"קדימה לשומקום" - הגיע הזמן לעמת סיסמאות מול מציאות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"קדימה לשומקום" - הגיע הזמן לעמת סיסמאות מול מציאות

Milford Cubicle

Recommended Posts

פלוראליזם לכשעצמו זה דבר חיובי.

הדבר השלילי הוא שרוב האנשים טיפשים.

BORG אני בדך כלל מסכים איתך אבל פה הגזמת תרגיע למה אתה חושב שרק אתה חכם וכל השאר טיפשים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי הרב לא בדעה שלך...

ממש בוגר.

לי בכל מקרה הספיק מביבי...

היה ראש ממשלה, נכשל לדעתי ולדעת רבים.

פעם אחת הספיקה לנו.

בפעם המיליון מישהו מוכן להסביר למה כולם אומרים שביבי היה כזה גרוע?

אמרת שהספיק לך מביבי תפרט מה הוא עשה שגרם לך לא לאהוב אותו אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך ללכת רחוק בשביל לראות למה ביבי גרוע.

הוא הצביע כל הדרך בעד ההתנתקות, ומתי הוא הצביע נגד? מתי שזה כבר היה לא חשוב לחלוטין. בגלל זה כולם אומרים שביבי מזגזג.

בתור ראש ממשלה, הוא בא לוושינגטון למשא ומתן ואמר אני לא אלחץ את היד של ערפאת, ולחץ.

הוא אמר יתנו יקבלו, לא יתנו לא יקבלו. הם לא נתנו וקיבלו 13.5 אחוז מהשטחים.

כל שני וחמישי מישהו אחר התפטר מהממשלה.

הוא פתח את מנהרת הכותל דבר שגרם לעשרות פצועים ולא מעט הרוגים.

בתקופתו מתו 30 חיילים כל שנה בלבנון.

האבטלה רק עלתה ועלתה, ולא רק שחצתה את קו ה10% שרבין הצליח להוריד אלא אפילו הגיעה ל11%.

כשהוא בא לכנס סטודנטים שרצו תשובות בקשר לשכר הלימוד, הוא הציע להם פיצה ששרה הכינה.

וזה רק מה שאני זוכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדימה/אחורה - למעט אירועי מנהרת הכותל, מה שקרי בהודעה הנ"ל?

אם כבר דמגוגיה, אז לשחרר את יאסין מהכלא ולהכריז שאתה חזק מול החמאס - זה דמגוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הרב לא בדעה שלך...

ממש בוגר.

הרוב טיפש לא בגלל שהוא לא בדיעה שלי, אלא מכיוון שזאת עובדה נצחית ומצערת. :-X

לי בכל מקרה הספיק מביבי...

היה ראש ממשלה, נכשל לדעתי ולדעת רבים.

פעם אחת הספיקה לנו.

הימרת על 7, והכדור ברולטה נפל על 18. אתה חושב לעצמך, לא נורא קורה, אולי בפעם הבאה הכדור יפול על 7. :-\

ממש בוגר! :nixweiss:

בהתחשב בזה שאולמרט יהיה ראש הממשלה, מרצ היא בחירה לא רעה, מכיוון שבכל קטע חוץ מהביטחוני/מדיני היא פוגעת בול ובמילא היא לא תשפיע יותר מדי על מדיניות הביטחון...

א. למה אתה חושב ששמאלמרט יהיה ראש הממשלה?

ב. אם למרצ יהיו חו"ח הרבה מנדטים, אז היא ועוד איך תשפיע על מדיניות הביטחון (או יותר נכון - חוסר ביטחון).

אתה מתכוון שאולי הפעם הראשונה שהקונצנזוס של צה"ל נסדק מכיוון האוכלוסיה בצד הימיני של המפה הפוליטית...

הקונצנזוס סביב צה"ל נסדק מכיוון שהדרג המדיני הפנה אותו כנגד אזרחי המדינה - מעשה שלא יעשה וכבר גרם למלחמות אזרחים! :hat:

הכתבה הזו מצטרפת לשורת כתבות שמנסות למכור לנו פחדים בתור מציאות.

