מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות? - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות?

Arcanide

Recommended Posts

חבר שלי השקיע רק בכרטיס 7800GT ונשאר עם מסך LCD ישן של בעל פנל MVA וזמן ריענון של 25ms ואני יכול להגיד לך שמאז

הוא פשוט לא עוזב את הבית ;D

עריכה: רק רציתי לציין שכל מה שאנשים רושמים על ההבדל בין 100 הרץ ל 85 הרץ ב CS. ההבדל נובע מעצם הצורה בה המשחק מתוכנת ולא בגלל מספר הפריימים הגדול בשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עריכה: רק רציתי לציין שכל מה שאנשים רושמים על ההבדל בין 100 הרץ ל 85 הרץ ב CS. ההבדל נובע מעצם הצורה בה המשחק מתוכנת ולא בגלל מספר הפריימים הגדול בשניה.

הסבר בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

נתנו כבר דוגמאות ויש מלא כאלה בסטיקי.

THE 3DIDIOT.

חח אתה רק מצדיק מה שחשבתי עליך...מטומטם גמור(אל תידאג זה לא אתה זאת המדינה שלך :lol:)

קיצר אין לך מה להגיד תן מסך ב או 30001800 שטוב מהמסך שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תלך לאיזה חנות של מחשבים ואז תראה מה אתה מעדיף?? ;D

נראה לי הוא מדבר לא על אך שמשחקים פועלים אלה על איך המסך בכללי....בכללי זה רעיון טוב אבל כמו שאמרו הוא ולא נראה לי שיתנו לו בחנות לבדוק משחקים על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואף אחד לא דיבר על עומק הצבעים. עד כמה שאני יודע בCRT יש כ4 מיליארד צבעים(32 ביט), בעוד לLCD משהו כמו שלושה-ארבעה סדרי גודל פחות (לפחות למסכים המהירים)

(זו הסיבה שגרפיקאים מעדיפים CRT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה ושם יש כמה LCD חדשים עם מריחות.אבל ב90 אחוז זה כבר לא קיים.

עובדה שכל היצרניות כבר עזבו את ה CRT למעט מסכים בודדים ומתמקדות ב LCD.

LCD מוכר יותר, הרבה יותר.

כמו שרוב היצרניות עברו לCD, למה כי היו יותר טוב?

15 עמודים, אני חושב שעניו בינתיים רק על שאלה אחת.

כן, כנראה שיש תחרות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כמו שרוב היצרניות עברו לCD, למה כי היו יותר טוב?"

זה בכלל לא אותו דבר, בCD זה מעבר מאנלוגי לדיגטלי (כמו מעבר מAM לFM), מה שנותן שהמוצא דומה יותר לכניסה

במסכים (כמו שכתבנו קודם) התמונה דומה יותר למקור בCRT

סיבה בהחלט מוצדקת (ואולי היחידה) לעבור לLCD היא המשקל (לי יש F900P שעיקם פה קצת את במדף שהוא יושב עליו, לא רוצה לחשוב מה קורה עם מסכים גדולים יותר) ואולי גם בקרינה וצריכת החשמל (אני חושב שזו הסיבה שחברות גדולות עוברות לLCD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...