The Godfather - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Godfather - הדיון הראשי

Shadowman

Recommended Posts

דום3 הוא משחק שהיווה מהפכה טכנולוגית ורק בגלל זה הוא קיבל ציון גבוה.

ולא נראה לי שהזכיון קשור פה בכלל, יש המון משחקים עם זכיונות לסרטים שונים, שלא נדבר על כל משחקי מלחמת הכוכבים הפשוט גרועים שיצאו במשך השנים, כל משחק צריך לבחון בפני עצמו, וזה שאתה אומר שמתחת ל-9 זה כשלון, לא כל משחק יכול לקבל ציון כזה גבוה ועוד באתר כזה, משחק שמקב לציון כזה צריך לעשות משהו שאף משחק אחר לא עשה קודם, או לעשות הכל פשוט יותר טוב ממשחק באותו ז'אנר ומעטים המשחקים שאכן עושים זאת.

לדעתי הסנדק משחק רחוק ממושלם, יכלו לשפר בו הרבה ולעשות הרבה דברים אחרת אבל מצד שני הוא לא משחק גרוע, בקטעים רבים מאוד הוא מיהנה ומעביר טוב את רוח הטרילוגיה.

זו לפחות דעתי בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ולא נראה לי שהזכיון קשור פה בכלל, יש המון משחקים עם זכיונות לסרטים שונים, שלא נדבר על כל משחקי מלחמת הכוכבים הפשוט גרועים שיצאו במשך השנים, כל משחק צריך לבחון בפני עצמו, וזה שאתה אומר שמתחת ל-9 זה כשלון, לא כל משחק יכול לקבל ציון כזה גבוה ועוד באתר כזה, משחק שמקב לציון כזה צריך לעשות משהו שאף משחק אחר לא עשה קודם, או לעשות הכל פשוט יותר טוב ממשחק באותו ז'אנר ומעטים המשחקים שאכן עושים זאת.

לדעתי הסנדק משחק רחוק ממושלם, יכלו לשפר בו הרבה ולעשות הרבה דברים אחרת אבל מצד שני הוא לא משחק גרוע, בקטעים רבים מאוד הוא מיהנה ומעביר טוב את רוח הטרילוגיה.

זו לפחות דעתי בנושא.

אתה לא מבין זה אמור להיות המישחק החזק של EA השנה

תחשוב מה היה קורה אם היתה משחררת את הזלדה החדש והוא היה מקבל פחות מ9

מיבחינתי מישחק שהושקע בו כל כך הרבה ומקבל ציון רק טוב זה כישלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי עכשיו אתה מציג את זה אחרת, אבל בכל מקרה זה לא שהמשחק הזה יפגע בכיס של EA, וכמו כן לקהל הגיימרים בעולם יש כבר דעה מקובעת על EA בתור חברה שלא משקיעה בגרוש במשחקים שלה ורק מחפשת איך לעשות כסף, אז המון אנשים לא יהיו מופתעים מהרמה של המשחק(שלדעתי סבירה פלוס), והמון אנשים פשוט לא קנו את ההייפ הזה סביב המשחק.

האם היה אפשר לעשות אותו טוב יותר? בהחלט.

האם הוא משחק גרוע? לא בהכרח.

האם EA ירוויחו עליו? אני מאמין שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי עכשיו אתה מציג את זה אחרת, אבל בכל מקרה זה לא שהמשחק הזה יפגע בכיס של EA, וכמו כן לקהל הגיימרים בעולם יש כבר דעה מקובעת על EA בתור חברה שלא משקיעה בגרוש במשחקים שלה ורק מחפשת איך לעשות כסף, אז המון אנשים לא יהיו מופתעים מהרמה של המשחק(שלדעתי סבירה פלוס), והמון אנשים פשוט לא קנו את ההייפ הזה סביב המשחק.

האם היה אפשר לעשות אותו טוב יותר? בהחלט.

האם הוא משחק גרוע? לא בהכרח.

האם EA ירוויחו עליו? אני מאמין שכן.

על מה אתה מדבר EA משקיעה המון על זיכיונות

זה שהיא ממחזרת מישחקים ואין לה לב זה ידוע אבל היא כן משקיעה הרבה כסף רק שהכסף הולך לדברים הלא נכונים

וזה הבעיה

ביגלל זה היא לא טובה כמו \קפקום\נמקו וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שיחקתי במשחק.

והגרפיקה באמת לא אכזבה אותי. אני לא יודע על איזה הגדרות אתם שיחקתם, אבל הגרפיקה מספקת ביותר. המשחקיות ממש דומה לשל מאפיה וזה משהו שאני לא מת עליו. לדעתי מורגש דמיון קל לGTA רק כל הקטע של המכות עשו קצת מעצבן :s05: מה הרעיון שצריך ללחוץ על 3 כפתורים במקביל בשביל להכות? היו צריכים לעשות את הקטע הזה, שהוא אחד החשובים במיוחד במשחק כזה, יותר פשוט ואינטואטיבי.

