"קדימה לשומקום" - הגיע הזמן לעמת סיסמאות מול מציאות - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"קדימה לשומקום" - הגיע הזמן לעמת סיסמאות מול מציאות

Milford Cubicle

Recommended Posts

תן לי לחדש לך

חוץ מהקיצוניים שהם באמת בעלי אידאולוגיה טהורה

כולם אינטרסנטים.

תן לי לחדש לך - יש אנשים שהם גם אינטרסנטים וגם אידאולוגים. ויש אנשים שאין להם אידאולוגיה בכלל, תמצא את רובם בקדימה.

ועדיין, מה עושה את הרשימה של קדימה פחות טובה משל הליכוד

הריכוז האדיר של המושחתים? העובדה שלרובם אין אידאולוגיה בכלל ולאלו שיש, האידאולוגיה בד"כ סותרת את זו של חבריהם למפלגה?

מה כחלון כבר עשה בשביל המדינה?

וגדעון סער?

כחלון? לא יודע. גדעון סער הוא אחד מחברי הכנסת הבולטים.

מה ההבדל?

בשני המקרים מדובר על שליחת כוחות הבטחון לשטח עוין לצורך לחימה בטרור, ובשני המקרים אם נחטף חייל (ואזלו האלטרנטיבות) משחררים אותו תמורת מחבלים.

אתה באמת לא מבין את ההבדל? כלומר כל שליחה של כח צבאי למילוי משיחה היא עבורך הפקרה של לוחמים?

אם נחטף חייל, משחררים אותו תמורת מחבלים. אם. זו מילת המפתח. אתה חושב שאם נחטף חייל צריך להפקיר אותו? וזה השימוש הנכון במילה "להפקיר". אם לא, מה הבעיה שלך עם שיחרור יאסין?

ושאר ההודעה שלך הגיוני בדיוק כמו החלק הזה.

ומי שרוצה לקרוא קצת על אולמרט, נקי הכפיים וישר הדרך, מוזמן:

http://elections.walla.co.il/?w=/26/865134

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חס ושלום, אני טוען שאתה תמים, בזה שאתה אומר שליברמן הוא צח כשלג, טלית שכולה תכלת שכל כוונותיו טהורות וזכות, והוא שם רק בשביל המדינה ותו לא.

איפה ראית אותי אומר שהוא צח כשלג?

יש לו עבר פלילי ואני מודע לזה.

ובמקרה שלו אני מסכים עם מה שהוא עשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא, זה לא שאני אצליח לשכנע אותך שהרשימה של קדימה יותר ראוייה משל הליכוד

וזה הרי ברור שגם להיפך זה לא יעבוד.

אבל בן אדם שמצביע לליכוד (במתכונתו הנוכחית) מתלונן על שחיתות במפלגות אחרות, זה כבר לא יאומן.

(ונשאיר בצד את העובדה שאני בכלל מצביע לעבודה ולא לקדימה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליכוד היום פחות מושחת מקדימה ומהעבודה.

אבל זה לא האנשים שברשימה, זו האידאולוגיה של הרשימה שקובעת.

תאר לעצמך שאתה בתחנה המרכזית של ת"א, מחפש מונית שרות לחיפה. יש בתחנה שתי מוניות, האחת חדשה ומדוגמת, עם נהג ותיק, בקיא ומיומן, והשניה גרוטאה מקרטעת עם נהג חדש. באיזו מונית תבחר? אה, כן,שכחתי לומר שהמונית הראשונה נוסעת לבאר שבע והשניה לחיפה. באיזו מונית תבחר?

גם אם נניח (וזה לא נכון, אבל נניח) שהרשימות של קדימה והעבודה עדיפות על זו של הליכוד, עדיין הם נוסעים לכיוון הלא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת לא מבין את ההבדל? כלומר כל שליחה של כח צבאי למילוי משיחה היא עבורך הפקרה של לוחמים?

לא, אבל במקרה של עזה זה כבר הפקרות.

אם נחטף חייל, משחררים אותו תמורת מחבלים. אם. זו מילת המפתח. אתה חושב שאם נחטף חייל צריך להפקיר אותו? וזה השימוש הנכון במילה "להפקיר". אם לא, מה הבעיה שלך עם שיחרור יאסין?

זה לא מה שאני אומר, זאת השקפת העולם של הימין: נקריב כמה שיותר חיילים עכשיו, כדי שאולי-יש-מצב-יכול-להיות שזה יחסוך חיי אדם בעתיד.

וע"פ אותו עקרון ימני, עדיף להקריב שני סוכני מוסד עכשיו כדי להציל מאות ישראלים בעתיד.

ושאר ההודעה שלך הגיוני בדיוק כמו החלק הזה.

איזה כיף :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמה? שכלכלה קפיסטיסטית טוטאלית זה רע בדיוק כמו קומוניזם? שאסור לתת לחמאס להכנס בנו לפני שאנחנו עושים איתם "שלום" (ולא להתראות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצביע בבחירות האלו, אבל שמתי לב למשהו מצחיק, כולם מזכירים את שרון כאחד המנהיגים הגדולים של מדינת , אפשר לדעת למה? בזמן כהונתו כראש ממשלה חוץ מטרור והתנתקות חד צדדית שהביאה לעליית החמאס הוא עשה משהו טוב?

הוא לא. הוא המנהיג הכי גרוע ושנוי במחלוקת בהיסטוריה של מדינת ישראל! :bash:

בשני המקרים מדובר על שליחת כוחות הבטחון לשטח עוין לצורך לחימה בטרור, ובשני המקרים אם נחטף חייל (ואזלו האלטרנטיבות) משחררים אותו תמורת מחבלים.

אסור בשום מקרה לנהל מו"מ עם טרוריסטים ו/או לשחרר טרוריסטים. :nono:

במידה ונחטף חייל ולא ניתן לשחרר אותו באמצעות צבאי מצומצם, אזי יש לצאת למלחמה כוללת. :hat:

גם אם נניח (וזה לא נכון, אבל נניח) שהרשימות של קדימה והעבודה עדיפות על זו של הליכוד, עדיין הם נוסעים לכיוון הלא נכון.

הזכרת לי בדיחה על דוד לוי.

דוד לוי נוסע בכביש ת"א-ירושלים. אשתו מתקשרת אליו לסלולארי ואומרת לו שיזהר בנסיעה כי אמרו בחדשות שיש משוגע אחד שנוסע בניגוד לתנועה, ודוד לוי אומר לה: "רק אחד?" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור בשום מקרה לנהל מו"מ עם טרוריסטים ו/או לשחרר טרוריסטים. :nono:

במידה ונחטף חייל ולא ניתן לשחרר אותו באמצעות צבאי מצומצם, אזי יש לצאת למלחמה כוללת. :hat:

אתה מזכיר לי את פיצוץ הנגמ"ש בציר פילדלפי, ואת שני החיילים שנהרגו לאחר-מכן כשעסקו...באיסוף הגופות :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

***ווויייי---אווווווו*** ***ווויייי---אווווווו*** ***ווויייי---אווווווו***

דמגוגגיה ALERT !

דמגוגגיה ALERT !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...