"קדימה לשומקום" - הגיע הזמן לעמת סיסמאות מול מציאות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"קדימה לשומקום" - הגיע הזמן לעמת סיסמאות מול מציאות

Milford Cubicle

Recommended Posts

וזה למה?

למה אהוד אולמרט לא ראוי להיות ראש ממשלה??

זה למה::

http://www.ehud-olmert.com

היחידים ששוים תפתק הם ביתינו

איחוד לאומי מפד''ל

וזהו

כול השאר זבל מסריחים מושחטים

ליכוד קדימה מרץ ש''ס

גם אני חושב ככה:

ליברמן או האיחוד הלאומי-מפד"ל.

אם ליברמן לא היה נכנס לנעליים של טומי לפיד - הוא בטוח היה מקבל את הקול שלי. עכשיו אני מתלבט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רק יוסיף שאם שרון מצא לנכון לתת לאולמרט את המקום השני אני בראש שקט שזה מה שצריך להיות - אולמרט לראש.

כול השאר לא רלוונטי.

יש רק בעיה אחת קטנה: שרון לא מצא לנכון לתת לאולמרט את המקום השני בקדימה. את המקום השני הוא הבטיח לפרס, ופרס אכן נמצא עכשיו במקום השני.

אולמרט "פיעפע" למקום הראשון בקדימה. כמובן שעכשיו, אולמרט מספר לכולם ששרון סימן אותו כמחליפו כבר לפני שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא מתרומום ותולעת

בעע עדיף את אחמד כראש ממשלה מאשר את אולמרט

ועל זה נאמר(בחתימה של מישהו פה) אל תתווכח עם אידיוטים כי הם מורידים את הוויכוח לרמה שלהם, והם יותר מנוסים בזה.

מה הטעם בשירשור הזה אם אי אפשר לשמור אותו ענייני.

שאלת למה אולמרט ראוי להיות ראש ממשלה והנה התשובה שלי:

אני לא חושב שאולמרט הוא המועמד האולטימטיבי, אבל אני לא חושב שיש רבים הטובים ממנות ובטח שלא ביבי ופרץ. בתור בן אדם אני מאד תופס ממנו, המשפחה שלו משמשת כמשפחה אומנות ל2 ילדים.

בתור פוליטקאי אני די בטוח שהוא מושחת (אבל לא יותר מדית ולא יותר מהאחרים).

אבל אני חושב שהוא בן אדם שמודע לחסרונות שלו, והקיף את עצמו בצוות מדהים של יועצים שיעזרו לו. יש לו את כל הצוות של שרון כמו וייסגלס ושות' + יועצים ביטחוניים ימניים בדעותיהם כמו דיכטר ומופז, אך גם כל הניסיון והכבוד העולמי של שמעון פרס (שיתן לממשלה בראשות אולמרט הרבה מאד אהדה בעולם).

גם אם מסתכלים על הכלכלה, הקהילה העסקית מאד רוצה שהוא יבחר. הוא נחשב די קפיטליסט, וממשלה בראשותו אמורה להיות יציבה, שזה הדבר הכי חשוב לכלכלה.

מבחינת "שמאלמרט" - אז אני זוכר דווקא את אולמרט בצד הימיני של המפה, אני זוכר אותו מתווכח בטלוויזיה מול ולינאי בערוץ 2 כשהוא לקוח תצד הימני מאד. ודווקא בשבועות האחרונים קצב החיסולים הממוקדים עולה. וגם אם אתם חושבים שהוא יותר שמאלני מביילין, שר הביטחון יהיה או מופז(שביבי מינה אותו כרמטכ"ל) או דיכטר(תושב אשקלו למי שלא ידע, אז הוא לא "תל אביבי" שלא יודע מה קורה, אלא בנאדם ששומע תקאסמים יום יום), ואף אחד לא יכול להגיד שאחד מהם הוא שמאלני.

אבל יותר מכל מה שמושך בתור אולמרט כראש ממשלה, זה שהוא כנראה יהיה מראשי הממשלה שיסתכלו לטובת עם . כל ראשי הממשלה (חוץ מביבי, לדעתי) ברגע שעלו לשילטון, זנחו את מצע מפלגתם והתחילו לעשות את מה שטוב לישראל. הם הרגישו את האחריות שיש להם על כתפיהם ופעלו לטובת המדינה.

אני חייב להגיד שעוד לא שמעתי טענה קונקרטית אחת למה שהוא לא יהיה ראש ממשלה.

