מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות?

Arcanide

Recommended Posts

ומאיפה הטענה האידיוטית הזו?

CRT טוב עולה 1000-1100 ש"ח.

LCD טוב עולה 1500-1600 ש"ח, או אם רוצים עוד תכונות מיוחדות כמו פיווט וכו'- עד 1800 ש"ח

בין 1000 ל 1600 ש"ח אין 1000 שקל.

ומה זה משנה אם משחקים ירוצו ב 80FPS או 100? היגיון חסר פה, אני רואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ב-600 ש"ח הפרש אפשר עקרונית לעלות מ-6800GS ל-7800GT.

ל-6800GS לא תהיה בעיה להריץ כיום כל משחק ברזלוציה הטבעית של ה-LCD בהגדרות איכות טובות. ברגע ש-6800GS יתחיל לגמגם ב-1280X1024, גם 7800GT יגמגם ברזלוציה המקסימלית של CRT 17" טוב שהיא 1600X1200.

מסיבה זאת ומאלו שהובאו לעיל, הייתי בוחר ללא היסוס ב-LCD.

למשל, ה-VX724 של Viewsonic ב-1790 ש"ח שהובא כאן למעלה כאופציה בהחלט משתלם לצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתם מזה יותר מדי חשבון ;|

מי אמר שהוא ישחק על 1600x1200 ? הוא כנראה ישחק על רזולוציה יותר נמוכה ובזה הכרטיס יותר חזק יציג ביצועים יותר טובים..

קיצר, אם חשוב לך העיצוב ופחות ביצועים קנה LCD אם חשוב לך ביצועים ופחות עיצוב קנה CRT

בהצלחה s;

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עכשיו זה פשוט בולשיט, כי רוב הסרטים נראים טוב יותר דווקא על LCD מאשר על CRT.

ב LCD זול וגרוע, יהיו מריחות, זה כן.

אני כרגע עם סאמסונג 730B

האיכות של הסרטים השתפרה, פשוט הפך לכיף לראות סרטים

משחקים- אין מריחות, לא טשטושים, ולא כלום. ואני עוד משחק ברזולוציה לא טבעית (1024X768)

הכל פועל פשוט מעולה, במיוחד סרטים

מחזק. יש לי את אותו המסך בדיוק. אין שום מריחות והצבעים נראים הרבה יותר טוב. (השימוש העיקרי במחשב שלי הוא גיימינג)

גם אני התלבטתי המון באותה שאלה בדיוק כמוך לפני שקניתי את המסך. ואני מבטיח לך שאין מה לדאוג. בנוסף לחיסכון העצום במקום על השולחן והעיצוב המגניב

האיכות הרבה יותר טובה ממסך CRT. החיסרון היחיד שהצלחתי למצוא הוא שהרזולוציה המקסימלית היא 1024X1280 אבל זה בהחלט נסבל.

המיתוס הנפוץ שCRT יותר טוב לגיימינג מLCD נובע בחלקו מבעיות הילדות שליוו את הטכנולוגיה הזאת (שכבר נפתרו) ובחלקו הגדול יותר - משמרנות

בדיוק מאותה הסיבה ישנם אנשים שדבקים באינטל למרות יתרונה הברור של ובתקליטים על פני דיסקים (ובדיסקים על פני MP'3 וכו')

אם יש לך כח וזמן להשקיע תחפש סיקורים והשוואות של מסכים באתרי חומרה (כמו Tomshardware )

לי זה עזר להחליט.

אוהד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור גיימר, עדיף CRT לדעתי....

יש היום מסכים ממש טובים וגם זולים... ותוכל לשדרג עוד משהו אחר...

אני אישית שדרגתי לא מזמן ל 793DF ב750 ש"ח.. 17 אינץ'... מסך קטן מימדים ואיכות מדהימה! אבל החיסרון הוא שהוא עד 1280*1024, אבל אצלי זה לא תופס כי אני לא צריך יותר מזה..!

בשבילך, כדאי לך ללכת על 19" יותר טוב, וחדיש, CRT כמובן... שגם תהנה ממנו כיוון שהמסך יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק. יש לי את אותו המסך בדיוק. אין שום מריחות והצבעים נראים הרבה יותר טוב. (השימוש העיקרי במחשב שלי הוא גיימינג)

גם אני התלבטתי המון באותה שאלה בדיוק כמוך לפני שקניתי את המסך. ואני מבטיח לך שאין מה לדאוג. בנוסף לחיסכון העצום במקום על השולחן והעיצוב המגניב

האיכות הרבה יותר טובה ממסך CRT. החיסרון היחיד שהצלחתי למצוא הוא שהרזולוציה המקסימלית היא 1024X1280 אבל זה בהחלט נסבל.

המיתוס הנפוץ שCRT יותר טוב לגיימינג מLCD נובע בחלקו מבעיות הילדות שליוו את הטכנולוגיה הזאת (שכבר נפתרו) ובחלקו הגדול יותר - משמרנות

בדיוק מאותה הסיבה ישנם אנשים שדבקים באינטל למרות יתרונה הברור של ובתקליטים על פני דיסקים (ובדיסקים על פני MP'3 וכו')

אם יש לך כח וזמן להשקיע תחפש סיקורים והשוואות של מסכים באתרי חומרה (כמו Tomshardware )

לי זה עזר להחליט.

אוהד

אתה מודע לזה שCD או אפילו Audio לא מתקרבים לאיכות של תקליט וייניל נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sorry i dont have time to read all 7 pages,but this is quet simple

For serios gamer only CRT,so far no LCD i used,and believe me i used alot,not even Dells 30 inch with 2560x1600 resolution or viewsonic vp203b with 1600x1200 and 8ms resp. time give you game gameplay as good CRT

For the usual everyday work-webbrowsing, work or even DVD's-good LCD is the best.But for good i mean LCD,s with resolution 1600x1200 and higher,but for gaming you'll be better with quality CRT

By the way about price dif.-good lcd will cost you 5000 and above good CRT you can get for 2500-3000

Regards

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. LCD לא מהבהב, הוא משתמש בתאורה רציפה. ול LCD אין מפציץ חלקיקים, הוא משתמש בגביש נוזלי על מצע סיליקון. בגלל שתנועת הגביש רציפה, פעם היו מריחות. אבל בגלל שזמן התגובה היום אפסי, בעיית המריחות נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...