פינוי עמונה.... - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה....

J0HNiE

Recommended Posts

"שנת 2006,

אני חי ומתבייש

שקוראים לצבא הגנה לישראל כובש,

צבא פולש

איך אנחנו לא מתביישים

ויורקים לבאר ממנה אנו שותים"

לקוח מהשיר החדש של סאבלימינל, העולם המושלם

כ"כ נכון לעכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"שנת 2006,

אני חי ומתבייש

שקוראים לצבא הגנה לישראל צבא כובש,

צבא פולש

איך אנחנו לא מתביישים

ויורקים לבאר ממנה אנו שותים"

אמת!

זה כל כך עצוב מה שקורה במדינה...

איך שאנחנו פוגעים ביהודים באכזריות..להיות אזרח מדינת כיום זאת בושה!

ושלאירן יש פצצות אטום והחמאס בשילטון אני דווקא חושב שזאת המלחמה האחרונה של ....

אולי הגיע הזמן לשחות..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בנחלט מסכים שזהו פינוי פאשיסטי!

מה פתאום. הם בנו בתים בלי אישור חוקי על אדמה שלא שייכת להם. ולפני שמישהו ינסה לאמר שאני לא עקבי - תקראו שוב את כל מה שכתבתי.

שרון הפך את כל הממשלה הזאת לדיקטטורה ועכשיו שהוא בבית חולים שוכב כצמח הבנים המושחטים שלו בצרות צרורות!

אוף. מושחתים!

ואני לא מבין אותכם איך אתם בכלל מצדיקים את את הפינוי והאלימות כלפי היהודים וזה לא משנה אם הם נמצאים מ"חוץ" לשטח מדינת ישראל.

תגידו, מישהו באמת חושב שאפי איתם ואריה אלדד השליכו בלוקים על השוטרים? אז תסבירו לי למה שניהם חטפו? ובמקרה של איתם מדובר על מכת אלה. נו?

אגב,

"חטפתי כמה מכות, עכשיו מפנים אותי". זה מה שהספיק לומר יחיעם אייל, נער בן 16 שנפצע קשה בעימות בעמונה, בשיחת טלפון שקיים עם אביו מהאמבולנס רגע לפני שאיבד את הכרתו. אייל, שהוכה על ידי שוטר בראשו, נפצע באורח קשה. הוא מונשם ומורדם ויועבר למחלקת טיפול נמרץ נשימתי שם ינסו להתמודד עם פגיעת הראש החמורה שספג.
גורמי העידו כי האלימות בפינוי הייתה חסרת תקדים. מנהל בית החולים שערי צדק, הפרופסור יהונתן הלוי, סיפר שהפצועים שפונו לבית החולים

סבלו ממכות אלות. "כנראה שהאלות הונפו בצורה שנועדה לאיים ולהרתיע. אני מקווה שמי שהניף את האלה שלט עליה מספיק", אמר.

רופא אחר, העובד בחדר המיון בהדסה עין כרם, סיפר: "אני עובד 20 שנה במיון ולא ראיתי דבר כזה בחיי. מחבלים משכם מוציאים עם פחות אלימות ממה שראיתי היום. ראיתי נערים בני 14 ו-15 חבולים קשה, זה נס שאף אחד מהאנשים שאני טיפלתי בהם לא נפצע באופן יותר רציני".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, תגיד באיזה סרט כחול אתה חי? :hi:

אגב, התכוונתי בדיוק להיפך - פורעי חוק שלוקחים את החוק לידיים, ומרגיזים אותי שאנשים כמוך שגאים בזה ומאשימים את צה"ל בתוקפנות.

ח'ברה, תנו לצה"ל לנצח.

אליעזר שפיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינוי פאשיסטי? הצחקתם אותי.

הם בנו מאחז, לא חוקי, על אדמה לא להם (ולא משנה של מי היא, היא לא שלהם).

תגיד, שאתה בונה בתחומי הקו הירוק בית, על אדמה לא שלך, או בונה בית בלי אישורים, מה אתה מצפה שיקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, RK, קראת את ההודעה הבאה ?

תאר לעצמך את המקרה ההיפותטי הבא: נאמר שראש הממשלה יחליט שכל מי שיתפס ללא אפוד זוהר במכונית יקבל אזהרה בלבד, אלא אם הוא חושב כיפה, שאז יקבל את העונש המקסימאלי הקבוע בחוק, מה שזה לא יהיה. האם תטען שמדובר כאן בשמירה על החוק? הרי העונש שמקבלים חובשי הכיפה הוא בהתאם לחוק וגם זה שמקבלים אלו שלא חובשים כיפה. כמובן שלא - החוק לא מתיר להפלות. וזה בדיוק מה שמתרחש כרגע - המדינה מתעקשת לאכוף את החוק רק כלפי קבוצה מצומצמת של אנשים ומאפשרת לקבוצה אחרת להפר אותו ללא חשש. זו לא שמירה על החוק, להיפך. לו בג"צ לא היה מוטה פוליטית, לא הינו מגיעים לזה.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי קודם, עכשיו קראתי.

אבל זה לא משנה יותר מידי, הם פלשו לשטח שהם לא היו אמורים להיות בו, ומנהלים מלחמה כנגד המדינה, במשהו שרוב האזרחים לא ממש מאמינים בו, הקמת מאחזים, לא כי הם חשובים, אלא לשם המאבק שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הנקודה - אף אחד לא פינה אותם "כי הם בנו בניגוד לחוק".

פינו אותם בשביל לעשות רווח פוליטי זול חודש וחצי לפני הבחירות.