בקשר לזה שהוא "דירדר" את עיריית ירושלים? רב החובות שלה היו מהעבר.

בקשר לזה שהבן שלו ירד מהארץ? לא ענייני, ואני חושב שגם אחות של שרון, חייה בחו"ל וגם ביבי לא בילה הרבה זמן בין 1998-2001 בארץ.

עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחידים ששוים תפתק הם ביתינו

איחוד לאומי מפד''ל

וזהו

כול השאר זבל מסריחים מושחטים

ליכוד קדימה מרץ ש''ס

:xyxthumbs:צודק

כנראה לא הבנתה הנה לינק נתנו פה http://www.ehud-olmert.com/

פה יש מספיק סיבות למה לא אולמרת ובכלל קדימה מפלגה בלי מצע אם אתה שוקל להצביע קדימה שאל את עצמך למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אולמרט הוא איום אסטרטגי למדינת ישראל"- להזכירך שרה"מ בפועל כעת זה הוא.

מה אתה רוצה לומר בזה? זה ששמאלמרט הוא ראש הממשלה בפועל לא נותן לו שום נקודת זכות. :nono:

כי אם אני דואג לביטחון , ורוצה שהוא יופקד אצל האנשים הנכונים אני לא רואה ברירה להצביע לעבודה או לקדימה, אחרת כחלון יהיה שר הביטחון...

אתה מצביע למפלגה לפי מספר הקצינים שיש לה? :kopfpatsch:

לידיעתך, העובדה שאדם מסויים היה קצין בכיר בצה"ל, לבדה, לא מעידה כקליפת השום על איכותו כראש ממשלה או שר ביטחון. :nono:

באופן אישי, הייתי ישן טוב בלילה אם אפי איתם, למשל, יהיה שר הביטחון. :hat:

זה בדיוק הקטע כרגע אין בדיוק למי להצביע לפני זה היה את שרון כולם היו בטוחים שלקדימה עכשיו הוא הלך....וממש אין למי להצביע אפחד לא מציע תוכנית הגיונית למצב כיום....

שרון היה מהמנהיגים הגרועים ביותר שהיו למדינת מאז ומעולם (כולל תקופת התנ"ך)! :bash:

יש כמה מפלגות שאתה יכול להצביע להן, ובהן: הליכוד, ביתנו, האיחוד הלאומי - מפד"ל. קדימה אמורה להיות בסוף רשימת האפשרויות שלך אחרי פתק לבן, מיקי מאוס, סופרמן, לוק סקייווקר והחמאס.

זה בסדר עמרי, גם ככה לא הלכתי להצביע לקדימה... אתה מנהל פה תעמולת בחירות נגד קדימה מהתחלה, יענו לא ממש אכפת לך למי יצביעו רק לא לקדימה.

רק לא קדימה! (אלא אם כן אתה אוהב לקבל מאחורה). :silly:

נפלתם על אולמרט כאילו לא יודע מה,

אפשר לחשוב שהוא לבד יצטרך לנהל את המדינה.

שמאלמרט הוא תולעת נהנתנית וחסרת עמוד שדרה! :bash:

ראש הממשלה אמור להיות מנהיג, ולא בובה חסרת מפרקים המנוהלת ע"י אנשים אחרים ונעה ימינה ושמאלה, אחורה וקדימה, למעלה ולמטה באקראיות. :s07:

שמאלמרט הוא בפירוש לא דמות מנהיגותית! :nono:

אני הפעם זורק לקדימה פתק ומקווה לטוב. בעיני יש שם מספיק אנשים אכותיים שיעשו את העבודה.

לפני שתזרוק את הפתק לקדימה, תעצום את העיניים ותתפלל את תפילת "שמע ישראל" שבע פעמים. :-X

אני רק יוסיף שאם שרון מצא לנכון לתת לאולמרט את המקום השני אני בראש שקט שזה מה שצריך להיות - אולמרט לראש.

כול השאר לא רלוונטי.

אתה סומך על שיקול הדעת של שרון? :kopfpatsch:

אין לך שמץ של שיקול דעת עצמי? :nixweiss:

אתה מזכיר לי את החרדים הנוהים באופן עיוור אחרי הרבי שלהם. :s07:

אני לא חושב שאולמרט הוא המועמד האולטימטיבי, אבל אני לא חושב שיש רבים הטובים ממנות ובטח שלא ביבי ופרץ. בתור בן אדם אני מאד תופס ממנו, המשפחה שלו משמשת כמשפחה אומנות ל2 ילדים.

