The Godfather - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Godfather - הדיון הראשי

Shadowman

Recommended Posts

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה בעסה חשבתי שהמשחק יהיה כבד כי יש גם גירסה ל-360

אבל הוא הרבה יותר טוב מ-MAFIA

הרבה יותר טוב? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

רגע,תן לי לקלוט את השטות שהרגע הפלצת מהפה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

מעבר לעובדה שיש למשחק את הגראפיקה הכי זוועתית שיצאה ב-2006,השליטה בו היא נוראית [שוב פעם-תסמין שליטת הנכים שמאפיין הרבה משחקים שהם חיקויי לא מוצלחים],הדיבוב,על אף היותו מבוצע ע"י השחקנים המקוריים,הוא אידיוטי בעיקר בזכות הדיאלוגים הרדודים,והעלילה מועברת בצורה חרא.

המשחקיות לא מעניינת,ושוב פעם-הגראפיקה פשוט זוועתית.

מילא זוועתית,בקושי לזוז אפשר במשחק מרוב שהשליטה מחורבנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שאתה משחק עם בקר כבר שוללת את האפשרות של השליטה להיות גאונית, או טובה מאוד.

בתור אחד שבעבר לא סבל פשוט בקרי משחק ושלל כל אפשרות לשחק משחק שהוא לא Tekken או Gran Turismo עם בקר משחק אז אני חושב שהשליטה בהחלט נוחה ופשוט מרגישה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה , איך אני יוצא מרכב שנכנסתי אליו? אני לא מצליח וזה דופק לי את המשימה :pissed:

שמעתי שיש להרבה מאוד אנשים את הבעיה הזו

למרות שSPACE BAR נועד לזה זה עדיין לא עוזר

מצטרף לשאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני חושב שהמשחק היה אמור לצאת דווקא לקונסולות וזה מתאים לPS2 ולאקס בוקס(1 ו 360)

אני לא יודע איך המשחק לא שיחקתי בו. בקשר לבעיה במכונית תנסה לחפש ב-Controllers או משהו כזה.

כמה אתם תתנו לגרסת ה PS2 וה XBOX ול PC.

מה שלא ציינתם שהמשחק יוצא גם ל PSP. תגידו מה דעתכם

לדעתי אני גיימר מיוחד כזה שהגרפיקה לא ממש מזיזה לו אבל אני לא מצפה לראות גרפיקה כמו ב N64 או בקונסולות ישנות אולי לא איכפת לי ממש מהגרפיקה אבל אני לא אוהב ריבועים. אני מהתיאור נורא אהבתי את המשחק אך עדיין לא שיחקתי בו. אני לא רוצה אבל שזו תיהייה אכזבה

אגב מי שאמר שזה חיקוי של ומאפיה אתם צודקים בהחלט! זה חיקוי אבל גם אם זה חיקוי מה זה משנה?! הרי מאפיה הוא משחק טוב ואם זה חיקוי אז גם זה אמור להיות משחק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...