נכון שיש הרבה "מציאויות" להרבה אנשים... ואין ספק שהפינו בעמונה הוא מציאות אחת שכשלה

והעובדה שנוחתים קאסמים כל יום היא מציאות נוספת שאין להתעלם ממנה.

הכתבה הזאת לא מנסה למכור לך פחדים בתור מציאויות, אלא להציג לך את המציאות כפי שהיא בלי המשקפיים הורודות של השמאל, ולהתריע בפני הסכנה כדי למנוע מהתחזית השחורה הממשמשת ובאה מלהפוך למציאות הזוייה.

אבל אל לנו לשכוח את המציאות של להיות בתוך עזה.

והמציאות של תושבי חברון היהודים שמתנקלים לתושבי חברון הפלסטינים כדי לעורר התנצחות עם המשטרה.

אם אתה מעדיף להחליף מציאות אחת במציאות יותר גרועה, אז אני לא צריך להגיד לך שאתה טיפש, אתה אמור לדעת את זה לבד. :nono:

המציאות היום במדינת מבחינת ביטחון חוץ לא נופלת מה"מציאויות" של השנים האחרונות.

יופי, מה אתה רוצה להגיד בזה? המצב בקנטים אז נשאר שם מכיוון שאנחנו כבר רגילים לזה, במקום לפעול לשיפור המצב? :kopfpatsch:

מבחינה בטחונית הליכוד והעבודה הם באותו קוו של לא לשאת ולתת עם ארגון החמאס.

מאיפה הבאת את היציאה הזאת? :s05:

פרץ ינהל גם ינהל מו"מ עם החמאס, ועל שמאלמרט שמודיע כי הוא לא ינהל - בשום אופן לא ינהל - אולי ינהל - ינהל מו"מ עם החמאס אתה בטוח לא יכול לסמוך. להזכירך, מדובר באדם שהעביר 250 מליון ש"ח לחמאס מיד אחרי שהודיע כי הוא לא יעשה זאת.

ברור שגם אם העבודה תנסה... היא לא תגיע להשגים מדיניים כל שהם עם תעלה לשלטון.

אתה אומר שאתה נגד מו"מ עם החמאס ואתה מתכוון להצביע לעבודה שלא תנהל לדעתך מו"מ עם החמאס, למרות שהיא כן, מכיוון שזה לא נורא אם העבודה תנסה לנהל מו"מ עם החמאס כי היא לא תגיע להישגים מדיניים אם היא תנסה את זה? אתה שם לב איזה היגיון מעוות יש בדרך המחשבה שלך?

אתה אולי לא מודע לכך, אבל עצם קיום מו"מ עם החמאס מזיקה באופן חמור ביותר למדינת , מאחר והיא נותנת לגיטימציה למדינות אחרות להכיר בחמאס ולנהל איתו מו"מ. :s07:

קדימה תנסה לעצב גבולות קבע למדינה... לא בטוח שזה צעד כל כך רע. בעיקר שהיום נראה

כמו הזדמנות יחידה לממש אותו.

עיצוב גבולות קבע למדינה והזדמנות פז יחידה אולי נשמעות כמו סיסמאות נפלאות, אבל "גבולות הקבע" שקדימה מציעה הם הרי אסון למדינת , בלתי ניתנים להגנה ויעלו לנו במאות ואלפי קורבנות לכשנצטרך לכבוש את השטחים בחזרה במלחמה הבלתי נמנעת שתבוא עלינו תוך זמן לא רב.

כל מי שטוען שהרוב טיפש יוצא נגד הדמוקרטיה.

הדמוקרטיה היא שיטת ממשל גרועה, אבל היא שיטת הממשל הטובה ביותר מבין האחרות. :hat:

הדמוקרטיה יוצאת מתוך הנחה שכל בני האדם הם יצורים תבוניים, וברגע שאתה טוען שלא אתה לא תומך בדמוקרטיה (עקרון ההסכמיות).