שמאלמרט הוא לא המועמד האולטימטיבי, הוא המועמד הגרוע ביותר! :s07:

אתה תופס משמאלמרט בתור בן אדם? הוא דואג רק לעצמו ולכסא שלו! :bash:

בתור פוליטקאי אני די בטוח שהוא מושחת (אבל לא יותר מדית ולא יותר מהאחרים).

שמאלמרט לא מספיק מושחת בשבילך כדי להפסל מראשות הממשלה? איך אתה חושב שהוא עשה את כל המליונים שלו (שחיתות על בי שחיתות)? :nixweiss:

אבל אני חושב שהוא בן אדם שמודע לחסרונות שלו, והקיף את עצמו בצוות מדהים של יועצים שיעזרו לו. יש לו את כל הצוות של שרון כמו וייסגלס ושות' + יועצים ביטחוניים ימניים בדעותיהם כמו דיכטר ומופז, אך גם כל הניסיון והכבוד העולמי של שמעון פרס (שיתן לממשלה בראשות אולמרט הרבה מאד אהדה בעולם).

דיכטר ומופז ימניים? :s05:

אתה מחשיב את שמעון פרס - הלוזר הנצחי? :kopfpatsch:

מבחינת "שמאלמרט" - אז אני זוכר דווקא את אולמרט בצד הימיני של המפה, אני זוכר אותו מתווכח בטלוויזיה מול ולינאי בערוץ 2 כשהוא לקוח תצד הימני מאד. ודווקא בשבועות האחרונים קצב החיסולים הממוקדים עולה. וגם אם אתם חושבים שהוא יותר שמאלני מביילין, שר הביטחון יהיה או מופז(שביבי מינה אותו כרמטכ"ל) או דיכטר(תושב אשקלו למי שלא ידע, אז הוא לא "תל אביבי" שלא יודע מה קורה, אלא בנאדם ששומע תקאסמים יום יום), ואף אחד לא יכול להגיד שאחד מהם הוא שמאלני.

זה ששמאלמרט היה בצד הימין של המפה הפוליטית, ועכשיו הוא בקצה השמאלי של המפה הפוליטית רק מראה שהוא תולעת חסרת עמוד שדרה. :screwy:

מופז הוא אדם טיפש שילך אחרי כל אחד שיבטיח לו כיסא! :-X

דיכטר אמר שההתנתקות היא צעד חיובי, ובעקבותיה מספר הפיגועים ירד. :kopfpatsch:

אבל יותר מכל מה שמושך בתור אולמרט כראש ממשלה, זה שהוא כנראה יהיה מראשי הממשלה שיסתכלו לטובת עם . כל ראשי הממשלה (חוץ מביבי, לדעתי) ברגע שעלו לשילטון, זנחו את מצע מפלגתם והתחילו לעשות את מה שטוב לישראל. הם הרגישו את האחריות שיש להם על כתפיהם ופעלו לטובת המדינה.

שמאלמרט לא יפעל לטובת מדינת ישראל, אלא רק לטובת התחת שלו! :pissed:

אני חייב להגיד שעוד לא שמעתי טענה קונקרטית אחת למה שהוא לא יהיה ראש ממשלה.

שמאלמרט הוא תולעת חסרת עמוד שדרה ונעדר מאפיינים של מנהיג. אני חושב שזו טענה מספיק קונקרטית לכך שהוא לא יהיה ראש ממשלה. :hat:

http://www.ehud-olmert.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר עמרי, גם ככה לא הלכתי להצביע לקדימה... אתה מנהל פה תעמולת בחירות נגד קדימה מהתחלה, יענו לא ממש אכפת לך למי יצביעו רק לא לקדימה.

אין ספק...כאילו הת'רד הזה ישכנע מישהו לא להצביע לקדימה (לא שאני מצביע קדימה, אבל זו לא הייתה כוונתי מלכתחילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BORG, תסתכל מסביבך. העם היה עם שרון. היה לו שיעור תמיכה של 60-70 אחוז. אפשר כיום להזכיר את שרון ברשימה של שמות שכוללת את רבין, בן גוריון ובגין כמנהגיה הגדולים של בעת המודרנית. ואני יודע שאתה לא מסכים עם זה אבל מה לעשות שהקונזצוס של העם כן מסכים עם זה.

וכן מופז ודיכטר ימניים. הבעיה היא שאתה מחשיב את עצמך כימני, למרות שאתה ימני קיצוני. איך אתה יודע שאתה ימני קיצוני? אתה מסתכל ימינה ולא רואה אף אחד (חוקי, כהנא לפי מדינת זה אירגון טרור)...

