיפה הבאת 10 גולגלות? מצאתי 6 בלחץ וצללתי בכל הנהר שמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

·._.·´‾ link=topic=172549.msg1489347#msg1489347 date=1143798837]

מאיפה הבאת 10 גולגלות? מצאתי 6 בלחץ וצללתי בכל הנהר שמה...

אפשר להשיג מאות גולגולות בכל מקום

זה לא חייב להיות דווקא שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה?

.....רגע זה הגולגולות הרגילות? של אדם כאילו? יווווו איזה טיפשות... חחח...

אבל רגע איך זה הגיוני יש לי עשרות?! אז למה הוא לא לוקח? אני צריך איך שהוא לתת לו אותם או מספיק בדיבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, איך אפשר להטעין נשקים ואיפה? ( כמו הנשק שלוקחים בהתחלה בהתחלה לפני שוצאים מהכלא הראשון מאיזה גובלין קוסם )

ומתי אפשר (כי אני ממש מתחיל ואני רוצה לדעת אם בזמן הקרוב אני אוכל להטעין בכלל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת וכתוב שאפשר להטעין חפצים דרך יהלום טעון(יש קסם שנקרא SOUL משהו ואיתו אפשר ללכות את הנשמה של המפלצת בתוך היהלום)

או שאפשר גם ללכת לגילדת קוסמים, אבל לא מצאתי שם אף אחד שעושה לי.

כדי להטעין חפצים קסומים או מטות קסם אתה יכול לעשות שני דברים, 1 זה למצוא קוסם שיש לו יכולת להטעין (יהיה לו אייקון של מטה עם אש מסביבו)

אבל הם די נדירים , או 2 להטעין בעזרת soul gems , שזה אבנים אליפסיות אפורות\כחולות כאלו , שאותם אפשר או לקנות ריקות (בלי נשמות בפנים) או לפעמים אפשר לקנות כבר מלאות ,תעביר את הסמן של העכבר מעלייה כדי לראות את המצב שלה, אם כתוב לך lesser soul gem : lesser למשל אז היא מלאה , אם כתוב lesser soul gem : none אז היא ריקה וצריך להטעין אותה עם קסם של soul trap , שזה קסם שלוכד את הנשמה של היצורים שאתה נלחם בהם, אתה תראה שיוצא קסם סגול ויהיה כתוב לך "you trapped a soul" או משהו כזה , זה ימלא לך את האבן במלאי .

כדי להשתמש באבן אתה צריך ללחוץ על אבן מלאה ולבחור את החרב\מטה\מה שלא יהיה מהרשימה , יש רמות שונות של נשמות ואבנים שכל אחת מטעינה יותר או פחות נקודות .

אפשר לקנות אותם בכל מיני חנויות מיסטיקה , למשל ה mystic emporium ב imperial city

מסובך אה? אותי אישית זה מעצבן השיטה הזאת :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי הזמנה לגילד של הגנבים, הגעתי לWATERFRONT, זה איפה שיש את הים והפיראטים האלה, אני מחפש את הGARDEN ולא מוצא :nixweiss:

מה עושים? אני רוצה להיות בגילד של הגנבים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ F4 , תבחר בלשונית של הכוס הגדולה , תבחר בקווסט של גילדת הגנבים , זה יהפוך אותו לקווסט הנוכחי , אמור להופיע לך סמן ורוד

במיני-מפה בתחתית המסך שיכוון אותך למקום הנכון , בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה שאלות...

1) נתנו לי למצוא איזה VEMPIRE (ככה כותבים?) העיניין שהבנתי שהם מסתובבים בלילה... אז אולי כדאי ללכת לבית שלו ביום?

2) נגמרו לי ה-LOCRPEAK... מאיפה אני יכול להשיג עוד בלי לגנוב?

3) אם אני גונב ולא רואים אותי האם השומרים יודעים וירצו להכניס אותי לכלא? אבדתי המון בגלל פעמיים "שישבתי"... מה לעשות? :nixweiss:

4) כבר שאלתי.... מישהו היה כבר ב"אוניברסיטה לקוסמים"?

5) מישהו יודע איך אני יוצר שוב שיקוי לבלתי נראה?

נראה לי שזהו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני צריך עזרה קלה:

הלך לי ה-HD קפוט! (סיפור עצוב בפני עצמו), עם כל השמירות של המשחק (ועוד כמה משחקים שהשקעתי בהם...).

אין לי כח לעבור את כל התחלה שוב (לקח לי כמה שעות של משחק...)

מישהו יכול לארגן לי שמירה שלו מהמשחק בערך מרמה 3-4? עדיף לוחם.

בבקשה רק תגובות ענייניות (עדיף בפרטי/ICQ).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...