The Godfather - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Godfather - הדיון הראשי

Shadowman

Recommended Posts

אני משער שהוא שואל בגלל שיש לו את אותה בעיה שיש לי

במשימה השלישית בערך צריך להרוג איזה כמה אנשים (האלה

שהרגו את החבר השמן הזה שלך) ואז לחזור תוך 3 דקות לבית מחסה שלך

בכל מקרה, כמובן הדרך היחידה לעשות את זה זה בעזרת גניבת מכונית

ונהיגה עד לשם, כי זה רחוק

טוב, אז אני נכנס למכונית, בורח מהמשטרה (זה ממש קל כאן, אפילו יותר מאשר בGTA:VC)

מגיע לבית מחסה, ואז לא מצליח לצאת מהאוטו

space לא עובד, וניסיתי כל כפתור אחר, וזה גם לא עוזר

למישהו יש מושג למה זה קורה ואיך פותרים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה קצת בעייתי לכתוב פה למה זה קורה, אבל בוא נגיד שקובץ מסויים שהחלפתם במשחק הוא זה שגורם לבאג של העכבר ההפוך וחוסר היכולת

לצאת מרכבים. פשוט תחזירו את הקובץ המקורי ותשתמשו בשיטה אחרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת בעייתי לכתוב פה למה זה קורה, אבל בוא נגיד שקובץ מסויים שהחלפתם במשחק הוא זה שגורם לבאג של העכבר ההפוך וחוסר היכולת

לצאת מרכבים. פשוט תחזירו את הקובץ המקורי ותשתמשו בשיטה אחרת .

אתה יודע שאפשר לשלוח הודעה פרטית בפורום נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Si-Nom

אני כבר ב 80 אחוז,ואני UNDEBOSS,עכשיו אני במשימה של לפוצץ להם תבתים יו איזה קשה זה.

יש לי איזה 600K כסף רוב הנשקים רמה 3,ולא אני לא מרמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר ב 80 אחוז,ואני UNDEBOSS,עכשיו אני במשימה של לפוצץ להם תבתים יו איזה קשה זה.

יש לי איזה 600K כסף רוב הנשקים רמה 3,ולא אני לא מרמה.

אני פשוט משתגע פיצצתי ל3 מהמאפיות את הבתים אבל רק את ברציני אי אפשר פשוט בלתי אפשרי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קשה בגלל...

1.שהשליטה היא חרא

2.יש DELAY לעכבר (ויש לי את החדש של רייזר שגורם למשחקים אחרים להראות ממש צחוק גם ברמות קשות)

3.כל השיטה של הנכות הכללית הזאת שגם כששיפרת את הכל עדיין בקושי אפשר לפגוע במשהו

4.אתה יורה מהמותן בנשקים מוסיימים מה שגורם לבעיה עם הכוונת בגלל שזה נראה כאילו יש לך טווח נקי אבל זה תמיד נחסם במשהו

5.יש באגים שגם אם אני יורה למישהו בראש והוא מאוחרי קופסא אז 80% זה לא עובר למרות שלכעורה אתה יורה לו לראש

6.כל פעם צצים לך משום מקום חיילים שמחסלים אותם תוך שנייה כשאתה טוען את הנשק

(שנראים ד"א כמו מתקפת המשובטים... לא הגיע הזמן לסיים עם החרא הזה בכל משחק ולהשקיע קצת יותר ?)

7.הם יורים גם במצבים לא אפשרים למשל שאני יורה במישהו והוא כביכול מתכופף מהפגיעה והנשק שלו לגמרי לא בכיוון אבל הוא עדיין מרסס כאילו אין מחר

8.אין אף אחד נורמלי ! הטומי-גאן הזה צריך להוריד על מישהו מחסנית שלמה עד שהוא מת

9.כל הקטע הזה של השמירות האלה ממש מעצבן... אז כן זה יותר "קשה" ויותר ""ראליסטי" אולי אבל כשאני צריך לעשות את אותה משימה 6 פעמים זה כבר ממש לא כיף ... במיוחד כשאני צריך ליסוע חצי שעה ממקום למקום (ושוב יש איזה 3-4 סוגי מכוניות וזהוא !!!! בGTA יש לפחות מגוון)