איך אתה יודע שאתה ימני? אתה מסתכל ימינה ורואה רק מפלגות ימניות קיצוניות. וחוזר הלאה ברקורסיה.

תנאי עצירה, אתה מפגין בגדר ההפרדה.

ודרך אגב, ברור שלהיות קצין או בעל עבר "ביטחוני" נותן לך עדיפות בלהיות שר ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BORG, תסתכל מסביבך. העם היה עם שרון. היה לו שיעור תמיכה של 60-70 אחוז. אפשר כיום להזכיר את שרון ברשימה של שמות שכוללת את רבין, בן גוריון ובגין כמנהגיה הגדולים של בעת המודרנית. ואני יודע שאתה לא מסכים עם זה אבל מה לעשות שהקונזצוס של העם כן מסכים עם זה.

מה לעשות שהעם טיפש? :s07:

וכן מופז ודיכטר ימניים. הבעיה היא שאתה מחשיב את עצמך כימני, למרות שאתה ימני קיצוני. איך אתה יודע שאתה ימני קיצוני? אתה מסתכל ימינה ולא רואה אף אחד (חוקי, כהנא לפי מדינת זה אירגון טרור)...

מופז ודיכטר ימניים? אתה מתכוון אולי שהם נמצאים ימינה למרצ (לא בטוח)? איפה בדיוק אתה קובע את המרכז, בקדימה? :kopfpatsch:

קדימה החליטה שהיא נמצאת במרכז. באותה מידה אני יכול לקבוע שהאיחוד הלאומי נמצא במרכז. :-X

אהה... ואני לא ימני קיצוני. אני ימין שפוי! :hat:

ודרך אגב, ברור שלהיות קצין או בעל עבר "ביטחוני" נותן לך עדיפות בלהיות שר ביטחון.

זה שהיית קצין או בעל עבר ביטחוני בהחלט נותן לך עדיפות להיות שר ביטחון, אבל לא באופן אוטומאטי. אני אמרתי שהעובדה הזאת לא מספיקה לבדה. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. למזלי, אנו חיים בדמוקרטיה, בה הרב קובע גם עם הרב טיפש.

ב. חדש שמאל קיצוני, מרצ היא שמאל/שמאל קיצוני, עבודה היא שמאל מרכז, קדימה - מרכז, ליכוד - ימין, כל שאר המפלגות שמימין לליכוד (אני לא מצאתי הבדל במצעים המדיניים שלהם, רק בחברתיים, וגם דובר לא פעם שהם ירוצו יחד) ימין קיצוני.

זה הקונזנצוס של רב העם, ושלי ;).

אתה אומר שאתה ימין "שפוי" אז אני שואל האם יש מפלגה שאתה חושב שהיא "ימנית" מדי עבורך? כלומר מי לדעתך ימין קיצוני(ומדינת לא מחשיבה אותו כתנועת טרור)?

לפי עצם קיום שמאל/ימין קיים שמאל קיצוני וימין קיצוני. אתה לא יכול לברוח מזה...

והערת שוליים:

בתור אדם שביטחון בראש מעיינו, לא נראה לך מוזר שרב הקצינים, אנשי שב"כ/מוסד/משרד הביטחון ושוטרים, בעמדות הבכירות, אחרי השירות תומכים במפלגות ה"שמאל" לטענתך? הרי אלה האנשים שבאמת קוראים את כל המסמכים המסווגים וההערכות המודיעין, אלה האנשים ש24/7 מתעסקים בביטחון, והם תומכים ב"שמאל" לכאורה. כולם טועים ורק אתה צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. למזלי, אנו חיים בדמוקרטיה, בה הרב קובע גם עם הרב טיפש.

זה אחד החסרונות הגדולים ביותר של הדמוקרטיה! :kopfpatsch:

ב. חדש שמאל קיצוני, מרצ היא שמאל/שמאל קיצוני, עבודה היא שמאל מרכז, קדימה - מרכז, ליכוד - ימין, כל שאר המפלגות שמימין לליכוד (אני לא מצאתי הבדל במצעים המדיניים שלהם, רק בחברתיים, וגם דובר לא פעם שהם ירוצו יחד) ימין קיצוני.

זה הקונזנצוס של רב העם, ושלי ;).

