"קדימה לשומקום" - הגיע הזמן לעמת סיסמאות מול מציאות - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"קדימה לשומקום" - הגיע הזמן לעמת סיסמאות מול מציאות

Milford Cubicle

Recommended Posts

התגובה האחרונה שלך מזכירה לי בדיחה

איך אומרים בעברית: ניצחת אותיי בדיון, אתה צודק ואני טועה?

תשובה: ומה עם ירושלים?

אם אין לך מה להגיד, אז אל תגיד. למה אתה לא שומר תדיון ענייני?

זה שאין לך מה להגיד זה לא אומר שאתה חייב להעביר את הדיון לפסים אישיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LOL !

iiB, אתה פשוט בן אדם הזוי !

רק לקדימה יש אמירה ? ענק !! :lol:

יופי מצחיק מאוד באמת...

אני לא תומך קדימה אז אני די אובקטיבי בנושא

אבל קדימה נתנה פירוט של גבולות קבע למדינת ואמרה שתישם אותם חד צדדית...

מה בדיוק אמרו הליכוד והעבודה? שהם לא ישאו ויתנו עם ארגון טרור ושהם ילחמו בטרור?

וואו ממש אמירה משמעותית מה אני יגיד לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם יורדים כל כך קשה על קדימה, בארץ נהדרת עושים מספיק, אני מאמין שהמפלגה תצא בזמן הקרוב עם הכרזה מסודרת על כך שהמצע והתוכנית המפורטת והכוללת תקבע ותוצג בסידרת פגישות בחודש אפריל. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו קרא לי? 8)

בוא נתחיל עם יאסין: אפשר לחשוב שביבי שיחרר אותו כי התחשק לו. למי ששכח, יאסין שוחרר מהכלא כדי לאפשר את שיחרורם של שני סוכני המוסד שנתפסו בירדן במהלך ניסיון חיסול כושל של חאלד משעל, בכיר בחמאס. שלא לדבר על זה שרוב גורמי המודיעין בארץ תמכו בשיחרורו של יאסין עוד לפני כן, מאחר שהאמינו שהוא עומד למות בקרוב והעדיפו שזה לא יקרה בכלא ישראלי.

אני מנהל פה ויכוח עם אנשים (לא אתה) שהיו מוכנים להפקיר אוגדה שלמה לחסדי הפלסטינים בעזה, אז מה זה שני סוכני מוסד בשבילם?

והנה, במבחן הזמן יאסין גרם נזק רב לאחר שחרורו, וזאת בניגוד לעמדת הימין המקובלת לפיה עדיף לאבד מעט עכשיו (שני סוכני מוסד בכלא) מאשר הרבה אחר-כך (מאות ישראלים הרוגים). איך אף גורם מודיעין לא חזה את זה?

"חזק מול החמאס" מתייחס לעתיד. כשפרץ מוכן למו"מ עם החמאס (על מה?) ואולמרט מעביר להם מיליונים כרגע ובעתיד ישקול האם להמשיך או לא וכבר מדבר על נסיגות חד צדדיות נוספות, מי יהיה חזק נגד החמאס?

אולי אני לא מעודכן, אבל עוד לא שמעתי את פרץ מצהיר שהוא יחתור למגעים עם החמאס.

גם במצע העבודה לא מופיע שום סעיף בנידון.

אם אפשר לינק, זה מאוד יעזור.

התתנתקות: ביבי הצביע בממשלה בעד ההתנתקות בכפוף להסכם פשרה עם שרון, הסכם אותו שרון הפר. כי החלטות ממשלה חייבים לקיים, חוץ מאלו שלא נוח לשרון לקיים. למה להצביע בעד עם הוא מתנגד? כי שרון מעיף את כל מי שמצביע נגד. לעזאזל, הוא העיף גם שרים שתיכננו להצביע נגד עוד לפני ההצבעה! כמו בבדיחה המפורסמת על הנידון למוות שהציע ללמד סוס לשיר, הצבעה נגד לא היתה עוצרת את ההתנתקות, אבל הצבעה בעד נותנת לביבי שנה לנסות להשיג משהו. גם אם לא יצליח לעצור את הההתנתקות בסופו של דבר, לפחות יש לו עוד שנה לטפל בכלכלה.

בהצבעות בכנסת הוא הצביע בעד כי לא היתה ברירה - אחרי שהממשלה הכריעה, שר שמצביע נגד החלטת הממשלה מפוטר אוטומטית. ועדיין ביבי ניסה לארגן קבוצה של שרים מהליכוד שיצביעו נגד כדי ללחוץ על שרון לבטל או לפחות לשנות את תוכנית ההתנתקות. כל השאר השתפנו והעיתונות מיהרה לאמץ את הגדרתו של שרון שזה היה ניסיון פוטש נגדו, כאילו שזה יכול היה להביא להחלפת השלטון.

