למי אתם מצביעים? - עמוד 71 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בא נגיד, שהעולם יקנה את הממבו ג'מבו המשפטי הזה -שהוא לא.

ושבג"ץ יאשר את זה - ואיסתרא יאשר שלא.

והשרשות תסכים (כי אם היא לא תסכים אז העולם לא יסכים כי ערביי ישארו ללא אזרחות כלל) - והיא לא.

איזו מפלגה חוץ מזו של ליברמן תתמוך בחוק הזה?

החרדיים הרי יפגעו מהחוק הזה בדיוק כמו הערבים, מה שמוציא את ש"ס ויהדות התורה מהמפה. קשה לי להאמין שהמפד"ל יסכים לזה, אבל אולי האיחוד הלאומי אז לפי הסקרים הכי מחמיאים יש לרעיון אולי 20 מנדטים. נגיד + ליכוד 40.

שרק ש"ס+יהדות התודה+הערביות+עבודה+מרץ+מפד"ל חוסמות אותו.

וזה בלי 30+ של קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שזה לא ריאלי מבחינה פוליטית, זה אמנם נכון (לצערי) - אבל זאת לא סיבה לא להצביע לרעיון שאתה תומך בו.

אם אתה מאמין שסמים קלים צריכים להיות חוקיים וזה מה שהכי חשוב לך בעולם, זה טיפשי לא להצביע לעלה ירוק רק בגלל שלא תהיה לזה תמיכה נוספת בכנסת מעבר למפלגה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLA7 אם נאחד את 2 הנושאים האחרונים שלך, הרבה יותר סביר להניח שUNCLE SAM, יעביר לנו 20 מיליארד דולר להתכנסות מאשר שיסכים לשלילת האזרחות של ערבי המשולוש.

ובקשר לשלילת אזרחות. איך הייתם מרגישים אם צרפת הייתה שוללת את האזרחות של כל יהודי צרפת, וקונה להם כרטיס טיסה לישראל?

יפה.. אתה משווה משת"פים של החמס עם אנשים שומרי חוק ומשלמי מיסים?

אגב, בנגוד לערבים, רוב היהודים היו שמחים אם צרפת הייתה קונה את כל הרכוש שלהם ומממנת להם כרטיס טיסה לארץ. אתה יודע למה? כי זו מדינת היהודים היחידה בעולם והם ישמחו לחזור הביתה (כן, דמגוגיה, אבל זו המציאות!).

ערבי לא יסכים לזה ואפילו לא ימצא סיבה טובה אחת להצדיק את הפינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' מה הסטטיסטיקה על המשת"פים הערביים?(איסתרא אם יש לך איזה מקור אני ממש אשמח לראות) יפה שאתה טוען שכולם משתפים של החמאס. בפועל האחוז שהורשע/הועמד לדין נראה לי זניח ביותר מכלל האוכלוסייה הערבית. זה כמו שאני אטען שכל המתנחלים הם מתנחבלים פורעי חוק (דבר שאני לא אומר לשניה!!!), אם תסתכל על האחוז המנתחלים שנשפטו על עברות כאלה, תראה שזה זהה לאחוז המשת"פים באוכלוסייה הערבית.

ב' לא דיברנו על עיקרון הפיצוי-פינוי ששוב בתנאים מסוימים אין לי בעיה איתו (כי הוא שומר על זכויות האדם של הערבי כערבי), דיברנו על גירוש(AKA טרנספר) של ערבים לפי תוכניתו של ליברמן ולפי מיטטב ידעתי של האיחוד הלאומי.

ג' אני אישית לא הייתי שמח אם יהודי צרפת היו מגורשים לישראל (גם אם כל רכושם), אני חושב שזאת זכותם המוחלטת לגור היכן שירצו. אני אכן רואה את מדינת כמדינה שאמורה להגן על כל היהודים באשר הם, ולקלוט אותם בשעת הצורך. אבל לא הייתי רוצה לראות את שעת הצורך הזאת מגיעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לכם שמדינות אחרות יסכימו שנגרש אותם לשטחן? בנוסף לכך ברגע שנעשה זאת אנחנו נקבל חרם ענקי מכמעט כל מדינה קיימת וכך בעצם נקבור את עצמנו שהרי הכלכלה שלנו תתמוטט לחלוטין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בצרפת, למשל, יצא חוק - לפיו כל מי שהשתתף בהפגנות אלימות, עם שריפת מכוניות וכו', תבוטל אזרחותו לאלתר והוא ייזרק באפריקה - לי זה ממש לא יפריע, גם אם יהיו יהודים נכללים בזה (מה שכנראה לא יהיה, מעניין למה).

אם יצא חוק בצרפת שאומר כי כל מי שלא משרת את המדינה בשירות לאומי, אין לו זכות הצבעה - לי זה לא יפריע ולא לאף אחד בעולם.

אם, בהתאם לחוק שכזה, תישלל האזרחות מיהודי צרפת, לי זה לא יפריע - ואני אפילו אשמח לקבל אותם במדינת היהודים, אם יקרה דבר כזה.

