למי אתם מצביעים? - עמוד 73 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

IG, לא, האמת שהקפה שאנחנו שותים הוא קפה טחון טרי מאילנ'ס, יש חבר אחד שעובד שם ונותן לנו אספקה שוטפת (חינם, כן...) של קפה שחור טרי עם ריח וארומה משכרת, מסוגים טנזניה/קלימנג'רו/קולומביה ועוד, פשוט תענוג צרוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מקבל תשובה בסגנון של "למה אתה אומר לי לעשות את זה? בגלל שאני ערבי?" על שאלה "למה אתה לא מנקה אחריך במטבח ומשאיר לכלוך להירקב במשך ימים?"

ואחר כך שומע את החרא מתבדח על זה עם החברים שלו, וכמובן שאחרי עוד אינספור מקרים בסיגנון, אתה מגיע למסקנה שערבים זה חרא של עם והקשר שלהם למין האנושי הוא מקרי לחלוטין.

IG, אז תגיד שזה לא קשור לתמיכה בחמאס או לדעות הפוליטיות. אתה פשוט גזען. ובשבילך כל ערבי הוא רע גם אם הוא נולד רק לפני שעה, רק בגלל שאמא שלו ערבייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוצרים הם מיעוט, שאף אחד לא רוצה לגעת בו (או לפחות ברובו... לדוגמא אלא שחיים בנצרת...)

תקרא את התגובה שלי בעמ' 108 סוף העמוד.

הנוצרים הם כ150 אלף או 120 אלף,הנוצרים חיים בכל הארץ,אז עכשיו אתה אמרת שכל ערבי הוא חרא בגלל שהוא בא מהעם הערבי ועכשיו אתה בא בהצהרות שאף אחד לא רוצה לגעת בו?,אם הכוונה שלך היא למוסלמים הערבים שחיים בארץ אז תגיד ככה,למה זה הכללה לפי הדיבור שלך וגם בלי שום קשר - המוסלמים גם בסדר,לעומת המוסלמי הקיצוני! ובלי שום קשר לדעותיהם!,מותר להם לחשוב איך שהם רוצים בדיוק כמו שהיהודים חושבים איך שם רוצים,השמאל והימין אבל אתה מסיק מזה שכולם שותפים לארגוני הטרור ושהם חרא של עם בגלל הדעות הפוליטיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :bash: :bash: :bash: :bash:

עוד אחד שחושב שקפה נמס (חול) עלית הוא באמת קפה

בלי להעליב כן?

איך הגעת לזה שאני חושב את זה.קפה שחור פשוט מגעיל לדעתי :imwithstupid: :givemebeer:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, אז תגיד שזה לא קשור לחמאס. אתה פשוט גזען. ובשבילך כל ערבי הוא רע גם אם הוא נולד רק לפני שעה, רק בגלל שאמא שלו ערבייה.

אני לא זוכר שהכחשתי את זה אי פעם...

אני שונא את הפלסטינאים בגלל שהם אויבים שרוצים לחסל כל אחד ואחד מאיתנו ותומכים באירגוני טרור

אני שונא ערבים כי הם יצורים שלא מגיע להם לנשום את האוויר שאני נושם והייה לי מספיק ניסיון איתם כדי להגיע למסקנה הזו. כשחבורה של ערבים משחקת בחדר המחשבים, שמוגדר כחדר לימוד, UT (אני קורע אותם במשך שעה והם לא קולטים שאני לא בוט :s07:) וצועקים בטירוף משפטים בסיגנון "עוד פעם IG #^%^$", מקללים ומתפרעים באופן כללי (אני יושב בשקט, רואה את AHMAD דרך הכוונת ושומע HAED SHOT 8)), וסטודנטית מבקשת מהם שיהיו בשקט כי היא צריכה ללמוד, הם עונים לה (וזה ציטוט מדוייק!) "אנחנו מפריעים לך?! תלכי מפה!" או "מה את רוצה?! תפסיקי להפריע לנו!". וזה בערך כל ערב חזר על עצמו.

שלא לדבר על מספר הפעמים שהזעיקו את הביטחון שיפזר את החארות שהפריעו לכל המעונות לישון כי בא להם לצעוק ב4 לפנות בוקר, או להקשיב ל"מוסיקה" בפול ווליום.

קפה=גועל. :givemebeer:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר שהכחשתי את זה אי פעם...