בהצבעה האחרונה בכנסת ביבי בכלל לא נכח.

אחרי שכל הנסיונות נכשלו, ביבי התפטר מהממשלה לפני ביצוע ההתנתקות בפועל, במקום להיצמד לכסא כמו כמה שרים אחרים שהתנגדו להתנתקות.

אולי כדאי שתרענן את הזיכרון...

ביבי התנגד לתוכנית ההתנתקות...אבל הצביע בעדה כדי למשוך זמן על-מנת ליירט אותה?

אם כך היה הדבר, הוא היה מתפטר זמן רב קודם ומצטרף לקבוצת המורדים.

ואם הוא השלים עם ההתנתקות למען המשך עבודתו כשר אוצר, הוא לא היה מתפטר בכלל.

ביבי ידע שתוכנית ההתנתקות תצא לפועל, אבל נשאר בממשלה עד הרגע האחרון כדי להתפטר ברעש וצלצולים ולגרוף הון פוליטי מהימין, ולכן הוא לא "חזק" ולא נעליים. סתם עוד תכסיסן, שניסה גם להיאחז בכסא וגם לחתור אל עמדת יו"ר הליכוד, וכשראה שזה לא הולך ביחד - זנח אחד מהשניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן... העבודה לא ישיגו התקדמות מדינית ולא קדימה ולא הליכוד... רק שהליכוד יביאו יותר הרוגים יחד עם הבטחון שלהם ולא יעשו שום דבר חיובי במדינה... זו האופציה שלך? זה הבטחון של נתניהו? אין לו דרך, אין לו אמירה מדינית לא שלשאר המפלגות יש פרט לקדימה אולי... הוא משעמם אותי ומשעמם את עצמו ולצערנו הוא עוד עלול לשחזר את הביצועים שלו מהפעם הקודמת.

:lol:איזה מצחיק חחחחחח

בבקשה לינק למצע מדיני בטחוני לטעמי

http://www.beytenu.org.il/content.asp?NID=58

חלק ממצע ביתנו

מחליפים שטחים בביטחון

מעבירים את הגבול בינינו ולא בתוכנו

האחריות על שטחים המאוכלסים ברוב ערבי כגון אום אל פאחם במשולש תועבר לרשות הפלסטינית. במקביל, שטחים בתחומי יהודה ושומרון ומעוזי התיישבות יהודית, יצורפו באופן רשמי למדינת . ביתנו. פלסטין ביתם.

מחוקקים חוק אזרחות חדש

כדי ליהנות מזכויות של אזרח במדינת , צריך גם למלא את החובות.

אנו נפעל להחלת חוק המחייב כל אזרח ישראלי להצהיר נאמנות למדינת ישראל ולשרת שרות צבאי או לאומי אלטרנטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמה ערבי ישראלי פחות ישראלי ממך? כי גם לו יש תעודת זהות, גם הוא מתפלל לאותו אלוהים.

אני מוכן להציע פינוי בתשלום של המשולוש (כמו שעשינו בעזה) אבל סתם לשלול אזרחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע יש עדין מישהוא שלא מכיר בפלסטטינים

אם אתה מדבר על החאמס אז בטח שהוא לא ידבר איתם עד שהם יתמתנו או יתחלף השלטון

לזה שמעלי תראה היא מדינה שמוגדרת יהודית לכן ליהודים יש פרוילגיה כאן בנוסף לזה המצב הוא שונה מזה שהיה בעזה כי בעזה עקרו אותם מהשטח שלהם אבל לא החליפו להם אזרחות פה המצב הפוך משאירים אותם בשטח שלהם(לכן אין סיבה לפיצוי) אבל מחליפים להם את האזרחות

עכשיו לגביי ערבים בכלל ליברמן רוצה שכל האזרחים שחיים בארץ יצהירו נאמנות לישראל כל עוד הם עושים זאת הם אזרחים לכל דבר אם לא אז לשלול מהם אזרחות ולהעביר אותם למצב של "תושב קבע" כלומר בדיוק כמו אזרחות רק בלי אפשרות להשתתף בבחירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקופת רבין החינוך היה בחסד עליון, אחוזי ההבטלה היו מהנמוכים בהיסטוריה של המדינה, היה אפשר לראות את השלום!

מאז שביבי ניהיה ראש ממשלה הכל ניהיה גרוע יותר והתדרדר והשלום הפך לבדיחה אחרי המשא ומתן שלו...

המדינה רק התדרדרה, תגידו מה שתגידו!!

לי זה הספיק, האיש הרס תקופה נהדרת!

ואני בספק אם אני יגיב פה עוד, כי פשוט כל אחד פה חושב שהוא גאון ומזלזל בכולם ואני שונא דיונים כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...