מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות? - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות?

Arcanide

Recommended Posts

הוא בא להגיד שהמסכי CRT כרגע טובים יותר ושבמסכי LCD (גם הטובים והאיכותיים ביותר) יש מריחות.

:kopfpatsch:

עריכה: אם אתה בא בהצהרות ומראה שאתה כאילו בטוח בעצמך כל כך אז למה אתה מסיים את המשפט ב"תקנו אותי אם אני טועה"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פה ושם יש כמה LCD חדשים עם מריחות.אבל ב90 אחוז זה כבר לא קיים.

עובדה שכל היצרניות כבר עזבו את ה CRT למעט מסכים בודדים ומתמקדות ב LCD.

במסכי 8ms כבר לא רואים מריחות וככל הנראה מסך הבא שלי יהיה LCD, עוד כמה שנים, אבל השאלה הייתה מה עדיף לגיימר כבד והיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לגלילה באמצעות העכבר (לא עם הגלגלת) אז ככה זה בכל LCD.

זה לא קורה בכל LCD, לפחות לא ברמה ברורה. אבל אין לזה שום קשר לזמן התגובה של הפאנל, הבעיה הזאת יכולה לקרות גם על פאנל עם 1ms או 1ns.

זאת בעיה שבלוק שלם של קווים אנכיים נחתך/לא מתעדכן בזמן, היא לא קשורה לפאנל עצמו, אלה לבקר. הבעיה הזאת נפוצה בעיקר במסכים הנחותים יותר, גם אם הם בעלי פאנל איכותי. ישנם עוד גורמים נוספים שמשפיעים על איכות המסך מעבר לפאנל המדובר. גלילה מהירה, או גרירה של פריט גדול על המסך בצורה אגרסיבית יכולים לגרום "לקרעים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרדו מהבנאדם אם הוא מתעקש והוא רוצה בלוק בחדר שיקנה CRT ואחרי כמה שנים הוא ירצה לממש אחריות ולא יוכלו לעזור לו כי אין יותר מסכים כאלה והוא יקבל זיכוי של 600 ש"ח על מסך שעלה 1200 לפחות.

הויכוח כבר מיצא את עצמו CRT כבודם במקום מונח והם העלי יכולות מאוד טובות ללא דיליי ומריחות

מסכי LCD של היום מהשורה הראשונה שמסך 17 טוב אפשר למצוא ב 1700 ~ 1800 , והוא ייתן לך כמעט את אותו הדבר כמו ה CRT ואפילו אתה עלול להנות ממנו יותר , אז זהירות(LOL)

ואל תשכח את היתרונות הוא: לא תופס מקום ,לא צורך חשמל כמו CRT , לא מפיץ חום .

וזה שאתה כבד , איזה כרטיס מסך יש לך ? אתה משחק ברזולוציה של 1600X1200 עם פילטרים ?

אני משוכנע שלא

תעשה את השיקולים שלך

ותתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרדו מהבנאדם אם הוא מתעקש והוא רוצה בלוק בחדר שיקנה CRT ואחרי כמה שנים הוא ירצה לממש אחריות ולא יוכלו לעזור לו כי אין יותר מסכים כאלה והוא יקבל זיכוי של 600 ש"ח על מסך שעלה 1200 לפחות.

הויכוח כבר מיצא את עצמו CRT כבודם במקום מונח והם העלי יכולות מאוד טובות ללא דיליי ומריחות

מסכי LCD של היום מהשורה הראשונה שמסך 17 טוב אפשר למצוא ב 1700 ~ 1800 , והוא ייתן לך כמעט את אותו הדבר כמו ה CRT ואפילו אתה עלול להנות ממנו יותר , אז זהירות(LOL)

וזה שאתה כבד , איזה כרטיס מסך יש לך ? אתה משחק ברזולוציה של 1600X1200 עם פילטרים ?

אני משוכנע שלא

תעשה את השיקולים שלך

ותתחדש

LOL אני ממליץ לו על CRT,אבל לא לשכוח שבCRT אינצ' אחד מוסתר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב,ספאמר[100 הודעות ליום].אין לי מה לתת דוגמאות.כנס לסטיקי של ה LCD ותראה בעצמך.

מי שאומר ש CRT עדיף על LCD חי בעבר.

אמממ אי ספאמר?

ההודעות שלי יותר קשורות משלך פה...אתה אומר משהו מבקשים ממך דוגמה ואתה אומרת שאתה לא תתיתן כי לא בא לך?

וד"א תלמק קצת MATH:

1+1=2

ולא:

1+1=1

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משוכנע שלא

תעשה את השיקולים שלך

ותתחדש

לא מאמין שהמסך שלו יהרס כזה מהר יש לי מסך CRT אחד בבית שכבר 8 שנים עובד מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם :yelclap:

אני רואה שהתפתח פה דיון ארוך מאוד O_O

אני מאוד רוצה להתחדש ולהתקדם עם הטכנולוגיה, ולקנות היום מסך F700P לא עוזר לי כי עוד מספר שנים אני עדיין יהיה תקוע עם בלוק בחדר.

מה שבטוח במעשה שכזה, זה שאני יודע בלב שלם שהכל ירוץ כמו שצריך ולא יהיו שום בעיות.

אבל לדעתי, אם אני קונה LCD ברמה(וזה ידוע שהיום כבר רוב בעיות הילדות נפתרו) + כרטיס מסך מעולה (7800GT) זה יתן לי תוצאה נהדרת.

הבעיה שאני לא בטוח בזה ב100 אחוז, וזה מה שעוצר אותי מלקנות את השילוב הנ"ל..

זה נכון שיש סחורה זולה, שבאמת לא שווה התייחסות

אבל אני מדבר פה על מסך 17 אינץ' LCD בתקציב של 1800-1900 שקל, + כרטיס מסך מתקדם שעולה גם 2000 שקל

בחיבור דיגיטלי..

בסופו של יום, הדבר האמיתי שאני מחפש -> זה נטו הנאה ממשחקים

השאלה אם כזאת השקעה באמת תביא לי כזה דבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני הייתי הולך בעיניים עצומות על CRT וכרטיס מסך יותר טוב (להוסיף עוד 600+- שקל), כי אני אחד שמעדיף ביצועים על עיצוב s;

אבל כל אחד חושב אחרת, תבחר את הבחירה שלך ותהיה שמח עם זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...