אני שונא את הפלסטינאים בגלל שהם אויבים שרוצים לחסל כל אחד ואחד מאיתנו ותומכים באירגוני טרור

אני שונא ערבים כי הם יצורים שלא מגיע להם לנשום את האוויר שאני נושם והייה לי מספיק ניסיון איתם כדי להגיע למסקנה הזו. כשחבורה של ערבים משחקת בחדר המחשבים, שמוגדר כחדר לימוד, UT (אני קורע אותם במשך שעה והם לא קולטים שאני לא בוט :s07:) וצועקים בטירוף משפטים בסיגנון "עוד פעם IG #^%^$", מקללים ומתפרעים באופן כללי (אני יושב בשקט, רואה את AHMAD דרך הכוונת ושומע HAED SHOT 8)), וסטודנטית מבקשת מהם שיהיו בשקט כי היא צריכה ללמוד, הם עונים לה (וזה ציטוט מדוייק!) "אנחנו מפריעים לך?! תלכי מפה!" או "מה את רוצה?! תפסיקי להפריע לנו!". וזה בערך כל ערב חזר על עצמו.

שלא לדבר על מספר הפעמים שהזעיקו את הביטחון שיפזר את החארות שהפריעו לכל המעונות לישון כי בא להם לצעוק ב4 לפנות בוקר, או להקשיב ל"מוסיקה" בפול ווליום.

:xyxthumbs:

אתה חושב שאין יהודים שעושים גם את זה?יש ערבים כאלה ויש יהודים כאלה,דיי להיות תמים!

זאת הדוגמה הכי גרועה ששמעתי.

למה לעאזאזל אתה חושב שכולם ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שאין יהודים שעושים גם את זה?יש ערבים כאלה ויש יהודים כאלה,דיי להיות תמים!

זאת הדוגמה הכי גרועה ששמעתי.

למה לעאזאזל אתה חושב שכולם ככה?

כי הקבוצה שאני מדבר עליה כוללת יותר מ20 ערבים (שייצגו די טוב את הערבים של השכונה שלנו במעונות), שהתחלפו בינייהם כל פעם.

פגשתי הרבה יהודים מופרעים ומטומטמים. אף אפד מהם לא עשה דברים כאלה. לעשות דווקא לאנשים זרים, שמבקשים ממך בסך הכול להיות קצת יותר בשקט, במקום שאתה בכלל לא אמור לשחק בו או לעשות רעש כלשהו?! חיות לא מתנהגות ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הקבוצה שאני מדבר עליה כוללת יותר מ20 ערבים (שייצגו די טוב את הערבים של השכונה שלנו במעונות), שהתחלפו בינייהם כל פעם.

פגשתי הרבה יהודים מופרעים ומטומטמים. אף אפד מהם לא עשה דברים כאלה. לעשות דווקא לאנשים זרים, שמבקשים ממך בסך הכול להיות קצת יותר בשקט, במקום שאתה בכלל לא אמור לשחק בו או לעשות רעש כלשהו?! חיות לא מתנהגות ככה.

תתפלא,יש יהודים שעושים גם את הדברים האלה.

ותשמע,לפי דעתי אפילו ה20 הערבים האלה,כנראה מופרעים אבל אתה צריך להבין שכולם לא ככה.

יש את אלה שחסר להם בורג בין אם זה ערבי או בין אם זה יהודי,אני לא רואה שום דבר שונה מהם אותו בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא,יש יהודים שעושים גם את הדברים האלה.

ותשמע,לפי דעתי אפילו ה20 הערבים האלה,כנראה מופרעים אבל אתה צריך להבין שכולם לא ככה.

יש את אלה שחסר להם בורג בין אם זה ערבי או בין אם זה יהודי,אני לא רואה שום דבר שונה מהם אותו בני אדם.

הערבים האלה אמורים לייצג את הרמה הגבוהה של הקהילה שלהם. הם לא "סתם" פושעים מופרעים... הם סטודנטים!

ותאמין לי שיצא לי לפגוש הרבה סטודנטים באוניברסיטה. אף אחד מהיהודים אפילו לא מתקרב לאופן כזה מחורבן.

אפילו השותף שלי באחת השנים, גם עתודאי, אבל ממש אחד שזורק ז על הכול ולא ממש מתחשב באחרים הייה משתתק אם היו מבקשים ממנו (בפעמים שהוא הייה הקורבן בUT :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...