איך בדיוק אתה קובע שקדימה נמצאת במרכז? קדימה הרי עקפה את מרצ משמאל. :nixweiss:

אתה אומר שאתה ימין "שפוי" אז אני שואל האם יש מפלגה שאתה חושב שהיא "ימנית" מדי עבורך? כלומר מי לדעתך ימין קיצוני(ומדינת לא מחשיבה אותו כתנועת טרור)?

אין דבר כזה ימין קיצוני, יש ימין שפוי! :hat:

לפי עצם קיום שמאל/ימין קיים שמאל קיצוני וימין קיצוני. אתה לא יכול לברוח מזה...

א. אין דבר כזה מרכז.

ב. העובדה שיש ימין ושמאל לא בהכרח מחייבת קיום של ימין קיצוני ושמאל קיצוני.

ג. לשמאל בישראל (קדימה, עבודה, מרצ) יש דיעות קיצוניות ולא שפויות, ולכן הוא שמאל קיצוני. לעומת זאת, לימין בישראל יש דיעות שפויות, ולכן הוא לא ימין קיצוני, אלא ימין שפוי.

והערת שוליים:

בתור אדם שביטחון בראש מעיינו, לא נראה לך מוזר שרב הקצינים, אנשי שב"כ/מוסד/משרד הביטחון ושוטרים, בעמדות הבכירות, אחרי השירות תומכים במפלגות ה"שמאל" לטענתך? הרי אלה האנשים שבאמת קוראים את כל המסמכים המסווגים וההערכות המודיעין, אלה האנשים ש24/7 מתעסקים בביטחון, והם תומכים ב"שמאל" לכאורה. כולם טועים ורק אתה צודק?

הדבר לא נראה לי מוזר כלל ועיקר, ואני אסביר לך למה. לכל אדם יש דיעות פוליטיות טרם שירותו הצבאי, הדיעות האלה לא תמיד משתנות במהלך השירות הצבאי, ונותרות לעתים גם אחרי השירות הצבאי. קיים כיום טרנד קלוקל של התנתקות והתקפלות, ורבים מאותם "אישים בטחוניים" שפנו לפוליטיקה בחרו במפלגה זו או אחרת לאו דווקא לפי דיעותיהם האישיות, שבהיותם חדלי אישים הן כלל לא קיימות, אלא במי שהבטיח להם כסא ובמי שנראה להם הכי סביר שיוכל אכן לתת להם כסא (ראה: מופז ותופעת קדימה).

לא כולם טועים. יש רבים בדיעה שלי. הבעיה היא שדרך הטבע היא שהחכמים תמיד יהוו מיעוט.

אם בר-דעת הינך, אזי עליך לעשות חושבים ולתהות כי אולי הימין באמת צודק, ולא לנהות אחרי ההמון חסר הדעת ככבשה עיוורת.

זכור כי נביאי אמת מזוהים כמי שמביאים נבואות של הרס וחורבן על-מנת להתריע ולמנוע את האסון הממשמש ובא, בעוד שנביאי שקר מזוהים כמי שמביאים נבואות של אושר ותקווה, כך שלא צריך לעשות דבר מלבד להאמין להם שהכל יהיה טוב. נבואותיהם של נביאי השקר (רבין, פרס, ביילין, שריד, ברק, שרון, שמאלמרט) מתבררות כשקרים לאחר שהן לא מתגשמות, אך העם אוהב נבואות נחמה ותמיד יעדיף אותן על נבואות זעם.

התקווה, לידיעתך, היא אחד הגורמים השליליים ביותר בהם ניחן המין האנושי, שכן היא משתקת את העשייה ומונעת פעולה.

אני מקווה שהחכמת קצת, ותחשוב מאה פעם לפני שתשלשל לקלפי פתק שכתוב עליו "קדימה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי, החסרון של דמוקרטיה - שהרוב קובע :D :D :D :D :D

תגיד אתה מאמין בפלוראליזם?

ובקשר לקדימה שבמרכז:

אם הליכוד/ליברמן/איחוד לאומי קורא לך שמאל, ועבודה/מרצ קוראים לך ימין - כנראה שאתה במרכז. וחוצמזה 90% מאנשי המפלגה אלו פורשי הליכוד. כלומר אם לוקחים את החלק ה"שמאלי" של מפלגת ימין מתונה יחד עם החלק הימני של מפלגת שמאל מתונה - נוצר מפלגת מרכז.

חוצמזה תסתכלו מי מצביע לה, מצביעי שינוי+מצביעי ליכוד אנשים שמצביעים בד"כ למרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא קביעה שלי, אני מצטט אחרים. עם זאת, הדמוקרטיה היא הרע במיעוטו, אבל היא עדיין שיטת שלטון רעה.

