למי אתם מצביעים? - עמוד 78 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תארו לכם הגימלאים +עלה ירוק + מרזל עוברים את אחוז החסימה ... יהיה שמח בכנסת :xyxthumbs:

הגימלאים- הם אחת המפלגות הכי אהודות ותמימות ולכן הרבה אנשים שמאסו מהמלפגות האחרות יתרמו להם את הקול שלהם... חוץ מזה שזה מחשבה לעתיד , ככה אימא שלי מצביעה לפחות :smile1:

עלה ירוק- יכול להיות שמספר הסטלנים עלה בארץ מאז 2003 ? חוץ מזה שזה גם סוג של בחירת יאוש שלא חסר במיוחד לאור הקדנציה המושחטת האחרונה

מרזל - כל הימין הקיצוני והמתנחלים שלא יצביעו כניראה לליכוד וליברמן נראה להם שמאלני מידי

אני יצביע יותר מאוחר לליברמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארו לכם הגימלאים +עלה ירוק + מרזל עוברים את אחוז החסימה ... יהיה שמח בכנסת :xyxthumbs:

הגימלאים- הם אחת המפלגות הכי אהודות ותמימות ולכן הרבה אנשים שמאסו מהמלפגות האחרות יתרמו להם את הקול שלהם... חוץ מזה שזה מחשבה לעתיד , ככה אימא שלי מצביעה לפחות :smile1:

עלה ירוק- יכול להיות שמספר הסטלנים עלה בארץ מאז 2003 ? חוץ מזה שזה גם סוג של בחירת יאוש שלא חסר במיוחד לאור הקדנציה המושחטת האחרונה

מרזל - כל הימין הקיצוני והמתנחלים שלא יצביעו כניראה לליכוד וליברמן נראה להם שמאלני מידי

אני יצביע יותר מאוחר לליברמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... וקסאם הרג שני אנשים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3233159,00.html

למה אולמרט מאפשר מקרים כאלה? אפילו שרון נקט ביד קשה יותר נגד מקרים כאלה!

הצבע קדימה- קבל =================> כזה קאסם מאחורה.

מתי מרזל הצהיר שהוא רוצה לצאת למלחמה בארה"ב?

או קנדה?

או אוסטרליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לא אמרתי שהוא הולך לצאת למלחמה(לא נראה לי שהוא היה מתנגד לכך אבל)תשאל פשוט כל ראש ממשלה באותם מקומות אם זה טוב לדעתו שמרזל יבצע רצח עם דרך טיהור אתני או שללילת אזרחות למליון אנשים בגלל מוצאם אני מהמר שהם יגידו שלא וחלקם יבקשו מהר מאוד פרטים על האיש(לצורח חיסו*)

התגובות של אולמטר לקסאמים:

-ירי על אזורי מחייה

-פעולות של צהל באזור הירי

-הקמת ביטחון והתראה נגד המקרים האלו

-התנקשויות במחבלים בכירים ומבצעי ירי קסאמים

מה מרזל עשה? כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימין "השפוי" מצפה שנפציץ אוכלוסיה אזרחית לאחר כל תקרית

"כי רק ככה הם ילמדו"

מצד שני, אם אולמרט היה עושה משהו עכשיו, אז הם היו בוכים שהוא עושה תעמולת בחירות.

ומצד שלישי, מגיע כל הכבוד לIG, אחרי אתמול, לא הייתי בטוח שהוא מסתכל על ערבים/בדואים כאנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לא אמרתי שהוא הולך לצאת למלחמה(לא נראה לי שהוא היה מתנגד לכך אבל)תשאל פשוט כל ראש ממשלה באותם מקומות אם זה טוב לדעתו שמרזל יבצע רצח עם דרך טיהור אטני או שישלול למליון אנשים את האזרחות שלהם בגלל מוצאם אני מהמר שהם יגידו שלא וחלקם יבקשו מהר מאוד פרטים על האיש(לצורח חיסו*)

התגובות של אולמטר לקסאמים:

-ירי על אזורי מחייה

-פעולות של צהל באזור הירי

-הקמת ביטחון והתראה נגד המקרים האלו

-התנקשויות במחבלים בכירים ומבצעי ירי קסאמים

מה מרזל עשה? כלום.

:lol: :lol: :lol:

ירי על אזורי מחיה? של מי? ג'וקים?

למרזל אף פעם לא הייתה את הסמכות לעשות משהו... ואם כבר' date=' אז עם כל הסמכות שהייתה לאולמרט הוא לא עשה שום דבר מועיל!

שלילת האזרחות היא לא על רקע אטני, אלא על רקע נאמנות! הערבים נאמנים לראשות הפלסטינית ומתנגדים לשילטון היהודי בארץ (שיתוף פעולה עם אירגוני הטרור ותמיכה בהם זה שיתוף פעולה!). דבר כזה מכונה "בגידה", וברוב המקומות זו עילה מספקת לשלילת אזרחות.

אם הם רוצים להיות חלק מהמדינה שיתחילו לתרום לה, כמו כל אזרח אחר. (ואל תערב פושעים שלא תורמים... אני מדבר על הציבור הרחב ולא על זאב רוזנשטיין ועל החברים שלו בשוק האפור...)

הימין "השפוי" מצפה שנפציץ אוכלוסיה אזרחית לאחר כל תקרית

"כי רק ככה הם ילמדו"

מצד שני, אם אולמרט היה עושה משהו עכשיו, אז הם היו בוכים שהוא עושה תעמולת בחירות.

ומצד שלישי, מגיע כל הכבוד לIG, אחרי אתמול, לא הייתי בטוח שהוא מסתכל על ערבים/בדואים כאנשים

לא להפציץ, לסגור אותם בבתים שלא תהייה להם האפשרות להגיע לאיזורי השיגור\ פיגוע. לדאוג לזה שהם יסתכלו כל הזמן אחורה ולמעלה ושהם יחיו בפחד שמישהו מסתכל עליהם, ולא שאנחנו מצתרך להסתכל לצדדים ולחפש מתאבדים...

ואני עדיין לא מחשיב אותם כבני אדם.

אני ציינתי את זה כי הקסאם נפל בשטח הריבוני של מדינת ישארל, ובאותה מידה הם היו יכולים להיות ישראלים ובני אדם טובים (לא מכיר את אלה שנהרגו אז יכול להיות שהם היו בסדר... בכול מקרה, אני מתכוון לאנשים שלא חיים לפי "התרבות" הערבית ולא מעריכים אותה כראוייה לבני אדם.. יכלו להיות שלא הסברתי את הכוונה שלי במדוייק... אני קצת לא מרוכז כרגע, אז אל תכנסו לזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...