10.אתה הולך על בטוח כן ? מחסל אותם אחד אחד לאט לאט ומתקדם ואז אתה שם את הפצצה מנסה לברוח ואז צצים לך פתאום עוד כמה משובטים שחוסמים את הדלת !!! :bash: :bash: :s07::pissed: וכמובן שאתה מכוון את הפצצה ל3 שניות כי אתה פאקין ג'ימס בונד והכל בנוי על השנייה כמו בסרט

אה כן זה משחק על סרט אז בכיף למה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה לא כל כך צודק:

א.השליטה לא חרא.

ב.לי אין שום DELAY...זה בעיה רק אצלך(או באג אצל עוד כמה אנשים,אבל לא אצלי.)

ג.אני שיפרתי הכל ואני הורג את כולם בשתי יריות גג(תשפר גם את הנשקים שלך).

ד.אל תירה בSHOTGUN הוא חרא.

ה.תכוון בלי הלחצן הימני ותמיד תפגע.

ו.אם תשים לב יש עקביות בכל הבתים לגבי כל החיילים...אני תמיד מוציא את החיילים החוצה ויורה בהם ממסתור.זה גם הגיוני מאוד שאם חייל יורה בך מטווח אפס אתה תמות תוך שנייה,החוכמה היא לברוח.

ז.אין לי מושג על מה אתה מדבר...דווקא הקטע של האויבים שהם חכמים מוסיף המון ,לא כמו שהייתי יכול לטווח בכולם בלי שיגעו בי.

ח.למה אתה יורה בTOMMYGUN?יש לך את הPISTOL שבLVL 3 הוא חיה רעה.

ט.תקנה בתים קרובים(תשדוד בנקים)ותעשה SAVE לפני כל משימה

י.זה ברור שאחרי שפיצצת בית כולם יבואו שוב החוכמה זה לפוצץ,לתפוס מחסה ולחסל את כולם.

אישית אני חושב שהרמה של המשחק בינונית,לא קשה מידי ולא קלה...ככה זה צריך להיות ולא מעפן וקל בלי שום אתגר...

לדעתי חוץ מהגרפיקה ששווה לתחת,משחק נחמד מאוד.

ולגבי המכוניות אתה צודק 100%,הם גם היו צריכים לעשות משימות טיפה יותר מקוריות ומעניינות(זה אולי המינוס הגדול ביותר במשחק.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך במפה (אם תתקרב) כזה סימן של הנשק עם כוכבים. בצבע כסף זה שידרוג רמה שנייה, בצבע זהב זה שידרוג רמה שלישית. אגב שים לך ששיפור דרגה שלישית עולה המון כסף לכל דבר אז תכין מזומנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה מה שהסימון הזה על המפה אומר...

למה לא כתוב מה זה בשום מקום?

מאוד מציק!

תודה על התשובה

ולחשוב שעברתי כבר די הרבה מהמשחק בלי לשפר נשקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שחושב ש EA היא פשוט חברה ממש ממש גרועה?

אף משחק שלה לא טוב בצורה יוצאת דופן, וכל משחק שהם ממשיכים הם רק הורסים אותו, פשוט חברה חסרת מקוריות וכשרון, רק כסף יש לה והיא עושה עבודה ממש ממש גרועה, יש לה משחקים נחמדים, אבל ביחס לחברה עם כל כך הרבה כסף ופרסום, היא ממש לא עומדת בציפיות, חברות קטנות מוציאות משחקים הרבה יותר טובים, היא קונה אותם, עושה משחק המשך והוא יוצא הרבה יותר גרוע. לדוגמא BFME או GENERALS, שניהם נחמדים, אבל שניהם לא מתקרבים לרמה של RA, והם יצאו הרבה אחריו, והתקציב שלהם הרבה יותר גדול. אני חושב שהם ממש מנסים להוציא משחקים גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...