עובדה - קיימים כפרים ערביים שלמים שקיימים כבר שנים בניגוד לחוק, ואף אחד לא חושב בכלל ללכת לפנות אותם עם חיל פרשים וצי D9ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל פינו אותם גם ובעיקר שהם לא חוקיים, אם הם היו חוקיים שם אף אחד לא היה מצייץ. נכון שהעיתוי הוא הון פוליטי. אבל זה לא משנה את העובדה שהם לא היו חוקיים.

באותה מידה, המתנחלים הקימו מאחז (תוך ידיעה ברורה שיפנו אותם, אחרת למה לעשות רעש...) כדי לעשות הון פוליטי ולהרים את האיחוד הלאומי והמפד"ל (שמדשדש בבחירות) בכמה מנדטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה - מדובר בפורעי חוק לכל דבר שבנו מאחזים ומבני קבע על אדמה פרטית שלא שלהם שעוד מנסים לפגוע בשוטרים ובחיילים, שכל הזמן הגנו עליהם ועכשיו באים לאכוף חוק. אם מישהו היה זורק עליי בלוק גם הייתי יורה בו, נקודה. חלק מהדברים באמת נראו לי מוגזמים ונראה כי שוטרים רבים הוציאו תסכול על חלק מהאנשים, לעומת זאת רובם, אם לא כולם, המתבצרים והמפגינים התנהגו כמו פרא אדם. מרביתם בני נוער, מה שגורם לי לחשוב היכן לעזזל ההורים שלהם בעסק הזה? גאים בהם? בושה להורים כאלו. מה יש לילדים האלו? אני חשבתי מה אין... חסר להם סקס בטח אז הם מוציאים אנרגיות בהפרות סדר אלימות. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מישהו באמת חושב שאפי איתם ואריה אלדד השליכו בלוקים על השוטרים? אז תסבירו לי למה שניהם חטפו? ובמקרה של איתם מדובר על מכת אלה. נו?

מכיוון שהשוטרים מושחטים (מלשון ש.ח.ט.). :bash:

גייסו למשטרה המושחטת (שוב פעם מלשון ש.ח.ט.) בריונים שקיבלו הוראה להיכנס בכל מה שזז, בייחוד אם הוא חובש כיפה. :bash:

תגיד, שאתה בונה בתחומי הקו הירוק בית, על אדמה לא שלך, או בונה בית בלי אישורים, מה אתה מצפה שיקרה?

בתחומי הקו הירוק כל אחד יכול לבנות כרצונו (בייחוד ערבים) בלי אישורים, בלי שיעשו לו שום דבר, וכמובן שאפשר להשיג את האישורים המתאימים מאוחר יותר, אפילו אחרי שנים. לעומת זאת, אם חובש כיפה בונה בית מעבר לתחומי הקו הירוק, אז הוא פורע חוק מסוכן ביותר. צריך לשבור לו את העצמות עם סוסים ואלות, ולעלות על הבית שלו עם D9. :s07:

מה יש לילדים האלו? אני חשבתי מה אין... חסר להם סקס בטח אז הם מוציאים אנרגיות בהפרות סדר אלימות. :screwy:

אם כבר, אז מי שמוציא אנרגיות אגרסיביות מיותרות זה אלפי השוטרים המתוסכלים מינית שכנראה לא מקבלים בבית (לפי ההגיון שלך). הבטיחו להם מכות, והם הגיעו להחטיף מכות בחסות התגים שלהם, בלי קשר האם היה מקום לאלימות או לא. לא נראה לי שהיתה סיבה להכות את אפי איתם למשל באלות על הראש, למעט העובדה כי הוא ח"כ ימני, והשוטר השמאלני קיבל אישור מראש להכות כל מי שלא מוצא חן בעיניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שגם המתנחלים, גם השוטרים וגם אפי איתם לא מקבלים בבית אז הם באים להביא ולתת בשטחים. :screwy:

אני לא הייתי שם, לא ראיתי מה עשה אפי איתם אבל אמא שלי הסתכלה וצפתה בזה מהבוקר בטלויזיה וצעקה "כזאתי אבן גדול זורקת על ראש של משטרה!" ואז ראיתי קטעי חדשות בעצמי. הבנתי שהיו אנשים שהיו מוכנים לצאת ולעזוב את המקום ברצות (מעטים ככל שהיו) וגם חטפו וזה לא בסדר. השוטרים באו לפרוק תסכול מפעילות בשטחים/גדה/מטבח/אנא אערף וזה לא הזמן ולא המקום לעשות זאת. מילא, זרקו עליך אבן - תביא לא בראש, אבל ילד שיושב על הרצפה ואומר "טוב, בסדר, אני מסתלק מכאן"... למה?

ובכל זאת, אני חושבת שאם אף אחד לא היה מתפרע, פורץ למוצב של צה"ל ועושה בלאגן, הדבר הזה היה יכול להיות יותר שקט מפינוי גוש קטיף בהרבה, אבל ברור לכל שכל המפגינים שהיו שם באו לעשות פרובוקציות ותו לא. מה? הם ציפו שבאמת השוטרים יתקפלו וישאירו את המבנה שם אחרי פסיקת בית משפט ובג"ץ ומתן פקודה והוראה ממפקדיהם? למה? כי הם רצו להתפרע, נקודה. הם לא ישבו שם ושרו "קומביא" ו-"Give peace a chance"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איך אני שונה שמאלנים( :screwy:)!

בגלל כל הדברים שקוראים פה (הגרעין באירן החמס ברשות והממשלה שמנסה בכוח לגרום למלחמת אחים הערבים שבתוך הארץ שמאימים על הרוב היהודי ובכל זאת עושים טרנספר רק ליהודים)

לא נראה לי שישראל תתקים עוד הרבה זמן לפחות לא כמו שאני היתי רוצה שהיא תישאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...