יש הבדל בין יצור תבוני לבין אדם חכם, ולידיעתך יש הרבה מאוד אנשים חסרי דעת (אני לא אגיד בלונדיניות). :nono:

אז אולי אתם באמת מעדיפים איזה דיקטטור, אחד שיושיב אותכם בשקט ולא תוכלו להגיד עליו מילה אחת רעה.

זה שהדמוקרטיה היא שיטת הממשל הטובה ביותר מבין האחרות לא אומר שהיא לא טעונה שיפור. :-X

נ.ב.

אני טוען שאתה ילד טיפש בן 16, ושמח כי אין לך עדיין זכות בחירה. אני מתנחם באפשרות שאולי עד שתהיה לך זכות בחירה תחכים קצת. :screwy:

BORG אני בדך כלל מסכים איתך אבל פה הגזמת תרגיע למה אתה חושב שרק אתה חכם וכל השאר טיפשים :bash:

איפה ראית שכתבתי שרק אני חכם וכל השאר טיפשים? :nixweiss:

כתבתי שרוב האנשים טיפשים, ואתה אפילו הדגשת את זה. :-X

הספיק לו מביבי כי הוא סיפר לו את האמת במקום לעטוף אותה בנייר צלופן ורוד. :screwy:

נו, היה כיף לחזור על הדמגוגיה בשקל השקרית הזו ?

היום יש - דמגוגיה שקרית בחצי שקל! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדימה/אחורה - למעט אירועי מנהרת הכותל, מה שקרי בהודעה הנ"ל?

אם כבר דמגוגיה, אז לשחרר את יאסין מהכלא ולהכריז שאתה חזק מול החמאס - זה דמגוגיה.

מישהו קרא לי? 8)

בוא נתחיל עם יאסין: אפשר לחשוב שביבי שיחרר אותו כי התחשק לו. למי ששכח, יאסין שוחרר מהכלא כדי לאפשר את שיחרורם של שני סוכני המוסד שנתפסו בירדן במהלך ניסיון חיסול כושל של חאלד משעל, בכיר בחמאס. שלא לדבר על זה שרוב גורמי המודיעין בארץ תמכו בשיחרורו של יאסין עוד לפני כן, מאחר שהאמינו שהוא עומד למות בקרוב והעדיפו שזה לא יקרה בכלא ישראלי.

"חזק מול החמאס" מתייחס לעתיד. כשפרץ מוכן למו"מ עם החמאס (על מה?) ואולמרט מעביר להם מיליונים כרגע ובעתיד ישקול האם להמשיך או לא וכבר מדבר על נסיגות חד צדדיות נוספות, מי יהיה חזק נגד החמאס?

נמשיך עם מנהרת הכותל: מישהו עוד צריך שכנוע שאין שום קשר בין פתיחת הפתח השני של מנהרת הכותל למהומות שהתרחשו יום מאוחר יותר?

יתנו יקבלו: בהסכם וואי דובר של 12.9% ולא על 13.5%, מרבית השטח היה אמור לעבור מסיווג B (אחריות אזרחית של הרש"פ, אחריות בטחונית של ישראל) לסיווג A (אחריות מלאה של הרש"פ), כך שזה לא בדיוק "מסירת שטחים", גודל השטח נקבע ע"י האמריקאים ונכפה על ביבי, תמורת מסירת השטח הפלשתינאים התחייבו להילחם הטרור, לאסוף את הנשק שבידי אירגוני הטרור, לחדול מהסתה נגד ולבטל סוף-סוף את הסעיפים באמנה הפלשתינאית שקוראים לחיסולה יש מדינת במאבק מזויין - זה לא "יתנו - יקבלו"? ואחרון חביב, הסכם וואי לא מומש ורוב השטחים לא נמסרו לרש"פ בכלל.

אבטלה: בסוף 1999 שיעור האבטלה היה 8.9%. איפה זה ואיפה 11%. בסוף 2001, אחרי שברק נפל ועוד לפני שההשפעות הקטלניות של אינתיפאדת אל אקצה הורגשו במשק, שיעור האבטלה טיפס ל- 9.3%.