אגב, יש הבדל בין "לגרש אותם לארץ ישראל" לבין להעביר את הגבול מחוץ לאיפה שהם גרים, כך שהם כבר לא אזרחי צרפת. למרות שאני לא ממש רואה סיכוי שדבר כזה יקרה, כי יהודי צרפת (או אירופה בכלל) אינם מהווים שום סכנה לאירופאים (אלא אם מחשיבים את האפשרות לפיגועים, בגלל שהאירופאים נותנים ליהודים לחיות בקרבם - ואז מי שמאשים את היהודים בזה... טוב, אני לא רוצה להמשיך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' מה הסטטיסטיקה על המשת"פים הערביים?(איסתרא אם יש לך איזה מקור אני ממש אשמח לראות) יפה שאתה טוען שכולם משתפים של החמאס. בפועל האחוז שהורשע/הועמד לדין נראה לי זניח ביותר מכלל האוכלוסייה הערבית. זה כמו שאני אטען שכל המתנחלים הם מתנחבלים פורעי חוק (דבר שאני לא אומר לשניה!!!), אם תסתכל על האחוז המנתחלים שנשפטו על עברות כאלה, תראה שזה זהה לאחוז המשת"פים באוכלוסייה הערבית.

ב' לא דיברנו על עיקרון הפיצוי-פינוי ששוב בתנאים מסוימים אין לי בעיה איתו (כי הוא שומר על זכויות האדם של הערבי כערבי), דיברנו על גירוש(AKA טרנספר) של ערבים לפי תוכניתו של ליברמן ולפי מיטטב ידעתי של האיחוד הלאומי.

ג' אני אישית לא הייתי שמח אם יהודי צרפת היו מגורשים לישראל (גם אם כל רכושם), אני חושב שזאת זכותם המוחלטת לגור היכן שירצו. אני אכן רואה את מדינת כמדינה שאמורה להגן על כל היהודים באשר הם, ולקלוט אותם בשעת הצורך. אבל לא הייתי רוצה לראות את שעת הצורך הזאת מגיעה...

א. רובם תומכים בשילטון החמס ברשות. לי זה מספיק.

ב. כמו שכתבתי באחת ההודעות הקודמות: הערבים לא עשו שום דבר מהמדינה כדי לקבל יותר משווי הרכוש שלהם, ככה שגם אני לא תומך בפיצוי אלא בזירוז תהליכי ההעברה שלהם למיקום אחר.

ג. יהודים נחשבים זרים בכול העולם, גם אם הם הכי תורמים למדינה שבה הם חיים... לא צריך יותר מידי סיבות לגרש אותם, זה שלא עשו את זה עד היום זה רק בגלל רדשות אשמה לגבי מה שקרה בשואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, יש הבדל בין "לגרש אותם לארץ ישראל" לבין להעביר את הגבול מחוץ לאיפה שהם גרים, כך שהם כבר לא אזרחי צרפת. למרות שאני לא ממש רואה סיכוי שדבר כזה יקרה, כי יהודי צרפת (או אירופה בכלל) אינם מהווים שום סכנה לאירופאים (אלא אם מחשיבים את האפשרות לפיגועים, בגלל שהאירופאים נותנים ליהודים לחיות בקרבם - ואז מי שמאשים את היהודים בזה... טוב, אני לא רוצה להמשיך...)

כמו שכבר ציינתי בעבר "להעביר את הגבול" יחול במקרה הטוב על 10% מהאוכלוסייה הערבית, שזה 2% מהאוכלוסייה הכוללת בארץ, לא בדיוק פותר את הבעיה הדמוגרפית...

השאר יצטרכו לעשות להם טרנספר. לא נראה לי שליברמן חשב על פיצוי/פינוי. אם כן אז שוב זה לא ריאלי לחלוטין כי אין לנו כסף לפצות אותם (ותהיו בטוחים ששום מדינה לא תחשוב על לעזור לנו בזה). ואז תצטרך גם לגרש חלק גדול מהקהילה החרדית לרשות הפלסטינאית...

א. רובם תומכים בשילטון החמס ברשות. לי זה מספיק.

אפשר לראות מקור לזה? או שאתה סתם ממציא דברים?

אם בצרפת, למשל, יצא חוק - לפיו כל מי שהשתתף בהפגנות אלימות, עם שריפת מכוניות וכו', תבוטל אזרחותו לאלתר והוא ייזרק באפריקה - לי זה ממש לא יפריע, גם אם יהיו יהודים נכללים בזה (מה שכנראה לא יהיה, מעניין למה).

דווקא בהפגנות האחרונות סביר מאד להניח שחלק נכבד מהאוכלוסייה היהודית בגילאי 18-25 השתתף. לא שזה דבר רע. אני לא רואה את הסטודנטים בארץ מרימים רבע מההפגנות שהרימו שם.

איסתרא, תודה על הטיפ, כפי שאתה רואה זה עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר לפניי

זה לא טרנספר (העברה של אזרחים)

אלא הזזת הגבול

כלומר לוותר על כל איזור המשולש (שגם ככה יש בו ריכוז של 100% ערבים) ולהשאיר את האיזור מחוץ לשטחי מדינת ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...