החמאס זכה בבחירות - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ככה זה שמאלנים, הם תמיד רואים את המציאות הרבה יותר ורודה ממה שהיא באמת... :smile1:

הרג אותי! :lol:

עשרים לשבע בערב, חורף, קר, חשוך, יורד גשם. אבל, אצל Nemesis יש בחוץ יום שמש אביבי. :)

אני בטוח שהוא התכוון לביטוי מליצי בלבד, אבל זה עדיין היה מבדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפי נתוני האו"ם הריבוי הטבעי עומד על 10.8 ילדים בשנה

רק 10.8 ילדים בשנה? זה כלום! ואני הייתי בטוח שיש כמה אלפי לידות כל שנה ברשות. יש לי רושם שטעית בנתונים.

ואל תשכח שאלה שמהגרים הם כאלה שיש להם כסף, הם גם אלה שבד"כ לא יהיו נשואים אלא יהיו סטודנטים

או עניים שהולכים לחפש עבודה מכניסה בחו"ל. זוכר כמה עובדים פלשתינאים גורשו מכווית אחרי שיחרורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציתות של חמסניק-

לגבי הפרדת בנים ובנות בבתי ספר אמר אבו טיר כי "אנו ננקוט צעדים אלה מכיוון שאנו מסתכלים על דוגמאות במערב, כמו שוודיה למשל. יש להם רמת חינוך גבוהה מאוד אך יחד עם זאת שיעור ההתאבדויות שם גבוה ביותר. אנו מעוניינים שילדינו יהיו מוקפים בסביבה מוגנת. אנו לא מעוניינים בהסחות דעת".

:kopfpatsch:

עריכה-שודיה הרבה יותר איכותית מישראל שלא לדבר מהעיר של חרא שניקראת עזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק 10.8 ילדים בשנה? זה כלום! ואני הייתי בטוח שיש כמה אלפי לידות כל שנה ברשות. יש לי רושם שטעית בנתונים.

או עניים שהולכים לחפש עבודה מכניסה בחו"ל. זוכר כמה עובדים פלשתינאים גורשו מכווית אחרי שיחרורה?

התכוונתי 10.8 ילדים לזוג

וכאן אף אחד לא גירש אותם (להוציא כמה פעילי קבוצות טרור שקיבלו "סיור" לאירופה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג:

התכוונתי בדיוק למה שאמרתי.

אולי אצלכם שבע וחצי גשום וחשוך. אצלי שלוש וחצי ויום יפה. אני בברזיל.

בכלאופן, מילפורד - אני לא שמאלני.

אם היה אפשר לקחת את כל הפלסטינים ולשלוח אותם למקום בו השמש לא זורחת בלי כל ההשלכות של צעד כזה - בבקשה.

Knock yourself out. אני אפילו אתן לכם רשימה של כמה ישראלים שאפשר לצרף אליהם :)

הבעיה היא שאי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית את המספר הזה? אני ראיתי באתרים של האו"ם מספר הרבה יותר נמוך שאותו, כצפוי, הם קיבלו מהלשכה לסטטיסטיקה ברש"פ, שכאמור מפריזה בנתוניה, כנראה מסיבות אידאולוגיות. הסטטיסטיקה הזו היא הערכה, המספרים של משרד הבריאות הפלשתינאי הם מדוייקים יותר כיוון שהם סופרים בפועל את מספר הלידות.

ובקשר לכווית, דיברתי על מספר הפלשתינאים שעבדו שם. אם אני זוכר נכון, היה מדובר על מאות אלפי פלשתינאים. אנחנו יודעים כמה הם היו כיוון שאחרי השיחרור, הכוויתים גירשו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המספרים פורסמו בזמנו בידיעות אחרונות מנתונים שנלקחו מהאו"ם (לא יודע מאיפה הם לקחו)

הם עשו השוואה איפה יש הכי הרבה ילדים לזוג הורים בממוצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג:

התכוונתי בדיוק למה שאמרתי.

אולי אצלכם שבע וחצי גשום וחשוך. אצלי שלוש וחצי ויום יפה. אני בברזיל.

בכלאופן, מילפורד - אני לא שמאלני.

אם היה אפשר לקחת את כל הפלסטינים ולשלוח אותם למקום בו השמש לא זורחת בלי כל ההשלכות של צעד כזה - בבקשה.

Knock yourself out. אני אפילו אתן לכם רשימה של כמה ישראלים שאפשר לצרף אליהם :)

הבעיה היא שאי אפשר.

אין דבר העומד בפני הרצון!

וההשוואה של הערבי לשוודיה: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אחוז ההתאבדויות מדאיג את החמאס? :lol: :lol: :lol: :lol:

ואיזה סביבה יותר מוגנת מגדוד של גבעתי שנמצא מסביב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המספרים פורסמו בזמנו בידיעות אחרונות מנתונים שנלקחו מהאו"ם (לא יודע מאיפה הם לקחו)

הם עשו השוואה איפה יש הכי הרבה ילדים לזוג הורים בממוצע

כלומר לקחת מספרים מידיעות שלקחו מהאו"ם שלקחו מהלשכה לסטטיסטיקה ברש"פ ששלפה אותו מהאוויר... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתרי האו"ם שאני ראיתי היה כתוב שזה בא מהלשכה לסטטיסטיקה ברש"פ.

אבל אם לא, יש לך מספר שנלקח מידיעות שלקחו מהאו"ם שלקח מאף אחד לא יודע איפה מול מספר שנלקח ממשרד הבריאות הפלשתינאי שספר לידות ברש"פ - למה אתה מאמין יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...