חיילים בלבנון: רגע, ובשנה הראשונה של ברק, כמה חיילים מתו בלבנון? ובשמונת החודשים של פרס כמה? וכשרבין היה ראש הממשלה, כמה? קצת מוזר להאשים את ביבי באחריות למדיניות שהוא לא קבע ושהיתה קיימת עוד לפניו. אתם בטח לא יודעים, אבל ביבי רצה להוציא את צה"ל מלבנון. מי שמנע את זה היה איציק "תסתכל לי בעיניים" מרדכי, בנימוק שמערכת הבטחון מתנגדת.

הסטודנטים: אחרי שהושג הסכם עם הסטודנטים ושביתת הרעב שלהם הופסקה, הוא הציע להם אוכל. זה רע בגלל ש...?

התתנתקות: ביבי הצביע בממשלה בעד ההתנתקות בכפוף להסכם פשרה עם שרון, הסכם אותו שרון הפר. כי החלטות ממשלה חייבים לקיים, חוץ מאלו שלא נוח לשרון לקיים. למה להצביע בעד עם הוא מתנגד? כי שרון מעיף את כל מי שמצביע נגד. לעזאזל, הוא העיף גם שרים שתיכננו להצביע נגד עוד לפני ההצבעה! כמו בבדיחה המפורסמת על הנידון למוות שהציע ללמד סוס לשיר, הצבעה נגד לא היתה עוצרת את ההתנתקות, אבל הצבעה בעד נותנת לביבי שנה לנסות להשיג משהו. גם אם לא יצליח לעצור את הההתנתקות בסופו של דבר, לפחות יש לו עוד שנה לטפל בכלכלה.

בהצבעות בכנסת הוא הצביע בעד כי לא היתה ברירה - אחרי שהממשלה הכריעה, שר שמצביע נגד החלטת הממשלה מפוטר אוטומטית. ועדיין ביבי ניסה לארגן קבוצה של שרים מהליכוד שיצביעו נגד כדי ללחוץ על שרון לבטל או לפחות לשנות את תוכנית ההתנתקות. כל השאר השתפנו והעיתונות מיהרה לאמץ את הגדרתו של שרון שזה היה ניסיון פוטש נגדו, כאילו שזה יכול היה להביא להחלפת השלטון.

בהצבעה האחרונה בכנסת ביבי בכלל לא נכח.

אחרי שכל הנסיונות נכשלו, ביבי התפטר מהממשלה לפני ביצוע ההתנתקות בפועל, במקום להיצמד לכסא כמו כמה שרים אחרים שהתנגדו להתנתקות.

אולי כדאי שתרענן את הזיכרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שברק יצא מלבנון...

וביבי לא הגיע להסכם עם הסטודנטים לפני שהציע להם אוכל הוא פשוט ניסה להציג את זה כך לסטודנטים על ידי זה שנתן לצלם את האוכל כאילו הסתיימה הפרשה...

והזיגזג האחרון שלו היה פשוט כדי לצאת נגד שרון כשמולו הפריימריס הקרב... רק שזה היה מגוחך ורק ציבור המצביעים של הליכוד יכול לקנות זיגזג כזה ועוד לתרץ אותו.

בורג... כבר הוכחת בעבר שאתה בן אדם הזוי ומלא פחדים לא ריאליסטים.

במישור המדיני החיצוני אין סכנה ממשית לישראל מכיוון הראשות.

הסכנה הגדולה לישראל במישור המדיני היא דמוגרפית ועיצוב גבולות קבע בהחלט יכול לסייע.

לגבי גבולות שאי אפשר להגן עליהם - בנתיים גילינו בכל ההיסטוריה הישראלית שדווקא לצאת ממקומות תוך הסכמה בין לאומית ותמיכה בין לאומית הוא תהליך חיובי. ולהישאר בגבולות לא ריאליסטים שלכאורה מגנים על המדינה הוא מה שמוליד הרוגים...

לא שאני תומך קדימה.