סה"ך משחק חמוד אני מאמין שאני אשחק בו בשביל להעביר את הזמן קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דום3 לא היווה שום מהפכה טכנולוגית.

העובדה שיש גרפיקה יותר טובה היא "מהפכה"?

לא... ההתפתחות בגרפיקה היא אבולוציה, עם הזמן הגרפיקה נהיית יותר ריאליסטית.

אין שום "מהפכה" במשחקיות, בסאונד, בשליטה ובשופ אספקט אחר של המשחק.

דום3 הוא משחק אובר-רייטד ברמות.

הוא אפילו לא באמת מפחיד.

בניסיו עלוב להפוך את המשחק למפחיד יותר הוחלט שלא יתאפשר לחבר פנס לרובה, ואז אם אתה רוצה לראות משהו, לא תוכל לירות בכלום.

פתטי.

לא יצא לי עוד לראות את המשחק the godfather, או אפילו לקרוא ביקורות, אז אין לי דיעה עליו.

מה שכן, אם EA הורסת את המותג הזה, אז משהו ממש דפוק בה.

הרי יש כבר קהל מעריצים עצום שמוכן לקנות את המותג, יש את רוב שחקני הסרט שתרמו את קולם למשחק, ויש את אחת מעלילות המאפיה הטובות שנכתבו בקולנוע (מתי יעשו משחק על "הקשר הצרפתי"?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי EA לא הרסו את המותג בכלל, פשוט יכלו לעשות אותו יותר טוב.

ובקשר לדום 3 , הרי זה ברור שהתקדמות טכנולוגית היא בלתי נמנעת, אבל הוא היה המשחק שהביא את הקפיצת מדרגה הזאתי( ובזמן די צמוד גם פאר קריי והאף לייף 2 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שיחקתי ו-אכזבה.

הוא לכך כל כך הרבה אלמנטים מGTA לדורותיו שזה מפחיד, אין כאן הפרה של זכויות יוצרים או משהו?

משחק מחשב לדעתי אמור להיות חוויה. הוא אמור להלהיב אותך או להפחיד אותך או לאתגר אותך.

המשחק הזה מבחינת משחקיות נורא (הוא די זועק שחקו אותי בקונסולה - כל צירופי הכפתורים האלה) , לא מעניין, ועם יותר מדי .

בוטום ליין - לא כיף לשחק בו, והוא לא שווה תזמן, או תכסף או תמקום על הארד דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתגובות של אנשים פה די הבנתי שפשוט אי אפשר לשחק אותו בפי.סי והוא מתסכל את השחקן לגמרי.

והאמת זה בדיוק מה שחשבתי בזמן ששיחקתי אותו בPS2, שם השליטה פשוט נוחה ו מרגישה נכון, ולא הבנתי איך לעזאזל ימירו את השליטה הזאתי למקלדת ועכבר, המשחק הזה מבחינת שליטה פשוט לא נראה לי אפשרי בפי.סי.

Console Only Game.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתגובות של אנשים פה די הבנתי שפשוט אי אפשר לשחק אותו בפי.סי והוא מתסכל את השחקן לגמרי.

והאמת זה בדיוק מה שחשבתי בזמן ששיחקתי אותו בPS2, שם השליטה פשוט נוחה ו מרגישה נכון, ולא הבנתי איך לעזאזל ימירו את השליטה הזאתי למקלדת ועכבר, המשחק הזה מבחינת שליטה פשוט לא נראה לי אפשרי בפי.סי.

Console Only Game.

איזה שטויות לגימר שאוהב הרבה סוגי מישחקים יש ידית טובה חוץ מעכבר ומיקלדת

למי שאין אז אני לא מבין איך הוא נהנה ממישחקי \מרוצים וכו

B000075B5V.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עצמו מחולק לכל מני משימות: יש את המשימות העלילתיות שאותן מקבלים מאנשי משפחת קורליאונה, יש את משימות ההתנקשות שאותן מקבלים מידיד המשפחה כביכול ויש את המשימות הצדדיות שפחות קשורות לעלילה והן יותר בסימן של השתלטות על עסקים ועשיית רווח מהצד.

מה יש לעשות עם כסף? צריך לקנות לעצמך את הנשקים וכדורים ( הלוואי :) ) או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA שמו שם פחות או יותר את המנגון של NBA LIVE, לקביעת מראה + בגדים, ומNEED FOR SPEED, הם לקחו תאלמנטים של הכבוד, וככה עם תקנה שלייקס (לא צוחק, זה באמת ככה) יהיה לך יותר כבוד.

לא ראיתי הרבה ראיונות מקוריים במשחק, אם יש בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...