The Godfather - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Godfather - הדיון הראשי

Shadowman

Recommended Posts

הגרפיקה על ה-PS2 סבירה בהחלט.

ובכל מקרה תמיד אתם מתלוננים שכולם הפכו להיות לזונות גרפיקה ובמשחק מהסוג הזה הגרפיקה היא באמת הפקטור שאמור פחות להשפיע על הגיימפליי אז תעשו טובה ופשוט תשחקו במשחק ותחליטו בעצמכם.

בתור משחק שמעתיק בערך הכל ממאפיה,ואפילו עלילה מקורית אין לו,לפחות ציפינו לגראפיקה נורמאלית.

מסתבר שאפילו משחקים ב-2006,שנת הדור הבא של עולם המשחקים,נראין עדיין כמו משחקים משנת 2000 מינוס.

ומילא היית אומר שמדובר באיזה חברה קטנה,המפתחת והמפיצה היא EA,יש לה מספיק כסף כדי להטיס 7 טילים לירח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להגיד שהמשחק מעתיק ממאפיה זה כמו לומר ש מעתיק מ Medal Of Honor

הרי שני המשחקים מתרחשים באותה תקופת זמן, בעלי קווי סיפור דומה (ואני יכול לטעון שמאפיה מושפע מסדרת הסרטים של הסנדק),ובאותה עיר, אז מן הסתם שיהיו דומים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^ יש לו

משהו נתקל בבעיה דומה?!

תכנס למאפיינים של קובץ ההתקנה ושם ללשונית בשם תאימות ותנסה להריץ את זה עם תאימות לאחד הגרסאות הקודמות של הWIN

זה אמור לעזור :xyxthumbs:

הייתה לי כזו בעיה במשחק MOST WANTED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה....

כמו שכבר אמרו כאן,הגרפיקה על הפנים יחסית לתקופה(כן כן גם על הPC)...

אבל.....ובאמת מגיע אבל ענק פה...

המשחקיות מדהימה,הם לקחו אלמנטים מGTA,MAFIA ושילבו אותם ביחד...הניידות והעלילה מדהימים,ואני בטוח שזה רק משתפר בהמשך...

בכל מקרה אני אישית ממליץ מאוד,משחק גדול(אין מה להשוות למאפיה,המשחקיות פה הרבה הרבה יותר טובה....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בו קצת ועד עכשיו לא התאכזבתי... הגרפיקה לא עד כדי כך גרועה , אל תשכחו שגם בGTA:SA הגרפיקה לא משהו ועדיין זה אחד המשחקים הכי טובים בזכות המשחקיות שלו כך שאם המשחקיות והעלילה יתעלו על עצמם אני יסלח להם על הגרפיקה

בקשר להוא עם ה תשנה את התאימות של קובץ ה autorun של ההתקנה בתוך הדיסק לתאימות לחלונות 2000 וזה יסתדר :xyxthumbs:

היתה לי גם את אותו הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי שני המשחקים מתרחשים באותה תקופת זמן

מאפיה - שנות ה-20-30 בניו יורק

הסנדק - שנות ה-60 בשיקאגו

::)

אין שום מישחק שהוא יותר טוב ממפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לפרט טיפה יותר על הבעיה

בכל מקרה תנסה לשנות קצב רענון

התקנתי את המשחק עם דימון טולס, הפעלתי אותו והתחילה ההודעה של המסך.

כשאני יוצא מהמשחק הוא חוזר לוינדוס והמשחק ברקע, כשאני חוזר למשחק ההודעה חוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...