תגיד אתה מאמין בפלוראליזם?

מה הקשר בין פלורליזם לזה שרוב העם טיפש? :s05:

ובקשר לקדימה שבמרכז:

אם הליכוד/ליברמן/איחוד לאומי קורא לך שמאל, ועבודה/מרצ קוראים לך ימין - כנראה שאתה במרכז. וחוצמזה 90% מאנשי המפלגה אלו פורשי הליכוד. כלומר אם לוקחים את החלק ה"שמאלי" של מפלגת ימין מתונה יחד עם החלק הימני של מפלגת שמאל מתונה - נוצר מפלגת מרכז.

פעם נוספת - אין כזה דבר "מרכז"! :nono:

שמעון פרס, חיים רמון ודליה איציק הם החלק הימני של מפלגת העבודה ("מפלגת שמאל מתונה" עלק)? :nixweiss:

חוצמזה תסתכלו מי מצביע לה, מצביעי שינוי (לשעבר) + מצביעי ליכוד (לשעבר) אנשים שמצביעים בד"כ למרכז.

בקיצור, אנשים טיפשים. :-X

אהה... ואמרתי כבר שאין כזה דבר "מרכז", לא? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. החיסרון של הדמוקרטיה היא שהרוב טיפש.

והערת שוליים:

תיראה את הסרטון באתר הזה(הכתבה של רביב דרוקר) ותיראה שהאנשים האלה ימניים בדעותיהם אבל הכסא הרבה יותר חשוב להם

קדימה היא מפלגה של אינטרסנטים נטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד החסרונות הגדולים ביותר של הדמוקרטיה! :kopfpatsch:

איך בדיוק אתה קובע שקדימה נמצאת במרכז? קדימה הרי עקפה את מרצ משמאל. :nixweiss:

אין דבר כזה ימין קיצוני, יש ימין שפוי! :hat:

א. אין דבר כזה מרכז.

ב. העובדה שיש ימין ושמאל לא בהכרח מחייבת קיום של ימין קיצוני ושמאל קיצוני.

ג. לשמאל בישראל (קדימה, עבודה, מרצ) יש דיעות קיצוניות ולא שפויות, ולכן הוא שמאל קיצוני. לעומת זאת, לימין בישראל יש דיעות שפויות, ולכן הוא לא ימין קיצוני, אלא ימין שפוי.

הדבר לא נראה לי מוזר כלל ועיקר, ואני אסביר לך למה. לכל אדם יש דיעות פוליטיות טרם שירותו הצבאי, הדיעות האלה לא תמיד משתנות במהלך השירות הצבאי, ונותרות לעתים גם אחרי השירות הצבאי. קיים כיום טרנד קלוקל של התנתקות והתקפלות, ורבים מאותם "אישים בטחוניים" שפנו לפוליטיקה בחרו במפלגה זו או אחרת לאו דווקא לפי דיעותיהם האישיות, שבהיותם חדלי אישים הן כלל לא קיימות, אלא במי שהבטיח להם כסא ובמי שנראה להם הכי סביר שיוכל אכן לתת להם כסא (ראה: מופז ותופעת קדימה).

לא כולם טועים. יש רבים בדיעה שלי. הבעיה היא שדרך הטבע היא שהחכמים תמיד יהוו מיעוט.

אם בר-דעת הינך, אזי עליך לעשות חושבים ולתהות כי אולי הימין באמת צודק, ולא לנהות אחרי ההמון חסר הדעת ככבשה עיוורת.

זכור כי נביאי אמת מזוהים כמי שמביאים נבואות של הרס וחורבן על-מנת להתריע ולמנוע את האסון הממשמש ובא, בעוד שנביאי שקר מזוהים כמי שמביאים נבואות של אושר ותקווה, כך שלא צריך לעשות דבר מלבד להאמין להם שהכל יהיה טוב. נבואותיהם של נביאי השקר (רבין, פרס, ביילין, שריד, ברק, שרון, שמאלמרט) מתבררות כשקרים לאחר שהן לא מתגשמות, אך העם אוהב נבואות נחמה ותמיד יעדיף אותן על נבואות זעם.

התקווה, לידיעתך, היא אחד הגורמים השליליים ביותר בהם ניחן המין האנושי, שכן היא משתקת את העשייה ומונעת פעולה.

אני מקווה שהחכמת קצת, ותחשוב מאה פעם לפני שתשלשל לקלפי פתק שכתוב עליו "קדימה".

בן כמה אתה??? 12? 13?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...