Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זאת אומרת כולם?

אם אתה שואל האם לכל הדמויות יש את אותם משימות אז כן(זה בכלל לא קשור למה בחרת...אלא לאיזה גילדה שאתה רוצה להיות...)

ולגבי כל אלה ששאלו אם יצאתי מהבית אז ככה:

המשימות של הגנבם ברובם נורא קלות...ואם להגיד את האמת,בכל הקטע של סגירת השערים וכל הסוף של המשימה העיקרית אני התעסקתי בעיר בלתמרן את השומרים להרוג את המפלצות בשבילי ולברוח מהאויבים(לקח לי פחות מ5 דקות לסגור ככה שערים מסויימים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק רמה 17!? אני רמה 7 ...

רק היום התחלתי את הארנה , סיימתי אותה ואני עכשיו grand champion , קיבלתי שריון מגניב ויש איזה מעריץ שלי שרודף אחרי לכל מקום :P

טיפ למי שלא סיים עדיין את הארנה - תעשו את המשימה של ה grey prince , זה ישתלם לכם מאוד כשתביסו את כולם ותאלצו להילחם בו על התואר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק רמה 17!? אני רמה 7 ...

רק היום התחלתי את הארנה , סיימתי אותה ואני עכשיו grand champion , קיבלתי שריון מגניב ויש איזה מעריץ שלי שרודף אחרי לכל מקום :P

טיפ למי שלא סיים עדיין את הארנה - תעשו את המשימה של ה grey prince , זה ישתלם לכם מאוד כשתביסו את כולם ותאלצו להילחם בו על התואר ;)

אה,אם אתה רוצה להפתר מהילד הזה אחת ולתמיד

תמשיך במשימות הראשיות

כשתגיע למצב שאתה צריך לסגור את אחד מהשערים של OBLIVION אז תיקח את הילד איתך ותסגור את השער עליו

זהו,עכשיו הילד תקוע בגיהנום לנצח נצחים :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה,אם אתה רוצה להפתר מהילד הזה אחת ולתמיד

תמשיך במשימות הראשיות

כשתגיע למצב שאתה צריך לסגור את אחד מהשערים של OBLIVION אז תיקח את הילד איתך ותסגור את השער עליו

זהו,עכשיו הילד תקוע בגיהנום לנצח נצחים :hat:

איזה רשע >:D

פשוט אמרתי לו "stay here" והשארתי אותו איפשהו בעיר הקיסרית, אין לי מושג איפה, בהתחלה זה היה משעשע אבל הוא באמת נמאס מהר הילד הזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...