למי אתם מצביעים? - עמוד 74 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכבוד הוא לי :)

תנסה לחיות עם ערבים או להיות שכן של כאלה, ויותר מסתם "שלום..." וגם אתה תתמוך בי...

השותף הזה שהזכרתי הייה שמלאני יפה נפש כשרק נכנסנו לדירה.

אחרי חודשיים הוא הייה מוכן לשרוף אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו רואה את "פופלוטיקה האיחוד" עכשיו?

דנקנר קרא אותי מצחוק, הגיע מישהי ממפלגת חירות שמציעה פיצוי פינוי לערבים, והוא אומר לה אפשר להציע לך כסף שתעזבי את האולפן הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכבוד הוא לי :)

תנסה לחיות עם ערבים או להיות שכן של כאלה, ויותר מסתם "שלום..." וגם אתה תתמוך בי...

השותף הזה שהזכרתי הייה שמלאני יפה נפש כשרק נכנסנו לדירה.

אחרי חודשיים הוא הייה מוכן לשרוף אותם.

פה הגזמת לפי דעתי,אתה עושה כללה שכולם בכלל לא כאלה!

זה תלוי בבן אדם,ולא משנה אם הוא ערבי או יהודי.

אז אתה אומר שהחברים הערבים שלמדו איתי וגדלו איתנו מילדות גם ככה אתה מתאר אותם?ממש לא.

ואני יכול להביא לך המון דוגמאות.

לא שזה יעזור לי להוציא אותך מהדעה שבה אתה חי,שלפי דעתי די עושה כללה וגזענית ובכלל לא נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גזענות ולא בטיח הערבים הפלסטינים הם רובם חרות (מהמילה חרא) צריך לסלק אותם מפה כמה שיותר מהר זה בגנים שלהם להיות זבל

הבדואים הם די באמצע

והדרוזים הם בסדר גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פשוט אני מדבר במקרו כלומר הערבים בישראל והפלסטינים הם עם חרא בהגדרה אבל לפי משפט הבסיס של האנושות יש לכל כלל יוצא מן הכלל ולכן יש מספר מועט מאוד של ערבים שהם בגדר בסדר ויש אפילו בגדר טוב(שואף ל0)

למשל היהודים הם עם חכם במיוחד אלו שבאו מאירופה אבל מה לעשות שלא כל היהודים חכמים אז או קיי העם במקרו הוא חכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שונא אותם לא בגלל צבע עור ולא בגלל שהם ערבים(למשל טורקים הם גם ערבים אבל הם בסדר ויש לי רגשות חיוביים כלפיהם)

אלא בגלל שהם מאימים עלי מבחינה קיומית ותרבותית ולכן אני לא רוצה אותם כאן ואני היתי עוזב אם היה לי לאן (כמובן שאני יכול לעזוב לקנדה או לארה"ב וכו' אבל אלו מדינות שאני אהיה מיעוט ואלו לא מדינות של יהודים לעומת זאת לערבים יש המון מדינות שהם ירגישו בהם בבית ושיכים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם זה לא גזענות זה עובדות תנסה לפגוש ערבים ישראלים שלא באו במגע אם יהודים כלל ואז תגיד לי אתה מה עדתך או קיי הערבים מעצמם הם עם עם תרבות פרמיטיבית שלא תרמו כלום למדע(אולי רק את ה 0 )

תגיד יש לי שאלה אליך מה אתה עושה בחיים אתה עובד סטודת או בכלל בתיכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצביע! הכל רק לא שמאלמרט !!!

אתה מחזק ככה את קדימה !!

אל תשכח שהמנדטים מחולקים לפי אחוזים, אפילו אם הקול שלך "יתבזבז" על מפלגה שלא תעבור אפילו את אחוז החסימה, לפחות הוא לא יגיע לקדימה !!

עד כמה שידוע לי דווקא אם מישהו מצביע למפלגה שלא עברה את אחוז החסימה הקול שלו עלול להזקף לטובת אחת המפלגות הגדולות בגלל חוק "הסכם עודפים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, אז תגיד שזה לא קשור לתמיכה בחמאס או לדעות הפוליטיות. אתה פשוט גזען. ובשבילך כל ערבי הוא רע גם אם הוא נולד רק לפני שעה, רק בגלל שאמא שלו ערבייה.

לא, בשלב הזה עדיין יש סיכוי לשים אותו במשפחה מאמצת יהודית ולהציל אותו... 8)

אגב, אני מסכים עם IG באופן כללי... כלומר, זה נכון שלא כל הערבים חארות (ואני הכרתי מספר כאלה שהם באמת אחלה אנשים) - אבל לרובם הגדול רמת תרבות של נעל בית ישנה. ושהייה במחיצת אלה, זה כמו שהייה במחיצת הערסים הכי מגעילים - רק יותר גרוע. ואני יודע מניסיון. ואגב, אני למדתי בטכניון, ואני חייב לציין ששם גם יש כמות לא מבוטלת של ערבים (יש להם הטבות בקבלה לשם, מעין אפלייה מתקנת) - נתקלתי בלא מעט מקרים של התנהגות פשוט מגעילה של ערבים - ולא ראיתי משהו מקביל עם יהודים.

אגב, מערביי הטכניון אני חושב שהאחוזים לא כאלה גדולים (משהו כמו 25% בעייתיים) כי כנראה שמדובר באוכלוסייה איכותית יותר מהרגיל. אבל בכל מקרה, ניכם צודקים.

יש ערבים שהם אחלה אנשים. אבל יש הרבה מאוד שהם פשוט חיות אדם (ואני מצטער, אם יש כאן אוהבי חיות למיניהם, שאני מבזה את עולם החי) - וכן, גם בטכניון.

ותוספת קטנה - מי שמתלבט, תצביעו גמלאים...

(או ליברמן, גם טוב :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...