וכן... העבודה לא ישיגו התקדמות מדינית ולא קדימה ולא הליכוד... רק שהליכוד יביאו יותר הרוגים יחד עם הבטחון שלהם ולא יעשו שום דבר חיובי במדינה... זו האופציה שלך? זה הבטחון של נתניהו? אין לו דרך, אין לו אמירה מדינית לא שלשאר המפלגות יש פרט לקדימה אולי... הוא משעמם אותי ומשעמם את עצמו ולצערנו הוא עוד עלול לשחזר את הביצועים שלו מהפעם הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמריקאים כפו על ביבי,

ביבי היה חייב להישאר בממשלה,

את המצב בלבנון ביבי קיבל,

זה ממש מזכיר לי את המערכון של החרצופים שרואים את שק האשכים של ביבי, על ביצה אחת יאסר על השניה קלינטון, וכל פעם שביבי אומר לאחד מהם לא, הם ישר נותנים משיכה קלה והוא מסכים.

מה ביבי כן עשה?

הכל נכפה עליו? ממש מנהיג.

אל תשכחו שמספר האנשים שהצביעו לביבי אחרי קדנציה אחת שלו גדול רק ב2-3 מנדטים ממצבה הנוכחי בסקרים.

בקשר לנתוני האבטלה אני בטוח שאתה טועה. ביבי עבר ל DOUBLE FIGUERS.

לא תשכנע אותי בקשר ללבנון, פרס טעה שלא יצאנו, רבין טעה שלא יצאנו, וגם ביבי טעה שלא יצאנו,

בחישוב מהיר מאז שיצאנו נחסכו חיים של מעל 200 חיילים.

עכשיו שאלה אליך? למה דוד לוי התפטר ממשלת ביבי? למה 2 ראשי לישכה שלו התפטרו? אם אני לא טועה ליברמן גם התפטר ממנו...

ועוד שאלה לגבי אולמרט: אם אולמרט לפי הליכוד הוא כזה סכנה לליכוד, למה הוא היה חבר כנסת מטעמהב33 השנה אחרונות כמעט רצוף? למה בבחירות האחרונות הוא היה ראש מטה הבחירות שלה(תפקיד שהוא מילא בהצלחה, לפי מספר המנדטים של הליכוד)? למה הוא קיבל מקום בועדת חוץ וביטחון (אחד התפקידים הרגישים במדינה)? למה שמיר מינה אותו לשר? ולמה נתנו לו לרוץ לא פעם אלא פעמיים לראשות העיר החשובה בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למנהרות הכותל אני יכול להזכיר לכם אדם אחד קטן ולא משמעותי שתמך במהלך וגם עבר שם בעצמו.

נישחתם מי זה? יפה מאוד קוראים לו אולמרט.

צוות תפס את אולמרט(ראש עריית י-ם דאז) בכניסה למנהרה בדיוק כשהיא נפתחה והוא אמר דברים דומים לאלה:

"מנהרת הכותל היא מנהרה של יהודים וזאת זכותינו ההסטורית והחוקית לעבור דרכה"

ואם למישהו יש ספק, גם אולמרט באותו מצב היה פותח את מנהרת הכותל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL !

iiB, אתה פשוט בן אדם הזוי !

רק לקדימה יש אמירה ? ענק !! :lol:

השפעות מריחואנה על הנפש

http://www.antidrugs.org.il/news/news.asp?id=42

סיכום השפעות על בני אדם

- חוסר עקבות, דברנות, רוגע, תחושת נמנום

- הרגשה כללית טובה (חדווה, אופוריה)

- עיוותים בתפיסת זמן, מרחק

- רגישות מוגברת במגע, ריח, טעם

- צחוק ספונטני

- נזק מתון בזיכרון לטווח קצר

- ירידה ברמת הריכוז

- פגיעה ביכולת לבצע מטלות מוטוריות מורכבות (כמו נהיגה)

- פסאודו - הזיות (הזיות מדומות)

- שיפוט לקוי

- האטה בזמן תגובה

- ביצוע לקוי של מטלות מוטוריות פשוטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...